Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90051) csabi0805 válasza Cs1csó (#90050) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Igen most nézem a Radeon beállításokat.

(#90052) zolee001 válasza Cs1csó (#90050) üzenetére


zolee001
őstag

És ha nem nvidia vid arija van?

Amugy gépház,display szekcioban

(#90053) csabi0805 válasza zolee001 (#90052) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Ott nézem,de a kiterjesztésnél a monitor képe teljesen el van menve jobbra és az ablakok nem látszódnak egyáltalán.Ha meg duplikálom akkor,ha állítom a méretet a TV-én akkor nagyobb lesz a monitoron is.

(#90054) csabi0805


csabi0805
aktív tag

ÓÓÓ megvan. :D
Át kell húzni mindent a monitorra a Tv-ről mindent.
Köszönöm mindenkinek!

(#90055) ekgangezez


ekgangezez
csendes újonc

Sziasztok,

Win 10 Pro 64bites verziót használok, és eleinte nem, de aztán valamikor egyszer csak elkezdte azt a rendellenességet folytatni, hogy amikor alvó/készenléti módba állítottam és leállt, rögtön felébresztette magát. Ez mind a mai napig így megy. Rá kerestem rengeteg helyen, sok féle megoldást kipróbáltam, olyat is olvastam, hogy a háló kártya is felébresztheti, ezt is letiltottam, energiagazdálkodási beállitásokat is javasolták, aztán volt valami parancs is talán lastwake, cmd-be kellett beirni, ami megmutatná mi ébrestette fel azonban az sem mutatott semmit. Ez a rendszer hibája lenne? Vagy esetleg hardveres probléma?

(#90056) Cs1csó válasza ekgangezez (#90055) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Windows update szokott még gépet ébresztgetni de ha eleget van bekapcsolva akkor általában még bekapcsolt állapotban keres frissítéseket. Ha itt nem kapsz épkézláb tanácsot, és nagyon zavar nem boldogulsz vele esetleg ha lesz időd egy Win reinstall lehet helyre rázza a gépet. (tudom drasztikus és időigényes de ha nem oldódik meg és neked szükséges egy rendesen alvó gép akkor végül csak ez marad vagy nem altatod.)

zolee001
Mikor a válaszát olvastam akkor leesett de megértette úgyhogy gond nincs

(#90057) Ano


Ano
őstag

Sziasztok!

Egy win10 pro-ra próbáltam hálózaton megosztott nyomtatót feltelepíteni, de a következő hibába futottam bele:

A gépet már újraindítottuk de semmi változás ...

a helyi nyomtatásisor-kezelőt hol és hogyan kell elindítani?

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#90058) Döglött Róka válasza Ano (#90057) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szép fordítás a spooler-re.

Ez nálad hogy néz ki?

PS C:\> get-service spooler | fl

Name : spooler
DisplayName : Print Spooler
Status : Running
DependentServices : {Fax}
ServicesDependedOn : {RPCSS, http}
CanPauseAndContinue : False
CanShutdown : False
CanStop : True
ServiceType : Win32OwnProcess, InteractiveProcess

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#90059) ekgangezez válasza Cs1csó (#90056) üzenetére


ekgangezez
csendes újonc

Úgy rémlik hogy próbáltam már egy újra telepítéssel régebben, de nem oldotta meg a problémát. Más verziójú Windowst nem próbáltam még, de eleinte ezzel sem volt gond csak egy idő után kezdte el ezt hogy felébred magától..

(#90060) Ano válasza Döglött Róka (#90058) üzenetére


Ano
őstag

így néz ki a gépen:

Name : spooler
DisplayName : Nyomtatási várólista
Status : Running
DependentServices : {Fax}
ServicesDependedOn : {RPCSS, http}
CanPauseAndContinue : False
CanShutdown : False
CanStop : True
ServiceType : Win32OwnProcess, InteractiveProcess

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#90061) Döglött Róka válasza Ano (#90060) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor nem kliens hiba lesz. Milyen nyomtató, milyen nyomtatószerver?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#90062) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Vettem egy TV-t, kipróbáltam milyen kijelezőnek. Azóta, ha az elsődleges monitor képét kiterjesztem, az asztalon lévő ikonok nagy részét átteszi a kiterjesztett monitorra. Hiába kapcsolom ki a TV-t a megjelenítőknél, akkor is. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#90063) MasterMark válasza pinnacle (#90062) üzenetére


MasterMark
titán

Minden kijelzőkonfigurációhoz különböző elmentett beállítás tartozik. Tedd vissza az ikonokat, akkor megjegyzi és a következő átkapcsolásnál már ott lesznek ahova raktad.

