Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103901) #61600768 válasza air (#103900) üzenetére


#61600768
törölt tag

Éppen akartam írni szebben nem is fogalmazhattam volna.

(#103902) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok. Igényes es szep idojaras progit keresek. Az idokep widgetje nagyon nem jön be

Tigris, tigris, csóvafény...

(#103903) darvinya válasza air (#103900) üzenetére


darvinya
titán

Annyira van tapasztalatom, használtam, azaz kipróbáltam.
Első gondról még írtam is ide, hogy egyszerűen Recent app-ból kilőve le is állt.
Harmadiknál konkrétan email addig nem érkezet meg, pedig kivételek között volt.

Szóval nem levegőbe puffogok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#103904) #73959936 válasza cellpeti (#103902) üzenetére


#73959936
törölt tag

Weather Timeline

Morecast

(#103905) Draken válasza cellpeti (#103902) üzenetére


Draken
őstag

Chronus?

(#103906) air válasza darvinya (#103903) üzenetére


air
nagyúr

Mint írtam, amíg a VPN kapcsolat él, működik. Recent app-ból a taskot kihúzhatod, de mivel állandó, prioritásos értesítése van, ezért nem áll le.
Gmail, gyári Sony, gyári Samsung, gyári LG, MailDroid, BlueMail, Outlook és Nine kliens vígan működik mellette. 993-as, 465-ös és 443-as portok átmennek rajta. Normális email szerverek ezeket használják.
Milyen email klienssel, milyen szerver felé próbáltad?
Amit írtál, az konkrétumokat nélkülöző, tényeket elferdítő puffogás volt.
Tapasztalatot, véleményt nem ilyen tartalommal, és stílusban szokás írni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#103907) darvinya válasza air (#103906) üzenetére


darvinya
titán

Jó hagyjuk abba, mert Te mondod, Én mondom…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#103908) no1r válasza cellpeti (#103902) üzenetére


no1r
őstag

en MSN weathert hasznalnam ha a gyari nem lenne eleg es lenne benne atlatszo hatteru widget

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#103909) #79335424 válasza aprokaroka87 (#103877) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez meglep, mert ha így van, akkor az csúf hiányosság, mivel az Android sokkal több lehetőséget ad.
-Alapértelmezett. Ez a beállítások menüben levő állapotot jelenti.
-Szenzor. Ezen belül lehet korlátozni állapotokat (pl. szenzor szerint forgasson, de fejjel lefelé ne)
-Fix tájolás.
A Robot ezeket mind tudja. Sőt, akár szögelfordulási küszöbértékeket is megadhatsz, hogy mekkora elfordulásnál váltson nézetet.
Csak akkor van gond, ha a force szenzor van megadva, a teló fekvőbe fordul, de az adott app --nak nincs fekvő nézete. Nálam a gyári hívásfogadó activity ilyen. A teló csörög, de nincs mivel kezelni a hívást.

[ Szerkesztve ]

(#103910) kory24 válasza Jofi81 (#103892) üzenetére


kory24
őstag

+ÁFA

Total: 9,732.80 HUF

Ez a 2k többszöröse bőven :)

(#103911) aprokaroka87 válasza #79335424 (#103909) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Androidon sokszor kitalállnak valamit,aminek az állapota mondjuk " 1 ".

Van hogy külső segitség kell hogy az állapot mondjuk " 0 " vagy " 2 " is lehessen.

Az meg hogy 2016-ban egy app nem tud "landscape" módban is futni...az már igen probléma.

Ott van pl a Facebook Lite.

Nem tud landscape-ben futni...rendesen.
App Settings elforgatja, de kb annyi történik hogy fektetet módban az álló felbontást alkalmazza.
Magyarán a kép kb 1/4-e nincs

(#103912) Bozek válasza beg (#103870) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#103870) beg: Tőle már megszoktuk az ilyen konstruktív hozzászólásokat. :) A Tasker-es topic-ban is ajánlott egy plugint (AutoTools), de arra még nem válaszolt, hogy miért is jó ez nekünk. A leírásból kiragadott egy részletet, de azt is félreértelmezte. :D

(#103913) S e t h válasza Bozek (#103912) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem lehetne, hogy kicsit kevésbé keresnéd a konfrontációt? 50 hozzászólással korábbi konfliktust érdemes újra elkezdeni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#103914) #79335424 válasza aprokaroka87 (#103911) üzenetére


