Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89101) MasterMark válasza divan (#89100) üzenetére


MasterMark
titán

Csatolásnál pipáld be, hogy eltérő felhasználóval akarod.

Régieket lehet törölni a credential tárolóból.

Switch Tax

(#89102) divan válasza MasterMark (#89101) üzenetére


divan
senior tag

Ezt próbáltam, erre jött ez a hibaüzenet, amit belinkeltem.

(#89103) norti válasza pinnacle (#89097) üzenetére


norti
addikt

Az SSD elvileg nem befolyásolja az aktiváltságot (az sem, hogy később be vagy-e jelentkezve a fiókba vagy sem), bár én inkább klónoznám először az SSD-ket és úgy cserélném meg, hogy maradjon a tiszta OS mindkét gépen.

(#89104) MasterMark válasza divan (#89102) üzenetére


MasterMark
titán

Válaszd le előtte.

De ez nem tudom miért probléma, a hibaüzenet is ezt írja.

Vagy nem jól választottad le, vagy nem indítottad újra.

Switch Tax

(#89105) divan válasza MasterMark (#89104) üzenetére


divan
senior tag

Ez az, hogy így csináltam. De most megcsináltam még egyszer. Leválasztottam, újraindítottam. Ennek ellenére ez a hibaüzenet.

(#89106) MasterMark válasza divan (#89105) üzenetére


MasterMark
titán

Net use mutatja?

Switch Tax

(#89107) scrtaft


scrtaft
tag

Sziasztok.
Adott egy Dell Inspirion 5559 i7 Laptop. (i7-6500u)
Alapból W10-el jött ki. A használni kívánt alkalmazás nem is települ fel. W7-el nincs gond az alkalmazással egy másik laptopon.
Lehetséges egy W10 downgrade? Egyáltalán a Laptop W7 képes? (Drivereket találtam elvileg hozzá W7 64bit.)
W7 ha települne akkor egy másik Seria számmal marad is W7 vagy mindenképp fel akar majd frissülni W10-re.
Vagy milyen megoldást javasoltok?
Előre is köszi a válaszokat.

(#89108) #93794560


#93794560
törölt tag

Sziasztok!

Nálam van egy jelenség, amivel nem tudom, hogy mit kezdjek. Ha a frissítésekre megyek, piros betűkkel kiírja a rendszer, hogy fontos biztonsági és minőségi javítások hiányoznak az eszközön. Ha rákattintok a Frissítések keresése gombra, keres egy ideig, majd nem hoz ki semmilyen frissítést, hanem ismét jön a piros felirat. Nem hoz ki semmit, annak ellenére, hogy jelzi, hogy frissíteni akarna. A rendszerrel egyébként minden oké. Egy jogtiszta Windows 10 Home, BIOS licenszes. Internet van, csak ez az egy nem akar működni. Tegnap még minden teljesen jól működött. Csak ma kezdte ezt el.

A rendszer: 1803 - 17134.376

[ Szerkesztve ]

(#89109) divan válasza MasterMark (#89106) üzenetére


divan
senior tag

Ha net use-al szeretném törölni a megosztást, akkor azt mondja, hogy nem létezik. Ennek ellenére ugyanaz a hibaüzenet. :F
Vagy másra gondoltál net use alatt?

(#89110) Cs1csó válasza scrtaft (#89107) üzenetére


Cs1csó
félisten

Melyik ez a program? Esetleg a program telepítőjét - telepítőjén jobb klikkes menüben - futtasd kompatibilitási módban : windows korábbi verziója, vagy windows 7-re állítva.

Amit írsz arra nincs lehetőség ahhoz a géphez Windows 10 licenced van és nincs Windows 7-re jogosultságod, külön meg kell venni, bár nem tenném az egy 9 éves oprendszer és kb. egy bő év múlva vége a támogatásának.
Természetesen ha a fenti dolgok nem segítenek és ragaszkodsz ahhoz a programhoz akkor telepíted a Windows 7-et vagy felmegy a gépre vagy sem.

gb4400

Tegnap volt valami aktivációs anomális az MS-nél - Windows 10 PRO-kat érintette - lehet ez kihatott az update-re is.
Próbáld meg: Gépház - Frissítések és biztonság - Hibaelhárítás - Windows Update-el kapcsolatos hibák megoldása.
Ha nem válik be akkor: Windows 10 update hibaelhárító letöltése töltsd le futtasd

Ha ez sem akkor egy pendrive-ra csinálj egy Windows 10 telepítőt a 1803-as buid-del, ha igaz még most is azt lehet letölteni MCT-vel az MS honlapjáról, és csinálj róla egy javítást.

