Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150451) Pkc83 válasza DeathAdder (#150450) üzenetére


Pkc83
őstag

jahh, csak ugye egy befejező csatárról beszélünk.

(#150452) Kisgépkezelő válasza Pkc83 (#150449) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Jól és szorgalmasan védekezik. Néha talán túlzottan is, aztán amikor hozzá kerül a labda akkor már legtöbbször tényleg úgy el van fáradva, hogy majd átesik rajta.

(#150453) Pkc83 válasza Kisgépkezelő (#150452) üzenetére


Pkc83
őstag

Én azt látom tőle,hogy a rá felívelt labdákat nagyon kis százalékban leveszi
utána meg legtöbbször azt várja,hogy fellökjék vagy csak simán elpasszolja magát.
Egész meccseken 3 jó csele nincsen futni nem tud csak nagyon lassan.
Oké a szabad labdákat elfejeli mert magas viszont szinte sose jó helyre.

(#150454) sh4d0w válasza Kisgépkezelő (#150452) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Asszem a portugálok ellen volt, hogy a szögletet a jó védekezés jegyében középre fejelte ki...

https://www.coreinfinity.tech

(#150455) LyonnaisFan1 válasza vans? (#150448) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Hol tudod fogni a ZDF-et? ;]
VAgy valami online adás?
VodaFone digitális TV-n nincs, ott le lett tiltva.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150456) villamos válasza LyonnaisFan1 (#150455) üzenetére


villamos
őstag

Telekomnál van ZDF a kínálatban...

Közbe meg hogyaszondja:
...a magyar válogatott mit tud kirakni...

Én a magam részéről csak annak a bizonyos páratlan ujú patás állatnak azt a bizonyos testrészét tudom elképzelni, mást nagyon nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#150457) DeathAdder válasza Pkc83 (#150451) üzenetére


DeathAdder
veterán

az olyan klasszik kilencesek már kihaltak :) (ld. van nistelrooy, ronaldo az igazi)

Előre játékban valóban tető lassú a Szalai, dehát ha nincs jobb nála..

(#150458) Tibiajax válasza mephi666 (#150444) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért nem Mefi, mert nekik nagyon fontos meccs, mert münchenben játszanak, mert sokkal de sokkal jobban fociznak, és mert németek

szalai, meg a többi más..már csak plusz adalék

(#150459) Pkc83 válasza DeathAdder (#150457) üzenetére


Pkc83
őstag

Én imádtam Ronaldó játékát, de ha emlékszel ő elég sok
olyan gólt is lőtt ami előtt végigvezette a labdát a
félpályán kicselezve egy két védőt aztán jött a bomba.
Van nistelrooy inkább volt kilences mint Ronaldo.
Szerintem. Visszatérve Szalaira azért az szégyen,
hogy Fiola képes rá ő meg nem.

(#150460) Kisgépkezelő válasza sh4d0w (#150454) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Megesik az olyan, de azért összességében elmúlt majd egy évtizedet nézve mégiscsak ő az aki a leghasznosabban tudja zavarni az ellenfél középpályásait. Csak szétfutja magát mire labdához jutna. Egy olyan taktikába ami a védelem stabilitását helyezi előtérbe, abba pont beleillik.

(#150461) omfgk


omfgk
addikt

Ez a himnuszok utáni reklám még mindig kurvagáz.

Mennyit utaljak az M4-nek (még pluszban) ,hogy ez ne legyen? :U

[ Szerkesztve ]

(#150462) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ezt a kiba reklámot már nagyon utálom. :W

Go Gunners!

(#150463) mephi666 válasza Tibiajax (#150458) üzenetére


mephi666
nagyúr

Tudnak azért ők is betlizni: mint pl legutóbb a franciák ellen... egyértelmű, hogy papíron sima német győzelem, viszont történnek néha csodák, amiben bízok most kicsit én is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150464) villamos válasza omfgk (#150461) üzenetére


villamos
őstag

Kérdés, hogy más tévén is van e, vagycsak az m4 sporton. Főleg olyan szolgáltatásé, cégé amely nálunk nincs. Nem lehet hogy az uefa kérésére megy?

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#150465) Citroware


Citroware
addikt

Egyidejűleg nézem az M4-en a magyar meccset, az osztrák nemzeti adón (szintén közcsatorna) pedig a másik meccset. Lementek a himnuszok, a magyar berakja elénk ezeket a faszom reklámokat, az osztrák pedig megszakítás nélkül adja a helyszíni képeket, összeállításokról beszél.

