Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81401) Cartevo válasza DeathAdder (#81399) üzenetére


Cartevo
őstag

A szombati meccsen vendégtábor-arányban lesznek.

(#81402) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hogy felkapták megint a drukkerek a magyar riportert :DDD
Mi lenne ha csaj lett volna szegény, szárazon megb.ták volna az örömittas szurkerek :DDD

(#81403) Cartevo válasza B0V9B (#81400) üzenetére


Cartevo
őstag

Feröer fejlődőképes, mi is nyűglődtünk velük.
Majd találkozhat Izlanddal, talán Budapesten.

(#81404) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nem szomjas már az ember ahogy elnézem :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#81405) Tibiajax válasza batman. (#81376) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj, ugrik a nagy nyeremény?..
xdd

(#81406) szilva01


szilva01
őstag

Jajj sracok, eloszor irok, azt is megkesve, de most talaltam ki a sorsatorbol... :DDD Szep volt.

(#81407) Citroware


Citroware
addikt

Eddig örültem volna annak, ha döntetleneznek, de megnézve, hogy kiket kaphatunk a csoportból továbbjutva, egy második hellyel jobban járnánk, mint egy elsővel, úgyhogy nyerje csak meg Portugália ezt a meccset meg az egész csoportot, jó lesz nekünk a második hely, és akkor nem Belgiumot kapjuk, hanem Walest vagy Oroszországot.

[ Szerkesztve ]

(#81408) B0V9B


B0V9B
tag

Ez az 1:1 maradhatna a végeredmény is :)

(#81407) Citroghost
Én a tegnapi belga meccset látva nem vagyok biztos benne, hogy ők lesznek a 2. helyezettek a csoportjukban. De abban igazad van, hogy a sors úgy hozta hogy a csoport 2. helye jobb lenne, mint az 1. Bár szerintem egy sportember nem ezt nézi. Mondjuk ezt meg megcáfolnák a dánok és svédek a 2004-es EB-ről, amikor kigolyózták az olaszokat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81409) Peti78 válasza B0V9B (#81357) üzenetére


Peti78
őstag

Jelen!

A válogatottunk egy fokkal sem jobb, mint tegnap volt. Őszintén örülök, hogy nyertünk, :C de azért kezeljük a helyén a dolgokat. Két kutyaütő csapat találkozójának a győztese még nem jó csapat. A teljesítményük most meggyőző volt, nade dutjuk, hogy vaktyúk is...

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#81410) Cartevo


Cartevo
őstag

Ausztrália jól szerepelt az Eurovízión, a hazai EB-re meghívom.

(#81411) máyköl válasza Citroware (#81407) üzenetére


máyköl
veterán

Azért még van 2 forduló...
Korai megmondani, ki hanyadik lesz az adott csoportjában.

(#81412) DeathAdder válasza Citroware (#81407) üzenetére


DeathAdder
veterán

Vagy angliát... xd

(#81413) sziku69 válasza B0V9B (#81400) üzenetére


sziku69
senior tag

Már csak az lenne szép, ha Izland nyerne. :)

(#81414) B0V9B válasza Peti78 (#81409) üzenetére


B0V9B
tag

Akkor hogy kezeljük a helyén? Ne is örüljünk neki hogy nyertünk? Senki nem írt itt le elvárhatatlan dolgokat, csupán örültek neki hogy nyertünk és megdicsérték a játékosokat a mai teljesítményük alapján. Esküszöm nem értem az ilyen embereket.
Gondolom az apukád is így ment oda hozzád mikor leérettségiztél, hogy "gratulálok fiam, de azért ez még messze nem egy diploma, meg amúgy is a szomszéd Pista fia 3%-al jobban írta meg"

[ Szerkesztve ]

