Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120251) SharpSA válasza Somatom (#120222) üzenetére


SharpSA
veterán

Floating Apps, de minimum 7-es android kell hozzá és pár beállítás, hogy működjön. A beállítás megtalálható az appon belül.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#120252) #61392896 válasza SharpSA (#120250) üzenetére


#61392896
törölt tag

Köszi.

(#120253) Somatom válasza SharpSA (#120251) üzenetére


Somatom
veterán

Keresem, de nem találom, hogy mi módon lehet hozzáadni olyan alkalmazást, ami nincs a presetek között.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120254) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

sziasztok! rss olvasót keresek a greader helyett. Leszedtem a palabre-t, ami tök jó, egy dolgot hiányolok belőle. Indexen több kategóriárra is feliratkoztam és van amelyik cikk több kategóriában is fenn van, emiatt többször szerepelnek. Greaderben volt olyan, hogy azonos cikkek törlése. Palabre tud esetleg ilyet?

(#120255) mobilizmo válasza pontyos (#120247) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Esetleg photoshop

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#120256) Bozek válasza jackbacsi87 (#120254) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért nem maradsz a gReader-nél? Ha csak a Google bejelentkezés a probléma, azt már kitárgyaltuk.

(#120257) jackbacsi87 válasza Bozek (#120256) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Wifin leszoktam tölteni a cikkeket offline pedig elolvasni. Vagyis olvasnám, mert mondjuk 5 cikkből 1x hibába futok. A cikk címe jól jelenik meg, viszont megnyitás után egy régebbi, beragadt cikk jön be.

(#120258) profit


profit
junior tag

Technika a telken

Régebbi Android tabletem nem rendelkezik HDMI kimenettel. Most őrá esett a sor, hogy 1370x768 felbontású, wifi nélküli tévénkre filmeket továbbítson.

Van erre esetleg megbízható kiegészítő hardver?

A tablet csak 1db micro USB porttal rendelkezik. Persze wifi, bluetooth van rajta. Szerény hardvere ellenére frissített Android van rajta, jelenleg Nougat. Persze nincs MHL, HDMI támogatás rajta.

A tévé wifi nélkül HDMI, SCART, DVB kártya és háromszínű koax bemenettel rendelkezik.

2GB alatti filmeket nyomnánk.

Megbízható eszköz lenne jó, a tablet wifi és bluetooth, esetleg micro USB csatlakozására támaszkodva, de utóbbi esetben egyidejűleg nem lenne tölthető.

Jó lenne olyasvalami is, hogy a külső hdd tudjon játszani a tévére, de a tévé is régebbi, nincs rajta USB bemenet, vagyis csak szoftver frissítésre való. A tévén nincs oprendszer, nem okostévé.

[ Szerkesztve ]

(#120259) Bozek válasza jackbacsi87 (#120257) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Offline olvasásnál a Teljes tartalom formátumát állítsd át Egyszerűsített-re. Nálam így nem volt még gond a letöltött cikkekkel.

(#120260) pontyos


pontyos
senior tag

Köszönöm az idáig ajánlott papokat. Én egy egyszerű, jól működőt fotó szerkesztőt keresnék, sajnos a wp-n marha jó Fhotoroom lassabb, akadozik néha. Várnék még ajánlásokat, lletve here térkép az milyen? Van olyan jó mint az eredeti? Köszi

(#120261) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Melyik az applikáció tudja azt,hogy lefényképezek egy névjegykártyát és automatikusan menti a névjegyekhez?

(#120262) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Viberen le lehet valahogy tiltani kontaktokat, meg reklámokat, hogy ne tudjanak üzenetet küldeni? Utazó majom meg valami foxy állandóan zaklat….

