Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81951) Vladi


Vladi
nagyúr

link :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#81952) Cartevo válasza Vladi (#81951) üzenetére


Cartevo
őstag

vándorpogányság

(#81953) cyberkind


cyberkind
félisten

Szörnyű ez a Portugál válogatott, kb feleslegesen is vannak itt...

Paranormal Cocktivity

(#81954) Vladi válasza cyberkind (#81953) üzenetére


Vladi
nagyúr

Elírtad, nem? :F

Szörnyű ez a magyar válogatott, kb feleslegesen is vannak itt...

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#81955) cyberkind válasza Vladi (#81954) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, mert tartom magam ahhoz amit más/mások kértek hogy ne szidjam az EB alatt a válogatottat ha már kijutottak.

-------------------------

Portugálok pedig remélem mennek haza hogy CR tudjon pihenni a bajnokságra mert ennek itt semmi értelme nincsen, ez a csapat Figo után egy trágya.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#81956) Cartevo válasza cyberkind (#81955) üzenetére


Cartevo
őstag

Az örömből kijózanodva azért beláthatjuk hogy akik tényleg tudnak futballozni, azok nem mi vagyunk, de mindegy, 2. helyen megyünk tovább, mert a bizakodó osztrákok nem kapnak ki a vikingektől. Mégis igyunk!

(#81957) Vladi válasza cyberkind (#81955) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igen, tudom. Csak annyira eltűntek az örök fanyalgók, hogy már hiányérzetem van. :D

(#81956) Cartevo:

Marhaság. A pesszimizmus/önutálat/hibák keresése az amiből ki kellene józanodni és elkezdeni reálisan nézni a dolgokat.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#81958) szab.tam


szab.tam
nagyúr

akik ismertek, tudjátok, hogy nem éppen a magyar ficit fikázók, fanyalgók táborába tartozom.
de bevallom, max. 1 pontot adtam az eb előtt a magyaroknak...

***

volt már valaha ennyi magyar néző külföldön megrendezett meccsen??

izlandiak szemszögéből azért elég komoly:
kb. minden 30. kint volt a meccsen. :D :C :R

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#81959) mefistofeles

Le a kalappal a fiúk előtt de azért nem lesz ez még sétagalopp.....
A Portugálok ezzel a röhejes X-el, ellenünk győzelmi kényszerben lesznek ami nem éppen jó előjel még ezzel a harmatos portugál csapattal sem. Az Izlandiakkal ugyanez a helyzet. Ellenünk kaptak egy ajándék pontot így egy Ausztria elleni győzelemmel biztos továbbjutók. Már pedig ezek a sógorok nem tudom kinek lőnek gólt........ Persze ha ki tudnák védekezni azt a meccset is akkor az nekünk tökéletes és akkor számolgatni sem kell. A harmadik hely már minimum meg van de azért jó lenne ha nem kellene körmöt rágva számolgatni.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#81960) Cartevo válasza Vladi (#81957) üzenetére


Cartevo
őstag

Végülis az angolok ellen lehet keresnivalónk.

(#81961) Vladi válasza szab.tam (#81958) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem rád gondoltam. De tudom, hogy sokan a sikert és a győzelmet is megmagyarázzák. Ez magyar mentális betegség, most kaptunk rá gyógyzsert, remélem elég. Anno a Gyurta Dani aranyát is megpróbálta az egyik megmagyarázni, hogyha 210 méter a medence akkor veszít.... ba++ :W

Én meg szélsőségesen optimista vagyok, én 1 győzelmet adtam. Még ennél is többet kaptam. :R
2 éve ha azt írom nektek, hogy ma azt számoljuk, hogy az EB-n érted az eeebééén!!! azt fogjuk számolni, hogy ki lesz az ellenfél a 8adon... körberöhögtök. :U

(#81960) Cartevo:

Olyan 10-12 válogatott van a tornán, akik ellen van keresnivalónk.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#81962) szab.tam válasza Vladi (#81961) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Nem rád gondoltam."
nem is válaszként írtam. :)

****
nem tudom, volt-e...
magyr szurkolók vonulása.
:)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#81963) Cartevo