(#89111) scrtaft válasza Cs1csó (#89110) üzenetére


scrtaft
tag

Szia.

Köszi az infókat. Kollégámnak van problémája neki próbálok segíteni. Valami extra szoftver a nevét nem tudom de valami CNC vezérléshez kell. A telepítő áll ki hibára. Rendszer integritás chek jelszóval....
Mondtam neki én is a kompatibilis módot megnézi majd.
A lényeg, hogy nincs downgrade ugyan azzal a kulccsal de a laptop támogatná még a w7-et mert 6-dik generációs CPU.
Még egyszer köszi.

(#89112) Cs1csó válasza scrtaft (#89111) üzenetére


Cs1csó
félisten

Annyit még megtehet ha semmi sem jön be hogy ha erős a gépe akkor a Windows 7-et virutálisan is futtathatná azokra az alkalmakra amikor azt a programot akarja használni.

(#89113) zolee001 válasza scrtaft (#89111) üzenetére


zolee001
őstag

Az OEM windosokhoz van downgrade jo,jogszerüen használhatod a W8/W7-et az adott kulccsal.
Az MS és a Dell segit ebben

(#89114) scrtaft válasza Cs1csó (#89112) üzenetére


scrtaft
tag

Igen elég bivaly ki is van akadva mert nem tudja használni. (plusz a háza nyeklik nyakli szegényem műanyag de erős a benne lévő hardvare.)
Ez a virtuális dolog, hogy működik. Akkor is kell telepíteni vagy tudsz esetleg egy linket adni ahol ennek utána tudok járni. (esetleg pár gondolatban leírnád? :))

(#89115) Cs1csó válasza scrtaft (#89114) üzenetére


Cs1csó
félisten

Erről a programról van szó: VirtualBox van hozzá itt fórum is a PH-n: [link]

Vagy akár csinálhatná dual boot-ban is Win 10 - Win 7

DE azt nem ajánlom, hogy csak egy program miatt még ha fontos is a fő gépét amit általánosan mindenre használ Windows 7-et tegyen. Egyéb módon is meg lehet oldani. A VM azért jobb mert nem kell a PC-t újraindítani és átbootolni Windows 7-re, ez úgy indul mint egy sima program.

Bocsi hogy félretájékoztattalak az aktiválás miatt (Köszi zolee001 ezt nem tudtam :R )

[ Szerkesztve ]

(#89116) #93794560 válasza Cs1csó (#89110) üzenetére


#93794560
törölt tag

Köszi!

A Windows update hibaelhárítót lefuttattam, talàlt is hibåt, amit ki is javított, de ennek ellenére a hiba megmaradt.

(#89117) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
Óriási problémám van. ;]
Egy cégnél dolgozom, ahol központilag állítgatják a hátteremet, ami iszonyat idegesítő.
Hiába állítom át, pár óránként megint valami idióta idézet virít ott.
Nagyon megköszönnék valami trükköt, amivel ki tudom ezt küszöbölni.

írtam egy ticket-et a céges help deskre, hogy "jajj vmi nem stimmel folyton változik a hátterem, ez baromi idegesítő..." de persze azt a választ kaptam, h ez az uj policy és nem változtatható.
Ezért határoztam el, hogy csakazértis meg akarom oldani xD

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#89118) zolee001 válasza Lmh (#89117) üzenetére


zolee001
őstag

Lefizeted a rendszergazdit:-)

(#89119) Cs1csó válasza Lmh (#89117) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lehet lesz új idézet is:

"Hallgatni arany dolgozni dicsőség" vagy "Ne a hátteret bámuld hanem dolgozz!"

Coelho

First World Problem. :D

[ Szerkesztve ]

(#89120) steele80 válasza Lmh (#89117) üzenetére


steele80
senior tag

Hivatkozz rá, hogy epilepsziás vagy. Ha nem magyar cég, akkor nyerted, ha magyar akkor kb pont leszarják.

