Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103051) batai15


batai15
félisten

sziasztok! van olyan 3rd party sms app ami ajánlott, és amire rá is merjem bízni az sms-eket?
Valamint tud ha úgy van sms backupot, vagy felhőbe menteni?

(#103052) dokee78 válasza Bozek (#103050) üzenetére


dokee78
félisten

:R
Reinstall segített!

Jakuu :R

[ Szerkesztve ]

(#103053) air válasza batai15 (#103051) üzenetére


air
nagyúr

Handcent

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#103054) Jakuu válasza Bozek (#103050) üzenetére


Jakuu
őstag

Pedig szerintem ez a problema az engedelyek kerelmekhez kotheto valoszinuleg.

(#103055) vadászcsiga válasza Burt1793 (#103042) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A 88-as verzió számú ugy tűnik mentes minden új szarságtól.

(#103056) Burt1793 válasza vadászcsiga (#103055) üzenetére


Burt1793
veterán

Köszi, kipróbálom. Engem az zavart a korábbiakban, hogy hülye effektekkel lépett a beszélgetésekből vissza az összes beszélgetéshez.
Jött amúgy 93-as verzió, próbálta valaki? Nem tették esetleg kikapcsolhatóvá a baszogató kamera funkciót?

[ Szerkesztve ]

(#103057) Dorcika50 válasza Burt1793 (#103056) üzenetére


Dorcika50
tag

Dehogy lett kikapcsolható :(( . Még rosszabb lett. Elkezdett akadni az egész alkalmazás meg melegszik a teló amikor használod a messengert és még jobban is merül. :(((

(#103058) Burt1793 válasza Dorcika50 (#103057) üzenetére


Burt1793
veterán

Már csak az a kérdés, hogy meddig lesz használható a korábbi verzió...

Nem tudom, hogy miért csinálják ezt, valszeg azt érzik, hogy csökken a kereslet a messenger iránt, próbálnak változtatni, ha nem jön be, lesz más.

(#103059) tordaitibi válasza Burt1793 (#103058) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Valószínűleg sokáig, nálam a tableten 31....verzió még simán fut.

Csökken a kereslet,
akkor miért tiltotta le pc-n?

[ Szerkesztve ]

(#103060) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#103055) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tévedtem. Ma reggelre megjelent egy születésnapos a listában hogy küldjek neki üzenetet : (

(#103061) Dorcika50 válasza Dorcika50 (#103057) üzenetére


Dorcika50
tag


Előrébb van a messenger a kijelzőnél. Nagyon durván eszi az akksit. :(((

(#103062) beg


beg
veterán

Messenger lite. Apkmirror-ról letölthető. Sokadjára. Full fapad, de cserébe semmi sallang és éhség.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#103063) Narxis


Narxis
nagyúr

Mennyit szenvedtek ezekkel a facebook dolgokkal, elképesztő.

Thanos was right.

(#103064) darvinya


darvinya
titán

FB sz…patja rendesen felhasználókat.
Igaz én FB lite-ot, használom, de ha rosszalkodik kilövöm a p…!@#$%^&*-ba

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#103065) bigrock


bigrock
addikt

Swipe (nem swype!) for Facebook. Hasonlóan kis igényű, viszonylag jól optimalizált app.

(#103066) vadászcsiga válasza beg (#103062) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De mi az Fb messengert szeretnénk használni mert azt szerettük amíg nem voltak benne ezek a szarságok. Nekem s7e-n nem eszi az akksit, es apk mirrorrol ugyanúgy letölthető csak meg kell találni azt a verziót. Mellesleg Lite-ba nem lehet megosztani mert nincs a listán.

Ja, es mert androidon vagyunk ;)

[ Szerkesztve ]

(#103067) Burt1793 válasza vadászcsiga (#103066) üzenetére


Burt1793
veterán

Én használom tovább a 91-es verziót, ki van kapcsolva a frissítése, a többi alkalmazás frissül, ha majd egyszer beírja valaki, hogy észhez tértek, frissítek. :)
Nálam tökéletes, gyors a 91-es verzió, nincs benne a "mai napom" feature, ami a kamerát instant indítja, nem is merít. S7-esen használom.

[ Szerkesztve ]

(#103068) beg válasza vadászcsiga (#103066) üzenetére


beg
veterán

Szerinted melyik fog előbb bekövetkezni?
A, az itteni siránkozásokat olvasva a jövő hétre visszaállítanak minden fejlesztést az fb-nél.
B, telepítesz egy alternatívát
:)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#103069) Burt1793 válasza beg (#103068) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem csak itt és nem csak mi siránkoztunk, ne aggódj. A fapados, szar alternatív alkalmazások nem érdekelnek, az ő érdekük is az, hogy használjuk az alkalmazásukat. Ha már nem lesz használható ez a 91-es verzió, akkor keresünk alternatívát.

