Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150401) omfgk


omfgk
addikt

Na ez potya volt a javából...

(#150402) gabross válasza mephi666 (#150397) üzenetére


gabross
tag

a spanyolok képtelenek gólt rúgni :)

(#150403) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Azt hittem csak a röplabdában lehet hálóba ütni a lecsapást.
Szerencsétlen. Csak ezt élje túl.

(#150404) mephi666 válasza DeathAdder (#150400) üzenetére


mephi666
nagyúr

Láttam már vagy 1000 meccset, de ilyet még soha :D mondjuk elég lenne félidőben kis vért itatni a szlovákokkal, hogy lenullázzák ezt a 0 spanyol csapatot

Itt eb után nem csak legszebb gólt kell hirdetni, hanem legszebb öngólt is... ez a nyerő eddig nálam :) sajnálom amúgy: én is ilyen vagyok... ha saját formámon felül teljesítek és elkezdenek dicsérni, minimum ekkorát balfaszkodok :D épp ezért le is cseszem mindig azt, aki dicsérni próbál, hogy tartalékolja későbbre, amikor már nincs tét :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150405) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez a csoport két meccse fog adni az év végi WATTS válogatásba egy pár vicces jelenetet. :C :C :C
A lengyel kimaradt helyzet, Dubravka gólja. Ezt nem láttam, a másikat lesem.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150406) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Hát... ez kész... ez a szerencsétlen spanyol csapat góllövésre képtelen és megoldja nekik a szlovák kapus... :DDD :DD Na, húzzanak bele, ilyen szerencsétlen csapat-játék nem érdemel továbbjutást. :(

(#150407) Sirpi


Sirpi
senior tag

Az a durva, hogy a spanyoloknak az x is elég lenne (3 pont, 0 gk), mert a finnek és az ukránok is mínuszban vannak. De még a végén - az eredmény alapján legalábbis - "rendesen" fognak továbbjutni.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#150408) atee_13 válasza LyonnaisFan1 (#150395) üzenetére


atee_13
őstag

2x se ;]
már azt hittem csak én nézem a svédeket

[ Szerkesztve ]

(#150409) mephi666


mephi666
nagyúr

Hát itt már lehetne pontot osztani különböző talajgyakorlatokra, válldobásokra is :D

Ui: ezeknek a spanyoloknak az is megváltás lenne, ha egy törött lábú Ramost közéjük raknának, aki mankóval ütné őket, hogy takarodjanak előre gólt lőni :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150410) LyonnaisFan1 válasza atee_13 (#150408) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ezt érdekesebbnek vélem.
Tartsák is fent az érdeklődésem, be ne aludjak rajta, mert akkor lehet a mieinkről is lemaradok. ;]

Miután nem kávézok, másképpen kell ébernek lennem egészen olyan éjfélig. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150411) atee_13 válasza LyonnaisFan1 (#150410) üzenetére


atee_13
őstag

Te mázlista :DDD én meg az esti meccseknek csak az első félidejét tudom megnézni mert reggelente kelnem kell, így mindig reménykedek, h az elején lerendezik az egészet :C

(#150412) gabross válasza gabross (#150402) üzenetére


gabross
tag

mondom, h nem tudnak gólt lőni. most is egy fransziának kell gólt fejelnie :D

[ Szerkesztve ]

(#150413) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Pedig nem érdemlik meg a továbbjutást sem a spanyolok. Mindegy, utána hamar kizúgnak.

2-0 a spanyoloknak.

(#150414) LyonnaisFan1 válasza atee_13 (#150411) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:P

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150415) Vismajor01 válasza atee_13 (#150411) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ha 50 perccel kevesebbet alszol osszedol a csutortok?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#150416) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ami a Svéd-Lengyelt illeti.
Elég pocsék, és eseménytelen.

