Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103101) hgabor19


hgabor19
aktív tag

Sziasztok,

Olyan programot keresek, ami valóban el is menti, lehetőleg SD kártyára, vagy opcióként esetleg felhőbe az app data-t.
Próbáltam néhányat, de nem menti el, csak az app-ot, annak meg nálam nem sok értelme van.
Root van..
Tudom, TWRP is megcsinálja bár az full appdata mentés, de jó lene, ha csak bizonyos programok app dataját le lehetne menteni.

[ Szerkesztve ]

(#103102) kaciokos


kaciokos
őstag

Egy pár napja a Weather Timeline nem tud adatot lekérni a Weather Underground-ról. Kipróbáltam más appot is (HD Widgets), ami a WU-t használja időjárás forrásnak, és ott sem megy, szóval valszeg a WU-val van valami gond. Más is tapasztalta?

(#103103) beg válasza bexinho23 (#103098) üzenetére


beg
veterán

Android eszközkezelő, by google. Vagy fizetős cerberus pl.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#103104) beg válasza hgabor19 (#103101) üzenetére


beg
veterán

Titanium backup.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#103105) Narxis válasza kaciokos (#103102) üzenetére


Narxis
nagyúr

Megnéztem, egyből frissült nálam a Weather Timeline a Weather Underground-ról.

Thanos was right.

(#103106) -juc- válasza kaciokos (#103102) üzenetére


-juc-
aktív tag

Nekem is működik (HD widgets), de valami fura lehet vele, tegnap -19 fokot írt ki este. Amikor beléptem a felületre, akkor frissítette magát normálisra.

(#103107) ollie válasza kaciokos (#103102) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem a WT widget továbbra is frissül a WU-ból.

***

(#103108) hgabor19 válasza beg (#103104) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Ez jó is lenne, ha nem 10 évvel ez előtti UI lenne benne. És csak a Pro-nak van értelme, úgy néz ki.

(#103109) Bozek válasza hgabor19 (#103108) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig ez a legjobb erre a célra. A Pro-ra meg megéri beruházni.

(#103110) beg válasza hgabor19 (#103108) üzenetére


beg
veterán

Ja, ha a külcsíny a fontos...
Tudjon mindent, ingyen. :)
Helium-ot nézd még meg, de az nem mindig működik visszatöltésnél.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#103111) #79335424 válasza TaaT (#103097) üzenetére


#79335424
törölt tag

3g Watchdog pro biztosan tudja. Telenorosként a MyTV adatforgalma ingyenes. Nálam ez van a kivétel listában, és nem számolja bele az adatforgalomba.

(#103112) laszlohu


laszlohu
addikt

Sziasztok

Kicsit hozzá nem értő vagyok Android fronton,

teló bekapcs, és én alapból wifit szeretnék használni, de minden bekapcsoláskor a mobilinternetet automatikusan bepipálja, hogyan lehet kideríteni, lehetőleg ingyenes appal, hogy melyik app kapcsolja be?

köszönet

(#103113) ollie válasza laszlohu (#103112) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha be van kapcsolva a wifi, minden azt használja, akkor nem is működik a mobilnet. A telót miért kapcsolod ki? Nincs sok értelme.

***

(#103114) laszlohu válasza ollie (#103113) üzenetére


laszlohu
addikt

Köszi az infot.

Nagyon egyszerű 2 telefonom van, egyszerre csak az egyiket használom, ha nincs bekapcsolva, akkor nem is merül.

[ Szerkesztve ]

(#103115) Promi válasza hgabor19 (#103101) üzenetére


Promi
aktív tag

Helium - App Sync and Backup: Elég sok mindent le tud menteni, és vissza is tudja állítani. Játék állásokat is. Telepíteni kell a telefonra is, és a PC -re is.