(#89121) Cs1csó válasza steele80 (#89120) üzenetére


Cs1csó
félisten

KOVÁCS MAGA SZIMULÁL!! Hozzon be róla egy zárójelentést és prezentáljon itt előttem egy rohamot ! :C

(#89122) Lmh


Lmh
őstag

Rendszergazdikkal szoktunk poénkodni, hogy tiszta 1984 ez a cég, meg agymosás, bullshit... de sajnos ők nem olyan lazák, mint én. A cég külföldi, mi csak franchise partner vagyunk, ráadásul az egyedüli.
Sajnos tavaly még individuum volt a gépünk, aztán valami skype frissítés vagy win10 frissités után beháloztak és direct access kötelékbe szorítottak a beleegyezésem nélkül.
Akkor reménytelen? Valahol sejtettem :W :W :O :O

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#89123) SP4C3 válasza Lmh (#89122) üzenetére


SP4C3
veterán

Admin jogaid vannak?
gpedit.msc?

Valami ilyesmit keress:

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#89124) Doky586 válasza Lmh (#89117) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Megkeresed a gépeden a céges háttérképet és lecseréled a saját pucércsajos képedre (azonos néven), újra belépsz és kész.. (legfeljebb csinálsz egy ikont hogy ezt a feladatütemező megtegye pár óránként ha szükséges)

[ Szerkesztve ]

(#89125) zolee001 válasza Doky586 (#89124) üzenetére


zolee001
őstag

Ha Direct Access is be van konfigolva akkor az már komoly cég,érdekes lenne ha gyologjuzernek admin jogai lennének

(#89126) Lmh


Lmh
őstag

Sajnos, nincs permissionöm a local group editorhoz..természetesen...
Igen sajnos nagy cég, és most kemény agymosó üzemmódba váltott :D
Nem találom a képeket sajnos, azt valahonnan a központból az Oravecz Coelho meetingről töltik fel szerintem minden nap.
Mindegy, marad a trollkodás az egyéb céges fórumokon. Legalább szórakoztatom magam kicsit :D

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#89127) Cs1csó válasza Lmh (#89126) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ilyenkor lenne jó ha valaki olyan tudással bírna hogy a ténykedése után még az anyacégnél is azt a képet nézné minden user amit ő akar.

(#89128) Bodz válasza Lmh (#89126) üzenetére


Bodz
nagyúr

Programokat telepíthetsz? Van mindenféle háttérkép cserélgető, esetleg megoldás lehet valamelyik. Beállítod mondjuk, hogy pár percenként váltogassa a neked tetsző képeket.

[ Szerkesztve ]

(#89129) Doky586 válasza zolee001 (#89125) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

és ezt miért nem mondod SP4C3-nak is? Miért pont engem pcztél ki? Meglepődtem volna ha domainos gépen bármit elért volna local group policyben.. :K

[ Szerkesztve ]

(#89130) Lmh


Lmh
őstag

Sajna nem telepíthetek, ebből is volt már konfliktom. Mindegy...köszi azért. Valószínűleg úgysem kell már sokáig elviselnem őket :P

Doky: Szerintem neki is szánta, csak uccsó emberre nyomott válasz gombbal kezdte a hsz-t. :-) egyszerre nem lehet két emberre választ nyomni.

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#89131) Cs1csó válasza Lmh (#89130) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na megveszed a céget?

(#89132) Lmh válasza Cs1csó (#89127) üzenetére


Lmh
őstag

Jah, amúgy én is arra számítottam (reménykedtem inkább) hogy van itt vmi unatkozó hacker, aki szórakozásból viccet csinálna egy agymosó multiból :D
Nem veszem meg, nem kéne. Nem tetszik a profilja. Na de ne offoljunk ;-)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#89133) lovi27


lovi27
addikt

Kijavították a hibát. Legalább is nálam újra aktivált lett és maradt Pto. :DD

(#89134) Döglött Róka válasza Lmh (#89132) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ezt te nem hekkeled, a háttér policyból megy és a hátterek a Windows folder-ben vannak. Közhiedelemmel ellentétben nem olyan könnyű admin jogot szerezni Windows-on;) Ez természetesen a corporate gépekre igaz, amik bitlockerrel vannak védve.

Ha szereznél is admin jogot, kb 90 percig tudnád ezt élvezni mivel a következő gpupdate újra felülírja a beállítást. Következő loginnál meg felülüti a képeket ha replace-re van beállítva a file művelet.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#89135) Doky586 válasza Lmh (#89130) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt írtad: "Hiába állítom át, pár óránként megint.."