(#103070) vadászcsiga válasza beg (#103068) üzenetére


vadászcsiga
félisten

C. Letöltők egy jóval korábbi verziót

(#103071) beg válasza vadászcsiga (#103070) üzenetére


beg
veterán

D, nem használsz messengert :)
Az fb app is már egy telemarketing prospektusra hasonlít, a profit és a reklám a lényeg, a felhasználói élmény sokadrangú.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#103072) Dorcika50 válasza vadászcsiga (#103066) üzenetére


Dorcika50
tag

+1

Én meg facebook nélkül használom a mesengert azt pedig nem lehet a lite-al.

(#103073) vadászcsiga válasza beg (#103071) üzenetére


vadászcsiga
félisten

E. Brazil őserdőbe költözök :D

(#103074) Bozek válasza beg (#103071) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mindenhol a profit a lényeg. Jobban örülnél egy havi előfizetéses struktúrának? Ha mondjuk azt mondanák, hogy oké, nincs reklám, de csak 5 posztod és 3 üzeneted lehet egy nap, valamint ismerősönként 1 képet tudsz megnézni. Amennyiben ennél többet szeretnél, fizess elő VIP státuszra. Abból még nagyobb felháborodás lenne.

Ez az egész üzlet, fel kellene fogni, hogy manapság semmit sem adnak ingyen.

(#103075) Jakuu válasza Bozek (#103074) üzenetére


Jakuu
őstag

Mar pedig van alternativa sokadjara irta itt mar le itt nem egy ember. Vagy lehet honapokig rinyalni, hogy jaj de szar az FB, ami amugy is igaz, az ilyen valtoztatasok nelkul is. Nem tetszik a rendszer lehet hasznalni a bongeszon keresztul, aztan majd ha annak a feluletet is megvaltoztatjak, lehet ismet sirdogalni par sort ismet.Mintha az valami megoldas lenne, pedig az nem megoldas. A fizetos reszre pedig kiterve, szerinted,akkor nem jelennenek meg uj kozossegi portalok, amik legyurnek a fizetos FB-t ? Dehogynem az emberek meg valtananak, ahogy mar lattuk sok esetben aka. iwiw, hogy csak egy peldat megemlitsek.
A felhasznalok mar csak ilyenek, ha betesznek nekik, akkor mas fele fordulnak es mar vege is az FB-nak pikk-pakk. Szoval teljesen jol latja Beg

(#103076) Narxis válasza Bozek (#103074) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem meg meg kéne találni az egyensúlyt, nagyon régóta mindenhol szidják az FB appot, appokat. Az FB elhiszi, hogy ők szarták a spanyol viaszt, ezért kezelik ilyen lazán a helyzetet.

Thanos was right.

(#103077) Bozek válasza Jakuu (#103075) üzenetére


Bozek
nagyúr

Teljesen mindegy, hogy mivel használod, mivel nem a Facebook alkalmazásban vannak a reklámok, hanem magán a Facebookon. Onnantól fogva nézheted böngészőből is, azok még ott vannak.

(#103076) Narxis: Én teljesen másra tértem ki, a "telemarketing prospektus" részre reagáltam. A FB alkalmazás olyan, amilyen. Nekem mondjuk semmi bajom vele, bár a Messenger így most nem annyira tetszik. Használnám a Lite-ot, csak ott meg nincsenek chat-fejek.

[ Szerkesztve ]

(#103078) 4ron


4ron
senior tag

Sziasztok!

Galaxy S2 Plus-ra (4.2.2-es android) kellene valami olyan alkalmazás, amivel be tudom állítani azt, hogy a mobilnetet csak a Facebook és a Messenger tudja használni. Még a rendszeralkalmazásoknak se akarom engedélyezni, hogy mobilnetet kapjanak. (Van egy olyan promóció a szolgáltatómnál, hogy nem számlázzák a FB és a Messenger adatforgalmát, viszont a háttérben futnak még dolgok, amikkel nem számoltam, így a hónap végén jött a meglepetés).

TWRP fent van, root jogosultság van. Mit javasoltok? Azt hiszem régebben SuperSU-val már próbáltam ezt megoldani, kevés sikerrel.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#103079) Nagytoll válasza Dorcika50 (#103072) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Te mit teszel ha újratelepíted a telefont/alkalmazást/más készülékre váltasz? Én is fb fiókot nélkül használ(om)/nám, egyetlen bajom vele, hogy akárhánnyszor újratelepítem és ugyanazzal a számmal akarok belépni, azt egy teljesen új messenger fióknak veszi be, így van már 2+ felesleges fiókom és minden egyes váltásnál írjátok minden kontaktnak, hogy bocsi, megint váltottam. Fb fiókot meg nem akarok csinálni, mert akkor megint játszhatom el az egészet.

+1 : twrp data backupban megvan a messenger, de csak a gyári rendszerre(oxygenOS) tudom visszaállítani, custom romokra nem. Próbáltam már az összes backup progit, mindent vissza raknak kivéve a messengert. Ötletem sincs már, hogyan tudnám így használni a messengert custom romok alatt anélkül, hogy újra kéne regisztrálnom

[ Szerkesztve ]

(#103080) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok!