(#150466) mephi666


mephi666
nagyúr

Szalaiiiiii :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150467) zilazil


zilazil
senior tag

óóllllééééééé

(#150468) BenHans


BenHans
addikt

Szalaaaiiiiiiiiii ♥ Te állat!
Egyétek! Mindazért is amit a szurkolóinkkkal műveltetek és a himnusz alatt!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150469) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Egyétek :C

(#150470) villamos


villamos
őstag

Nesztek nektek Szalai... :DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#150471) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Meeekkkooorrraaa gooolll
:C

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#150472) Pkc83


Pkc83
őstag

Oké nem szóltam semmit. 1-0. Szalai.
:D :D :D :R :R :R

(#150473) gabross


gabross
tag

Soloi... :)) :Y :C

(#150474) Pitterix válasza Pkc83 (#150472) üzenetére


Pitterix
őstag

Erre én sem számítottam. De :C :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#150475) mephi666 válasza DeathAdder (#150469) üzenetére


mephi666
nagyúr

A csiga... annyira lassú, hogy lesre se bírt mozdulni :D :C

Oké, van még vissza 80 perc... egyelőre örüljünk :)

Ui: azért nagyon kellett ehhez Sallai mérnöki labdája is

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150476) DeathAdder


DeathAdder
veterán

durva volt hallani a francia portugál közvetítésben a gólt :D

hungáriáznak a meccsen :C

[ Szerkesztve ]

(#150477) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Most kéne a 60e embertől a harcoljatok

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#150478) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

:C :C :C :C :C :C
Karaszjov!
Ha most lefújod, minden ellenünk elkövetett hibát jóváteszel.
Az InterNazionalElf meg csomagolhat. :C :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150479) Viktoár


Viktoár
addikt

Várjuk meg az utolsó 10 percet. ;]

Üdv:Viktor

(#150480) paatrick


paatrick
senior tag

Örüljünk hogy a Neuer vs szurkoló összenézést visszalassítva csak kb 15 millió ember tudta leolvasni a szájáról :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150481) #16741888


#16741888
törölt tag

Ronaldo szokott ilyen golt fejelni :DD mi tamadas...

(#150482) DeathAdder


DeathAdder
veterán

mi van, te fasszopó? :D

(#150483) Enzolord


Enzolord
addikt

Mi van te faxszopó ;] ;] ;] ;]
Mekkora felvétel, és mennyire durva ez az egész... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#150484) forceberg válasza DeathAdder (#150482) üzenetére


forceberg
veterán

Üdvözlet a karszalagnak :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150485) JSaN válasza Enzolord (#150483) üzenetére


JSaN
addikt

Juj az a lasitas a nemet kapusnal, en is siman kiolvastam beture. :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#150486) LyonnaisFan1 válasza Enzolord (#150483) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Rövid, de lényegretörő :C :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150487) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kapufa, eddig az égiek is velünk vannak. :R :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150488) BenHans


BenHans
addikt

Ezt valaki gyorsan mentse le, mert szerintem mindenhonnan ki fogják vágni.
Pls valaki dobja át ha megvan.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150489) mephi666


mephi666
nagyúr

Ejj, vannak azért meleg szitujációk

70percre nem kéne beleállni ebbe a pressingbe, mert nem lehet ezt addig bírni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150490) Citroware válasza BenHans (#150488) üzenetére


Citroware
addikt

Ezzel mire gondoltál?

(#150491) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

A halálcsoportban az utolsó meccs 23. percében továbbjutásra állunk....szavunk nem lehet

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#150492) Enzolord válasza LyonnaisFan1 (#150487) üzenetére


Enzolord
addikt

2 pwrcet csúszik nálam, hogy szomorodna meg. Valaki itt ordított a lakótelepen, hogy Szalai, mondom, WTF, majd 2 perc múlva gól. Nem fogom olvasni a topicot, nehogy valaki spoilerezzen... :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#150493) Citroware válasza DeathAdder (#150482) üzenetére


Citroware
addikt

Ezt ki mondta?

(#150494) Citroware


Citroware
addikt

Közben büntető lesz a másik meccsen, Lloris letarolta a portugál verőembert.

(#150495) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Karaszjov sárgák kiosztásával próbál a pályán rendet teremteni. Némileg feszült a légkör a pályán.
Mindeközben vezet Portugália is.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150496) atee_13 válasza mephi666 (#150489) üzenetére


atee_13
őstag

"vannak azért meleg szitujációk" ezt tényleg a szivárványos napon kellett? :DDD ;]

(#150497) DeathAdder válasza Citroware (#150493) üzenetére


DeathAdder
veterán

egy szurkoló teli pofával üvöltötte Neuernek :D

(#150498) mephi666 válasza atee_13 (#150496) üzenetére


mephi666
nagyúr

:D ly-el kellett volna írni?

Hajdúbéna kezdi elbaszni: "nem olyan élesek a németek" ...ja, miután 20perc tömény pressinget vért hugyozva levédekeztünk sikeresen... és félek, hogy lesz még ilyen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150499) Citroware


Citroware
addikt

Vagy mi, vagy a franciák, vagy a portugálok lőnek innen két gólt, és akkor második helyen lennénk.

(#150500) DeathAdder


DeathAdder
veterán

meglep hogy a franciák a magyar meccs után most sem tudnak semmit a védelem körbepasszolásán kívül... jó lesz ám a francia angol meccs :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.