Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150601) Pkc83 válasza Viktoár (#150596) üzenetére


Pkc83
őstag

Attól,hogy te ezt előre írtad még nem volt ezen a meccsen szétesés.
A második kapott gólnál két védőnk lába között pattant úgy a labda,hogy
Gulácsi is már csak belekapni tudott. Ez pech és nem szétesés.
A Francia meccset meg ugye nem is említem. 1-1 volt ha esetleg azt SE
nézted volna. :D :R

(#150602) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Kár a szerencsétlen végéért, de legközelebb ebből lehet erőt meríteni.
A rainbowmannschaft meg remélem kizúg az angolok ellen, bár elvileg azok fognak térdelni.

(#150603) DeathAdder válasza MPowerPH (#150599) üzenetére


DeathAdder
veterán

Általában soha nem az a csapat nyeri aki a legmeggyőzőbb, simán benne van hogy a focizni nem akaró franciák, portugálok, angolok szétfutják az olasz, holland, spanyolt, szerintem az olasz, spanyol a legmeggyőzőbb eddig ezért annyira biztos, hogy nem ezek fogják behúzni :N

valami szenvedve induló német, portugál, francia lesz megint a győztes

[ Szerkesztve ]

(#150604) Pkc83 válasza DeathAdder (#150603) üzenetére


Pkc83
őstag

Spanyolok téged meggyőztek? :Y

(#150605) Viktoár


Viktoár
addikt

Megértem hogy mindenki aki látta a meccseket, reménykedett és nem várt eredményeket látott.

Ugorjunk vissza kicsit a sorsolásra, amikor megtudtuk hogy kikkel kerültünk össze, szerintem nem volt magyar ember aki azt gondolta hogy továbbjutunk egy ilyen erős csoportból.

Csodák csodájára mi történt? Csoport utolsóként nem jutottunk tovább. :( Nem szeretnék negatív hős lenni, de ebből a szempontból teljesen lényegtelen hogy kivel mit játszottunk és hogy 85 percig nekünk állt a zászló 2 meccsen is, a végeredmény számít.

A lottó 5-öst sem fogják kifizetni csak azért mert 2 számot eltaláltál és a többi 3 csak 1-el volt mellette. :N

Ha nyertünk volna azt mondom ez igen, valóban le a kalappal ez egy kisebb csoda. Félreértés ne essék, jól játszottunk, látszott hogy akarnak a srácok, de még mindig a végeredmény számít.
Mondjam azt hogy megharcoltunk az utolsó helyért? ;)

Üdv:Viktor

(#150606) nincsnév007


nincsnév007
őstag

és hogy a francia-portugál meccs nem lett volna döntetlen, tovább jutottunk volna?

(#150607) zilazil válasza Viktoár (#150605) üzenetére


zilazil
senior tag

Ebben teljes mértékig igazad van, de a pályán mutatott teljesítmény mégsem mind1. Lehet kikapni és tovább nem jutni lelketlen beleszarom játékkal, és lehet csúszva mászva, erőn felül védekezve, támadva, lelket kitenni a pályára.

Ez a nem mindegy!

(#150608) Pkc83 válasza nincsnév007 (#150606) üzenetére


Pkc83
őstag

Nem nekünk mindenképp nyerni kellett volna,a többi nem számít.

(#150609) gabross válasza Pkc83 (#150604) üzenetére


gabross
tag

iszonyat gyenge lengyeleket, alibiző svédeket nem tudták megverni, szlovákiát kitömték. sajnos benne van, h megnyerik az eb-t :(((

(#150610) DeathAdder válasza Pkc83 (#150604) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ne eredményből elemezzünk :N

Labdás játékban messze kimagaslanak, ha képesek lettek volna tizenegyest értékesíteni, vagy morata csak a helyzetei 10%-át értékesítené simán agyonnyerték volna a másik két meccset is.

De nyilván egy brusztoló átlövéses focival fogja valaki őket kiejteni.

