Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150951) Tibiajax válasza forceberg (#150949) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Tartom, hogy bármely más csoportban tudott volna villantani a magyar csapat

ezt egyébként még én is aláírom..
azt lehet tudni amúgy, miért is basztak ki ennyire a magyarokkal? már megint
volt valami konkrét oka, bocsánat, szabálya ennek, hogy így jött ki a kiváló csoportbeosztásunk?
azt h random, azt nem annyira akarom elfogadni, vagy elhinni

(#150954) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Hoppá, holland piros lehetséges. :Y

De Light mehet zuhanyozni, a Zoranje gondban. Csehország reményben. És egy jó pontrúgás lehetőség. :R

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150955) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#150954) üzenetére


forceberg
veterán

Piros lett a narancs virága...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150956) Soulfly842


Soulfly842
addikt

hoppá-hoppá.

(#150957) BenHans válasza Tibiajax (#150951) üzenetére


BenHans
addikt

Itt a sorsolás yt.

Őket lehet hibáztatni :D :

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150958) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Utoljára még Heitinga lett kiállítva a Holland együttesből, éppen egy Csehország elleni meccsen. :Y
Kísért a múlt? :F

... és azt a meccset Csehország 3-2-re megnyerte. Ennyi most aligha lesz, de Masopust, vagy éppen a Schick bármikor beveheti Stekelenburg kapuját. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150959) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Buta Sultkrumpli goltol mentette meg Hollandiat. :Y :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150960) atee_13


atee_13
őstag

meglepő, h van olyan meccs ahol arra is tudják használni a VAR-t amire való

(#150961) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Goooool
Holes, fejjel. 1x0 :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150962) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Akóóó most hollandia térdel? ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#150963) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Dánia a 4 ben lesz ¯\_(ツ)_/¯

szerkesztve, bocsánat :(((

[ Szerkesztve ]

(#150964) BenHans


BenHans
addikt

:C :C
IreN!CuS: Neeem, azt nekünk kell egy holland emberke szerint.
Mondjuk az szép hogy mi engedtük őket vonulni és így általuk borult narancsba Budapest. ;]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150965) forceberg


forceberg
veterán

WijnalDollár mégis mire gondolt a visszafejelésnél?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150966) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Frank de yBoert vasvillaval fogjak kikergetni Hollandiabol, ha ma bucsuznak.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#150967) Viper26


Viper26
nagyúr

Hollandok mennek haza, szinte mindegy az a -1 ember, ilyen nulla játékkal amit csinálnak.

Pixel 7 | FR955

(#150968) Soulfly842 válasza forceberg (#150965) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egyre többet picsognak a bírónak a tulipánosok. Ez nem jó ómen (legalábbis nekik...)

[ Szerkesztve ]

(#150969) omfgk


omfgk
addikt

Nézték volna a hollandok inkább az F1-et...

(#150970) Kisgépkezelő válasza Soulfly842 (#150968) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Kezdik magukat csehül érezni. ;]

(#150971) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#150966) üzenetére


forceberg
veterán

Nem az edzőn múlik, látod a Bárkában is Messi tehet mindenről! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150972) Soulfly842 válasza Kisgépkezelő (#150970) üzenetére


Soulfly842
addikt

:DDD

(#150973) villamos


villamos
őstag

Ma már úgy is volt egy holland győzelem, egy napra egy bőven elég... :D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#150974) Viper26 válasza Kisgépkezelő (#150970) üzenetére


Viper26
nagyúr

:D :DD

Pixel 7 | FR955

(#150975) sh4d0w válasza sh4d0w (#150922) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

... méghozzá azért nem, mert előre látta, hogy a csehek ellen kizúgnak. ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#150976) BenHans


BenHans
addikt

Sané kezezése is hasonló volt ellenünk...

2! :D Schick :C Itt a vége.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#150977) Tibiajax válasza Viper26 (#150967) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sajnos igaz

(#150978) villamos


villamos
őstag

kettőnull... :))

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#150979) Pkc83


Pkc83
őstag

Na akkor ennyit a 9 pontos Hollandokról.

(#150980) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Akkor szerintem kevesebb 🌈 több foci

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#150981) mephi666 válasza BenHans (#150976) üzenetére


mephi666
nagyúr

Na majd Lollandia végigmegy mindenkin... :D ezek a csehek küzdenek, mint az állat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150982) MrChris válasza IreN!CuS (#150980) üzenetére


MrChris
nagyúr

Térdeltek? Lemaradtam az elejéről.

(#150983) Ringman


Ringman
nagyúr

amúgy a hollandoknál miért vicc-szövkap van a padon?

(#150984) paatrick


paatrick
senior tag

Pedig mennyien mondták a csoportkör után hogy az olaszok meg a hollandok mutatták a legmeggyőzőbb játékot. Ja 3 szerencsétlen ellen :DDD mi jól megszívtuk hogy nem volt egy kisebb csapat se a csoportunkban. Egész nagyot lehetett volna menni.

