Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 13:48:44

LOGOUT.hu

Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26201) roti86


roti86
őstag

Urak,

Lehet hülye kérdés:

Az angolok EU-ból kilépése miatt vajon hogyan fog változni az euro árfolyama a forinthoz képest? :U

(#26202) -v- válasza roti86 (#26201) üzenetére


-v-
addikt

Valoszinuleg vagy gyengul vagy erosodik. :)

(#26203) BÁ Nutrition válasza attiati (#26199) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Miért is tűnt el10%?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26204) attiati


attiati
veterán

A londoniak meg Angliából szeretnének kivállni

Eddig élt a kilépéspártiak egyik nagy ígérete

csalódás és bizonytalanság kinti magyar szemmel

Gyönyörű, senki se hitte volna, kb mint a 2010-es választáson a fidesz kétharmada, mert nem mentek el az emberek szavazni.
Csak most 72%-os volt a részvételi arány.

Elég komoly megosztottság és széthúzás lehet most a briteknél a lakosság körében. Korosztályonként, műveltség szerint, régiónként, nemzetenként, mindenhogy.

BÁ Nutrition: részvény db szám * árfolyam tegnap és ma. Miért nem tűnt el?

[ Szerkesztve ]

(#26205) BÁ Nutrition válasza attiati (#26204) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ugyanannyi részvényed van. Az árfolyam természete ilyen. 2008ban 40%ot estek a lakások és akkor is ugyanannyi lakás volt. Nem kell túlizgulni. Az arany meg felment 100 dollárt kb pedig ugyanannyi arany van. A részvényárfolyam magasabb mint múlt héten. A font persze gyengült de volt mikor csak 310 környékére is lement. Majd visszamegy. Mikor itt negatív árfolyamot jósoltak olajra akkor belevettem. 40% pluszban van

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26206) Mercutio_ válasza BÁ Nutrition (#26205) üzenetére


Mercutio_
félisten

"Majd visszamegy"
Persze-persze :DDD kérdés, hogy mikor ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26207) attiati válasza BÁ Nutrition (#26205) üzenetére


attiati
veterán

Ezt nekem hiába írod, elég részletesen leírtam az olajat.
A tőzsdei kapitalizációnak meg ez a fogalma, nem az árfolyam természetéről volt szó.

(#26208) attiati


attiati
veterán

tökéletes időzítéssel mai nyilatkozat

"Lázár szerint sok érv szól az EU mellett, ilyenek a fejlesztések és a gazdasági érdekek, de szerinte egy magyar választópolgár másképp gondolkodik. Ők 2004-ben kerestek valamennyit havonta és azt mondták nekik, hogy csökkenni fog a fizetések közötti különbség. Ez nem csökkent, ráadásul az árak ugyanazok, ezért ez egy érdekes, nehéz kérdés - fogalmazott Lázár."

Mert alanyi jogon jár az EU tagsággal a magasabb fizetés.
És nem a mindenkori magyar politikai elit tehet róla, hanem a csúnya eu.
Szépen elkezdik hinteni itthon is a hülyeséget. Pedig csak simán ellopta a mindenkori kormány és rossz gazdasági döntéseket hoztak.

a változást kell nézni:

[ Szerkesztve ]

(#26209) attiati


attiati
veterán

ez is érdekes, hogy a társadalom elöregedésével egy-egy választáson (vagy most népszavazáson) mennyire túlsúlyos az idős korosztály akarata

a britek jövőjéről nem a jövőt jelentő fiatalok döntöttek

(#26210) Rolly válasza attiati (#26209) üzenetére


Rolly
veterán

Elöregedő társadalom rákfenéje... :( sajnos ez lesz a demokrácia veszte is mikor már szellemileg nem ép, vagy meghülyíthető idősek fogják a szakadékba tolni az országokat...

Lenne rá felvetésem, hogy hogyan kellene átalakítani a választásokat, de nem menne át pont az idős korosztály miatt:
- a választási részvétel évét munkavégzéshez kötném vagy 21 évre - de inkább 24 évre - emelném, a mai fiatalok 18 évesen képtelenek felelős döntést hozni szerintem, s látva a 31 évesen a 18 éves magamat.
- plusz munkához vagy felső oktatáson való részvételhez kötném még a szavazati jogot. A nyugdíjasoknak minimum 20 év ledolgozása esetén lehetne választaniuk
- továbbá a szavazatoknak korosztályonként más súllyal kellene számítania, mert szerintem irreális, hogy egy 96 éves ember szavazata ugyanannyit ér egy ilyen kérdésben, mint egy 24 évesé. Tisztelem az időseket félreértés ne essék... Itt lehetne a korfán 3-5 szeletet húzni és az adott korosztály szavazatainak súlyát korrigálni.