Inkább a belga szopkodást nem értem, konkrétan semmit nem mutattak, a Kdb cheat egyedül amire alapozni lehet hogy jobbak mint az átlag.

(#150611) Pkc83 válasza DeathAdder (#150610) üzenetére


Pkc83
őstag

Hát oké,bár megmondom őszintén nekem ez a spanyol/barca tili toli
oda vissza tízszer nagyon nem jön be. Láthattuk ha nincs elöl minőség
ezzel szart sem érnek.

(#150612) Viktoár válasza zilazil (#150607) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem vitattam a csapat akarását, megtettek mindent amit tudtak. Sőt azt mondom hogy jó meccsek voltak, én is szurkoltam nekik. :K Az eredmény nem tükrözi a pályán látottakat, de az lett a vége amit sejteni lehetett.

Üdv:Viktor

(#150613) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Tehát akkor:

Június 26:. Wales-Dánia & Olaszország-Ausztria
Június 27: Hollandia-Csehország & Belgium-Portugália
Június 28: Horvátország-Spanyolország & Franciaország-Svájc
június 29: Anglia-Németország & Svédország-Ukrajna

(#150614) HellGreg válasza Viktoár (#150605) üzenetére


HellGreg
őstag

Ha szerinted nem kisebb csoda és nem le a kalappal kategória 1:1-et játszani a világbajnokkal és 2:2-t az ex-világbajnokkal, akkor valami bibi van. :B Senki nem várta, hogy továbbjussunk, de kurvára nem mindegy, hogy esünk ki, és milyen csoportból esünk ki. Szerintem ezen az EB-n nagyobbat mentünk, mint az előzőn, és látszik az óriási fejlődés a válogatottunkon. Ez a lényeg. A lottós példád meg teljesen mellément, a foci nem szerencsejáték (max az olasz bajnokság utolsó fordulója az 1.4-es döntetlen-oddsokkal). Korábbi állapotában a válogatott 0 ponttal -15 gólkülönbséggel esett volna ki kb. Szerintem bármelyik másik csoportból továbbmentünk volna, és megkockáztatom, hogy bárki más lett volna ebben a csoportban a helyettünk, ugyanúgy utolsó lett volna. Persze ez már nem fog kiderülni, de jó érzés végre "válogatottat" látni a pályán és nem attól rettegni, 6-ot vagy 8-at kapunk-e.

(#150615) MrChris válasza Viktoár (#150605) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ezzel a hozzáállásoddal a meccseket se kellene lejátszani, elég a papírforma és sorsolás után azon nyomban a bajnokot is kihirdethetik. A foci játéka már nem is számít?
Tehát számodra a válogatott nem nyújtott olyan teljesítményt amire azt mond: ez igen és nem is emeled a kalapod. Ha csak végelszámolást számító szemlélettel tekintesz az EB-re akkor 23 vesztes csapatot láthatsz akik mind kiesnek és csak egyetlen bajnokot.

[ Szerkesztve ]

(#150616) DeathAdder


DeathAdder
veterán

@Benhans
neuer
#mivantefasszopó

:DDD

(#150617) forceberg válasza Pkc83 (#150611) üzenetére


forceberg
veterán

És melyik csapat nyer, ha elől mindent kihagynak? Úgy-úgy, egyik sem!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150618) BenHans válasza DeathAdder (#150616) üzenetére


BenHans
addikt

Óriási. :DDD Köszi! :R

Látom közben beszéltétek ki az esélyes, én nem HajdúBézem el, megfogadtam az EB előtt.
Szerintem mindenki tudja, hogy kinek szorítok és mit gondolok kimondatlanul is.
Dánok még érdekesek lehetnek, nem lehetetlen az az ág és komoly lélektani löketet kaptak most, nem mondom honnan jöttek vissza...

