Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81551) kalmanchris válasza Vladi (#81532) üzenetére


kalmanchris
tag

Akkor nem egy meccset néztünk 😮

(#81552) sziku69


sziku69
senior tag

Hát a Franciák jól megszenvedtek a győzelemért Albánia ellen. Már azt hittem marad a döntetlen.
Úgy látszik a mostani eb nincs tekintettel a papírformára. :DDD
Jelenleg van a csoportunkban három csapat, akiknek győzniük kell a továbbjutás érdekében. Az osztrákok vannak a legrosszabb helyzetben. Nekik nagyon nagyot kell mutatni a következő két meccsen.
Nem kizárt, hogy feltuningolják magukat a feladathoz. Persze ugyan ez a helyzet a Portugálokkal is. De nekik elég egy győzelem a két meccsből, hogy tovább mehessenek.
Nehéz ügy. Nem könnyű úgy játszani, hogy muszáj győzni. Az osztrákoknak mindent vagy semmit alapon, a Portugálokat meg kell verniük.

Most amit láttam a Portugálok játékán, az Ronaldó túljátszatása. Azt láttam Ronaldón, hogy csak kint volt a pályán, de csak azért, hogy megmutassa magát a médiának. Mintha nem is a nemzetéért focizna. Én ezzel a játékkal kihagynám a keretből. Persze ezt nem mernék bevállalni a Portugálok.

Van viszont egy nagyon lelkes Izlandi csapat. Nem egy technikás válogatott, viszont van csapatjáték, és összeszokottság. Ez nem véletlen, hiszen egy maroknyi népről beszélünk egy szigeten. Ott mindenki személyesen ismeri a másikat. Talán már gyerek koruk óta. Ez a nagy előnyük. Összesen 100 profi játékosuk van.

Magyarország. Most megkapta a nitró befecskendezést. Van egy kiváló tréner, aki azt játszatja velük, amit tudnak, illetve amit tudniuk kell ezen az EB-n. Remélem Izland ellen jól fel lesznek készítve.

(#81553) gzbotii válasza sziku69 (#81552) üzenetére


gzbotii
veterán

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#81554) marositech válasza gzbotii (#81553) üzenetére


marositech
senior tag

Értem én, hogy hisztis, de mezcserét csak úgy flegmán elutasítani...

Nagyon, szeretném, ha a fiaink egy kis illemtant tartanának neki közel 1 hét múlva.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#81555) szami777 válasza marositech (#81554) üzenetére


szami777
addikt

Könyörögni fog a kis hisztis Bödének egy mezcseréért.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81556) marositech válasza szami777 (#81555) üzenetére


marositech
senior tag

Hogy veszi fel? XL-es poló nem áll jól egy S méretű kislányon. :)

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#81557) gzbotii válasza szami777 (#81555) üzenetére


gzbotii
veterán

Megnéznék egy Böde - cr párharcot. Odavana mint a norvégot :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#81558) Enzolord válasza marositech (#81554) üzenetére


Enzolord
addikt

Böde nem kérdez, Böde elvesz.. Mezt is.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#81559) szami777 válasza gzbotii (#81557) üzenetére


szami777
addikt

[video1]
[video2]

:DDD :DDD

(#81558) Enzolord
:C

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81560) Cartevo válasza B0V9B (#81438) üzenetére


Cartevo
őstag

Azok holnapután megfosatnak minket. 100 profi játékosuk van, családias hangulat, megbonthatatlan csapategység. Zord éghajlaton edződtek, terminátor erőnlétűek, ráadásul betömörülnek antifutballra. A felívelésekben, test-test elleni küzdelemben gyakorlottak. 10 Torghelle+Böde ötvözetek fog együttműködni.

[ Szerkesztve ]

(#81561) máyköl válasza marositech (#81554) üzenetére


máyköl
veterán

Lehet, hogy én láttam rosszul, de a videó többszöri megnézése után is úgy tűnik, hogy azt makogja az izlandi játékosnak Ronaldo, hogy majd bent mezt cserélnek. Erre az izlandi bólint is egyet.
De azért b***a csak földhöz egyszer jól Böde, nem bánom én sem... ;]

(#81562) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#81563) marositech válasza máyköl (#81561) üzenetére


marositech
senior tag

Bent, mezt cserélnek, ééééééérteeem. Vagyis...mindegy. Ami bent történt, az bent is marad. ;]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#81564) DeathBat666 válasza Cartevo (#81560) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

100 igazolt focista es Rinyaldo sir, hogy ugy unnepeltek mintha eb-t nyertek volna.... Azt tobbet keres egy heten euro-ba, mint ahany lakosa van izlandnak.