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#120263) Somatom válasza pontyos (#120260) üzenetére


Somatom
veterán

Nézd meg azt a Photo Editor -t, ami az összefoglalóban van! Én azt használom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120264) pontyos válasza Somatom (#120263) üzenetére


pontyos
senior tag

Köszönöm, már nyomkodom is :)

(#120265) atesz117 válasza gyuri2008 (#120261) üzenetére


atesz117
aktív tag

Office Lens , CamCard

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A34 5G

(#120266) gyuri2008 válasza atesz117 (#120265) üzenetére


gyuri2008
veterán

próbáltam őket de nem teszi be egyik sem a névjegyek közé.
Régen volt egy app ami automatikusan beillesztette a névjegytárba.
Csak már nem emlékszem a nevére :F

(#120267) Bozek válasza pontyos (#120260) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én az Adobe Lightroom-ot ajánlanám, bár a Photo Editor se néz ki rosszul, de azt még nem próbáltam.

Amúgy ez utóbbinál jók a kommentek: "Lehet fogat feheriteni vhogy?" --- kár, hogy hozzászólásra csak a fejlesztő tud. :D

(#120268) canniball válasza Bozek (#119977) üzenetére


canniball
nagyúr

"Természetesen annak egy nem létező bejelentkezésnek kell lennie, ezért én töröltem a korábban létrehozottat."
És azt hogy csináltad? Én ha rábökök a Remove-ra, akkor azt mondja Error:400...

Megtaláltam: nem a Remove hanem a Delete account ami kell.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#120269) Bozek válasza canniball (#120268) üzenetére


Bozek
nagyúr

Belépsz a korábban létrehozott fiókoddal, amit törölni akarsz, majd ezen az oldalon az Upgrade melletti három pöttyre rányomva ott van a Delete account... A Logins-nál szerintem azt nem tudod törölni, amivel be vagy jelentkezve.

[ Szerkesztve ]

(#120270) canniball válasza Bozek (#120269) üzenetére


canniball
nagyúr

Igen, közben meglett, köszi!

Viszont a gReaderben a mappákba kategorizált nézet így sem lett meg (pedig a Feedly.com-on jó), minden forrást egyesével mutat. :(( Erre tudsz esetleg valamit mondani?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#120271) zsoltzsolt válasza gyuri2008 (#120266) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Business Card Reader , az ABBYY cég alkalmazása. Van fizetős és free változat is.

(#120272) Bozek válasza canniball (#120270) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ott vannak a kategóriák a gReader-ben is (ha a Források kezelésénél hosszan rányomsz egy feed-re, akkor láthatod). A csatornák listájánál ha rányomsz a Feliratkozások-ra, akkor alul van egy ilyen, hogy Csak a hírcsatornák. Az ki van kapcsolva? Mert nálam úgy már megjeleníti kategóriánként.

(#120273) canniball válasza darvinya (#120225) üzenetére


canniball
nagyúr

Én első körben kihagytam a regisztrációt, viszont így a Beállítások - Általános - Appok szűrése és a Beállítások - Böngészési védelem is "inaktív". Illetve egész pontosan van rajtuk egy "Prémium" címke, de a lényeg hogy ezek regisztráció nélkül nem működnek, azaz enélkül semmit nem csinál, mert pont ez a két hely amit szűrhetne. Vagy nem jól értem a dolgot?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#120274) canniball válasza Bozek (#120272) üzenetére


canniball
nagyúr

"Ott vannak a kategóriák a gReader-ben is (ha a Források kezelésénél hosszan rányomsz egy feed-re, akkor láthatod)."
Igen, ezt láttam.

"A csatornák listájánál ha rányomsz a Feliratkozások-ra, akkor alul van egy ilyen, hogy Csak a hírcsatornák. Az ki van kapcsolva? Mert nálam úgy már megjeleníti kategóriánként."
Ez az! Ez be volt kapcsolva, kikapcsolva már mappák szerint mutatja. Köszönöm! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#120275) darvinya válasza canniball (#120273) üzenetére


darvinya
titán

Most felraktam, s @ cím/regisztráció nélkül is működik.
Nem tudom nálad mi lehet a gond.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120276) canniball válasza darvinya (#120275) üzenetére


canniball
nagyúr

Azt én sem tudom, de én ezt látom:
böngésző védelem
app szűrés

Ha számít: Samsung A3.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#120277) darvinya válasza canniball (#120276) üzenetére