Rossi szavai bizakodásra adnak okot, akar még foglalkozni ezzel a válogatottal, ahogy mondta vannak tervei támadóbb focival.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150619) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#150616) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:D :D
Itt a video.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150620) mephi666 válasza DeathAdder (#150616) üzenetére


mephi666
nagyúr

...csak szivárványnap alkalmából kedvesen érdeklődött a lelki állapota felől, hogy érzi magát a gól után :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150621) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

fúúú, nagyon nagyot játszottak tegnap (is) a srácok, le a kalappal
óriási eredmények és a halálcsoportban 2 pontot szerezni, hihetetlen, főleg, hogy még akár a továbbjutás is meg lehetett volna
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#150622) drachoHUN válasza Viktoár (#150605) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem, nem csak a végeredmény számít. Egyáltalán nem. Sokszor az út sokkal-sokkal fontosabb, mint az, hogy mi van az út végén.

Forza JUVE!!!

(#150623) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Elnézve a magyarok idei teljesítményét ami lesokkolt mennyire jók voltak, csak azt sajnálom faterom ezt nem érte meg. :(

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#150624) Ringman


Ringman
nagyúr

szép volt a tegnapi, kár a végéért.

rossinak meg külön riszpekt, hogy énekelte a himnusz.

(#150625) mephi666 válasza drachoHUN (#150622) üzenetére


mephi666
nagyúr

...igen: rakjanak Rossi elé egy talicska pénzt meg egy hosszútávú szerződést és ősszel verjük végig a csoportunkat, hogy egyenes úton kint legyünk a vb-n :K angolokkal kezdünk itthon, jól meg kéne őket ütni... 7 meccsből 4-en pedig papírforma szerint győzni kell... eb-teljesítmény alapján a lengyeleket kötelező verni, de az angoloktól is hozni kéne pontokat :K óriási teljesítményt raktak most le, de vannak sérültjeink és még van hova fejlődni... nagyon bízok benne, hogy őszre egyben lesz a csapat és '86 után újra kint lehetünk a vb-n... 36 év... 3 éves voltam az előző vb idején (semmi emlékem nincs már róla) és ha összejön, 39 leszek a következőn, amin részt vehetünk :)

4. FORDULÓ, SZEPTEMBER 2., CSÜTÖRTÖK
20.45: MAGYARORSZÁG–Anglia

5. FORDULÓ, SZEPTEMBER 5., VASÁRNAP
18.00: Albánia–MAGYARORSZÁG

6. FORDULÓ, SZEPTEMBER 8., SZERDA
20.45: MAGYARORSZÁG–Andorra

7. FORDULÓ, OKTÓBER 9., SZOMBAT
20.45: MAGYARORSZÁG–Albánia

8. FORDULÓ, OKTÓBER 12., KEDD
20.45: Anglia–MAGYARORSZÁG

9. FORDULÓ, NOVEMBER 12., PÉNTEK
20.45: MAGYARORSZÁG–San Marino

10. FORDULÓ, NOVEMBER 15., HÉTFŐ
20.45: Lengyelország–MAGYARORSZÁG

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150626) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Azt el kell ismerni, hogy ebben a csoportban várakozáson felül teljesített a csapat.
A tegnapi meccsen is , ha belegondolunk....mi inkább kaptuk az olyan gólokat amiket most mi fejeltünk a németeknek és nekünk voltak ilyen 'mákosabb' góljaink a közelmúltban.

És ilyet, hogy a válogatott 1-2 perccel egy kapott gól után ....így válaszol....arra nagyon nem is emlékszem életemből. Ráadásul egy topcsapat ellen.

[ Szerkesztve ]

(#150627) paatrick válasza mephi666 (#150625) üzenetére


paatrick
senior tag

"...igen: rakjanak Rossi elé egy talicska pénzt meg egy hosszútávú szerződést és ősszel verjük végig a csoportunkat, hogy egyenes úton kint legyünk a vb-n :K "

Nem ugyanez volt Dárdaival is? :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150628) #16741888


#16741888
törölt tag

Nyilván kicsit az eufória beszél az emberből, de őszintén sokkal nagyobb becsület és büszkeség még ki is esni ilyen módon, mint ez a lelketlen beleszarok foci amit a körülöttünk lévők produkáltak/nak/fognak...

