Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150351) DeathAdder


DeathAdder
veterán

és még ebből a meccsből is sikerült kicserélnie magát szószgétnek.. hagyok időt... :DDD

(#150352) paatrick


paatrick
senior tag

Remélem holnap összejön a Franciao. - Anglia meccs :DDD

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150353) venember83


venember83
nagyúr

Guido Vaciago, Tuttosport: Allegri elégedett az aktuális kerettel, és sok játékostól további fejlődésre számít. Nem várható forradalmi mercato. Néhány játékos érkezhet, illetve jöhet egy komoly név a támadósorba, ha Ronaldo a távozás mellett dönt.

(#150354) bagyulajuve válasza venember83 (#150353) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem is számítottam másra, viszont egy motor nagyon kellene a középpályára

Resistencia eterna

(#150355) dudu5130 válasza bagyulajuve (#150354) üzenetére


dudu5130
őstag

Ahogy olvastam Pjanicot vissza akarja kuncsorogni.

(#150356) Peterhappy válasza dudu5130 (#150355) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem van az a pénz, amiért a Barca hajlandó megválni tőle.

(#150357) bagyulajuve válasza dudu5130 (#150355) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát ő már rég nem motor :(

Resistencia eterna

(#150358) venember83 válasza Peterhappy (#150356) üzenetére


venember83
nagyúr

Úgy érted, hogy fizetnének pár milliót, csak szabaduljanak a még 3 évig érvényes szerződésétől? :)

(#150359) atee_13


atee_13
őstag

Úgy érzem ebből lesz majd sivalkodás rendesen :DD

Georginio Wijnaldum draagt tijdens de achtste finale van #EURO2020 een speciale OneLove-aanvoerdersband: https://t.co/ZjlDrXDxu6.
— OnsOranje (@OnsOranje) June 22, 2021

(#150360) atee_13


atee_13
őstag

És közben az UEFA összehozta, h angol döntőn a VIP vendégeknek nem kell az egészségügyi protokoll :C
Milyen jóravaló banda ;]

(#150361) Vismajor01


Vismajor01
addikt

[link]

Imádom Crouchyt :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#150362) Peterhappy válasza venember83 (#150358) üzenetére


Peterhappy
őstag

Arra gondoltam, hogy szerintem hazi penztarbol tudnak aproban visszaadni akkor is, ha 10 EUR-ossal fizetne a Juve, de lehet hogy neked van igazad :)

(#150363) venember83 válasza Peterhappy (#150362) üzenetére


venember83
nagyúr

Kétlem, hogy a Juve fizetne érte. Kölcsönben érkezhetne max., legalábbis erről számolt be több hitelesnek tekintett olasz újságíró. Ha viszont Allegri tényleg azért távozott anno, mert fiatalítani akart és csapatot újítani, ezt pedig nem engedte a vezetőség, akkor nem látom, hogy két évvel később mi keresnivalója lehet ebben a csapatban Miralem Pjanicsnak, még ha nem is akarom én becsmérelni a bosnyákot. Komoly terhet kapott anno, Khedirával együtt a Marchisio-Pirlo-Pogba-Vidal középpályához méltót kellett volna alkotniuk pár kiegészítőemberrel, pl. Bentancurral, ami nyilván megugorhatatlan akadálynak bizonyult.

[ Szerkesztve ]

(#150364) Peterhappy válasza venember83 (#150363) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, egyébként az én tippem is az, hogy a fizetését átvállalnák és kölcsönbe menne. De szerintem a Barca ki fog várni, mert mindenképpen pénzzé akarja tenni.
Szerintem.

(#150365) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Olasz sztárcsapat érdeklődik Marco Rossi iránt

Na jó, lekophat mindenki Rossi-ról :(((

(#150366) sh4d0w válasza Soulfly842 (#150365) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

+1

https://www.coreinfinity.tech

(#150367) venember83 válasza Soulfly842 (#150365) üzenetére


venember83
nagyúr

Most májusban nevezték ki Spallettit, ne aggódjatok, mostanában nem csapnak le Rossira.

(#150368) Soulfly842 válasza venember83 (#150367) üzenetére


Soulfly842
addikt

Valószínűleg - ahogy a játékosaink - Rossi is kapós lesz a piacon. A játékosoknak örülök, ha jó helyre kerülnek, hiszen ezzel nagyot fejlődhet a magyar foci. Rossi-ért meg inkább nyúljon zsebbe Csányi (bár alapban se kaphat kevset, de ha szükséges - ám legyen!). Ezt most megbocsátjuk neki. Ha ilyenről van szó, akkor úgyis 'van pénz lóvéra'.