darvinya
titán

Nálam is ott a prémium fül, de próba hét alatt működik app szűrés is, ami után előfizezést kell venni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120278) canniball válasza darvinya (#120277) üzenetére


canniball
nagyúr

"...próba hét alatt működik app szűrés is..."
Gondolom regisztráció után, mert anélkül nálam nem szűr: az imént elindítottam az egyik érintett alkalmazást és a megszokottak szerint megjelentek a reklámok.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#120279) darvinya válasza canniball (#120278) üzenetére


darvinya
titán

Mint írtam semmilyen regisztrációt nem csináltam.
Nincs fent Samsung-os böngésző Play AdGuard?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120280) canniball válasza darvinya (#120279) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha arra az AdGuard-ra gondolsz amit a GPlayből lehet letölteni az nincs, mivel esetemben csak a Samsung böngészőre lenne hatással amit nem használok így azt nem tettem fel.
Akkor nem értem miért nem működik. Az említett alkalmazásban már a gyorsítótárat is ürítettem (hátha ott ragadt bent valami) és újraindítottam, de most is jönnek a reklámok.
Az AdGuard-ban viszont csak bekapcsoltam a védelmet és engedélyeztem a VPN-t, egyebet nem piszkáltam; kell esetleg még állítani valamit valahol?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#120281) darvinya válasza canniball (#120280) üzenetére


darvinya
titán

Passz.
Nálam csak azért nem megy teljesen, mert megosztás megy amit VPN alatt nem működik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120282) SharpSA válasza Somatom (#120253) üzenetére


SharpSA
veterán

Floating Apps-ot elindítod, bal felső sarokban 3 vonal, majd Lebegő normál appok. A magyarítást én alkottam, ha valami hiba van, akkor jelezd. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#120283) pontyos


pontyos
senior tag

Végre megtaláltam a nekem megfelelő képszerkesztő progit. Gyors, könnyű használni és pro is!
Fotor Photo Editor - Photo Collage & Photo Effects. Köszönöm a segítségeket :)
Maps térképet használja valaki? Van olyan jó mint WP-n votl?

(#120284) gojko.m válasza profit (#120258) üzenetére


gojko.m
senior tag

Érdemesebb lenne a tableted kihagyni a dologból és beruháznod egy médialejátszóba.

(#120285) Somatom válasza SharpSA (#120282) üzenetére


Somatom
veterán

Áhhh, totál káosz ez az app. Azt írja a Playen, hogy új design, meg kezelőfelület. Az nincs lefordítva. De, nem is ezen akadok el. Képtelen vagyok megadni, hogy ha rábökök egy ikonra a home -on, akkor egy megadott alkalmazás floatingban induljon. Annyit sikerült elérnem, hogy 2-3 bökdösés után az alkalmazásom elindul egy áthelyezhető kis ablakban. Csakhogy ez nem floating, hanem a Nougát "szabad" módja. A kettő között az a különbség, hogy ha floating lenne, akkor a futó alkalmazás fölött jelenne meg, bezáródásakor pedig ott maradna az alatta levő alkalmazás. Szabad módban ez csak akkor érvényesül, ha az alatta levő alkalmazás is kisablakos módban fut. Pontosan ugyanígy működik a Remix OS is. De minden alkalmazásomat nem rakhatom szabad módba.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120286) air válasza pontyos (#120283) üzenetére


air
nagyúr

Nem.
Semmi köze hozzá.
Androidon a Maps a Google Maps-et takarja, míg WP-n a Microsoft féle Térképek alkalmazás volt. (Illetve volt ott a Nokia-féle Here.)
Ha a WP-st akarod használni Androidon, akkor az ahhoz hasonló Here WeGo-t keresd!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120287) SharpSA válasza Somatom (#120285) üzenetére