Telefonra
Helium - App Sync and Backup

Desktop Installer
CarbonSetup

[ Szerkesztve ]

(#103116) Bozek válasza #79335424 (#103111) üzenetére


Bozek
nagyúr

Annak is vannak azért hibái. Fogalmam sincs, hogy mi történt vele, de most épp 550 MB elhasznált adatforgalmat mutat, miközben a Vodafone oldalán 300 MB-nál sem tartok. Volt valamelyik alkalmazás, amit töröltem, szerintem annak a WiFi-s forgalmát dobta át hozzá. Nálam a Mobil Vodafone van a kivételekhez adva.

Persze ettől függetlenül az egyik legjobb ilyen alkalmazás, az ilyen apróbb hibáktól eltekintve tökéletesen végzi a dolgát. 2014 novembere óta használom, addig vissza is tudom nézni a havi adatforgalmam.

[ Szerkesztve ]

(#103117) hgabor19 válasza beg (#103110) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Fizetek érte, nem arról van szó.
Csak legalább lássam, hogy a fejlesztő van annyira igényes(saját magával szemben is), hogy költ egy keveset GUI fejlesztésre is.

Helium sem akart menni vmiért.
Majd megveszem a Ti-t.

Promi: még a PC syncet nem próbáltam. De adok neki egy esélyt :) Bár a legjobb lenne, ha SD-re lehetne menteni.

[ Szerkesztve ]

(#103118) Bozek válasza hgabor19 (#103117) üzenetére


Bozek
nagyúr

Melyik alkalmazásra költenél inkább: egy csicsás, semmit sem tudóra vagy egy kicsit puritán kinézetű, de tökéletesen működőre? Én az utóbbira.

(#103119) RVR400 válasza hgabor19 (#103117) üzenetére


RVR400
veterán

Pl a Need for Speed Most Wanted játékot eddig semmivel sem sikerült visszaállítanom, ergo nem biztosan az appok hibáznak.

(#103120) tordaitibi válasza Armahun (#103085) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Koszi, megoldva, a szemem elott volt,
a TotalCommander beepitett lejatszojaba van balance, es tokeletesen fapados :-) amit kell, azt tudja, kezeli a lejatszaslitakat, kiul a notibarra, ennyi eleg is mp3 hallgatashoz utazas kozben.
Es keznel is van, nem kellett ujabb app.

(#103121) Promi válasza hgabor19 (#103117) üzenetére


Promi
aktív tag

Én így oldottam meg. A belső memóriába menti Carbon könyvtár alá a programokat amiket beállítasz neki.
Ezt a könyvtárat X-plore File Manager beépített zip csomagolójával memória kártyára csomagoltatom vele össze, majd jöhet akár ROM csere, vissza másolom a könyvtárat a helyére, és jöhet a visszaállítás. Tovább tart leírni mint megcsinálni, tök egyszerű ajánlom mindenkinek.

(#103122) no1r válasza Bozek (#103118) üzenetére


no1r
őstag

én egyikre sem. amíg nem muszáj.
inkább működjön magától. ja, hogy a google ezt nem tudja?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#103123) hgabor19 válasza Bozek (#103118) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Nekem ez és az ehhez hasonlók pl. az etalon: MacroDroid
Az ilyenekre szívesen áldozok, ha tényleg nélkülözhetetlen :)

[ Szerkesztve ]

(#103124) brd válasza hgabor19 (#103117) üzenetére


brd
nagyúr

Sosem értettem, és nagyon kíváncsi vagyok, tulajdonképpen mi a baj a TB küllemével? Mert elég sokat használom, de semmi sincsen nagyon eldugva, vagy túlbonyolítva (időben). Nem mondom, hogy nem tudnám racionalizálni a gyakori felhasználási körnek megfelelően, egyik-másik funkció elhelyezkedését, de annyira nem vészes.

The only real valuable thing is intuition.

(#103125) kaciokos válasza ollie (#103107) üzenetére


kaciokos
őstag

A macska rúgja meg. Azért köszi a visszajelzéseket mindenkinek.