Sokkal jobb egy olyan csapatnak drukkolni amelyik tudásához képest kihozza a 100% közelit és csúszik mászik a pályán... mint egy sztárokkal teletűzdelt lelketlen csapat amely jó esetben 25%on működik...

Szóval igen szerintem valahol ez lenne a sport lényege is hogy az jöjjön ki, ki mennyit tud magából kihozni téthelyzetben... mi meg eléggé sokat hoztunk, a legtöbbet az EBn szereplő csapatok közül.

[link]

Tized Tizenötöd annyit ér a magyar csapat mint a csoportunkban bárki... ráadásul a csapat értékének a felét kiteszi Orban, Gulacsi és Sallai... Miről beszélünk?

(#150629) MrChris válasza mephi666 (#150625) üzenetére


MrChris
nagyúr

10 éves voltam és emlékszem rá, nem értettem, hogy mi van, miért kapjuk be a gólokat, csak az jutott eszembe, hogy a szovjeteknek lefeküdtünk. Másnap a suliban a napközis tanár ügyelt ránk és egy feketefehér videoton tv-n néztük aszem az ismétlést. Hírekben ment a latolgatás és hogy mindezek ellenére az optimista elemzők a VB második helyet is elképzelhetőnek tartják. Hát azóta már tudom hogy ez mit jelent. :DDD A konteók közül a tésztaevés maradt még meg.

(#150630) Ringman válasza paatrick (#150627) üzenetére


Ringman
nagyúr

dárdai eleve beugrós volt, teljesen más most a szituáció.

(#150631) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A tegnapi eredmeny szep eredmeny volt, de azert inkabb a nemetek jatssottak dobbenetesen szarul, mint mi jol. Ket hatalmas vedelmi hibabol lottunk ket golt, azon kivul a felezovonalat nem nagyon leptuk at. Amig meg eljutottunk az EB-re, ott boven kellett mak.

A tovabbjuto legjobb harmadikos lebonyolitas osszessegeben nagyon bejott. Jol elertek vele, hogy mindig legyen tet, ne forduljanak teljes unalomba az utolso csoportmeccsek.
Jatek tekinteteben egyik valogatott se tetszett. Orulok, hogy vegre jon par nap szunet, mar nagyon megcsomorlottem.

I am having fun staying poor.

(#150632) Soulfly842 válasza Tibiajax (#150434) üzenetére


Soulfly842
addikt

Lehet itt hupolgatni meg ilyenek, de legalább egy "örülök, hogy tévedtem" jellegű belátás elférne itt. :P Remélem azért a te szíved is megdobbant, mert ez nem amolyan névlegesen magyar narancs volt, sokkal több annál.

____

Vitán felül áll, hogy a magyar válogatott szintet lépett. Ebben a játékosoknak is szerepe van, s Rossinak is kiemelten.

Köszönöm a válogatottnak és azt kell, hogy mondjam - Csoda volt ezt látni, ahogy minden megy jelentős hányadában a topok-topjai, három nagy esélyes féli a magyar válogatott játékát!

Az út kiváló, lépkedjünk tovább ezen az úton! Kész csoda amit elértünk. Ezzel a játékkal, amit itt nyújtottunk bármelyik másik csoportból továbbjutunk. A sors nem volt kegyes, de a látott játék alapján egy dolog biztos: eljön még a mi időnk.

Hol mertünk volna arról álmodni az elmúlt időkben, hogy Törökország, Szerbia és Oroszország előtt csoportelsők lehetünk a nemzetek ligájában? Hol mertük volna álmodni azt, hogy a magyar csapat sakkban tartja a mérkőzések túlnyomó hányadában az utóbbi két világbajnokot és a legutóbbi európabajnokot?

Az ilyenek ellen már valamilyen potyagól- vagy bevánszorgó labda-, vagy megvert védelem- árán már a fejünket fogtuk az első fél óra után!

S nem csak az ilyen ellen, hanem már a török-szerb-orosz csapatok ellen is.