Ebből a lengyel csapatból nem nézek ki még 1 gólt sem, nemhogy egy fordítást.
Lewandowski teljesen el van tűnve.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150417) atee_13 válasza Vismajor01 (#150415) üzenetére


atee_13
őstag

másnap mosott szar vagyok, ha nem alszok eleget

(#150418) sh4d0w válasza atee_13 (#150411) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nekem megfelel, ha kapott gól nélkül berámolunk 4-et a németeknek :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#150419) Pkc83 válasza sh4d0w (#150418) üzenetére


Pkc83
őstag

Azt én is aláírom, és erre minden esély meg is van ha Szalai mester is
játszik. :DDD

(#150420) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A lengyelek csomagolhatnak haza.
A Svédek kettővel mennek. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150421) atee_13 válasza LyonnaisFan1 (#150420) üzenetére


atee_13
őstag

felpörögtek az események :C :C

(#150422) BenHans


BenHans
addikt

Lewa 10-ről és 2-ről is keresztléc, mint a fifában.
Most pedig két védővel a nyakán hosszú felsőbe teker, mint a fifában.
Lewa lexarja az xg-t, Lewa faxagyerek, légy te is Lewa. :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150423) LyonnaisFan1 válasza atee_13 (#150421) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C
Lewandowskinak 3 védő sem okozott gondot, belőtte a kapuba.
Talán még éppen időben jött a gól.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150424) #56268288 válasza LyonnaisFan1 (#150416) üzenetére


#56268288
törölt tag

:U khm..
ma lehet nem kell eroltetned a szerencsejatekot. :DDD

(#150425) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez a Ferrando Torres beállt Morata helyett és behúzta azonnal

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150426) LyonnaisFan1 válasza #56268288 (#150424) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:D ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150427) atee_13 válasza mephi666 (#150425) üzenetére


atee_13
őstag

meg kellett néznem.. azt hittem még gyűri az ipart :DD

(#150428) paatrick


paatrick
senior tag

Szlovákok se lesznek nagy ellenfél senkinek. :(

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150429) atee_13


atee_13
őstag

"Hat francia szurkoló véletlenül Bukarestbe repült Budapest helyett
Az utazási iroda keverte össze a két várost, ráadásul a reptér is hibázott, mivel 3 jegy tényleg Bukarestbe szólt, de 3 Budapestre." :DD :DD :DD

(#150430) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Pau Torres éppenhogy beállt, szerzett egy assistot. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150431) DeathAdder


DeathAdder
veterán

João Moutinho > Bruno Fernandes :Y

(#150432) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Lewa hoppa :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150433) #56268288 válasza LyonnaisFan1 (#150432) üzenetére


#56268288
törölt tag

:DDD :DDD :DDD

(#150434) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

gondolom, nézitek a szlovák-spanyolt
nagyjából erre készüljetek, jó két óra múlva müntyhenben is majd. szokjátok...

tudom, reménykedik itt is sok mindenki, mint ahogy a lakosság nagyobbik része is, élükön a hölgyekkel, fotel- és 2/4évente gyorsan fociszurkolóvá váló nézővel. és én csak szeretnék előre felkészíteni mindenkit mégis, mivel baráti kör vagyunk, meg minden, ugyebár
a vízióm, ahogyan a második félidőben már kb kétpercenként fognak gólt rúgni a németek, amikor épp csak nem szégyellnek, közebn hajdúbé meg ahogy majd mondja a nagy a baj..teljesen szétestünk, sajnos..most fújja le inkább a spori - vízió olyan elevenen itt van a szemeim előtt, mint még kb soha semmi más..mióta focit nézek

és tényleg minden irónia vagy bármi más nélkül írom most e sorokat le, ide

de, ne legyen így. nem ezt kívánom, tényleg.
csak, ez lesz

(#150435) Pkc83 válasza Tibiajax (#150434) üzenetére


Pkc83
őstag

Amit írtál az úgy 6-7 évvel ezelőtt helytálló lett volna de ma már nem.
Ettől persze lehet kikapunk de azt nem hiszem ,hogy gólfesztivált rendeznének
ellenünk a Németek. :N

(#150436) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nyertek a svedek 3x2 :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150437) atee_13 válasza LyonnaisFan1 (#150436) üzenetére


atee_13
őstag

5 gól itt is 5 gól ott is :C :C :C

(#150438) LyonnaisFan1 válasza atee_13 (#150437) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A ket maradek csoportmeccsre is hasonlo golzaporokat. :R
Persze a mi sikerunkkel. :C :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150439) Tibiajax válasza Pkc83 (#150435) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

‘lehet kikapunk’
értem..