Kozben kiderult, hogy a tegnapi orosz jatekvezeto lesz a szombati magyar meccsen, aki a romanoknak adott egy ingyen tizenegyest....

[ Szerkesztve ]

(#81565) he7edik. válasza Cartevo (#81560) üzenetére


he7edik.
addikt

Kit fosatnak meg a favágók, úgyan már. Nyomozni fogják a labdát.

Égő szöveg a flém vázon

(#81566) szami777


szami777
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81567) Tibiajax válasza DeathBat666 (#81564) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pedig inkább bennünket kéne szeretnie, nem a románokat.. mint régi jó kis csatlósokat

(#81568) gzbotii válasza Tibiajax (#81567) üzenetére


gzbotii
veterán

Küldjünk neki pár szép magyar lányt estére.
Helyében én díjaznam. :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#81569) marositech


marositech
senior tag

10.08.11 BAR Magyarország Izland 4 : 0
04.06.05 VB Izland Magyarország 2 : 3
08.09.04 VB Magyarország Izland 3 : 2
07.09.02 BAR Izland Magyarország 0 : 2
11.11.95 EUR Magyarország Izland 1 : 0
11.06.95 EUR Izland Magyarország 2 : 1
16.06.93 VB Izland Magyarország 2 : 0
03.06.92 VB Magyarország Izland 1 : 2

Nagyon érdekes eredmények, rohadtuk nem örülnék, ha alábecsülnénk Izlandot. Nem véletlenül vannak itt.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#81570) Tibiajax válasza marositech (#81569) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nahát, nem csak én mondom ezt akkor?....

(#81571) gyuromoj válasza marositech (#81569) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ezek a "vikingek" nagyon veszélyesek. Elég csak a kézilabdára gondolni, ott is milyen állóképességgel és lerohanással verték az ellenfeleket.
Ha egy X összejönne, már örülnék neki.
Plusz nem sok olyan válogatott van a világon, aki oda-vissza képes volt megverni a Hollandokat tétmeccsen. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#81572) Cartevo válasza he7edik. (#81565) üzenetére


Cartevo
őstag

Angol 1-2-ben fáradhatatlanul veszélyeztetnek, katonásan: 1-2, 1-2.

(#81573) szami777 válasza gyuromoj (#81571) üzenetére


szami777
addikt

Egy X szerintem több, mint csodálatos lenne.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81574) Tibiajax válasza gyuromoj (#81571) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt már én is leírtam, de azt mondták, h tévedek..

(#81575) marositech válasza szami777 (#81573) üzenetére


marositech
senior tag

Ha összejönne az X, negyed lábbal bent lennénk a kiesési szakaszban.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#81576) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Osztrákokat nem verik el. Ha x meglesz, akkor már ott vagyunk szvsz.

(#81577) kalmanchris válasza marositech (#81575) üzenetére


kalmanchris
tag

Nagyon nehéz meccsünk lesz. Az x nagyobb eredmény lenne, mint az osztrákok elleni győzelem.

(#81578) szami777 válasza marositech (#81575) üzenetére


szami777
addikt

Nehezen tudom elképzelni egyébként, hogy a 3 pont nem lenne elég a 6 csoport 4 legjobb csoport harmadik helyezéséhez.
Az az igazság, hogy az én elvárásaimat már messze túlszárnyalta a válogatott, nem is tudom, mit gondoljak már.
Szar egyébként egy kicsit, mert a győztes meccsünk óta nem tud annyira érdekelni a többi meccs, megnézem őket, de már nem tud lázba hozni (talán a mai angol még igen), készülök a szombatra.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81579) DeathAdder válasza szami777 (#81578) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jó lesz ez a wales-angol, én várom már :))

(#81580) NyxNyxNyx válasza szami777 (#81578) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pont ugyanez nálam is. Próbáltam nézni a többi meccset, de szinte egyáltalán nem hoztak lázba. Pedig előtte szinte az összes érdekelt.

