Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117140) BenHans válasza venember83 (#117118) üzenetére


BenHans
addikt

Én ezt tudom, de tartom, hogy a kupa nagyon ciki volt nektek is.
Kárörvendés vagy sem, szórakoztató látni amikor az uralkodó megbotlik. De tudod mit, én remélem hogy addig bajnokságot csak a Juve nyer míg a Rómának nem sikerül egyszer valahogy legalább 1 pontocskával behúzni (bár ahhoz túl balf@szok vagyunk, még 10 pont előnnyel is rizikós lenne az utolsó 5 meccs).

Az igazi fricska és kárörvendés azoknak szól, akik szétfröcsögték a netet már az Atalanta 3-3 Roma után is.
Volt ilyenből bőven, sajnos sok ilyen barom van a saját táborban is akiknek véleményük van de bővebben ne kérdezd semmiről...

Szerintem Chielloval együtt is kemény lesz az Atleti elleni. Rugani nem rossz, főleg ilyen kevés meccsel amit kap, de azért na.
---- ----
Ringman: Na azért Handa még mindig egy stabil pillér. Hibázni nem nagyon szokott, de a bravúr mindig benne van.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.