#79335424
törölt tag

A mondandód első részét nem értem, a másodikkal tökéletesen egyetértek. Sztem ebbe is bele kéne avatkozzon a Google. Sok olyan eszköz van, aminél a forgatás nem játszik, fix a fekvő nézet (pl. egyes Android TV boxok).
Egyébként átgondoltam, amit korábban írtam. Nem feltétlenül csúf Tasker hiányosság, ha csak fix nézetet lehet megadni. A pillanatnyi szögelfordulási értékek tuti, hogy lekérdezhetők. Létrehozol egy globális változót, aminek azt adod meg, hogy ha szenzorérték 330 és 30 fok közé esik, akkor állítsa 0 -ra, 60 és 120 fok között 1 -re, stb. Aztán a fix forgatásnál a változó értékét megadod feltételnek, és kész.

[ Szerkesztve ]

(#103915) aprokaroka87 válasza Bozek (#103912) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Kezdjük ott hogy a kérdező kb 0 infót írt le arról hogy ő mennyit tett a "probléma" megoldására.

Pl lehet hogy nem is keresett megoldást a dologra a play store-ban, vagy lehet hogy keresett csak nem találta meg.

Ki tudja mivan...

A Taskeres dolgot meg nagyon félreérted, én nem ajánlottam, csak leírtam hogy érdekes dolgok vannak benne.

Nem írtam le, hogy "Ez a tutkeráj,mindent alázó plugin"

De zárjuk le a dolgot a dolgot mert megint semmi értelme ennek.

(#103916) kaciokos


kaciokos
őstag

Felteszem itt is a kérdést, amit másik topikban már feltettem, hátha.

Szóval adott egy S905 procis box Android 5.1-el (Beelink M18), ami TV-re van kötve, és egy Windows 7-es PC, persze közös hálózaton. A cél az, hogy ha pl. PC-n fényképeket nézegetek, vagy netet böngészek, a TV-n is látszódjon, mit csinálok, ehhez kéne valami app a box-ra, meg esetleg a PC-re is. VNC és társai jár a fejemben, de nem igazán találom jó megoldásnak, esetleg valami más ötlet?

(#103917) Bozek válasza aprokaroka87 (#103915) üzenetére


Bozek
nagyúr

"A Taskeres dolgot meg nagyon félreérted, én nem ajánlottam, csak leírtam hogy érdekes dolgok vannak benne."

Akkor idézlek: "A Tasker AutoTools plugint érdemes kiprobálni". Ez nekem ajánlásnak tűnik.

(#103918) #79335424 válasza kaciokos (#103916) üzenetére


#79335424
törölt tag

Megkérdeztem közös barátunkat. Ezt válaszolta.

(#103919) aprokaroka87 válasza Bozek (#103917) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Érdekes vagy te...egyedűl te veszed annak.

De kezdjük ott hogy jön ide a Tasker Topik?

Egyértelmű hogy a provokációd mögött valami személyes probléma áll.

Ezzel semmi gond, én elfogadom...csak ne a topikban írd le ezeket.

(#103920) #79335424 válasza #79335424 (#103918) üzenetére


#79335424
törölt tag

Közben eszembe jutott egy lehetséges probléma. A Miracast lehet, hogy nem fog kapcsolódni, ha a box LAN -on van. Ha ebbe beleszaladsz, akkor keresd meg a Playen a Mirror OP alkalmazást! Androidos teló, és a802 -es box között teszteltem, és tökéletesen működött LAN -on is. Androidos viszonylatban a Sender rész elég drága. De, neked csak a receiver lenne Androidos, az meg ingyenes, és úgy tűnik, hogy a PC -s sender is free.

(#103921) batai15 válasza aprokaroka87 (#103867) üzenetére


batai15
félisten

ki próbáltam vagy 5-öt. elég lesz ez?

(#103922) aprokaroka87 válasza batai15 (#103921) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor esetleg tasker vagy e-robot.

Vagy pedig xposed app settings modul.

Persze ha alapból támogatja az app a fekvő módban dolgot

(#103923) kaciokos válasza #79335424 (#103918) üzenetére


kaciokos
őstag

Közös barátunk sajna nem olvasta el részletesen a kérdésem. :D A helyzet az, hogy egy (régi) Windows 7-es PC-ről van szó, Miracast sajnos tudtommal nem jön szóba, ezért gondoltam valami droidos app-ra.