Cartevo
őstag

(#81964) szab.tam válasza szab.tam (#81962) üzenetére


szab.tam
nagyúr

még 1:
[link]

9:06 környékén van egy jelenet.
besírtam.
nem szeretném őszintén elemezni, mert kb. 2 hónap ban lenne a vége...
aszongya' a helybéli (?) csávó: "mamamadu! mamaadu! :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#81965) B0V9B válasza mefistofeles (#81959) üzenetére


B0V9B
tag

Azért sem mindegy hogy melyik helyen megyünk tovább, mert ha elsők vagy harmadikok leszünk, akkor már 25.-én vagy 26.-án játszani kell, míg második hellyel csak 27.-én. És nem kell mondani, hogy ezen a szinten plusz 2 nap pihenő is sokat jelent, főleg a sérült focisták esetleges felépülésében, mint Fiola vagy Lovrencsics (utóbbi még mindig nem 100%-os). Így ebből a szempontból is a második hely lenne a legmegfelelőbb, mint abból is (ahogy te is írtad), hogy a Szlovák/Wales ellen több keresnivalónk lehet, mint a Belga/Német/Spanyol hármas ellen valamelyikből.
Egyébként a sárga lapos eltiltások hogy vannak az EB-n? A csoportkör után törlődnek, vagy az elődöntőknél, vagy nem is törlődik az egész torna alatt? Mert akkor talán jobb lenne ha Kádár helyett Korhut játszana, Nagy helyett meg mondjuk Elek vagy Pintér a portugálok ellen, bár remélem Kádár kamusárgáját eltörli majd utólag az UEFA. Csak ha nem így lesz, és a portugálok ellen is összeszednek egyet, valamint Fiola se tud felépülni, akkor ott leszünk Fiola, Nagy és Kádár nélkül a legjobb 16 között. Azt azért nem fogjuk elbírni, még egy Wales vagy Szlovákia ellen sem, nemhogy valamelyik nagyobb ellen.

Halkan jegyzem meg: aminek még holnap esetleg lehet szurkolni, az az hogy a Svájciak lepjék meg az eddigi két meccsen messze nem brillírozó franciákat, így Svájc kerülne a mi águnkra és nem a házigazdák. Bár ez már nagyon nagy előre tekintés, és a csapat így is messze túl szárnyalt minden várakozást! :C
Bevallom, én azt is aláírtam volna az EB előtt, ha 1 pontot összeszedünk. Ehhez képest itt számolgatunk, mennyire jó ez :)

[ Szerkesztve ]

(#81966) Eastman


Eastman
őstag

Hatalmas! :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#81967) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hali!

Szakmai fórumba való lenne ez inkább, de mivel szerintem nem szolgáltató függő, így nem találtam relevánsat.

Az észrevételem: szerintem a EB közvetítés képminősége, enyhén szólva is jócskán hagy kívánnivalót maga után. A kép színei élettelenek, 100x mosott, kifakult az egész, erre jön még rá, hogy a részletetek pl. teljesen kivehetetlenek, magán a labdán is látható, hogy ilyen távolságból már egy felismerhetetlen pixelhalmaz az egész. És valószínűleg, hogy vagy a helyszínről érkező adás minősége ilyen alapból és nincs is jobb, vagy a közvetítő technikában lehet baromira "downgrade-elve" az adás minősége. Mert pl. amin vissza váltanak a stúdióba, már ott is minden a szokott a minőségben megy tovább: normálisak színek és -relatíve- a felbontással, részletességgel sincs gond. Ráadásul a képernyő sarkában lévő eredményjelző is normális, a színe pl. láthatóan élénkebb és látványosan elüt a pálya képét adó már-már szürkés fakóságtól. Szóval, mintha egy 105 perces HD videó, agyontömörített 400MB-os változatát nézném... Hát enyhén szólva nem erre számítottam, mikor beterveztem, hogy az EB-t legalább normális képminőségben élvezhetem.

Én vagyok az első aki itt most erre panaszkodott (eléggé meglepődnék)?! :F

(A TV egy 40"-os Samu H6400, szóval erre igazán nem lehetne fogni...)