Switch Tax

(#90064) Döglött Róka válasza pinnacle (#90062) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Display propertiesben ez hogy néz ki? Ha nyomsz egy Windows+P-t mit látsz?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#90065) Csupingo válasza pinnacle (#90062) üzenetére


Csupingo
veterán

Nem úgy van, hogy amelyiket elsődlegesnek állítod, azon maradnak az ikonok?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90066) pinnacle válasza MasterMark (#90063) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi mindenkinek a segítséget. Win+P-vel szoktam váltani, így néz ki. Kihúztam a TV-t a VGA-ból semmi változás. Úgy néz ki egyesével át kell húzni az ikonokat, akkor már ott is maradnak. Áthelyezni nem engedi. Az kavarhatott be, amikor a TV-t tettem elsődleges kijelzőnek. Láttam, hogy a teljes képernyőt befedik az ikonok. Nem is értettem, hogy lehet, mert a TV 4K-s, a monitor FHD és csak a harmadán vannak ikonok. Ez valami Windows, 4K probléma lehet?

[ Szerkesztve ]

(#90067) Attila2003


Attila2003
tag

A belső hálózat problémáit látom most sem sikerült megoldani, vagy a mi jó volt, azt is elrontották. Nagy nehezen beállítottam az 1803 -al a belső hálózatot, hogy a routerbe csatlakoztatott HDD megosszam, ahogy jött az új variáns rögtön eltűnt a windows 10 Home ból. Minden látja, TV, Androidos médialejátszó, tablet, Windows 10 pro, de a home nem. Valami új beállitás nem kell hogy újra működjön? Vagy valami megoldás? Ennyi szívást evvel a belső hálózattal, mi a fenének kellett kivenni ami működött?

(#90068) MasterMark válasza Attila2003 (#90067) üzenetére


MasterMark
titán

Ezeregymilliószór le lett írva, hogy nem tűnt el semmi, csak a felderítés működik máshogy, vagy sehogy.

Kézzel beírod az elérést, és működik. Utána felveheted hálózati helynek, vagy elmentheted a gyors elérésbe.

Switch Tax

(#90069) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ha a WIN beépített programjával csinálunk biztonsági mentést, s létre akarjuk hozni az indító pendrivet, akkor ehhez mekkora pendrive kell, s mire kell formázni, FAT32?

(#90070) Attila2003 válasza MasterMark (#90068) üzenetére


Attila2003
tag

Kézzel beírod az elérést, és működik. Utána felveheted hálózati helynek, vagy elmentheted a gyors elérésbe. Aztán ezt hová kell beírni?

(#90071) MasterMark válasza Attila2003 (#90070) üzenetére


MasterMark
titán

Ahová akarod, mondjuk simán a Windows fájlkezelőbe. \\gépnév vagy \\IP-cím

Switch Tax

(#90072) Attila2003 válasza MasterMark (#90071) üzenetére


Attila2003
tag

Ez nekem magas. Mindent beállitottam amit itt irtak.
Ellenőrizd továbbá a következő szolgáltatások állapotát a gépeken:

Nyomd meg Windows jel+R billentyűket és írd be a futtatási ablakba a services.msc kifejezést, majd nyomj Entert.
Navigálj a listán az alábbi szolgáltatásokhoz:
Computer Browser - Számítógép-tallózási szolgáltatás - ez azokon a gépeken relevans, amelyek SMBv1 protokoll-t használnak
Function Discovery Provider Hos - Funkciófelderítő szolgáltató
Function Discovery Resource Publicatio - Funkciófelderítő erőforrás közzététele
UPnP Device Host - UPnP eszközállomás
Network connections - hálózati kapcsolatok
Peer Networking Grouping - Társhálózat-csoportosítás
Peer Name Resolution Protocol
Peer Networking Identity Manager - Társhálózat identitáskezelője
Az indítási típusnál válazd az automatikust és a szolgáltatás állapota legyen Fut.
Plusz az SMB1 et engedélyeztem. Az egyik gép látja a másik nem. Tehát amit te irsz azt nem tudom hol kell, lehet hülye vagyok. Csak azt nem értem ha egyik gépen megy a másikon miért nem.

(#90073) MasterMark válasza Attila2003 (#90072) üzenetére


MasterMark
titán

Én meg azt nem értem, miért van mindenki ennyire hozzánőve az automatikus felderítéshez. Mikor ez nem kell a működéséhez a megosztásnak.