Hosszú idő után van védelmünk, egy olyan amire most európa és az egész világ rácsodálkozott. Vannak (igen, több is) olyan védőink, akik magyar szinten igenis klasszisnak hívhatóak (Vili Orbán, Szalai Attila, de Botka is odaemelkedett melléjük!) Hogy Nagy Ádi hányszor nyúlta le klasszis játékosok lábáról a labdát, tökéletes tiszta szereléssel? Öröm volt nézni. Nego is oda tette szívét lelkét - ő bizony értünk is küzdött, ahogy a teljes csapatot fel lehetne így sorolni ezernyi érdemet kiemelve. Szalai ismét kimutatta a foga fehérjét tegnap este, hogy mekkora hatalmas küzdő és mekkora szív dolgozik benne a rengeteg őt érő kritika ellenére. Nem nyafog megmutatja! :R Sallai is rengeteget dolgozott elől, nagyot küzdött és ne feletsük el, hogy ő is még csak 24 éves! Van ideje még fejlődni! Öröm azt látni, hogy megérett egy új nemzedék,. Sallai-val Schaferrel (úristen, ő is mekkorát játszott az EB-n 22 évesen és hogy küzdött még a mérkőzés utolsó perceiben, s mekkora érzelmi impulzus, szenvedély és csalódottság volt az arcán a meccs végén! Igazi győztes lehet ő, igazi győztes mentalitással!) Schön Szabolcsban is szép jövőnk lehet (20 éves), csak amerika ne legyen neki örök kitérő... nyújtson ott egy nagyott és jöjjön vissza Európába alkotni egy nagyot.

Jó volt magyarnak lenni, na. Csodát műveltek és a folyami trollok is remélem megbújnak egy jó pár évre a sarokban. A válogatottan ez nem fog múlni, végre büszkén tudunk kiállni a világbajnoki selejtezőkre és úgy, hogy van is esélyünk! Küzdelemre fel, a játékosoknak és a szurkolóknak is!

#150605Viktoár

Szerintem keress másik sportágat, a foci nem neked való. Látom, csak az EB-re tértél be, hogy magyarokról írj szépet és jót. Ne tedd, nincs reális képed a fociról. Ez most nem arról kellett, hogy szóljon 9 ponttal továbbjutunk. Ezt a szintet, amit itt letettünk a világ válogatottjainak 95%-a megirigyelné.. persze-persze, írhatod, hogy mit értek el vele - de ezzel is csak azt bizonyítod, hogy nem értetted a lényeget és hogy nem látod át a focit, mint olyat.

(#150633) Vismajor01 válasza Drizzt (#150631) üzenetére


Vismajor01
addikt

Csak vedelmi hibábol lehet gólt lőni. Ha a védelem tökéletesen működik, gól sincs.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#150634) Ringman válasza Drizzt (#150631) üzenetére


Ringman
nagyúr

A tegnapi eredmeny szep eredmeny volt, de azert inkabb a nemetek jatssottak dobbenetesen szarul, mint mi jol.

ez így működik ha valakit nem hagynak jól játszani.

ezt nyilatkozta löw:

A magyarok mindenbe beleálltak, nagyon jól védekeztek, minden területet lezártak, egyik oldalon sem tudtuk megbontani őket. Mindenre reagáltak, akárhogyan is variáltunk Kimmichhel vagy Sanéval. Nem volt könnyű menet kiharcolni a döntetlent. Mindent bevetettünk, hogy megzavarjuk őket, de fejetlenül se mehettünk előre, mert egy kontrával végünk.

(#150636) Viktoár


Viktoár
addikt

Elnézést mindenkitől, nem tudtam hogy csak egyetérteni lehet az itt lévőkkel. :DDD

Üdv:Viktor

(#150637) venember83 válasza Viktoár (#150636) üzenetére


venember83
nagyúr

Vannak érzékeny témák, igen, ahol könnyű negatív hőssé válni.