Azt meg tudná nézni valaki, hogy ha belép a beállításokba a Settings -> Data & Updating -> Data Source útvonalon, ír ki a Weather Underground mellé hőmérsékletet? Mert nekem csak a többihez, a WU mellett N/A van. :(

(#103126) Jakuu válasza brd (#103124) üzenetére


Jakuu
őstag

Semmi. Csak manapsag a felhasznalok el vannak kenyelmesedve es szeretik a csicsas ui-kat.
Bezzeg ha meg anno a dos es linux szoveges feluleten nevelkedtek volna, akkor meg a MC,NC es hasonlo feluletekkel is megbaratkoznanak.
A lenyeg a funkcionalitas.Marpedig az elsodleges szempont ez, a tobbi a sallang.Lehet akarmi barmilyen csicsas, ha a megfelelo funkcionalitas hianyatol szenved.

(#103127) brd válasza Jakuu (#103126) üzenetére


brd
nagyúr

Legalább a csicsásat szeretnék! De nem, most ez a kétszínű (ebből az egyik szigorúan 0xFFFFFF fehér), tele kihasználatlan felülettel bíró a menő. :(

The only real valuable thing is intuition.

(#103128) Bozek válasza hgabor19 (#103123) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk így első ránézésre akkor már inkább Tasker, AutoMagic vagy E-Robot. Igaz, ezek sem túl csicsásak, max. az AutoMagic-re lehet ráfogni, hogy jól is néz ki, mert ott folyamatábrát kell csinálni.

De ez a három szerintem funkcionalitásban veri a MacroDroid-ot. Legalábbis így első blikkre.

(#103129) beg válasza hgabor19 (#103117) üzenetére


beg
veterán

Kevés hasonló backup app van, amit így fejlesztenek, hozzáigazítva az épp aktuális droid verzió engedélyeihez, működéséhez. Ez egy ilyen alkalmazás, teszi a dolgát, cserében nem pörög színesen szagosan materializálva. Én inkább használok funkcionális appot mint gui-t. Nem kötelező, mindenki azt választja ami szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#103130) WhiteWalker válasza hgabor19 (#103123) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1 a Titánium Backupra.
Mióta CM-re váltottam és cserelgetrm a romokat , nem kell újra belakni a romot .
Ajánlott vétel.
Ronda de finom esete :D

(#103131) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok!
van valami tippetek arra, hogy ez az elmebeteg Messenger miért menti le a képeim közé az össze matricát?? (alig használok egyet-egyet) 200-300 képről beszélünk, amit egyesével tudok csak törölni, és 1-2 hetente ezt produkálja... képeket a google photos kezeli nálam, de eddig nem volt probléma 2-3 hónapja csinálja ezt, ötlet??

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#103132) ollie válasza kaciokos (#103125) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ott nekem is N/A van, de ha a widgetet frissítem, akkor frissül a kijelzett időjárás.

***

(#103133) air válasza no1r (#103122) üzenetére


air
nagyúr

De jó, hogy megint ott tartunk, hogy mit tud a Google és mit nem. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#103134) no1r válasza air (#103133) üzenetére


no1r
őstag

bocsánat, igaz, az android nem tudja. a google mindent tud, hiszen úgy gyűjti a személyes információkat is mint a légyfogó a legyet.
akár itt tartunk akár nem, ezek tények.
és ez kicsit amatőr, mint a kiállásod is egy alapvető hiányosság mellett.
vagy ez is feature, mint az apple "innovációi"?

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#103135) Bozek válasza air (#103133) üzenetére


Bozek
nagyúr

Még mindig ezen a biztonsági mentésen rugózik... Én azt hittem, hogy hetekkel ezelőtt lezártuk a témát. :)

(#103136) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Arról tudtok valamit, hogy Cerberus lopásgátló milyen esetekben tilt le?
Azt hallottam, hogy ha sokáig van aktiválva akkor egy idő után letiltja a telefon.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#103137) NandorHUN válasza NandorHUN (#103136) üzenetére


NandorHUN
addikt

Még abban esetleg tudna valaki segíeni, hogy mi a különbség a sima "kép készítése" és "kép készítése azonnal" opciók között? (Ha rosszul ütöm be a kódot).