Switch Tax

(#90074) Attila2003 válasza MasterMark (#90073) üzenetére


Attila2003
tag

Elismerem, hülye vagyok kézi beállitáshoz. Ezért olt jó a belső hálózat, az olyan hülyék mint én megoldotta. Itt meg variálni kell minden hülyeséggel. És én még másokkal szemben kezdő sem vagyok. Hát akkor egy olyan aki a wordot is nehezen kezeli.

(#90075) MasterMark válasza Attila2003 (#90074) üzenetére


MasterMark
titán

De ez ugyanaz. Csak nem rányomsz a gép nevére, hanem beírod felülre és kész.

Switch Tax

(#90076) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Próbálnám felrakni az októberi frissítést (1809), jelenleg 1803-as builden vagyok. Az update assistant szépen le is tölti, újraindít, pörög a frissítés és ezt követően kiírja, hogy nem sikerült a telepítés, módosítások visszavonása... Majd elindul a rendszer. Kétszer tettem egy próbát, ugyanez történt. Gépen lefrissült ugyanezzel a módszerrel, laptopon valamiért visszavonja frissítés közben a változásokat.

Ezután megpróbáltam Media Creation Tool-al letölteni, ez sikerült is, kértem az adatok megtartását, majd újraindít. Frissítés telepítése folyamatban, majd elindul a rendszer és a tool tájékoztat, hogy sikertelen volt a frissítés.

Ismert probléma? Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#90077) Cs1csó válasza EnterR (#90076) üzenetére


Cs1csó
félisten

Akármi lehet, várj türelemmel hátha később menni fog vagy ha lesz időd tiszta telepítés.

(#90078) Ano válasza Döglött Róka (#90061) üzenetére


Ano
őstag

régebbi HP LJ 2010 ...egy win7-es gépre van rákötve és hálózaton megosztva ... egy másik win7-es gép simán nyomtat rá ...

[ Szerkesztve ]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#90079) drmotto válasza divan (#90039) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi, kipróbálom.
Szerk: bejött, köszönöm a tanácsot!

@(#90038) Döglött Róka:
Kérdeztem a Syno topikban is, de ott nem válaszolt senki. :(

[ Szerkesztve ]

(#90080) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Hali!

Windows sikertelen indítása esetén létezik megoldás?

Rendszer helyreállítás, indítási javítás nem segített.
Örülnék ha nem kéne újrahúznom a gépet.

(#90081) djzolee91 válasza #86564352 (#89978) üzenetére


djzolee91
tag

Tehát a hardverről leválasztott kulcsok esetében semmi garancia nincs arra, hogy más, a hardver birtokában ne aktiválja előttem?
Mi a helyzet az MSDN volume kulcsokkal, az miért baj ha külön árulják?

Ezek alapján szimpatikusabb az OEM mint a retail, az ára miatt.

Az a Windows 10 Home amit a Microsoft árul az oldalán kb 45.000 forintért, gondolom retail ha ilyen drága, ugye?

(#90082) Timyyy válasza Timyyy (#89709) üzenetére


Timyyy
őstag

Továbbra sem tudom használni a mobilnetet ezen a szarkupacon!!!
Digi stick aktiválva, win7 alatt soha nem volt problémám.
Mi a b***** f****t állítsak még be hogy őfelsége hajlandó legyen felmászni a hálózatra???

Bedugom a sticket, digi programja elindul, pin kódot beírom, rákattintok a csatlakozásra, majd 15 perc töltés után hibaüzenet, és ezt lehet ismételgetni a végtelenségig, de net az nem lesz soha.

Múltkor már kínomban belementem a beállításokba a digi programjában, és a hálózat menüpontban átállítottam gsm-ről wcdma-ra, ekkor varázsütés szerűen megjavult, azonnal csatlakozott, és hasított a net. Azóta semmi változás nem történt, ma használnám újra, az előzőleg működő veállítás ma egy kalap szart nem ér, de akármit állítgatok, nem is változik... valaki segítsen mert felrobbanok de kibaszom a laptopom is meg a sticket is mostmár...

(#90083) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok.

Holnap jön meg az SSD-m így jelenleg Win7-ről úgy döntöttem Win10-re lépek. Jelenleg 2 HDD van PC-ben, egy kétfelé particionálva Rendszer/Adat a másik csak Adat.