(#150638) Vismajor01 válasza Viktoár (#150636) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ne csodálkozz, ha olyan hülyeségeket irsz, hogy mindegy hogy egy csapat hogy lesz csoportutolsó, mert csak a végeredmény számit.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#150639) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Nem, hogy a magyarok, de még a világ és a troll-oldalak is a magyar válogatott előtt tisztelegnek ;)

Eb 2020: imádja az internet népe a magyar válogatottat

(#150640) sh4d0w válasza Viktoár (#150636) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A probléma az, hogy úgy viselkedsz, mint a bulvár újságírók és a teljesítmény kontextusát nem nézed, hanem abszolút értékben értelmezed azt. Ez pedig visszatetsző, amikor valódi teljesítményt rakott le a csapat a gyepre.

Megpróbálom még egyszer, hátha leesik: két világbajnok (köztük az aktuális) és egy Európa-bajnok (az aktuális) volt velünk egy csoportban.

(Példa: a Matheus-válogatott kikapott 4-1-re a többek között Ronaldinhót felvonultató braziloktól, másnap vmelyik bulvárlap frontja: "Matheus, ez kevés!" - nem fogták fel, ki az ellenfél.)

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#150641) Viktoár válasza Vismajor01 (#150638) üzenetére


Viktoár
addikt

Azért nem csodálkozom mert az értő olvasás itt sokaknak nem megy ahogy látom. ;) Elismertem a fejlődést és hogy keményen dolgoztak a pályán. Jók voltak a meccsek, nagy meglepetés volt mindenkinek. Ezt mindenki így látja csak közben átsiklunk a tény felett hogy még mindig nem elég és mégtovább kell fejlődni hogy legyen eredmény is ne csak a vállveregetés maradjon a végére. ;)

Nekem a "szép volt fiúk majdnem sikerült" -ből már elég volt. Jó lenne már azon izgulni hogy dobogósok leszünk-e vagy negyedikek. Ezért nézzétek el nekem hogy a végeredménynek nem örülök. Állandóan az a forgatókönyv hogy még javában megy egy torna, de mi már a "következőre készülünk".

Persze felfoghatjuk úgy is hogy jó volt ez, majd a következő versenyen, vagy a majd a kövekezőn....... Főleg úgy hogy a kezünkben volt a lehetőség csak az utolsó 10 percet mindig elengedjük.

Egyébként meg ha mindenki egyetért és csak bólogat a topikban akkor nincs miről beszélni. ;)

Üdv:Viktor

(#150642) mephi666 válasza sh4d0w (#150640) üzenetére


mephi666
nagyúr

fél füllel hallottam az irodából, hogy munkatárs: "hát nézte ezt a magyar válogatottat, elaludt a meccsen és a 70. perc után ébredt fel, amikor 2-1-re vezettünk, majd egyenlítettek a németek és ennyi volt... megint nem bírtak végigjátszani 90 percet, nem tudják, hogy addig tart egy meccs... kár-kár-kár..." :) ...aztán az 1. és a 2. félidőben is voltak 20perces időszakok, amikor konstans német nyomást kellett állni... szerencsére egyszer ez lépett oda, egyszer az, máskor meg a harmadik kifejelte... plusz a szerencse is mellénk állt, így bírtuk... éreztem, hogy nincs csapat, ami ezt végig kibírná (sőt megkockáztatom, hogy nagyon sok csapat eközben 3-4 gólt simán bekap) ...becsúszott azért 1-2 védelmi hiba, de ne felejtsük el, hogy nálunk nem VVD+De Ligt alkotja a védelem középpontját :K nyáron azt várom legjobban, hogy Szalai hova lép tovább... jó lenne, ha valami normálisabb európai csapat fix belső védője lenne hosszú ideig

#150641: izé, nézted kik voltak az ellenfeleink? :) csak érdekességképp: mindhárom csapatban van játékos, aki egymagában többet ér, mint a teljes magyar keret... sőt Mbappe egymagában kb dupláját éri... bajnok klubcsapatok, topcsapatok és bl-győztes/bl-döntős csapatok játékosai nagyrész... mellékesen a portugálok/németek/franciák hárman több eb-címet gyűjtöttek be, mint a maradék 5 csoport 20 csapata összesen :K arról nem is beszélve, hogy az előző vb-ket is a németek meg a franciák nyerték

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150643) DeathAdder válasza Drizzt (#150631) üzenetére


DeathAdder
veterán

A tegnapi eredmeny szep eredmeny volt, de azert inkabb a nemetek jatssottak dobbenetesen szarul, mint mi jol.