(#26211) Dzoli válasza Rolly (#26210) üzenetére


Dzoli
tag

Tiszta szerencse, hogy nem vagy politikus. :)
Ezek szerint az az anyuka, aki szült zsinórban 3 gyermeket, ami elvitt az életéből legalább 6 évet, de most épp nem dolgozik, ne szavazzon. Bravó. :)

[ Szerkesztve ]

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#26212) dellfanboy válasza Dzoli (#26211) üzenetére


dellfanboy
senior tag

miert? en is gondolkoztam egy hasonlon es ha nem is vagyok annyira radikalis siman raknek egy 0.5v 0.75-s szorzot a 18+ eves tanulok,60+eves nyugdijasok+ az melle aki munkakepes de mar x ideje nem dolgozik...( a foallasu anyuka meg aki gyes gyed nemtom mit kap maradni nalam az1es kategoriaban.

velemenyem szerint ezek azok a csoportok amik legkonnyebben manipulalhatok, pl a fiatalok a szulok altal a nyugdijasok meg jajj hat ez olvastam az ujsagba/ lattam tv-ben.

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#26213) Cathfaern válasza dellfanboy (#26212) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Aztán kijön egy "tanulmány", hogy akik szőkék, azokat könnyebb befolyásolni, szóval ők is csak 0.75-ös szorzóval szavazzanak. Aztán kijön egy másik, hogy akik napi 4-5 óránál többet ülnek gép előtt, azokat is könnyebb befolyásolni, szóval ők is 0.75-ös szorzóval szavazzanak. Kezded érteni mi a probléma ezzel? :)

(#26214) G@ben válasza G@ben (#26177) üzenetére


G@ben
addikt

Erre valaki?
Amit megtudtam, hogy ez a Kincstári Takarékjegy Plusz, 2,25%-os az éves kamat, semmilyen költsége nincs az első évben, bármikor hozzájuthatok a pénzemhez, az első 3 hónapban csak a tőkéhez, utána már arányosan kamatot is adnak hozzá, eho nincs. A második évtől havi 240Ft költség van.
A banknál ugyanez a kincstári takarékjegy ugyanakkora kamattal havi 650Ft, ha előbb veszem ki, mint a lejárat, akkor a költségek miatt még a tőkét sem teljesen kapom vissza.
Van valami buktató a postás befektetésnél? Túl szépnek tűnik a bankos ajánlathoz képest.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#26215) attiati válasza Rolly (#26210) üzenetére


attiati
veterán

Vagy csak simán kortól, nemtől függetlenül IQ szinthez kötni. Ez a politikusok miatt nem jön létre soha, vagy pedig csak az x IQ alattiak szavazhatnának :)
Lehet jó ötlet lett volna az is, hogy a szavazatok 60%-a kell a nyeréshez egy nagy horderejű döntésnél.
48-52% nagyon megosztott.

Manapság már tényleg nem a kevés, tapasztalt, rutinos öreg tanítja a fiatalokat, hanem a kevés fiatal az időseket. Annyi minden változik 5 évente.

[ Szerkesztve ]

(#26216) Agyzuzo válasza attiati (#26215) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Egy társadalmi szintű IQ-felmérés brutális összegbe kerülne. Én jogosítványhoz kötném. Ki lehet váltani ún. "szavazói jogosítványt", amit vizsgákhoz kötnek (önköltséges) és 10 évente meg kell újítani. A teszt pedig lehet valamilyen vegyen logikai, készség, kis politikaelmélettel, stb. :) Minden más megoldás szerintem nagyon macerás, de egy kártyát bevillantani viszonylag egyszerű és sorszám alapján helyben ellenőrizhető az érvényessége.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#26217) Mercutio_ válasza attiati (#26215) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, a politikusok tetemes része leverné a lécet...

Egyébként valami random - nagyon sok, hogy ne lehessen betanulni - 4 feladatos logikai "IQ teszt" tényleg nem lenne hülyeség, legalább a szavazatvásárlásos fél-analfabéta szavazókat ki lehetne iktatni.