Telepítés idejére a két HDD-t lehúznám, ha minden klappol akkor a Rendszer/Adat HDD-ről törölném a Rendszer partíciót utána simán össze tudnám vonni bármiféle adatvesztés nélkül eggyé? Legvégén csatlakoztatnám az Adat HDD-t, mindezt már Win10-alól természetesen.

Ez így járható út? Előre is köszönöm :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#90084) darvinya válasza Timyyy (#90082) üzenetére


darvinya
titán

APN jó digi programban?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#90085) King Unique válasza erikke17 (#90083) üzenetére


King Unique
titán

Az összevonáshoz ez esetben eleve külső particionáló program fog kelleni, amiről nemrég volt szó. A rendszer számára létrehozott kisebb partíciók törléséhez pedig szintén, vagy parancssor, ami egy másik topikban volt részletezve. Mivel rendszer alatt nyilván nemcsak a C meghajtó értendő, hanem a BIOS-MBR / UEFI-GPT módban létrehozott kisebb és egyben védett partíciók is.

(#90086) jasonka


jasonka
aktív tag

Üdv Kedves Topictársak !

Ugyan mondjátok már meg nekem, miért van az, hogy a W10-ben - ha kíváncsi vagyok az "Eseménynapló" bejegyzéseire - az NÉHA nem áll "rögtön" (állandóan) rendelkezésre, hanem esetenként hosszú másodpercekig "molyol", mire végre valami olvashatóvá lesz ? (Az "elavult, ócska" XP-ben mindent rögtön látni lehetett - holott azóta a gépem "ugyancsak megizmosodott" - tehát NEM a hardver gyngesége lehet az ok...)

De hogy egy konkrétabb kérdést is tegyek fel : egy többször előforduló "Distributed COM"-hiba :

"A(z) alkalmazásspecifikus engedélybeállítások nem biztosítanak a(z) Helyi számára Aktiválás engedélyt a COM-kiszolgálóalkalmazáshoz. CLSID: {D63B10C5-BB46-4990-A94F-E40B9D520160}, APPID: {9CA88EE3-ACB7-47C8-AFC4-AB702511C276}"....

"Ez a biztonsági engedély a Komponensszolgáltatások felügyeleti eszközzel módosítható."

Mivel ezt a megjegyzést még én is értem :D - megpróbáltam "orvosolni" - sikertelenül : mind a "COM+eseményrendszer", mind a "COM+SystemApplication" automatkus indításra van és volt is beállítva, így tanácstalan vagyok, mit kéne csinálni...

Hja kérem ! A Belváros !...

(#90087) Shin Chen


Shin Chen
tag

Sziasztok!
Órák óta vesződöm a régi K53t és az új A400as SSD windows 10 telepítésével, de sehogy sem.sikerül...
Először telepítettem, akkor minden pöpecül felment, csodálkoztam is hogy 5 perc alatt települ, erre újraindítás után ismét a telepítő jött be :Y
Mikor újra elkezdtem végig menni a telepítőn, a kiválasztando lemezeknél már 4 particio volt...
Ha kiveszem a pendrivet nem ismeri fel az ssdn a windowst..:(
[A partíciók listája]
Hol lehet a hiba?
Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#90088) King Unique válasza Shin Chen (#90087) üzenetére


King Unique
titán

Telepítés után mondjuk nem ártott volna kihúzni a pendrive-ot, meg szükség esetén átállítani a boot sorrendet... Aztán ha nem volt fontos adat azon az SSD-n, akkor telepítés előtt törölni rendesen és nem összemixelni a korábbi telepítéssel! Na meg eldönteni, hogy BIOS-MBR, vagy UEFI-GPT módban akarsz-e telepíteni és aszerint kiírni, futtatni a telepítőt, beállítani a BIOS-t stb. A screenshoton lévő hibaüzenet pedig elég egyértelmű: Windowst BIOS-MBR módban nyilván nem lehet GPT séma szerinti lemezre telepíteni... Vagyis vagy törlöd teljesen és utána úgy telepíted rá BIOS-MBR módban a Windowst, vagy az UEFI BIOS-ban átállítod (natív) UEFI bootolási módra és úgy már oké lesz a GPT. Aztán a telepítésnél a SATA vezérlő lehetőleg AHCI módban legyen stb.