(#81968) tigomigocika válasza SunMount3r (#81967) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Hali! semi gond,ezek a jelenségek nem jelentkeztek nálam

[ Szerkesztve ]

XBOX LIVE: rolandinho007

(#81969) DS39 válasza SunMount3r (#81967) üzenetére


DS39
nagyúr

Szia.
Szerintem semmi képminőségi gond nincs, CRT, LCD kijelző, kábel tv, mindig tv, netes streammel próbáltam.

Egyedül a szakértő csapattal vannak gondjaim.

[ Szerkesztve ]

(#81970) cyberkind válasza DS39 (#81969) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig van, és nemcsak a stream-ben még a kábeles "1080p" is nagyon szar.

Paranormal Cocktivity

(#81971) DS39 válasza cyberkind (#81970) üzenetére


DS39
nagyúr

Olyan van hogy pixelesedik a kép, de az a köztévé minden adására jellemző, viszont fakó színekkel én nem találkoztam.

(#81972) gzbotii válasza mefistofeles (#81959) üzenetére


gzbotii
veterán

Ettől felek...nagyon fognak pörögni a portugálok. Újabb X nekik nem lenne túl jo... Csak ne legyen nagy zakó.. :|

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#81973) chatran válasza cyberkind (#81970) üzenetére


chatran
őstag

Nekem csak 1080i-vel jön sima antennán. Sugároznak 1080p-ben is?

(#81974) gzbotii


gzbotii
veterán

Valaki tudja, hogy csoport 1., 2., 3., helyezés eseten melyik napokon játszana a válogatott a nyolcaddöntőben?
Csak hogy tudjam, mikorra intézzék szabadnapot? :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#81975) DS39 válasza gzbotii (#81972) üzenetére


DS39
nagyúr

Ha az elején nem tudnak gólt lőni, görcsösek lesznek, szerintem hozható lesz az x, csak cr-t kell felidegesíteni.

(#81976) SunMount3r válasza DS39 (#81971) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Pedig elég szembetűnő. Mint írtam alapból is kiszúrható, mert így nem túl kellemes a látvány (valahogy hiányérzete van az embernek amúgy is), de a legszembetűnőbb, mikor visszaváltanak a stúdióba, mert ott a részletesség és a színek is fényévekkel jobbak, élénkebbek. Ezért mondom, hogy maga a közvetítés adása, szerintem agyon van tömörítve, ez szinte tuti. Mint írtam is már 2x-ra, hogy az egyébkénti M4 HD adásához képest is pocsék (tehát a hiba nem az "én készülékemben van" és nem is a kábel szolgáltatóm tehet róla...

chartan: 1080i-s a maximum, amit ezek a HD adások tudnak jelenleg. A köztévé is 1080i-ben tolja.

(#81977) #16741888 válasza DS39 (#81975) üzenetére


#16741888
törölt tag

amugy ha letakarnank a neveket es kizarolag a forma alapjan lennenek a csapatok ertekelve akkor mit mondanatok 2 meccs alapjan a Portugalok ellen? kb. azt hogy nekik kene tolunk jobban felni... lottunk 3 akciogoolt es.nem kaptunk.1et.sem... korrekt.

(#81978) viharhozo válasza B0V9B (#81965) üzenetére


viharhozo
addikt

A sarga lapok itt is az elodonto elott torlodnek, h a dontorol csak pirossal lehessen lemaradni.

Erdekesseg: ha a 1-1-et jatszunk a portugalokkal es az Izland-Ausztria 0-0 lesz, akkor Portugalia es Izland tizenegyesparbajjal dont a csoport masodik helyerol.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#81979) mefistofeles válasza gzbotii (#81972) üzenetére

Igazából nekünk "szinte" fontosabb a másik meccs.
Az Izland-Osztrákon vagy sógor győzelem, vagy iksz és akkor hátra dőlhetünk.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#81980) Baaraanz válasza viharhozo (#81978) üzenetére


Baaraanz
tag

11-es párbaj csak akkor lenne, ha egymással játszanának az utolsó fordulóban.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#81981) viharhozo válasza Baaraanz (#81980) üzenetére


viharhozo
addikt

Es tenyleg elbsztam. Akkor a sarga/piros lapok dontenek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#81982) schawo válasza viharhozo (#81978) üzenetére


schawo
titán

lemaradtam

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#81983) DS39 válasza SunMount3r (#81976) üzenetére


DS39
nagyúr

Én nem látok semmi különbséget, csont ugyanolyan mint az f1 vagy más sport adás. Tv, pc, mobil volt már használva.

