Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89031) MK VII


MK VII
veterán

Ha csak fele annyi energiát fektetne a Telekom abba, hogy jól meg legyenek csinálva az oldalon az akcióik, vagy egyáltalán úgy lennének a kedvezmények kialakítva ahogy tervezték, mint abba; hogy, hogy vezesse meg az ügyfeleit, hogy egy szarabb csomagra átterelje őket, hogy teljesen inkompetens munkaerőt alkalmaz az ügyfél szolgálatain, hogy ne azon agyaljon, hogy, hogy tud még többet kizsigerelni az ügyfeleiből, hogy mennyire lesajnálja a tizensokéve hűséges előfizetőit és szarik az arcukba, akkor talán még meg is sajnálnám őket... De így sajnos nem tudom sajnálni a céget.
Ha valaki ki tudja játszani a gépezetüket az játssza ki!!! Ha én elhibázok valamit a munkahelyemen akkor elhibáztam és vállalom a következményeket... A Telekom is nyelje be, hogy inkompetens bandából áll a cég és ez miatt kerülnek ilyen helyzetbe amilyenbe.. Igen is alázkodjon meg és szolgálja ki az ügyfelet, ha az neki nem is tettszik...

És nincs bociszem. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.