Szerk.: (#103920) Somatom - Köszi, kipróbálom. :P

[ Szerkesztve ]

(#103924) Weareus


Weareus
addikt

Sziasztok!
S. G. S5-öm van, és egy szoftverfrissítés után nem fogadta el többé újraindításkor az ujjlenyomatos feloldást, kódot kellett megadnom neki. Ezt nem lehet visszacsinálni?
Mert:
1. Fátasztó.
2. Az ujjlenyomat a tuti.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#103925) #79335424 válasza batai15 (#103921) üzenetére


#79335424
törölt tag

Rákerestem az app -ra a Google -ben, és dobott rá XDA -s találatot. Ott beírtam a keresőbe, hogy "landscape", és EZT kaptam. Nekem ebből nagyon úgy tűnik, hogy nincs fekvő nézeti activity -je. Rá lehet erőszakolni a fekvő módot, de sanszos, hogy szét fog hullani a kép, és emiatt használhatatlan lesz az app.

kaciokos:
Írtam, linkeltem alternatívát.

(#103926) MK VII


MK VII
veterán

Skacok. Segítsetek... Melyik is az az app amelyik az aláírását változtatja meg egy appnak? Tehát, hogy ne frissüljön... Facebook appot akarom megcsinálni, egy régebbit. Tudom többször lett linkelve. Rövid az eszem nem jegyeztem meg, használat után meg már rég töröltem...

(#103927) HREH válasza MK VII (#103926) üzenetére


HREH
senior tag

ZipSigner?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#103928) kaciokos válasza #79335424 (#103925) üzenetére


kaciokos
őstag

Köszi mégegyszer, szerkesztettem is a hozzászólásomat, csak a gyors üzenetváltás zavart támasztott az erőben, és még a smily-t is elrontottam, R helyett P csúszott be, bocs érte. :R

[ Szerkesztve ]

(#103929) Bozek válasza MK VII (#103926) üzenetére


Bozek
nagyúr

Összefoglaló - Hasznos holmik

(#103930) #79335424 válasza kaciokos (#103928) üzenetére


#79335424
törölt tag

:)

(#103931) aprokaroka87 válasza #79335424 (#103925) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ezzel eljutottunk oda hogy normál esetben Taskerral vagy E-robottal sem menne a dolog.

De persze én többször utaltam arra hogy ha támogatja....de nem.

(#103932) MK VII válasza HREH (#103927) üzenetére


MK VII
veterán

Igen az.. Köszi.
De már felesleges is... Melléültem picit a gurulós széknek és beleültem a telefonomba, mert a hátsó zsebemben volt... A kérdés eldöntve, telefon eltörve... ( Huawei P9 )

[ Szerkesztve ]

(#103933) gatto_


gatto_
senior tag

Az Adguard-al nincs semmi baj, csak ésszel kell használni. Nálam is előfordult régebben, hogy bizonyos alkalmazásokkal, főleg google rendszer dolgokkal összeakadt és folyamatosan pörgött. Erre a megoldás az, hogy kizárólag csak azokat a programokat kell vele szűretni, ami reklámokat tartalmaz. Azaz a böngészőt, a twitter klienst, stb, minden mást kivenni a listából. Kicsit macerás mert alapból minden be van kapcsolva, de csak egyszer kell végig menni rajta.

(#103934) #61600768 válasza MK VII (#103932) üzenetére


#61600768
törölt tag

Akkor ezt jól "aláírtad", de nézd a dolgok jó oldalát.. most már fb nem fog frissülni. :DDD
(tanulság: farzsebbe nem teszünk telefont)

(#103935) MK VII válasza #61600768 (#103934) üzenetére


MK VII
veterán

Pedig csak ott hordom.. :)
Ráadásul ez már a harmadik P9 volt június óta..
Majd talán a negyedikkel szerencsésebb leszek. :)

(#103936) air válasza Weareus (#103924) üzenetére


air
nagyúr

Ez S7-nél is így van. Restart utáni első nyitás nem megy ujjlenyomattal. De utána már lehet a képernyőt azzal feloldani, bármikor.
Szerintem vagy MM vagy security update hozhatta nálad.
Én nem javaslom a visszacsinálását. Indításonként egyszer ki lehet bírni.

gatto_:
Pontosan erről van szó.
Ha valaki tényleg annyira parázik, akkor a banki alkalmazást és az email klienst, illetve bármi mást ki lehet kapcsolni a szűrésből.
Dehát egyszerűbb fikázni, mint utánanézni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#103937) Deck válasza air (#103936) üzenetére


Deck
titán

6.0.1-nél. A 7.0-es bétában szabadon állítható akarjuk-e.