Az alsó ág így eléggé nyomi lesz. Svéd - ukrán is nagy rangadó :P

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150985) venember83


venember83
nagyúr

(#150986) villamos válasza MrChris (#150982) üzenetére


villamos
őstag

Az elején nem, de a végére letérdeltek. Teljesen... ;]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#150987) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

kicoptak a hollandok, sálálálá :R :DD
az arrogancia és a lekezelő stílus miatt ez óriási öröm
hüphüp

Resistencia eterna

(#150988) sh4d0w válasza venember83 (#150985) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

...és én vagyok antiszociális, mi? :))

https://www.coreinfinity.tech

(#150989) Sirpi


Sirpi
senior tag

A meccs nagy részében az volt a legnagyobb izgalom, hogy mikor esik egy flakon a fejünkre.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#150990) forceberg válasza venember83 (#150985) üzenetére


forceberg
veterán

Hát igen. Ő döntött az addig egál meccsen.
De előtte a kapusba vezetett ziccerről is emlékezzünk meg.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#150991) DeathAdder


DeathAdder
veterán

kicsit késett de ez is megjött :C

ezt mondom, ezért nem ér semmit következtetni a végső győztes kilétében az alapján, hogy ki hogy néz ki a selejtező erősségű ellenfelekkel szemben egy 24 csapatos EB-n a csoportban, illetve már ott is látszottak az anomáliák, amit egy Macedónia nem tudott kihasználni, de egy jobb csapat már simán, bár ez a Cseh csapat semmi extra, Dánia kiüti őket :R

[ Szerkesztve ]

(#150992) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ez egy olyan meccs volt, amiben az első félidő után ha lehetett volna kérni, hogy ezek közül a két válogatott közül melyiket látnám még az EB-n játszani, akkor azonnal rá tudtam volna vágni, hogy egyiket sem. De sajnos ilyen opció nem volt. A hollandok úgy fociztak, mintha életükben először hallották volna a taktikai elvárásokat a meccs előtt, semmelyikük által nem értett idegen nyelven elmagyarázva. A csehek meg szintén nem mutattak semmit, de a piros után azért behúzták a kötelezőt. Amúgy én nem biztos, hogy pirosat adtam volna, mert szerintem maga a kezezés nem történt volna meg, ha nem taszajtanak előtte a védőn egy jókorát.

I am having fun staying poor.

(#150993) Pkc83 válasza DeathAdder (#150991) üzenetére


Pkc83
őstag

"bár ez a Cseh csapat semmi extra, Dánia kiüti őket "

A mai meccs alapján is, én várnék az ilyen kijelentésekkel. :K
Ezt az Eb-t bárki megnyerheti csak ne a Németek legyenek azok. :D

[ Szerkesztve ]

(#150994) mephi666 válasza DeathAdder (#150991) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ez a De Boer jól megmutatta, hogy ilyen kerettel össze lehet hozni 0 kaput eltalálót a csehek ellen :D a mi válogatottunk sorra veszélyeztette a mindenféle korábbi vb/eb csapatok kapuját, erre a hollandok csilliárdos kerete dobott egy betlit... még emberhátrányban is elvárnám tőlük, hogy lőjenek már párat kapura

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#150995) venember83 válasza sh4d0w (#150988) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, én épp szemlesütve szomorkodok borzasztóan, miközben te mosolyogva gurulsz jobbra-balra, így mégis ki az antiszociális? :U

forceberg: Egy 16 hónapos gyerek mellett sokat nem láttam a meccsből, így érdemben nem tudok hozzászólni. Kérem, kapcsolja ki.

(#150996) bandus


bandus
veterán

Tibi te eddig nem nagyon olvasod ezt az eb-t, nem? :D se a magyarokkal kapcsolatos joslat nem jott be se a hollandokkal... hozzateszem mindkettovel egyetertek, csak nem tudom ilyen faszan megfogalmazni, igy nem is probalkozom :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#150997) sh4d0w válasza Pkc83 (#150993) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

És ne a Nyugat-románok

https://www.coreinfinity.tech

(#150998) paatrick válasza Pkc83 (#150993) üzenetére


paatrick
senior tag

Pontosan, dánok se sokat mutattak, csak sok gólt lőttek a nyomi oroszoknak meg a nyomi walesnek. Belgium alibijátékkal is elverte őket. De legalább arra számíthatunk hogy a dán - csehen mindkettő hajtani fog.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#150999) atee_13 válasza DeathAdder (#150991) üzenetére


atee_13
őstag

"Dánia kiüti őket"

Mondjuk én kicsit kivárnék, h a báláék voltak e ennyire gyengék :P

(#151000) Tibiajax válasza bandus (#150996) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én számomra az eb könyve becsukódott

ideje lehet lassan új kedvencek után néznem.. épp elég régóta szopok már ezekkel tulipános primadonnákkal
klubfociban már megtaláltam a legújabb, igazi patináns, szív-játékossal teli új klubomat párizsból, most majd nézek valami válogatottat is
legyen pl a belga.. azok hátha majd nyerni is fognak valamit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.