A legjobb dolog, ami történhetett a magyar válogatottal az utóbbi időkben - az Rossi volt. Szépen felépítette a játékunkat - ez a kijelentés minden vitán felül áll. :)

[ Szerkesztve ]

(#150369) venember83 válasza Soulfly842 (#150368) üzenetére


venember83
nagyúr

Valószínűleg - ahogy a játékosaink - Rossi is kapós lesz a piacon.

Mint a 2016-os EB után, amikor top ligákban szereplő csapatok kapkodtak a magyar válogatott kiválóságai után? :U

Kieg.: Vagy a 2009-es U20-as siker után, amikor ugyanúgy nem kellettek kb. senkinek a magyar válogatottak, pedig ők még fiatalok is voltak, nem Dzsudzsák vagy Gera korú futballisták?

[ Szerkesztve ]

(#150370) Peterhappy válasza Soulfly842 (#150368) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mondjuk ezt hittük 2016 után is.

Sőt, anélkül hogy jobban belemennék, télen a BL Fradi esetében is (ahogy sajnos pár játékos és pl. Rebrov szintén).

De legyen így! Az biztos, hogy az irány jó, és adja az ég, hogy így maradjon. Akkor a következő években sok-sok kisebb-nagyobb élménnyel ajándékozhat még meg bennünket a válogatott.

(#150371) DeathAdder válasza Peterhappy (#150370) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ahogy múltkor írtuk az impulzusigazolások mostanra szinte már megszűntek, legalábbis nagyon ritka, olyan csapatoknál fordulhat még elő ahol semmilyen sportszakma nincs.

(#150372) forceberg válasza DeathAdder (#150371) üzenetére


forceberg
veterán

Mindenkin ott a Catapult jeladó :D

De azért Rossi felépítette önmagát is. Storckkal és Rossival is nagyon jól jártunk!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150373) Soulfly842 válasza DeathAdder (#150371) üzenetére


Soulfly842
addikt

+
#150370Peterhappy

Nem kell ahhoz már semmilyen impuilzusigazolás, vagy hit...

Szalai Attilát régen figyelik a legmagasabb szinten bizonyított. Nála szerintem egy nagyobb biznisz így már biztosan nem fog meghiúsulni... a törököknél meg ez a trend, ha túl jó pénz, akkor már nem igen marasztalják.

A védelmünk - ne kiabáljuk el, de őszintén remélem ma is így lesz - bizonyított, hogy a top-top játékosok ellen is megállja a helyét.

Kleinheisler és Botka aprópénz a piaci árukat nézve, sok csapatnak lehet a segítségére bármelyikük. Az értékükhöz viszonyítva szerintem a kivásárlási áruk se lehet túl magas.

Nagy Ádám meg alapban szem előtt van, a Championshipet azért szokták figyelni más országokból is. Schäfer és Schön Szabolcs (utóbbi ugyebár a Dallas-ban még friss hús, nem hiszem, hogy most fog ugrálni) , nagyon fiatalak még, bennük is lehet még komly potenciál a jö9vőre nézve, még ha nem is most történik meg az igazolás.

Én derűlátó vagyok most ez ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#150374) Richard! válasza Soulfly842 (#150373) üzenetére


Richard!
addikt

Kleinheislernek már adtak egy esélyt Brémában, de elszabta. :(

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#150375) venember83 válasza Richard! (#150374) üzenetére


venember83
nagyúr

Immobile is óriásit bukott a Dortmundnál, pedig azóta is bizonyítja, hogy van érzéke a gólokhoz. De az a fránya nyelvtudás, alkalmazkodási képesség, tanulásra való nyitottság... Mindegy, nem akarok én senkit leszólni, csak tényeket megállapítani.

(#150376) DeathAdder


DeathAdder
veterán

azért kemény ez a már már diktatorikus ideológiai erőszakolás, amit ma a friccek levezetnek a szivárányozással, kifejezetten provokációs céllal

(#150377) venember83 válasza DeathAdder (#150376) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen. Téged akarnak provokálni. Kifejezetten. :K

(#150378) DeathAdder válasza venember83 (#150377) üzenetére


DeathAdder
veterán

ja, tök véletlen pont ezen a napon jut eszébe az egész országnak, micsoda véletlenek

(#150379) atee_13 válasza DeathAdder (#150378) üzenetére


atee_13
őstag

sehol nem olvastam, h a véletlenre fogták volna ;]

(#150380) DeathAdder válasza atee_13 (#150379) üzenetére


DeathAdder
veterán

elvileg mától nem adnak el több páncélozott mercedest sem az elnyomó rezsimeknek ;]

(#150381) sh4d0w válasza Soulfly842 (#150373) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Naaa, azért Kleinheislert ne soroljuk már a jó játékosok közé. Van egy ösztönös, nyers tehetsége, de ehhez ő tanulással semmit nem volt hajlandó hozzátenni, ezért nem viszi a pályafutását messzebbre, mint Kelet-Európa, Ázsia nyugati fele.

