Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103151) hgabor19 válasza korpas15 (#103150) üzenetére


hgabor19
aktív tag

HA be volt állítva gmailes címre contact szinkronizálás, akkor nyert ügyed van.

(#103152) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Telefon gyári visszaállításánál az eszközadminisztrátorok is törlődnek?

Lopás ellenes app miatt kérdezem...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#103153) korpas15 válasza hgabor19 (#103151) üzenetére


korpas15
tag

Sajnos nem volt beállitva.

(#103154) Krill77


Krill77
őstag

Hi. A jofogas app nem jelez vagy nagyon keson ha irnak. Mas tapasztalta? Illetve a SwiftKey nem jegyez meg semmi uj szót. Ezt sem ertem. :(

(#103155) WhiteWalker válasza hgabor19 (#103144) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nemmegmondtukhogy
jó lesz :DDD

(#103156) no1r


no1r
őstag

hali, nem tudjátok, valahogy rá lehetne venni az Xperia zenelejátszót, hogy tudjon streamelni onedrvie-ból zenét? vagy ne is álmodjak ilyen feature-ről?
megnéztem az MS féle Groove Musicot is, de az meg valamiért az SD kártyán levő zenéimet nem látja.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#103157) desolator


desolator
senior tag

Egy olyan gondom van, hogy a névjegyzékekbe beimportálódtak az outlook-os kontaktjaim, azonban én csak a google-os kontaktokat szeretném látni. Be is állítottam, hogy csak azok jelenjenek meg, szépen el is tűntek onnét az outlookosak, azonban amikor a tárcsázóba belépek és azon belül keresek a kontaktok között, akkor ott ott vannak ugyanúgy továbbra is. Hogyan tudnám onnét is eltüntetni őket?

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#103158) hgabor19


hgabor19
aktív tag

MyMail app-ba sikerült esetleg valakinek beállítani Offfice 365-Exchange online accountot?
Eddig nem jött össze.
Persze a BlueMail-el meg sikerül.
A Blue által érzékelt beállításokkal sem megy a MyMail. A support meg nem válaszol a kérdésekre..

Persze használhatnám a Bluet, de van amiben a MyMail jobb, ezt preferálnám.

[ Szerkesztve ]

(#103159) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Sziasztok,
Múltkor szembe jött velem egy app, amivel mindenféle események hatására mindenféle események bekövetkezése személyre szabottan beállítható, csak most, mikor kellene, nem találom.
Olyat szeretnék, hogy mikor az otthoni wifi-ről lecsatlakozok, induljon el egy stopper, amikor meg a munkahelyi wifire csatlakoztam, álljon le.
Valaki tud segíteni?
Köszi

(#103160) DrBubo77 válasza Bobbysolo (#103159) üzenetére


DrBubo77
addikt

Próbáld meg a Tasker-rel. A topikjában tudnak is segíteni, ha elakadnál.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#103161) Szakáczki


Szakáczki
csendes tag

Sziasztok!

Én egy olyan zene lejátszót keresek, ami kezeli a könyvtárakat, van benne equalizer, és van online rádió lejátszó része is, kereső funkcióval. Eddig az AIMP-ot használtam, de abban nem lehet keresni a rádiókat, csak megadott URL-t tud lejátszani.

Köszi!

(#103162) bubi92


bubi92
őstag

Héló

Mi a legmegfelelőbb app a telefon funkcióinak lekorlátozására. Portaszolgálatnak szeretnénk adni egy telefont, és az lenne a feladat, hogy a droidos telefonról kizárólag egy telefonszám hívása legyen engedett. Se sms, se fb, se beállítások, se semmi. Csak egyetlen darab telefonszám hívása.

Egy alcatel pixi 3 (4) csodáról van szó

[ Szerkesztve ]

(#103163) Jakuu válasza bubi92 (#103162) üzenetére


Jakuu
őstag

Applock ?

(#103164) frankstork válasza desolator (#103157) üzenetére


frankstork
aktív tag

Ez nálam is bibi! Tud valaki segíteni?

(#103165) beg válasza Jakuu (#103163) üzenetére


beg
veterán

Ja, hogy az a settings-et is zárolja, akkor ok.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#103166) kaciokos válasza ollie (#103132) üzenetére


kaciokos
őstag

Hmmm, sejtem hol lehet a hiba, a városkában, ahol lakom, volt egy mérőpont, és most megszűnt, lehet, hogy ez fekszi meg a gyomrát.

(#103167) Fall-N válasza bubi92 (#103162) üzenetére


Fall-N
veterán

Miért nem jobb akkor már egy hagyományos nem okostelefon? Dobálják már azokat pár ezer forintért. Egyetlen szám hívására bőven elég és garantáltan nem megy rajta az FB sem.