(#81415) venember83


venember83
nagyúr

Fél Izland a stadionban van? :F Van hangjuk. :K

(#81416) B0V9B válasza venember83 (#81415) üzenetére


B0V9B
tag

Azt írták hogy a lakosság 10%-a utazik Franciaországba az EB idejére :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81417) fatal`


fatal`
titán

Ha ez x lesz, akkor szombatra kérnék egy POR-AUT X-et (vagy osztrák győzelmet) meg egy magyar győzelmet és akkor biztosan csoportelsők vagyunk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81418) Peti78 válasza B0V9B (#81414) üzenetére


Peti78
őstag

Nem tudom, hogy az M4-et nézed-e, vagy mást, de mintha ott azt hallottam volna, hogy nem lenne jó, ha csoportelsők lennénk.
Én is örülök, ahogy ezt ki is fejeztem.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#81419) máyköl válasza fatal` (#81417) üzenetére


máyköl
veterán

Hát számolgatok én is itt, de valóban jobb sokkal, ha csak másodikként végzünk... :K

(#81420) Cartevo válasza Peti78 (#81418) üzenetére


Cartevo
őstag

Az élő meccset elnézve maradunk 3 pontosok, de a továbbjutás meglehet, ami felér 1 női tornagyőzelemmel.

(#81421) B0V9B válasza Peti78 (#81418) üzenetére


B0V9B
tag

Nem tudom hogy feltűnt-e, de ez nem az M4 topic, ezért nemhiszem hogy sokan bent ülnénk a stúdióban, így nekünk innen kb. annyi közünk van ahhoz hogy mit mondanak ott, mint kelemen annának a szüzességi fogadalomhoz. Az M4 rengeteg hülyét hívott be és még fog behívni az EB ideje alatt, nem kell minden szavukat halálosan komolyan venni. Hegedűs Henrik szokott jókat mondani, valamint ma Dárdai. Többiek kb. közhelyek puffogtatása, amit te vagy én is eltudnánk mondani, feleannyi lóvéért cserébe.

Knézy a legrosszabb, amikor ő van akkor inkább vedd le a hangot is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81422) fatal` válasza máyköl (#81419) üzenetére


fatal`
titán

Egyébként igen, ha másodikok leszünk a 16 között jobb lenne. De megnyerni a csoportot akkor is igen nagy meglepetés lenne :D De szerintem a portugálok simán verik az osztrákokat is meg minket is.

Mondjuk az én elvárásaimat már most is túlteljesítette a válogatott.

(#81423) Citroware


Citroware
addikt

Most már mindegy, csak Izland ne verje meg az osztrákokat és minket se. Két döntetlen legyen nekik és akkor köszcső, 2. hely is meglesz. :DDD Vagy első. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81424) Cartevo válasza B0V9B (#81416) üzenetére


Cartevo
őstag

Példamutatás másoknak.

(#81425) Rypejakten válasza B0V9B (#81408) üzenetére


Rypejakten
addikt

nemtom, szerintem ezzel a portugál iksszel csak szarul jártunk.

az lett volna ideális, hogy a portugálok megerőszakolnak mindenkit, és mi meg ki-ki meccset játszunk Izlanddal a második helyért, így meg ha Ausztria leadja Izlandnak a meccsüket, a portugálok meg nem botlanak, akkor mindkettő 4 ponttal kiejt minket.

szóval nincs mese, mindenkit meg kell verni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81426) Egon


Egon
nagyúr

Módosítanom kell a korábbi kijelentésem: Izland nem lesz egyszerű falat (rusnyán ölik a focit, amellett kapura is veszélyesek). Kíváncsi leszek, mire jutnak az osztrákokkal...
Egyébként egy ismerősöm 100K-t rakott portugál győzelemre (1.55-ös odds-ra), ő most nem gyengén lehet ideges...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#81427) DS39 válasza Rypejakten (#81425) üzenetére


DS39
nagyúr

Miért adná le Ausztria a meccset Izlandnak?

(#81428) DeathAdder válasza Egon (#81426) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azzal számolj azért h portugália egy sokkal erősebb csapat izlandtól a magyar pedig gyengébb, tehát az egy tök más meccs lesz.