PS5

(#103938) air válasza Deck (#103937) üzenetére


air
nagyúr

Most (még). Lehet, hogy ha kijön a bétából, visszakapcsolják. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#103939) zhata válasza Weareus (#103924) üzenetére


zhata
senior tag

Hozzáteszem, MM-ben a nagyobb biztonság kedvéért időnként képernyő nyitásnál az ujjlenyomat mellett még a feloldó mintát is kéri nálam. (OP3, Oxygen OS 3.2.7)

(#103940) nickedez89 válasza zhata (#103939) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nálam is kéri időnként a kódot az MM! (vanilla droid)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#103941) Weareus válasza air (#103936) üzenetére


Weareus
addikt

Szomorú vagyok, sőt vigasztalhatatlan. Ujjlenyomat: 100 % biztonság, kódot bárki lelesheti, ellophatja, etc., ráadásul miért szöszöljek vele újraindításnál, amikor az ujjlenyomat csak egy tapizás oszt jól van.
Elég nagy böszmeség volt ez a fejlesztőktől vagy akárkitől is jött.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#103942) no1r válasza Weareus (#103941) üzenetére


no1r
őstag

nalam is igy van (Z5c). azt hittem ez bug, de akkor erre valo tekintettel megnyugodtan, hogy ez is feature...
mondjuk engem speciel nem zavar.

csak arra nem tudok egyelore rajonni, hogy mi alapjan donti el, hogy keri e vagy nem.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#103943) Deck válasza Weareus (#103941) üzenetére


Deck
titán

Nem hülyeség. Az ujjlenyomat se 100%.
És ha mondjuk beszarik az ujjlenyomatolvasó a telefonodban és pont újra lett indítva? Nemis értem induláskor miért sok az a pár mp. Újraindítást meg kb havonta se kell végezni.

PS5

(#103944) Bozek válasza no1r (#103942) üzenetére


Bozek
nagyúr

Le lett írva, hogy újraindítás után az első feloldás nem megy ujjlenyomattal, a többi igen. Annyira nehéz ezt megérteni?

(#103945) no1r válasza Bozek (#103944) üzenetére


no1r
őstag

"(#103939) zhata válasza Weareus (#103924) üzenetére

Hozzáteszem, MM-ben a nagyobb biztonság kedvéért időnként képernyő nyitásnál az ujjlenyomat mellett még a feloldó mintát is kéri nálam."

vajon ez nem magyarul van? vagy annyira nehez EZT megerteni?
vagy azt, hogy nem is erdekel. esetleg. talan. meg fokozhatnam.

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#103946) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Srácok Facebook messengerre van valami jó 3rd party app? Ez a gyári egy kalap fos.
Köszönöm!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#103947) no1r válasza Plazmacucci (#103946) üzenetére


no1r
őstag

Messenger Lite-t szoktak ajanlani

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#103948) aprokaroka87 válasza Plazmacucci (#103946) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Attól függ...

Pl Facebook Messenger lite.

Apk mirror-on letölthető.

De eredeti Facebook Messenger teljesen nem tudod kiváltani

(#103949) Deck válasza Plazmacucci (#103946) üzenetére


Deck
titán

Ha elég csakis az üzenetküldő része + képküldés és a többi dolog nem érdekel akkor a Lite-ot imádni fogod.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#103950) Weareus válasza Deck (#103943) üzenetére


Weareus
addikt

Nem kértem senkit, hogy érveljen az mellett, hogy ez most úgy jó ahogy van. Nekem nem jó és kész. Jössz azzal, hogy beszarik az ujjlenyomatolvasó. Me' má' mé' szarna be? Ha meg mégis, akkor ott van a biztonsági kód beírási lehetőség TARTALÉK opciónak arra az esetre. Mert és akkor mi van, ha az érintőképernyő szarik be, akkor hogy írod be a kódot? Megmondom: sehogy. Ráadásul az előbb be fog szarni neked, mint az ujjlenyomatolvasód, az max elkoszolódik, áttörölgeted és kész. Elég egy kijelző repedés és a képernyőt tapizhatod, annyira sem fog reagálni mint egy frigid nő kb. Nem mellesleg meg a telefonom random módon újraindul napi 1-2x, így már nem csoda, hogy idegesít ez a "fícsör".

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.