[ Szerkesztve ]

(#90089) Shin Chen válasza King Unique (#90088) üzenetére


Shin Chen
tag

Ezek szerint a boot vagy a BIOS lehet a ludas, mert most reggel gyorsan áthúztam MBR-re de a jelenség ugyan az..
(Szerk: telepít, újraindítás, boot settings beállítása, win telepítő jön be..)
[AHCI]
[Boot priority]
A bios elég kezdetleges, kevés beállítás van benne, azok szerintem jók.
Meló után még végig zongorázom, de most ezen fog kattogni az agyam egész nap :(

[ Szerkesztve ]

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#90090) tordaitibi válasza King Unique (#90088) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

"Telepítés után mondjuk nem ártott volna kihúzni a pendrive-ot, "

Hát igen, 20 évvel ezelőtt életem első XP telepítése CD-ről fél napig tartott, kb. 5X tettem újra mert telepítés után nem vettem ki a lemezt... :B :D

[ Szerkesztve ]

(#90091) Geth válasza tordaitibi (#90090) üzenetére


Geth
addikt

Nem kellett kivenni :) Csupán amikor restartolt a setup, át kellett állítani a boot sorrendet. Vagy eleve csak ideiglenesen bootolni a setupot boot override menüvel, ha volt ilyen.
De most elképzeltem, hogy csak emiatt többször felraktad :DDD

[ Szerkesztve ]

(#90092) zolee001 válasza Geth (#90091) üzenetére


zolee001
őstag

Legalább gyakorolta a windows telepitést

(#90093) nubreed válasza tordaitibi (#90090) üzenetére


nubreed
veterán

Mi? Az meg hogy lehet? Már az XP-s telepítő cd is eleve úgy volt megoldva, hogy nyomjon megy gombot a cd-ről való bootoláshoz. Tehát ha az első kör lement, újra indult a gép, ha nem nyomtál gombot akkor már nem bootolt a cd-ről, akkor sem ha egyébként az volt az elsődleges boot eszköz, tehát igazából nincs jelentősége annak, hogy kivetted e a lemezt.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#90094) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Miért indul el olyan program a Windows indításakor, amit előzőleg kivettem magából a program beállításaiból, illetve nincs engedélyezve a feladatkezelő-indítási résznél.
Ezt hol lehet kikapcsolni, valamint ha nem lehetséges, úgy milyen külső segédprogram képes rá.
Bosszantó.
Kikapcsolom a számítógépet, és a be nem zárt programok fogadnak induláskor.
:(

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#90095) Sub-ZeRo válasza moongoose (#90094) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Vezérlőpult, energiagazdálkodás, gyors rendszerindítást kapcsold ki.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#90096) pzstm


pzstm
titán

In September, Intel inadvertently released versions of their display driver (versions 24.20.100.6344, 24.20.100.6345) that accidentally turned on unsupported features in Windows. After updating to Windows 10, version 1809, audio playback from a monitor or television connected to a PC via HDMI, USB-C or Display port may not function correctly on devices with these drivers.

Microsoft is currently blocking devices with these drivers from installing Windows 10, version 1809, and we are working with Intel to expire these display drivers and provide a resolution in an upcoming release.

If you are running Windows 10, version 1809 and you are unsure whether your PC is affected, use the following direction to see if your device is affected. Once you’ve confirmed your device has the incompatible driver, please contact Microsoft support directly at 1-800-MICROSOFT or find a local number in your area.

A Microsoft agent can resolve the issue by running a file on your device that will turn off the feature that is incompatible with these Intel drivers.

To determine if your PC is affected

1. From the Start menu, type Device Manager in the search box. Select Device Manager from the search results.
2. Find and expand Display adapters.
3. Right-click on the Intel® HD Graphics device.
4. Select Properties.
5. Click the Driver tab.
6. Check your driver version. If the driver version is listed as either 24.20.100.6344, or 24.20.100.6345, your system is affected by this issue. Please contact Microsoft support for a resolution.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#90097) moongoose válasza Sub-ZeRo (#90095) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Köszönöm, de sajnos nem segített.
Ugyanúgy betölt pld a torrent, és a firefox is.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#90098) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok,

A mostani Win10-em nem akarja felismerni a HPLaserJet P1102 nyomtatómat automatikusan, amikor USB-n keresztül csatlakoztatom.

Hogyan érdemes, vagy lehet feltelepíteni? köszönöm.

(#90099) #86564352 válasza moongoose (#90094) üzenetére


#86564352
törölt tag

gépház - fiókok - bejelentkezési opciók - legalul kapcsold ki az automatikus folytassa ahol abbahagyta funkciót
settings - accounts - sign-in options - use my info to...

(#90100) Ano válasza Orionk (#90098) üzenetére


Ano
őstag

Próbáld innen letölteni a drivert

[ Szerkesztve ]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.