Azért volt némi köze ahhoz, hogy a legkomolyabb német veszélyforrásokat (a két wingbacket) milyen zseniálisan sikerült lenullázni Rossiéknak, ahhoz képest hogy mondjuk a portugálok a németek ellen 5 tök egyforma baloldali oldalváltást nyeltek be, amiből 4 gól lett.

(#150644) DeathAdder válasza DeathAdder (#150382) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amúgy csak halkan, hogy Yashoda elefántnak természetesen igaza lett :K

(#150645) mephi666 válasza DeathAdder (#150644) üzenetére


mephi666
nagyúr

2-2re tippeltem én is, viszont úgy éreztem, hogy már az elején lesz egy védelmi hibánk, ami után mi futunk végig az eredmény után :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150646) bandus válasza Tibiajax (#149214) üzenetére


bandus
veterán

azért vicces utólag visszanézni ezt a hsz-t, amivel persze én is messzemenőkig egyetértettem. és lehetne a mákra is fogni, de egyszerűen konstans jó teljesítményt hozott most a válogatott. meglepő, meglepő.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#150647) Viktoár válasza mephi666 (#150642) üzenetére


Viktoár
addikt

Persze de úgy nem lehet pályára lépni hogy úristen a volt vb bajnok ellen játszunk most mi lesz? Mint ahogy be is bizonyítottuk hogy mindhárom csapat verhető lett volna.... Úgy látszik csak engem zavar ennyire hogy kiengedtük a kezünkből a továbbjutást, és nem csak az utolsó meccsről beszélek.

Értem én hogy most ezzel vígasztaljuk magunkat hogy XY többet ér mint a csapat meg hogy VB és EB győztesek, de lássatok már tovább, ebben sokkal de sokkal több volt mint amit a végeredmény mutat de mégis az alapján lehet tovább haladni.

A meccseket látva engem nem vígasztal "hogy hát nézd meg kik ellen játszottunk." :N

Üdv:Viktor

(#150648) mephi666 válasza Viktoár (#150647) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez olyan, mintha Fucsovics játszana Federer-rel és "csak" rövidített játszmákban maradna alul, miközben teljesen kiegyenlített a játszma... neki se lehetne felhánytorgatni semmit, ha a világ egyik legjobbja ellen maradna alul kicsivel... (aki éveken át vezette a világranglistát és legalább 50szer annyi pénzt teniszezett már össze) az, hogy ezek a csapatok ennyivel többet érnek, azt takarja, hogy egyéni szinten technikásabb, tehetségesebb, gyorsabb játékosaik vannak... nálunk meg a csapategység volt teljesen rendben :K mindenféle hiányosságunkat csapategységgel és összefogással pótoltuk...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150649) Tibiajax válasza zilazil (#150586) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

te sem leszel a legújabb barátom, azt már most látom..

(#150650) forceberg


forceberg
veterán

Ennél jobb játékot és eredmény csak Bognár K. Gyurival érhetett volna el a csapat. :))
Most csak a kis szerencse hiányzott az óriási bravúrhoz, a teljesítmény kiváló volt. Az a fránya sorsolás, a ilyen lengyel-svéd-skót-dán csapatok ellen simán reális esély lett volna!

Ami mellett én nem tudok elmenni, az Gulácsi betlije, lehet, hogy 1-0-ra sem nyerjük meg, de ez egymás után a második ki-ki meccse, amikor hatalmasat hibázik.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.