[ Szerkesztve ]

(#103168) bexinho23


bexinho23
őstag

Offként jelölöm, de úgy érzem, itt hamar kapok választ a kérdésemre.

Gondolom sokan vásárolunk a google áruházból, amihez szükséges a bankkártya adatainknak a megadása. A CVC kódot le lehet kaparni/eltüntetni úgy, hogy az problémát ne okozzon a hétköznapokban? Ki használja így a kártyáját?

(#103169) desolator válasza frankstork (#103164) üzenetére


desolator
senior tag

Már közben több külföldi fórumon is olvastam, hogy ez egy marshmallow bug, amit kb amióta kijött nem javítottak. Nem tudom, hogy a korábbi verziókban is így volt-e?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#103170) Jakuu válasza desolator (#103169) üzenetére


Jakuu
őstag

Van az MM-ben jopar mas bug is.Pontosan azert nem hasznalom en sem, peldaul a Locus Pro se fut rajta, hanem az alkalmazas varatlanul leallt hibauzenettel elszall.
Erdekes a free az mukodik, de a fizetos nem.

(#103171) Chris Kiki válasza Jakuu (#103170) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ott valami más hiba lesz, nekem hibátlanul megy MM-on a Locus.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#103172) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Melyik böngészőn megy a teljes képernyő? Gyárin, Chromeon, Firefoxon nem találom, pedig az utóbbin van ilyen mód, de nem működik. Ilyen készülékre kellene, de gondolom ez mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#103173) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Vettem egy erinto tollat. De mivel a végén egy gumi van ami nem kemény igy elegge meg kelll nyomni. De ekkor meg a billentyűzet másodlagos betuit hozza fel (@#&*- stb). Érdemes szetszedni es kitomni keményre? Így működni fog? Nem szeretném a billentyűzet nyomáserzekenysegi időt alacsonyrol nagyobbra állítani. (mivel 2 usernek lenne)
Köszi.

(#103174) #79335424 válasza pinnacle (#103172) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dolphinon biztos van. Nekem S802 -es boxom van, 4.4.2 -vel. Annak a menüjében kapcsolható, hogy fix legyen a tálca, vagy eltűntethető. S905 -ön nincs ilyen opció?

(#103175) brd válasza pinnacle (#103172) üzenetére


brd
nagyúr

UC Browser is tudja.

The only real valuable thing is intuition.

(#103176) Jakuu válasza Chris Kiki (#103171) üzenetére


Jakuu
őstag

Konkretan cm13 es MM a fejlesztok is tudnak rola es keptelenek megcsinalni.

[ Szerkesztve ]

(#103177) KurtCobain válasza Csocsesz75 (#103139) üzenetére


KurtCobain
őstag

TouchPal Emoji Keyboard
Ezt a verziót szedd le. Garantáltan reklámmentes.

Mmm'kay?

(#103178) mobilizmo válasza bexinho23 (#103168) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Én amikor átveszem a kártyát ez az első dolgom. De gondosan kell eljárni mert annyi eszük van a kiadóknak, hogy gravírozott általában, lehet hogy már nem látható, de egy ügyes kéz kitapinthatja. Természetesen jól meg kell jegyezni, mert különben nem tudsz vele online vásárolni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#103179) Chris Kiki válasza Jakuu (#103176) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Jó, de akkor ne mondd azt, hogy ez meg ez nem megy MM-on, mert ez így önmagában nem igaz. Pláne, hogy CM-t használsz.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#103180) darvinya


darvinya
titán

SFTP TC plugin pontosan mit takar, azonkívül, hogy valamilyen biztonsági kapcsolat.?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#103181) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Telefon gyári visszaállításánál az eszközadminisztrátorok is törlődnek?
Lopás ellenes app miatt kérdezem (Cerberus) ...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#103182) pinnacle válasza #79335424 (#103174) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi Somatom, brd!

Sajnos nekem a Dolphin egy oldalt sem tudott megnyitni. Állandóan kifagyott, hibaüzenetet akart küldeni.
UC piszok gyors, csak az a gond, hogy villogó képernyőt dobott, elég sűrűn.

Nem is értem, hogy a többiek ilyen alapdolgot miért hagynak ki.

Youtube-ot alkalmazáson belül vagy böngészőn, hogy lehet asztali nézetre váltani? Firefox-ban kattingattam és egyszer közölte, hogy asztalira váltott, illetve linkelte, hol tudok visszaállni mobilra. 1-2x még előjött, de nem tudom, hogy csináltam. :)

(#103183) Armahun válasza pinnacle (#103182) üzenetére


Armahun
addikt

Próbáld meg ezt: [link]

Teljes képernyőt tud, de sajnos szövegméret kaotikus mint firefoxon és tördelés se nagyon megy neki (azt csak az opera tudja).