(#81429) B0V9B válasza Rypejakten (#81425) üzenetére


B0V9B
tag

Nem tudom, én örülök neki hogy X lett ez a meccs. Aztán a végén (1 hét múlva) majd kiderül hogy mi az igaz :)

Az izlandiak kapusa pedig nagyon jól védett.

[ Szerkesztve ]

(#81430) Rypejakten válasza DS39 (#81427) üzenetére


Rypejakten
addikt

mert amilyen szerencsétlenek voltak ma is, benne van a pakliban, hogy Izland ellen is kikapnak, de legalább lőnek egy öngólt, vagy valami.

ha ők vernék Izlandot, az lenne a lehető legjobb, ami történhet velünk, onnantól tényleg csak rajtunk múlna a továbbjutás.

(#81431) szab.tam válasza ΞΔGLΞ (#81317) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"gólt lő becsinálok"

amit vállaltál, illik teljesíteni.
fényképes bizonyítékot is kérünk. :K :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#81432) Cartevo


Cartevo
őstag

Megoszlanak a vélemények arról, hogy megszerezni vagy megőrizni könnyebb a csoportelsőséget?

(#81433) Rypejakten válasza Cartevo (#81432) üzenetére


Rypejakten
addikt

semmi szükség a csoportelsőségre, de ha a két meccsen 1 pontot összeszedünk, akkor óriási istenek vagyunk, és valszeg a továbbjutás is megvan, ami már több, mint amit bárki elvárt volna - kevesebb nyomás a vállakon, még akár pozitív meglepetés is kisülhet az egyenes kieséses szakaszban, ki tudja.

egy pont kell, de az nagyon.

(#81434) Citroware válasza Rypejakten (#81433) üzenetére


Citroware
addikt

Egy pontra meg már meccskezdéskor is állunk, úgyhogy bunkerfoci lesz a köbön, csak gól ne essen.

(#81435) Citroware


Citroware
addikt

Egyébként Dragovicnak véleményem szerint már az első sárgája is inkább piros volt, mindenféle elfogultság nélkül, ilyenért nagyon sokan kaptak már pirosat.

(#81436) Cartevo válasza Rypejakten (#81425) üzenetére


Cartevo
őstag

3 pont harmadikként is elég lehet.

(#81437) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Én azt mondom legyünk csoportelsők.

Most komolyan ezt számolgatjátok, hogy kiket kaphatunk ha "csak" másodikok vagyunk? Őszintén, nem marha mindegy? A csoportelsőséget senki sem tudná elvenni tőlünk, mint ahogyan a mai győzelmünket sem.

A mai napon a lehető legjobban alakultak számunkra az eredmények. Nekünk három pontunk van, a többieknek egy, vagy nulla. Kell ennél több?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#81438) B0V9B


B0V9B
tag

Egy kis közelmúltbeli statisztika az északi válogatottak elleni tétmeccsekből:

Magyarország - Norvégia 2-1 (2016 november 15) EB-pótselejtező
Norvégia - Magyarország 0-1 (2016 november 12) EB-pótselejtező
Magyarország - Feröer-szigetek 2-1 (2016 október 08) EB-selejtező
Finnország - Magyarország 0-1 (2015 június 13) EB-selejtező
Magyarország - Finnország 1-0 (2014 november 14) EB-selejtező
Feröer-szigetek - Magyarország 0-1 (2014 október 14) EB-selejtező
Magyarország - Észtország 5-1 (2013 szeptember 10) VB-selejtező
Észtország - Magyarország 0-1 (2012 október 12) VB-selejtező
Magyarország - Finnország 0-0 (2011 október 11) EB-selejtező
Magyarország - Svédország 2-1 (2011 szeptember 02) EB-selejtező
Finnország - Magyarország 1-2 (2010 október 12) EB-selejtező
Svédország - Magyarország 2-0 (2010 szeptember 03) EB-selejtező
Dánia - Magyarország 0-1 (2009 október 14) VB-selejtező
Magyarország - Svédország 1-2 (2009 szeptember 05) VB-selejtező
Svédország - Magyarország 2-1 (2008 szeptember 10) VB-selejtező
Magyarország - Dánia 0-0 (2008 szeptember 06) VB-selejtező