Akkor pár óránként kézzel megint visszaállítod.. :B
Vagy valami hordozható (nem telepítős) progival automatizálod ezt. ;)

(#89136) scrtaft válasza Cs1csó (#89115) üzenetére


scrtaft
tag

Szia.
Köszönöm. Szerintem kipróbálja ezt a VirtualBox-ot.
Thy mindenkinek a segítséget

(#89137) Geri27 válasza Geri27 (#88810) üzenetére


Geri27
kezdő

Egy héttel ezelőtt tesztelés céljából, kivettem a 1060as videokártyámat és csak az integrált használva újra raktam a bios-t és a windows 10et.
4 napig használtam csak az integráltat BSOD nélkül. Ezután megpróbáltam visszatenni a videókártyát. Beraktam, offline felraktam az eredeti drivereket és után BSOD nélkül ment három napig.
Ezután vettem egy új monitort.(egy 8 éves Fujitsut cseréltem le egy full hd-s Acerre)
Rádugtam, erre rögtön kék halált kaptam....
Azóta pedig kétszer is volt hosszú kikapcsolás után kék halálom... ki érti ezt?


(#89138) darvinya válasza Geri27 (#89137) üzenetére


darvinya
titán

Ezek szerint videó kártya a ludas.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#89139) Geri27 válasza darvinya (#89138) üzenetére


Geri27
kezdő

Én is egyre jobban kezdem belátni ezt. Most kikapcsoltam egy 20 percre, visszanyomtam erre egy fekete képernyő fogadott. Ahogy újraindítottam, eltüntek a korábbi dmp fájlok és egy új maradt csak. Tehát ez a feket képernyős fagyás valami kék halál lehetett. BSV ezt mutatja róla....

(#89140) tordaitibi válasza Geri27 (#89139) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Kapcsold ki a gyorsinditast (fast startup) es teszteld.

(#89141) Geri27 válasza tordaitibi (#89140) üzenetére


Geri27
kezdő

Valóban be volt kapcsolva, így kikapcsoltam, most újra indulva nem produkált kék halált, de tény, hogy általában hosszabb kikapcsolt állapot után jelentkezik ez a probléma. (ma kivétel volt)
Miből jött ez az ötlet? Ez okozhat kék halált?

(#89142) Cs1csó válasza Geri27 (#89141) üzenetére


Cs1csó
félisten

A "gyors indítás" mindent okozhat és semmi haszna sincs.

(#89143) Geri27 válasza Cs1csó (#89142) üzenetére


Geri27
kezdő

csak mert ennek így azért lenne értelme mert az esetek 98%-ban a kék halál mindig indításkor jelentkezik. Sosem, vágás vagy játék közben.

(#89144) steele80 válasza Geri27 (#89143) üzenetére


steele80
senior tag

Ne menjetek el megint rossz irányba. Az már tuti, hogy videokártya nélkül nincs ez a hiba. Videokártyával viszont igen. BSOD az esetek zömében hardver hiba. A videokártyát kellene egy másik gépbe kipróbálni ezzel végleg ki lehet szűrni, hogy az alaplap vagy videokártya a hibás. Esetleg egy másik videokártyát rakni a gépedbe. A PCI-e csinált már BSOD problémát.

(#89145) Cs1csó válasza Geri27 (#89143) üzenetére


Cs1csó
félisten

A számítógép leállítása helyett alapvetően két mód van: HIBERNÁLÁS és az ALVÁS.

HIBERNÁLÁS:
Ekkor a memória tartalma kiíródik az elsődleges háttértárra majd a gép kikapcsol. Ilyenkor az sem gond ha az áramot is lekapcsoljuk. Hátránya hogy mivel a memória tartalmát ki kell írni a háttértárra ezért lassabban áll le és lassabban is ébred belőle, de biztonságos mert az sem baj ha hibernálás alatt elmegy az áram.

ALVÁS - ALVÓ MÓD:
Ekkor a memória tartalma a memóriában marad ( mivel a memória egy "volatilis" adattár jelentése: a rajta lévő adatot addig őrzi meg ameddig feszültség - áram - alatt van) ezután áll le a gép.
Előnye hogy nagyon gyorsan leáll és gyorsan indul hátránya hogy ha elmegy az áram - alvó mód közben akkor a memória tartalma elszáll.