(#150440) villamos válasza Tibiajax (#150434) üzenetére


villamos
őstag

:K

Lehet hogy nem lesz ötnull, de lássuk be a válogatott továbbjutási esélyei konvergálnak a nullához.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#150441) Pkc83 válasza Tibiajax (#150439) üzenetére


Pkc83
őstag

Oké elismerem ez túl optimista volt. :D
Nagy valószínüséggel kikapunk, de miért ne nyerhetnénk?
így elfogadhatóbb? :DDD

(#150442) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

NÉMETORSZÁG–MAGYARORSZÁG – élőben az NSO-n!
München, 21.00 (Tv: M4 Sport). Vezeti: Karaszjov (orosz)
NÉMETORSZÁG: Neuer – Ginter, Hummels, Rüdiger – Kimmich, Gündogan, Kroos, Gosens – Havertz, Sané – Gnabry. Szövetségi kapitány: Joachim Löw
Kispad: Leno (k), Trapp (k), Halstenberg, Koch, Süle, Emre Can, Musiala, Neuhaus, Goretzka, Volland, Werner, T. Müller
MAGYARORSZÁG: Gulácsi – Botka, W. Orbán, Szalai A. – Nego, Kleinheisler, Nagy Á., Schäfer, Fiola – Sallai, Szalai Á. Szövetségi kapitány: Marco Rossi
Kispad: Bogdán (k), Dibusz (k), Bolla, Kecskés, Lang, Lovrencsics G., Holender, Sigér, Nikolics, Schön, Varga K., Varga R.

Játszunk felszabadultan, aztán lesz, ami lesz. Kikaphatunk ugyanúgy 3-0-ra, ahogy 1-1 is lehet. Meg bármi más.
Azért jó lenne őket megfricskázni. :DDD
Ja, és Karaszjov a spori. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150443) DeathAdder válasza Pkc83 (#150441) üzenetére


DeathAdder
veterán

ugyanígy remegett a portugál meg a francia meccs előtt is, már csak a nagy számok törvénye alapján is előbb utóbb igaza lesz :)

(#150444) mephi666 válasza Tibiajax (#150434) üzenetére


mephi666
nagyúr

Bundáson edződött kapusunk, Willi-nk és Szalaink van (többek közt) ...nem tartok valószínűnek egy 5öst... max 1-2 gól különbséget ...de azért bízok a csodában :K utolsó játéknap csoportmérkőzéssel: miért ne okozhatnánk meglepetést?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150445) paatrick


paatrick
senior tag

Szalai játszik, kikapunk.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150446) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Hollandia-Csehország Budapesten.
Sok cseh fog érkezni a szomszédból, ami természetesen csak jó lesz. :DDD
Bár lehet a sörünk csalódás lesz nekik, ha megkóstolják, ők máshoz vannak szokva. :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150447) sh4d0w válasza Pkc83 (#150419) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Gondolom Szalai Attilára gondoltál, mert a másik meg a gól 50 különböző postai küldemény.

https://www.coreinfinity.tech

(#150448) vans?


vans?
őstag

Elkepeszto, a teljes felvezeto a ZDF-en a Regenbogen temakorrol szol. :W

hábm bábm

(#150449) Pkc83 válasza sh4d0w (#150447) üzenetére


Pkc83
őstag

Nem, én az Ádiról beszélek és persze egyetértünk,pont azért írtam.
Esetleg egy beadott labdába talán bele tud botlani de kb ennyi amit
várok tőle. Csak azt nem értem ha a fél ország ezt mondja akkor mégis
miért van ott állandóan a kezdőben? Próbáltam már direkt rá figyelni,
hogy mégis mit látnak benne de nem jöttem rá. :N

(#150450) DeathAdder válasza Pkc83 (#150449) üzenetére


DeathAdder
veterán

labda elleni játékban hasznos, főleg pontrúgások levédekezésében, és nem utolsó sorban nincs jobb nála...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.