11 győzelem, 2 döntetlen, 3 vereség

Mindig féltik a magyar csapatokat az északiak ellen, mivel él a fejekben egy olyan sztereotípia, hogy nem fekszik nekünk a játékuk: a fizikális játék, az ívelgetések, az 1 az 1 ellenik. Szerintem ez a lista pont az ellenkezőjét mutatja. Az látszik hogy gólfesztivál nem szokott lenni, ugyanakkor nagy pofonokba se szaladunk bele (úgy mint a holland stílus ellen pl.). Egyedüli kifutott eredmény az észtek elleni 5-1, többi mind 1 gólos győzelem vagy vereség, illetve döntetlen.
Ezért reménykedem benne, hogy hozzuk a mai játékot szombaton is, ami legalább 1 pontra elég lesz. 4 pontnál meg már nincs az nyakatekert matekegyenlet, amivel ne jutnánk tovább.

(#81439) KubanitoS válasza B0V9B (#81438) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én alapból azt látom, hogy a válogatottat a nagy magyar "szakemberek" mindig féltik mindenkitől, kicsit talán túlzottan is. Nagyon leminősítjük magunkat örökké.

Én ugyan nem voltam a híve sosem a külföldi szövi kapitányoknak, abban a hitben voltam, hogy egy magyar ember sokkal jobban ismeri a körülményeket és a játékosokat, de amióta Dárdai átvette a válogatottat tolódós Pintértől ("Az észak-írek előrébb járnak tőlünk" - a hazai 0-2 után) komolyan megváltoztak a dolgok.

Nem játszottunk jól Dárdaival sem sokszor, de valahogy lelket öntött a csapatba. Volt tartása a csapatnak. A német mentalitást sikerült átvenni, elhitték a játékosok, hogy le tudjuk győzni az aktuális ellenfeleket.

Ez Storcknál teljesedett ki a pótselejtezőkre. Ott is sokan féltették, le is nézték a csapatunkat. Mi lett az eredmény? Sima kettős győzelem. Gondolom Storck nem igazán foglalkozott azzal, hogy ki mit gondol, meg nem kezdte el sajnáltatni magát, hanem elkezdett dolgozni.

Kádár Tamás nyilatkozatát érdemes elolvasni, a mai meccs után adta.

Első mondat: Az egész felkészülés során azt gyakoroltuk, hogy hátulról hogyan hozzuk ki a labdát, hogy ne felíveljük egyből a Gabitól, hanem széthúzzuk az ellenfelet, és ezáltal megnyissuk a területeket, és hozzuk ki szépen a labdát.

Érdekes. Pontosan ezt láthattuk a meccsen. Ezek szerint akkor Storck-nak sikerült megtanítania focizni a mieinket? Pontos passzok (többnyire), határozott, gyors előrejáték jellemezte a csapatot.

Régen tényleg csak az volt, hogy rugdostuk előre a labdát, amelyet az ellenfél lekezelt és támadtak belőle, hogy aztán mi elvegyük és előrerugdossuk azt. Vagy gólt kapjunk belőle.

Akkor ott miféle edzések mehettek? Vagy úgy voltak vele, hogy úgy is szarok vagyunk, szóval ha jön az ellenfél ne passzolgassunk, ne próbáljunk egy-egy cselt letolni, mert az ellenfél úgyis "előrébb jár nálunk" és egy-egy hibából gól lehet? Gondolom ezt a mentalitást sikerült a játékosokba is átültetni. Ennek "eredményét" isszuk a fene sem tudja hány éve már...

Szerintem itt lehet a nagy mentális különbség egy német és egy magyar szakember között. A játékosok most elhiszik, hogy legyőzhetnek bárkit és úgy is játszanak.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#81440) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#81405) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

;] :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81441) Napfénysüti válasza 7600 GS (#81387) üzenetére

Ja, azzal kalkuláltam hogy talán Izland ellen egy x-et összekaparnak.

Més que un club!