(#81984) DS39 válasza mefistofeles (#81979) üzenetére


DS39
nagyúr

Tartok tőle hogy az izlandiak bemákolják a győzelmet.

Bár még egy ilyen bírót csak nem kapnak.

[ Szerkesztve ]

(#81985) mefistofeles válasza DS39 (#81984) üzenetére

Egyszer már lehetne egy kis balszerencséjük nekik is, meg azért a sógoroknak is kijár (főleg izland ellen :DDD ) egy kis gólocska......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#81986) Tibiajax válasza SunMount3r (#81967) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

cserélj tévét

(#81987) Cartevo válasza gzbotii (#81974) üzenetére


Cartevo
őstag

27-e valószínű.

(#81988) athomi válasza Tibiajax (#81895) üzenetére


athomi
veterán

Úgy idéztél ki egy részletet, hogy még az igemódot is megváltoztattad vele. Korrekt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81989) L_YKing válasza venember83 (#81894) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem latok sok eselyt erre. Az Osztrakok 4 ponttal siman legjobb 3ban vegezhetnek es akkor nem lesz csufos az Eb...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#81990) Tibiajax válasza athomi (#81988) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#81991) szab.tam válasza Tibiajax (#81986) üzenetére


szab.tam
nagyúr

csernyus után, szabadon:

mostanában a hsz-aid jelentős része nem kevés iróniával, szarkazmussal és cinizmussal fűszerezettek.
mély frusztrációból táplálkoznak.
Tibor!!! mivel van gond? a cerkával, vagy az interrel? :F

:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#81992) #84221696 válasza szab.tam (#81991) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hülye! :DDD

(#81993) he7edik. válasza Tibiajax (#81990) üzenetére


he7edik.
addikt

Urak. Nem járt valaki mostanába Adidas, Lionsport, FootballFactoryban? Akarnék magamnak egy Válogatott rövidnadrágot(nem rendes meccs nacit) hanem ilyen pamut megítő bermudát. Lehet ilyet valahol kapni?

Égő szöveg a flém vázon

(#81994) szami777 válasza JSaN (#81884) üzenetére


szami777
addikt

De amúgy miért gyorsítják fel a mi himnuszunkat állandóan?
Izland himnusza olyan rohadt hosszú volt, hogy 3-szor végigment a kamera a játékosain oda-vissza.
A mienk nem hosszú, de még fel is gyorsítják. :W :W

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81995) adise válasza he7edik. (#81993) üzenetére


adise
őstag

szóval olyat amilyen a Gabinak van? Mert rendesen körülírtad..

(#81996) he7edik. válasza adise (#81995) üzenetére


he7edik.
addikt

Edző rövidnadrág pamutból azt hiszem talán zöld színűben szoktak edzeni.

Égő szöveg a flém vázon

(#81997) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

gyerekek, ha a szlovákok ellen játszunk én biztos eladom az egyik vesémet, hát mi lesz azon a meccsen :Y

(#81998) #84221696 válasza szami777 (#81994) üzenetére


#84221696
törölt tag

Megvan még a hajad? :D

(#81999) batman. válasza szami777 (#81994) üzenetére


batman.
senior tag

Nekem épp a gyorsabb verzió tetszik. Lehet, hogy rövidebb idő alatt elő lehet adni, de a hangulata, kevésbé búskomor!

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#82000) szami777 válasza #84221696 (#81998) üzenetére


szami777
addikt

:DDD :DDD

Meg, Még 5 perc lett volna a meccsből, meg is nyertük volna szerintem, most kivételesen nem bántam meg. Tavaly októberbe eldurvult egy buli és véletlenül kopaszra nyírtak és bár mindenki azt mondta, hogy rohadt vagány, annyira azért nem adta, szóval kicsit most meg vagyok könnyebbülve. :DDD

(#81999) batman.

Hát a lassú szerintem jobb, az előző olimpián is volt ebből balhé, ott kis is cserélték egy lassabb verzióra menet közben.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.