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#103138) #79335424 válasza Jakuu (#103126) üzenetére


#79335424
törölt tag

+1
Semmi csicsa, lényeg a funkcionalitás! Android Terminal Emulator. :)

(#103139) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Touchpal billentyűzetet aki használ, legyenszíves ajánljon már nekem egy olyan verziót ami nincs tele ezzel az emojival, tele reklámmal, meg mosttanában már valami zárképernyő is felbukkant a legfrisebb verzióban.

Régóta ezt használom, de szép lassan belecsempésznek minden számomra felesleges dolgot.

Köszönöm.

(#103141) Armahun válasza Csocsesz75 (#103139) üzenetére


Armahun
addikt

Van belőle Cute Emoji verzió az áruházban, reklámmal sajnos...

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#103142) SharpSA


SharpSA
veterán

Aki használja a Swipe fizetős verzióját: miben, mennyivel más mint az ingyenes? Utóbbit néztem, nekem nem nagyon jönnek az értesítések...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#103143) air válasza no1r (#103134) üzenetére


air
nagyúr

Téves tényállítás továbbra is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#103144) hgabor19


hgabor19
aktív tag

Barátkozom ezzel a Titanium Backup Pro-val.
(angyol nyelvre állítva már nem esik szét annyira az app, és olvasható minden)

Teszt jelleggel Google Drive-ra le lett mentve néhány app.
Azután wipe, ROM újratelepítés.

És most akadtam meg ott, hogyan lehet Gdrive-ról visszatölteni a mentést..

EDIT:
Végül meglett. Legelső alkalommal hiába állítottam be a Gdrive-ot a Cloud sync settings-ben, ez még édeskevés volt.
Újraindítás után rákérdezett a Gdrive login adatokra. Utána már jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#103145) Bicskás


Bicskás
tag

Szépjóestét szakik !

A Google Chrome böngészőben megnyitott youtube videók előtti reklámok megjelenését szeretném meggátolni, tudtok ebben nekem segíteni, hogy miként lehet ezt az idegörlő problémát megoldani ?

A választ előre is köszönöm. :R

Üdv: Bicskás

(#103146) batai15


batai15
félisten

üdv . mobilaréna alatt telefonról olyat csinál a forum hogy néha:SwiftKeyel nem enged ékezetes karaktert írni.
Google Bill nem is ír.
olyankor váltani kell Bill.t majd vissza.
viszont ha rögtön atlépek pl messenger be ott ezek nem lépnek fel, de ha vissza lépek akkor igen. tehát vagy a phval vagy a Chrome böngészővel van valami. tapasztalt már valaki ilyesmit?
mondom elsőnek írok ide, utána meg bugreport megy az oldalnak.

[ Szerkesztve ]

(#103147) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!

Tudtok olyan widgetet ajánlani, ami egy gombnyomásra tudom aktiválni a hívásátirányítást illetve deaktiválni?

(#103148) g_g_g válasza batai15 (#103146) üzenetére


g_g_g
őstag

Nekem gyakran a Gmail-nél van ez a jelenség. Szerintem SwiftKey probléma lesz.

(#103149) darvinya válasza g_g_g (#103148) üzenetére


darvinya
titán

Inkább újabb billentyűzeteknél, mert pl: AnySoftKeyboard frissítésnél jelszónál eltűnt shift.
Igaz engem nem érint, mert 2013.12-est használok még mindig, mert az addig a legjobb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#103150) korpas15


korpas15
tag

Sziasztok! Létezik olyan alkalmazás amivel törölt telefonszámot lehet visszaállitani vagy megkeresni? Mert véletlenül töröltem egy számot ami fontos lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.