“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

[ Szerkesztve ]

(#81503) pohár válasza szami777 (#81501) üzenetére

pohár
félisten

1 percet késik, de legalább nem beszélnek faszságokat, és még a minősége is elfogadható

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

senior tag

Azért Szluckijnak a feje ahogy tátott szájjal néz ki a vörös fejéből, majd próbálja ledörzsölni a hajat a fejéről... :DD

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#81506) Egon

Egon
nagyúr

Ezt a kamu tizenegyest... :W Ki is kapcsoltam a tévét, ezek után nézze aki akarja... :((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#81507) gzbotii válasza Egon (#81506) üzenetére

gzbotii
veterán

..románok..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Csak büntetőből megy nekik.

Essenek ki szépen a p@csába és akkor még szebb lesz ez a hét.

őstag

Így leelőznek minket a románok 4 ponttal a közeli Albánia legyőzésével.

(#81515) [CS]Blade2 válasza DeathAdder (#81511) üzenetére

[CS]Blade2
addikt

Bakker, ha, jól hallom, akkor már az első mondatában is benézte az egész szettet, mert azt mondja, hogy nem szoktunk minden évben kijutni. :DDD
Ha eggyel kevesebb IQ-ja lenne, akkor nővény lenne.

(#81516) #56573440

#56573440
törölt tag

Azért ez a határtalan optimizmus ami a tegnap estét meg a mai napot mindenfele átitatta kb nálam így írható le :D

(#81517) MaciG

MaciG
addikt

üdv.

Valahol lehet nézni online az eb-t élőbe, jó minőségben? HD-s projektorral lenne kivetítve, ezért kellene jó minőségű stream.

BANZAII

(#81518) gzbotii válasza MaciG (#81517) üzenetére

gzbotii
veterán

Mediaklikk - de nálam (talán a tükrözés miatt) nagyon szaggat.

félisten

ESPN stream, nem szaggat, viszont nem is HD, próbálj rá, hátha...

(#81523) pomorski válasza #56573440 (#81516) üzenetére

pomorski
őstag

Aranyos kép, a rajtalévő szöveggel nagyon ott van!

addikt

Ejj ejj, ez eddig csiga vs kaktuszmalac esete. Nincs kaput eltaláló lövés 45 perc alatt... :U

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#81527) szami777

szami777
addikt

Pogbával mi van, miért nem kezdett?

Megengedhetik maguknak, hogy a padra ültessék a legnagyobb sztárjukat?
Albánok nagyon szimpatikusan játszanak, küzdenek becsülettel. Megérdemelnék az ikszet, de nagyon.

(#81528) DeathAdder válasza szami777 (#81527) üzenetére

DeathAdder
veterán

Igazàból amit eddig tett a válogatottban az elég nagy nulla volt, de ja amúgy pihentetve van.

nagyúr

A nevében már benne van a "virág", szóval félig az.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#81531) #16741888

#16741888
törölt tag

Sziasztok, a meccs utani helyszini Dardai interju elerheto valahol? Nem talaltam sehol :( Köszi.

(#81532) Vladi válasza Egon (#81506) üzenetére

Vladi
nagyúr

Már nem azért, de ahogy elnéztem a román svájci meccset... ezen a szinten a mieink is játszanak, bármikor. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

törölt tag

Hurraoptimizmus megvan? A csapból is a fényezés megy, mindenhol tulmagasztaljak akiket eddig lehuztak... Túl van tolva nem kicsit a sztori.. Ennek tökéletes görbe tükre a kép...

(#81535) B0V9B válasza Vladi (#81532) üzenetére

B0V9B
tag

Én azért figyeltem a svájciakat, mert velük leszünk egy csoportban a VB-selejtezőkön. Az EB-selejtezők alatt 0-0-ra álltak Litvánia ellen hazai pályán a 65. percig (4-0-ra győztek utána), Litvániában X-re álltak szinte egész meccsen (84. percben döntött Shaqiri és nyertek 2-1-re), a Szlovénia elleni sorsdöntő meccsen 0-2-re ment Szlovénia még a 79. percben is, utána 3-2-re nyertek, valamint Észtországban az utolsó fordulóban 0-0 a 94. percig, aztán megint Svájci győzelem. Szóval igazi hajrázó csapat. [link]

Ma is inkább a második félidőben voltak jobbak. Viszont az albánok ellen kicsit bealudtak a kiállítás után a második félidőben, a helyzeteiket pedig ellazázták.

(#81536) DeathBat666

DeathBat666
aktív tag

egyébként ha továbbjutunk melyik csoportokból kaphatunk ellenfelet? vagy ez hogy van, csak sorsolás lesz kiemelés szerint?