Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150851) Ringman


Ringman
nagyúr

nem igazán látom, hogy szereznek ma gólt az olaszok, főleg kettőt.

nem volt les?

[ Szerkesztve ]

(#150852) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ez az olasz válogatott nem fog EB-t nyerni eléggé színtelen-szagtalanok...

Ott is az osztrák vezetés. Lássuk mit mond a VAR.

Basszus, les. Pedig izgalmas lett volna :DDD

[ Szerkesztve ]

(#150853) Citroware


Citroware
addikt

Mekkora kiabálás a szomszédság különféle irányaiból. :DD Lehet nekem is kellene az osztrákoknak szurkolni, ha már itt lakom. ;]

[ Szerkesztve ]

(#150854) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#150850) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nekem az osztrák 16nál az a szabálytalanság elég kérdőjeles maradt, ami után indult a kontra...

Lol és les... de nekem amúgy se csak emiatt volt kérdés

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150855) BenHans


BenHans
addikt

Nincs gól! :C
Jöhetnek az olasz gólok, ettől tuti felébredtek.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150856) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát...nagyon rimánkodtunk már azért, hogy végre kapjon egy komolyabb ellenfelet a csoda olaszválogatott, de..én valami franciára vagy angliára gondoltam mondjuk
de hogy már egy ausztria is az legyen, hmm.....

ez nem igaz
mi bzmeg??előrébb volt a cipőfűzője, vagy mi?
szánalom

[ Szerkesztve ]

(#150857) forceberg


forceberg
veterán

Qrva VAR...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150858) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Megúszták az Azzurik, les miatt érvénytelen.
Sztem olyan les volt, mint a dán #4 gól, azt megadták.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150859) mephi666 válasza Tibiajax (#150856) üzenetére


mephi666
nagyúr

Osztrákok mezében van piros, lehetne akár a pool is: őket meg már hobbiból is sz*patják varral :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150860) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ezt a 11est lehet megadják.

Pfff.. les volt már előtte, pedig szerintem magadták volna.

[ Szerkesztve ]

(#150861) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Büntető! Ausztria. :Y
A VAR eddig nem Ausztriával van, ezt is les előzte meg állítólag.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150862) Richard! válasza LyonnaisFan1 (#150861) üzenetére


Richard!
addikt

Dehogy :DDD :N

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#150863) paatrick


paatrick
senior tag

Mégiscsak kijön hogy az olaszok 3 vállalhatatlanul szarral voltak egy csoportban, aztán nem volt nehéz a 3-0-kat bevinni. Ahogy szembejön egy kicsit értelmesebb csapat megáll a tudomány. Mi lenne ha egy igazi nagy csapat jött volna :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150864) Richard! válasza paatrick (#150863) üzenetére


Richard!
addikt

Akkor már az első félidőben eldőlt volna a továbbjutás.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#150865) omfgk


omfgk
addikt

Tehát 2x1 lábfejnyi távolságon múlt a 0-1 és utána még egy tizi is....

[ Szerkesztve ]

(#150866) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Azon gondolkodom, hogy kell-e még ebből +30 perc, meg esetleg a szétlövések? :C
Leült a meccs.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150867) perempe válasza forceberg (#150857) üzenetére


perempe
addikt

A bírók mindent a VARra hagynak, nem sípolnak. Nekem azért nem tetszik, mert feleslegesen lesz hosszabb a meccs, ill. alacsonyabb osztályokban mások a szabályok.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#150868) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Olyan szenvedélyesen támad az olasz csapat, hogy szerintem már a büntetőket várják a 90+30 perc után ;]

[ Szerkesztve ]

(#150869) Ringman válasza perempe (#150867) üzenetére


Ringman
nagyúr

első félidőben egy több méteres lest nem mert beinteni a partjelző, nem is értem.

(#150870) paatrick válasza Richard! (#150864) üzenetére


paatrick
senior tag

Most nézem a győztes, a Portugál-Belga valamelyikével jön össze. :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150871) Richard! válasza Soulfly842 (#150868) üzenetére


Richard!
addikt

Vagy lehet, hogy tipik 1:0-ás meccs lesz. Olyan juvés ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#150872) Soulfly842 válasza paatrick (#150870) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ott már el is dőlt. Bármelyik jusson tovább ;]

(#150873) perempe válasza Ringman (#150869) üzenetére


perempe
addikt

Erről beszélek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#150874) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ha az olazsok nem rúgják ki a labdát egy görcs miatt, akkor az osztrák felökleli az olaszt, és megszakítatja a játékot. :C :C :C
És nem Arnautovic volt, belőle ki is lehet nézni. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150875) Richard!


