Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88279) dptrsk válasza Onderon (#88276) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Csak a pontosság kedvéért, ha a Vodafone 2 év hűséges ajánlatát hasonlítod össze, akkor Telekomnál 11.000 forint a 15000 helyett, s ebből még lejöhet a 20, illetve 25%. Ha olcsóságról beszélünk, akkor a készülékvásárlást el is felejthetjük...

A másik kérdésedre: a digire várnak, hogy milyen lesz, ha elindul.
A voda RED Passokra pedig ott a Mobil L és XL mellé a nyári korlátlan adat... Igaz időszakosan, de a nagyobb csomagoknak mostanság többnyire mindig van valami akció...

A Telenor ajánlata ott vérzik el, hogy 6000 forintért van egy korlátlan netcsomagod, de ha SMSt küldesz már pluszba fizetsz 35ft/db áron. Többnyre Telenorosok miatt SMSes csomagot kell válasszak, gyakran elérhetetlenek a pontszerű lefedettség miatt(van hálózat, de nincs adatkapcsolat Budapesten elég sok helyen), az SMSt legalább megkapják, ellenben az email/chat üzenettel vagy esetenként hívással...

Telekomnál 10 GB netet kapsz jelenleg 6500 forintért hűség nélkül, minden perc/SMS 35ft pluszba(mert ki akar hívni ha ott a sok net) vagy 80perc/SMS 4GB nettel 6000 forintért(ha mégiscsak fontos a hívás és SMS). Szerintem kb. ez a 2 csomag van összehasonlíthatóságban a Telenor ajánlatával.

Tényleg nem tudom, hogy mire kell ennyi adat...
Én akár hogy küzdök nem nagyon tudok 1-1,2 GBnál többet fogyasztani, pedig böngészek, chatelek(képekkel, videókkal), emailezek. Az átlagos fogyasztás inkább 800MB-1GB közötti. Egy valamit nem csinálok, nincs telepítve a FaceBook alkalmazás és mobilnetről csak végszükség esetén megyek fel. Ha van wifi, akkor telefonról is van, hogy ránézek, de ez elenyésző.
Zenéim offline vannak, YouTube videót nem nézek mobillnetről.

Más országot, ha kérhetem ne keverjünk ide, mivel nem tudod mennyiért kapja itt és kint a frekvenciát és milyen telekommunikációs szektort érintő különadók vannak itt és kint.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.