SharpSA
veterán

A lebegő menüből kell indítani az appot. És igen, a normál appok lebegő módját maga az android adja a 7-estől és nem a Floating Apps. Ez mind le is van írva az appon belül. A fejlesztői beállításokon belül kell bekapcsolni a tevékenységek átméretezésének kényszerítését, de nem biztos, hogy minden telefonon menni fog. Például nálam az S8+-on azonnal működik oreo alatt, de 5T-vel meg nem. Utóbbin már adb-ben le kellene futtatni egy parancsot.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#120288) Somatom válasza SharpSA (#120287) üzenetére


Somatom
veterán

Ez két, különböző megjelenítési mód. A floating az egy réteg az alap réteg fölött. Egy floatingban futó activity meg tud jelenni egy teljes megjelenítési módban futó activity fölött. Osztott képernyős módban futó alkalmazás ablakát csak egy másik osztott képernyős ablak fölé tudod húzni. A teli képernyős módban futó alkalmazás ilyenkor háttérbe kerül (mint, amikor a középső navigombbal háttérbe rakod). Ezzel az a bibi, hogy ha az ablakban futó befejezte a tevékenységét és kilép, akkor a home -ra kerülsz, nem az előtte használt alkalmazásba. Nekem arra lenne szükségem, hogy a hangutasítást fogadó alkalmazásom a másik fölött jelenjen meg, hogy ne zavarjon bele a másik működésébe.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120289) profit válasza gojko.m (#120284) üzenetére


profit
junior tag

Kösz, inkább erre hajlok én is. Az 1 usb akkor sem lenne elég semmire, ha lenne mellette HDMI. Külső hdd játszatásával folyton lemerülne.

(#120291) punky10 válasza profit (#120289) üzenetére


punky10
addikt

Az elég lenne.Csak kellene hozzá egy Y USB kábel,amivel közben meg tudnád oldani a tápot.De mivel nincs HDMI,igy esélytelen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#120292) Fall-N válasza Narxis (#120290) üzenetére


Fall-N
veterán

Nagy kaland. Ott az Archos videó, VLC stb.

(#120293) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#120262) üzenetére


MikeWazowski
addikt

(#120262) <- Erre senki? :( :O

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#120294) gojko.m válasza profit (#120289) üzenetére


gojko.m
senior tag

Talán ez még USB HUB-bal áthidalható lenne. De az is kérdés, hogy a régi tableted egyáltalán OTG képes-e? Kezeli-e a külső eszközöket?

(#120295) profit válasza gojko.m (#120294) üzenetére


profit
junior tag

Igen, azt tudja. De hogyan játszana át tévére?

(#120296) Amarth válasza Quasi_modo (#120245) üzenetére


Amarth
aktív tag

[link]
Esetleg?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#120297) Somatom válasza Fall-N (#120292) üzenetére


Somatom
veterán

Mindegyik "szalajt" valamiben. Még nem találtam "tuti" videólejátszót Androidra.

profit:
Ha a Tab nem MHL, vagy Display Port kompatibilis, vagy nincs olyan extra csatolófelülete, mint pl. az én telómnak, akkor mindenképpen valamilyen külső hardverre is szükséged lesz, amit a TV -hez csatlakoztatsz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120298) gojko.m válasza profit (#120295) üzenetére


gojko.m
senior tag

Valamilyen HDMI kimenetes tv okosítóval (pl.: link)
De szerintem, ezért az árért már médialejátszót is vehetsz használtan, és akkor felszabadul a tableted. ;)

[ Szerkesztve ]

(#120299) profit válasza gojko.m (#120298) üzenetére


profit
junior tag

Tetszik a kütyü! Igazából tévé vevőt is vehetünk, amin van USB HDD fogadási lehetőség. A beépített tévé antennánk nem veszi a műsort.

(#120300) gojko.m válasza profit (#120299) üzenetére


gojko.m
senior tag

Egyszer próbáltam egy ilyen tv okosítót, amit az ismerősöm vásárolt. Őszintén szólva, nem sok értelmét láttam (az ismerősöm is hamar túladott rajta). Nem hinném hogy megbánod, ha inkább a médialejátszós tv vevő mellett döntesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.