(#81442) itouchfan válasza KubanitoS (#81439) üzenetére


itouchfan
senior tag

Szinte teljes mértékben egyetértek azzal amit írtál, egy dologban nem.
Régen, minden meccs előtt hurrá optimizmus, mindenkit legyozunk, ez ment a fejekben. A hollandok ellen is például. Aztán mindig csak a csalódás jött belőle. Ezen a területen tett rendet a fejekben Dardai, amikor idekerult. Elmondta hogy mire lehet jó a válogatott, hogy mi a reális elvaras, és azt teljesítette is a csapat. Az, hogy azóta mennyit javult a csapat, az már más kérdés (mert egyébként nagyon sokat), de ez a hozzaallas szerintem sokkal jobb, mint amikor mindenhol mindenki azt mondta Egervári idején hogy bárkit legyozhetunk. :)

Amúgy, most tényleg nem mindegy hogy csoport hányadikak vagyunk? Tok mindegy kit kapunk, most mindenkit legyozunk!!! ;] :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#81443) Peti78 válasza B0V9B (#81421) üzenetére


Peti78
őstag

Nekem az tűnt fel, hogy ez a foci topik. Knézy dumáján személy szerint mi jókat nevetünk. Nem tudom szándékosan ilyen hülye, vagy csak véletlenül szól jókat, de mindegy is. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#81444) trialboj


trialboj
őstag

Nem tudná valaki összefoglalni, mi az a játék fb-n hogy ha #hun-t írnak ki sokat akkor nemzeti színűre világítják az Eiffel tornyot?... És kering egy kép is netet, ami állítólag ezt ábrázolja, de elég valótlannak tűnik... nem is Párizsban volt a meccs, és 1 győzelem azért még nem világmegváltó tett, főleg hogy jelenleg még nem döntött el semmit.

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#81445) NyxNyxNyx válasza Peti78 (#81443) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Te vagy az első ember akitől jót hallok arról a majomról. Szvsz legrosszabb kommentátor Magyarországon, pedig van kompetíció bőven.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81446) viharhozo válasza B0V9B (#81438) üzenetére


viharhozo
addikt

Sztem meg mindegy, mit jatszottunk a tobbiek ellen, Izland a magyaroknak kellemetlenebb ellenfel, mint Ausztria volt, utobbiak ugyanis szerettek volna focizni.

A legvaloszinubb kimenetel ettol fuggetlenul az, h mindket csapat beall (mivel tamadni egyik se tud), es lesz az egeszbol egy ordas nagy 0-0, ami tulkeppen senkinek sem rossz, hiszen a magyarok praktikusan tovabbmennek vele, az izlandiak pedig az osztrakok ellen jatszhatjak azt, amit tudnak, mivel az osztrakok azon a meccsen valoszinuleg minden mindegy alapon tamadni fognak.

A tegnapi portugal eredmeny meg akkor jo, ha a csoportelsoseg a cel, akkor viszony nem annyira, ha csak a tovabbjutas.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#81447) adise válasza trialboj (#81444) üzenetére


adise
őstag

arra nem gondoltál, hogy semmi köze a focizoz? te is írtad, hogy egy JÁTÉK a fb-n

(#81448) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

"Portugal try to play football and try to win the game," said Ronaldo.

"Iceland didn't try anything. They were just defend, defend, defend and playing on the counter-attack.

"This, in my opinion, shows a small mentality and they are not going to do anything in the competition."

"I thought they'd won the Euros the way they celebrated at the end," said Ronaldo. "It was unbelievable,

"It was a little bit frustrating. We tried hard to win the game and Iceland didn't try anything."

Ezt a suttyót. :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81449) gzbotii válasza NyxNyxNyx (#81448) üzenetére


gzbotii
veterán

Van még kérdés? :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#81450) gzbotii


gzbotii
veterán

Valaki világosítson fel, hogy lett a szurkolók himnusza Az éjjel soha nem érhet véget?
Tartalmilag értem, hogy kötődik..de kinek jutott eszébe ezt énekelni? :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.