A Wales - Angol-ra viszont várok már a mióta megtudtuk a csoportokat.

Sterling kezd. :W

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81581) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#81580) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez most komoly?
Hát besírok :W oroszok ellen az egyik legszarabb volt az angolok közül, de azt hiszem kimondhatom hogy ő volt a legszarabb.
Mi a teljes kezdő?

[ Szerkesztve ]

(#81582) Cartevo válasza szami777 (#81578) üzenetére


Cartevo
őstag

Hogy Krisztiánék ellen mit kell produkálni, az előző este derül ki, majd alszunk rá egyet. Az MLSZ-ben ilyenkor vonítanak, hogy egyidőben kell rendezni a meccseket, az NBII összes meccse 6-kor kezdődött a Június 5-i zárófordulóban.

(#81583) Enzolord válasza DeathAdder (#81581) üzenetére


Enzolord
addikt

uaz, mint az oroszok ellen.... :W :W

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#81584) DeathAdder válasza Enzolord (#81583) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hihetetlen ez az ember.... :W
Ebbe a fos mezőnyben egy normális edzővel még esélyük is lehet megnyerni az EB-t.

és kajak kane kezd megint?
Nem hiszem el amíg nem látom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81585) Enzolord válasza DeathAdder (#81584) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát igen, nem igaz, hogy nem találnak egy quality managert, aki ebből a relatív jó játékos anyagból nem tud egy taktikailag jól felkészített bajnok esélyes csapatot összegyúrni..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#81586) szami777 válasza Enzolord (#81583) üzenetére


szami777
addikt

És tényleg ugyanaz, ez az edző meg van veszve, miért bonyolult Vardy-t, vagy Sturridge-t kezdetni, már bizonyítottak.
A kezdő többi részével nincs nagy bajom.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81587) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#81584) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azzal alapvetően nem lenne baj, hogy Kane kezd, csak cserélje le ha szar... Bár akkor ki fogja elvégezni a szögleteket? ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81588) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#81587) üzenetére


Enzolord
addikt

Igazából Kane a hibás.. Meg kellene tanulnia úgy rúgni a szögletet, hogy odaérjen fejelni is a saját szögletére.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#81589) pohár válasza DeathAdder (#81579) üzenetére


pohár
félisten

az ESPN stúdiójában ők lesznek, hát jó kis company :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#81590) Cartevo


Cartevo
őstag

"A Wales-iek olyan írek, akiknek az elődeik nem tudtak úszni." :C Ez olyan, mint "a szlovák a vidéki cseh" (mert a csehek mind közel laknak a fővárosukhoz, ahol gyakran meg is fordulnak.)

(#81591) Enzolord válasza Cartevo (#81590) üzenetére


Enzolord
addikt

Vagy a szlovák az a cseh, aki beszél Magyarul.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#81592) Cartevo válasza Enzolord (#81591) üzenetére


Cartevo
őstag

Peter Sramek jobban, :)) mint a köztévések.

(#81593) DeathBat666 válasza DeathAdder (#81581) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Sebők Vili szerint nagyon jól játszott, egyik legjobb volt ;]

(#81594) Enzolord válasza Cartevo (#81592) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt már Hofi is megmondta annak idején, hogy ennyi sistergést, makogást... Ezt vajon ki dugja.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#81595) DeathAdder válasza DeathBat666 (#81593) üzenetére


DeathAdder
veterán

És pont egy tényleges szakértöt cáfolt meg ezzel :DDD

(#81596) Cartevo válasza DeathBat666 (#81593) üzenetére


Cartevo
őstag

Erre célzott. Ha almára céloz, akkor Seggbökő Tel-Vilmos.

(#81597) Enzolord


Enzolord
addikt

Jézusom, köszi Sterling!!! :W :W

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#81598) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#81597) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Fölé is lőtte meg mellé is. :DDD

Jól elcsocsóznak a fiúk. Langyi eddig.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#81599) szami777 válasza Enzolord (#81597) üzenetére


szami777
addikt

Ezt nehezebb volt kihagyni, mint belőni. :W

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#81600) lacy86


lacy86
addikt

G.Bale nem nagyon aktiv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.