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#103184) brd válasza darvinya (#103180) üzenetére


brd
nagyúr

A neve alapján SFTP (FTP, SSH kapcsolaton megvalósítva, így titkosítva van a kapcsolat, a sima FTP-vel szemben) serverhez tudsz vele csatlakozni.

The only real valuable thing is intuition.

(#103185) brd válasza pinnacle (#103182) üzenetére


brd
nagyúr

Hát, ott a grafikus gyorsító driverével lehet némi probléma (súlyosabb esetben a HW hibás). Nem tudsz "ROM"-ot frissíteni/cserélni a műszeren?

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#103186) pinnacle válasza brd (#103185) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Mobilnézetnél, munkaasztalra kell váltani, utána az asztali oldal kérése is legyen bejelölve, így azért jobb a Youtube, akár 4K-t is be lehet állítani, igaz azt már nem bírja.

brd Nincs vele semmi gond, csak az UC-nál jött elő. Lehet, hogy a 1080p60Hz miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#103187) adrian94


adrian94
őstag

Skype-hoz létezik valami kamera effektes app ? Olyanra gondolok, hogy fekete fehér lesz a kép, szépia stb.. :) esetleg olyan ami eltorzítja a képet..

(#103188) #79335424 válasza adrian94 (#103187) üzenetére


#79335424
törölt tag

Rögtön ébredés után kell Skype -olni, és akkor nem kell terhelni a hardvert külön tozítóval. ;]

(#103189) adrian94 válasza #79335424 (#103188) üzenetére


adrian94
őstag

Ez gonosz volt, de igaz.. :DD

esetleg valami appot is tudnál ajánlani vagy csak jó tippjeid vannak ? :DDD

(#103190) pikszel válasza #79335424 (#103188) üzenetére


pikszel
őstag

Az, aki szép, az reggel is szép, amikor ébred,
még ha össze is gyűrte az ágy 😀

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#103191) #79335424 válasza adrian94 (#103189) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem használok videótelefont. Senki sem fogadná a hívást. :)

(#103192) frankstork


frankstork
aktív tag

Értem én, hogy bonyolult és nehézkes egy összetett rendszert karbantartani, és fejleszteni, ráadásul rohamtempóban, de engedtessék már kimondani hogy tojnak a fejünkre sok esetben. Mi az hogy nem tudják megoldani a kapcsolatok szinkronizálását, a backup-ot, a frissítések minőségi vizsgálatát, hogy alapvető dolgokhoz külső program kell, hogy ez a f*s sosem tudja mennyi van még az akksiban és a többi..
Rendben van az is, hogy sokan szeretik ezt a rendszert, de azért némelyek vegyék már le a szemellenzőt.
Csengesd ki a lóvét, aztán le vagy ejtve. Küzdj te a hiányosságokkal, mert mi már az új os-t hegesztjuk, hogy azt vedd meg minél hamarabb. (máshol is ez megy, mondjuk. Új autó vásárlás, más műszaki cikkek, etc)
Na jól van, kidühöngtem magam.. :R

(#103193) adrian94 válasza #79335424 (#103191) üzenetére


adrian94
őstag

Értem.. :DD Hát akkor csak lesz valaki aki tud választ adni a kérdésemre :D

(#103194) dokee78


dokee78
félisten

Előfizettem a Cerberusra pár hónapja.
Viszont most új készüléket vettem,valahogy át lehet tenni erre az eszközre?
Mert hiába telepítem fel,azt írja:

[ Szerkesztve ]

(#103195) Baku


Baku
aktív tag

Senki nem tud megoldást rosszul kalibrált gyro szenzor helyrerakására? (90 fokkal el van fordulva)

(#103196) DrBubo77 válasza Baku (#103195) üzenetére


DrBubo77
addikt

Újrakalibrálás nem segít?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#103197) Bicskás válasza Bicskás (#103145) üzenetére


Bicskás
tag

Rossz topikba írtam esetleg ?

Hova, melyik topikba írjam kérdésemet, mit javasoltok szakik ?

(#103198) DrBubo77 válasza Bicskás (#103145) üzenetére


DrBubo77
addikt

Itt található egy leírás róla. ROOT kell hozzá.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#103199) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

Tudnátok ajánlani egy olyan appot ami törli a már eltávolított appok szemetét is?

(#103200) Narxis válasza dokee78 (#103194) üzenetére


Narxis
nagyúr

https://www.cerberusapp.com/ oldalon belépsz és eltávolítod azokat a készülékeket amit már nem használsz.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.