Richard!
addikt

Ebből túlóra lesz... :W

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#150876) Phoen|x válasza LyonnaisFan1 (#150874) üzenetére


Phoen|x
őstag

Szerintem korrekt volt.

Go Gunners!

(#150877) mephi666 válasza Richard! (#150875) üzenetére


mephi666
nagyúr

Este 11kor nem kéne már kávét inni hozzá, annyit nem ér :D amilyen lendülettel kezdtek, olyan mély fostenger lett ez a meccs... kb mint amikor boxban a felvezető meccs sokkal színvonalasabb, mint a főmérkőzés, annyival jobb volt a dánia-wales...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150878) paatrick


paatrick
senior tag

Ki lepődne meg ha mennénk tizenegyesig? :U

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150879) Tibiajax válasza paatrick (#150878) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és ki lepődne meg, ha nem az olaszok nyernék meg azt

(#150880) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Chiesa. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150881) BenHans


BenHans
addikt

Ott is van!
A 70. percben kellett volna Pessina helyett Cristante, Immobile helyett Belotti és Berardi helyett Chiesa.
Pont ezt mondtam egyik barátomnak hogy akkor nincs +30 perc.

Lehet rendes játékidő x + w-re tettek. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150882) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#150880) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Bebaszta :C

https://www.coreinfinity.tech

(#150883) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ha lenne aranygól, már mindenki mehetne dolgára, és vége lenne a meccsnek.
Így még olyan 20 percet ki kell szenvedni. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150884) Richard! válasza sh4d0w (#150882) üzenetére


Richard!
addikt

Mint a lúnak! :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#150885) paatrick válasza BenHans (#150881) üzenetére


paatrick
senior tag

Sosem értettem az ilyen edzőket klubcsapatban sem. Ha a 2. félidőben nincs semmi változás, gyakorlatilag a kaput nem találták egy el egyszer sem, akkor minek vár a 84. percig a cserével :N

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150886) forceberg válasza Tibiajax (#150879) üzenetére


forceberg
veterán

Láttad a jó kis tanári Alabat, ahogy ott bohóckodott félúton, baxott biztosítani?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150887) Ringman válasza BenHans (#150881) üzenetére


Ringman
nagyúr

a barella-verratti nem igazán működött, ott jött a kettős csere, pessina+locatelli állt be.

(#150888) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

2-0, eldőlt a meccs. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150889) Ringman válasza paatrick (#150885) üzenetére


Ringman
nagyúr

az első kettős csere a 67. percben volt.

(#150890) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A szar olaszok...

https://www.coreinfinity.tech

(#150891) mephi666 válasza BenHans (#150881) üzenetére


mephi666
nagyúr

És akkor ott van Belottid is :D

Időben lehozták a szarnautovicsot, mert most elgurult volna a gyógyszere :D bárki bármit mond, ez akkor se a bunkerező olasz válogatott... volt pár unalmas szakasz a meccsen, de ennek ellenére támadtak sokat és több esetben szerencse+kapusbravúr védte az osztrákokat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150892) paatrick válasza Ringman (#150889) üzenetére


paatrick
senior tag

Igen mindkettő a középpályára. ;]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150893) BenHans válasza mephi666 (#150891) üzenetére


BenHans
addikt

Kell még egy gól.
Most néztem meg, nincs tisztázva a 2*15 perc a tippjátékban!
Az van ott ha tizikre számítok akkor x-re kell fogadni, de én 3-0-ra számítottam.
:D Hívom az ügyvédem, szétszedjük mint az arabok az FFP-t.

Gyaaa Belotti eltörte. :(

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150894) Richard! válasza mephi666 (#150891) üzenetére


Richard!
addikt

"Volt pár unalmas szakasz a meccsen..."
mondjuk az első 90 perc :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#150895) sh4d0w válasza BenHans (#150893) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Úgy eltörte, hogy a gyártósoron mindegyik selejtes lett...

https://www.coreinfinity.tech

(#150896) Tibiajax válasza forceberg (#150886) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyébként jah. azt figyeltem én is, hogy sokszor nem jön vissza, csak kp-ig.. csak a meccs nagy részében meg is úszta
ha viszont hátul van, stabil

(#150897) Patrick


Patrick
addikt

Rögtön a hosszabbítással kellett volna kezdeni... :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#150898) perempe válasza Patrick (#150897) üzenetére


perempe
addikt

:C

* Brahms: 4. szimfónia *

(#150899) BenHans válasza sh4d0w (#150895) üzenetére


BenHans
addikt

:DDD

Amúgy lehet jókor jött ez a meccs, józanító lehet, hogy nem szabad már meccs előtt elhinni.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150900) paatrick


paatrick
senior tag

Azt a szöglet védekezést azért :C

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.