Félreértés ne essék, nagyon kedveltem, amikor a Vidiben játszott, de ott is sokszor megcsinálta, amit a válogatottban, hogy nem szabadult időben a labdától és szerelték, azokból meg indult a kontra.

Ebből fakadóan hiába a tehetsége, alapból egy nagyon buta játékos és sajnos az is marad.

https://www.coreinfinity.tech

(#150382) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Yashoda elefánt szerint X lesz [link], vehetjük hivatalosnak ;]

(#150383) perempe válasza DeathAdder (#150382) üzenetére


perempe
addikt

a torna előtt gondolkodtam, hogy lehetne döntetlenekre fogadni szisztéma alapján.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#150384) Viper26


Viper26
nagyúr

Portugál - Francia meccset hol adják? :F

Pixel 7 | FR955

(#150385) omfgk válasza Viper26 (#150384) üzenetére


omfgk
addikt

Duna

(#150386) Viper26 válasza omfgk (#150385) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

Pixel 7 | FR955

(#150387) Soulfly842 válasza sh4d0w (#150381) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az biztos, hogy ő nem a legélesebb kés a fiókban.

Szór el labdákat, én is fogom rajta a fejem, de iszonyatos munkabírással, nem látványos játékkal kifijezetten jó szűrő munkát végez a védők előtt, sok labdát is szerez és megy is, mint egy veszett pitbull. Szerintem tipikusan olyan játékos, akinek a játéka nem kifejezetten látványos, de annál inkább hasznos.

(#150388) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Herr Szalai marad Mainzban a kovetkezo idenyre is.

A bizalmat ezzel megkapta, mar csak eljen vele. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150389) DeathAdder


DeathAdder
veterán

ilyen nincs... :DDD

(#150390) paatrick


paatrick
senior tag

Nem volt gyenge ez a tizenegyes, Koke lábát megmasszírozta görcs kisimult belőle az biztos :DDD

Na csóri Morata megint kihagyta :C

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150391) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Morata <3

(#150392) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Morata world n1 numero eins best player on the world

(#150393) mephi666


mephi666
nagyúr

Itt van lassan az egyenes kieséses szakasz meg a büntetőpárbajok :D nem az fog dönteni, hogy ki hagyja ki először, hanem hogy ki lövi be :D majd amikor már mindenki volt és a kapusok jönnek?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150394) BenHans


BenHans
addikt

Na ebből mém lesz, Lewa úgy nyomja mint én fifában... :DDD :DDD :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150395) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A lengyelek mit összeszerencsétlenkedtek ennél a helyzetnél, 2 centiről nem tudták bekotorni. :C :C :C

Az eredményeknél a piros kis pont biztos villogott a lengyeleknél, hogy ""nagy esély"".
Ilyenkor az ember epekedve várja, hogy jöjjön valóban a gól, de most csalódnia kellett az embernek. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150396) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Annyira tehetséges és jól összerakott ez a spanyol csapat, hogy én meccs előtt hasonló oddsot adtam volna a két csapatnak :DDD ;]

(#150397) mephi666


mephi666
nagyúr

Mekkora szöcskét nyomott a spanyol :D ezt a csodálatos spanyol válogatottat szerintem simán kivégeztük volna

Már a meccs előtti himnusznál látszódott, hogy annyi kedvük van játszani, mint nekem 40fokban krumpliföldet kapálni :D a szlovákok meg elég motiváltak... remélem kihozzák minimum x-re

Dubravka meg jómunkásember módjára véd eddig mindent szépen

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150398) mephi666


mephi666
nagyúr

Dubravka behúzta :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150399) paatrick


paatrick
senior tag

NEM HISZEM EL : DDDDDDDDDDDDDDDDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150400) DeathAdder válasza mephi666 (#150397) üzenetére


DeathAdder
veterán

dubravka az aki vagy kivédi az ellen szemét, vagy potyazik hatalmasat

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.