HIBRID ALVÁS: ha jól tudom ez arról szól, hogy a leállításnál kiíródik a RAM tartalma az elsődleges háttértárba de a memória feszültség alatt IS marad tehát az elalvás kicsit lassabb mint a sima alvásnál de az ébredés már ugyanolyan gyors de ha véletlenül áram nélkül maradnak a RAM-ok akkor is fel tud ébredni csak lassabban mert a memóriát mint a hibernálásból való ébredésnél a háttértárból fogja kiolvasni.

Tehát amikor a Gyors indítás be van kapcsolva és a leállításra kattintasz igazából nem áll le a gép csak HIBRID ALVÁSBA megy (vagy sima alvásba ezt nem tudom pontosan de a hibrid alvás biztonságosabb és ha az elsődleges háttértár SSD akkor alig észrevehető a megnőtt leállítási idő de a sokkal biztonságosabb)

Időben szerintem nem nyer annyit az ember vele mint amennyi problémát esetleg okozhat, sajnos vannak
programok amik kevésbé kultiválják az alvást.

Persze steele80-nek is igaza van, pl. én is régebben altattam néha gépet és soha sem volt belőle gond tehát valószínű hogy a kártyával van a gond ami egy olyan hiba lehet amire az alvó mód rásegíthet.

[ Szerkesztve ]

(#89146) Dr V


Dr V
őstag

Sziasztok

Win 10et klónoztam hddrol ssdre. Sikerült, a rendszer működik róla. Mivel a rendrendszer kisebb, mint az ssd, így azon van nem használt terület. Hogyan tudnám hozzatenni az új rendszerhez a nem használt részt?

(#89147) TRob1 válasza Dr V (#89146) üzenetére


TRob1
veterán

Vagy a Lemezkezelőben a Kötet kiterjesztésével, vagy egy Partícionáló progival (MiniTool Prtition Wizard Free, EaseUS Partition Master Free...stb)

¤ R'n'R ¤

(#89148) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Korábbi hozzászólásokban olvastam, hogy a MS még nem nagyon adott infót arról, hogy mikorra lesz meg a 1809 frissítés. A kérdésem az lenne, hogy a ha most Media Creation Toollal leszedek egy ISO-t majd abból telepítek akkor nem fogja letölteni az hibás 1809-et, vagy azt esetleg teljesen kiszedték most a frissítések közül és lehetetlen leszedni? Lenne pár gép, amit telepítenem kéne és nem szeretném, hogy egy esetleges autó frissítés miatt elromoljon a rendszer.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#89149) TRob1 válasza Ra's al Ghul (#89148) üzenetére


TRob1
veterán

Nem fogja letölteni a hibás 1809-et.

ui: 1809 előtt is épp elég rendszer "romlott már el" 1-1 frissítéstől/után :U
Persze ha mindenről van mentés ill. nem alapértelmezett win mappákban tárolod a dolgokat, akkor még a 1809-től sem romlik el. Legtöbb esetben meg még akkor sem, ha ott :)
(Én pl. már több különböző gépre frissítettem 1809-re, és sehol semmi oltári probléma, minden adat a helyén, ahol volt előtte is.)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#89150) King Unique válasza Dr V (#89146) üzenetére


King Unique
titán

A lemezkezelőről nem mutattál screenshotot és nem ismert, hogy milyen partíciók vannak a most "lemezen" (SSD), milyen azok elrendezése. Ami azért fontos, mert a másik válaszban is említett kötet kiterjesztése opció csak akkor fog működni, ha a C után van közvetlenül a nem lefoglalt (szabad) terület. De ha a 2 közé van ékelődve pl. egy helyreállítási partíció, akkor már nem és ez esetben külső programra lesz szükség (példa).

(#89148) Ra's al Ghul:
A 1809-es verzió jelenleg még nem elérhető 2. körben, a Windows Update sem ajánlja fel funkciófrissítésként. Vagyis ha most telepíted a 1803-at, akkor nyilván még nem fog frissülni arra. Az meg a másik, hogy a(z) (egyeseknél) problémás buildet (17763.1) már amúgy sem fogja felajánlani, mert ha aktuális lesz, akkor eleve a javított változat (17763.107/132?) kerül majd letöltésre és telepítésre. Amúgy meg létezik az egyes frissítéseknél halasztási lehetőség is, ami a Pro kiadástól kezdődően könnyen beállítható a gépházban...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.