Mit lehet akkor tenni, ha a tabletemen rosszul működik a gyroscope?
Ha oldalra mozgatom, akkor megy fel-le a golyó, ha fel-le buktatom, akkor mozog jobbra-balra.
Lehet ezen valahogy segíteni?

(#103081) Dorcika50 válasza Nagytoll (#103079) üzenetére


Dorcika50
tag

Nekem is ugyanez a bajom. :DDD
Nem tudom. Azt nem probáltad még, hogy a beállításokban a felhasználónévhez beírsz valamit és, ha visszatelepíted ugyanazt beírod. Én most kipróbálom ezt, de egyenlőre még nem kell újra telepítenem szval nem tudom, hogy működik-e.

(#103082) lovi27 válasza 4ron (#103078) üzenetére


lovi27
addikt

A SuperSU nem erre való. Inkább valamelyik jól konfigurálható tűzfal. Pl. AFWall+ ?

(#103083) Nagytoll válasza Dorcika50 (#103081) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Erről nem tudtam, ránézek hátha bejön

(#103084) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Zenelejatszot keresek, amiben van balansz.
Baratomnak kene, mutet miatt egyik fulere rosszabbul hall.

(#103085) Armahun válasza tordaitibi (#103084) üzenetére


Armahun
addikt

Pl.: Poweramp trial, azután fizetős.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#103086) 4ron válasza lovi27 (#103082) üzenetére


4ron
senior tag

Épp most csinálok hard resetet, utána ki fogom próbálni, köszönöm az ajánlást. Amint lesz tapasztalatom vele, megírom :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#103087) 4ron válasza lovi27 (#103082) üzenetére


4ron
senior tag

Sikerült megfelelően beállítani, tökéletes :) Köszönöm szépen. Ráadásul az összefoglalóban ajánlott AdAway-t is feltettem, teszi a dolgát :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#103088) lovi27 válasza 4ron (#103087) üzenetére


lovi27
addikt

:C
Hát, igen. Root-olt mobilra kötelező.

(#103089) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Adawayben lehet valahogy weblapokat kivételhez adni? PH lapcsaládon nem tölti be miatta a videókat a chrome.

(#103091) Nagytoll válasza #20749568 (#103090) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Köszönöm! Már benn is volt a mobilarena, nem is érzem miért nem adtam hozzá a többi oldalt.

(#103092) malnabokor


malnabokor
senior tag

Sziasztok,

Szívesen kipróbálnám az MS Cortana-t, leginkább az értesítésszinkronizálás miatt, van valakinek tapasztalata vele? (BlackBerry 10-ről jövök, ahol a Blend-et gyakran használtam, és most keresek valamilyen programot, ami hasonlóan, tudja az értesítéseket szinkronizálni :) )

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#103093) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok. A google naptárban be lehet állítani, hogy az emlékeztetők ne csak egyszer zizzentsék meg a telefont, hanem folyamatosan rezegjen/sípoljon amíg ki nem nyomom? Galaxy s7, 6.0.1

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#103094) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Nem hiszem, h barki tudja a választ de z mitől lehet, hogy wifire kapcsolodáskor kb 1 percig lefullad a telo? Köszi

(#103095) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne felétek, hogy szeretném megvenni Litchi alkalmazást ami a DJI Phantom 3-as drónhoz van. Több extra funkciót ad mint a gyári, igazából egy két ficsőrre lenne szükségem belőle mert gyári DJI GO elég igazából.

A lényeg, milyen úton módon tudok fizetni? Csak bankkártya? Mert van PayPal de ahogy olvasom nem támogatott. Még olyan hogy valamiféle kuponok nincsenek? Elég borsos ára van neki :D Sosem vettem még applikációt szóval nem tudom :(

Előre is köszi :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#103096) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Rom csere után mentésből tettem vissza az IGO Szülinapp-ot, nem indult, de ok, volt már ilyen.
Viszont playen ugyan benne van az alkalmazásaim listájában, de "Ez az elem nem érhető el" üzenet fogad.
Ez mitől lehet?

Szerk.
Megnéztem asztalin, ott kompatibilisek írja az összes eszközömmel.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#103097) TaaT


TaaT
veterán

Sziasztok! Olyan appra lenne szükségem ami mutatja az adatforgalmat, de bizonyos alkalmazások forgalmát ne számolja. Mivel a face ingyen van digis mobilnetnél így annak az adatforgalmának a megjelenítésére nincs szükségem.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#103098) bexinho23


bexinho23
őstag

Tudtok olyan megbízható programot ajánlani, amivel internetes hozzáféréssel megtalálhatom a telefont? A helyzet az, hogy egyik családtag hetente elfelejti, hogy hol hagyta a telefonját. A csörgés sokszor nem segít, mert általában a cégben csörögve nem hallani, ha otthon maradt :) ...

(#103099) darvinya válasza zeon.hu (#103096) üzenetére


darvinya
titán

Mert már van sima iGO Play-en.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#103100) zeon.hu válasza darvinya (#103099) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Attól még elérhető kéne legyen.
Mindegy, asztaliról telepítve felment a telóra.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.