Agyzuzo: Jogsival az a gond, hogy most is simán megkapják olyanok akik már rég nem vezethetnének :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26218) #95561216


#95561216
törölt tag

Na igen, elég vicces, hogy miközben a parlamentekben világszerte vannak olyan kérdések, amelyeknél nem elég a jelenlevők többsége (minősített többség, supermajority, kétharmad), addig hasonlóan fajsúlyos kérdésekben egy népszavazáson elég, ha a szavazók ~26%-a támogatja a kérdést. Sőt, ilyen fontos kérdésben nem is egy nap szavaztatnék, hanem legalább egy hétig, és a beérkezett szavazatokat folyamatosan feldolgoznám, nyilvánosságra hoznám.

(#26219) BÁ Nutrition válasza Mercutio_ (#26206) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

220ban

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26220) attiati válasza Agyzuzo (#26216) üzenetére


attiati
veterán

ha draga is, tobbszorosen megterulne. plane, hogy kotelezo drogtesztre lett volna penz.... no comment

politikusoknak se artana (de ez alom karegoria)
Ahogy egy piaci alapon mukodo vallalatot is csak odavalo vezetok tehetnek sikeresse, ugy egy orszagot is.

erdekes lesz, hogy a vallalatok mit tesznek, ha ennyire leter a racionalitas osvenyerol a politika es az emberek.
utana nem a politikusoknal fognak lobbizni, hanem kozvetlen iranyitast szereznek?
egy fb, tesla, google mar most kepes lenne erre, csak meg nem erdeke. mas kerdes, hogy ez jo lenne e.

(#26221) apatyas válasza attiati (#26220) üzenetére


apatyas
Korrektor

Shadowrun, avagy cyberpunk könyvek olvasgatása ajánlott. Mmint a céges kisbirodalmak ügyében.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#26222) AMD Power


AMD Power
titán

Lakáskaszákról mi a vélemény? Fundamenta és társai?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26223) emvy válasza AMD Power (#26222) üzenetére


emvy
nagyúr

Ez mindig jo befektetes.

while (!sleep) sheep++;

(#26224) AMD Power válasza emvy (#26223) üzenetére


AMD Power
titán

Ez így most mit takar? :)

Beszéltem most velük telefonon kb 10 percet. Ami nem tetszik. Az első ez a 32500Ft "kezdeti" költéség. Ami szerintem baromi sok. A másik pedig ,hogy ha fizeted , lejár veszel egy lakást, szerintem baromi magas a THM náluk. 6,37 %. Ez mondjuk egy 1.920.000Ft-s hitelnél. Havi 38 512 Ft 4 év 10 hónapra.

Ugyan ekkora méretű hitel (1.900.000Ft szitén 58 hónapra) nálam a K&H-nál minden jellegű kedvezmény nélkül ( jövedelem utalási kedvezmény, K&H hitelfedezeti / életbiztosítás , K&H lakásbiztosítás) THM
5,0% és havi "csak" havi 35 962Ft. Ha igénybe veszem a kedvezményeket akkor már csak 4,4% THM és a törlesztő is csak 35 452 forint. :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26225) AMD Power válasza AMD Power (#26224) üzenetére


AMD Power
titán

Ezen agyalok meg a K&H hozamhalmozó életbiztosításon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26226) axioma válasza AMD Power (#26224) üzenetére


axioma
veterán

Azt, hogy egy s-sel kevesebbet irtal a kassza szoba:)

Nem jot nezel, milyen konstrukcio ez a 6% feletti hitellel? Amugy a kolcsonreszt nem kotelezo hasznalni, jelenleg nem is az az elonye (bar 3.9+1% a funda kolcson kondicioja, fix, ingyen elotorlesztesu), de a megtak. idoszakban megfelelo konstrukcioban netto evesitett 12-13% hozamod van.
A magas nyitasi ellen meg az a megoldas, hogy havi 5e-re kotod, de 20-szal fizeted (az alltam-ot a beerkezes szerint adjak hozza); mindossze ha kesobb megis kell a kolcsonresz, akkor meg kell emelned a szerz. osszeget es igy kifizetni a nyitasidij-kulonbozetet (de csak par evvel kesobb, igaz 2e plusz modositasi dijert - viszont csak ha tenyleg igenybe veszed, ha jobb a piaci hitel, akkor felveszed csak a megtakaritast).
Nem azonnali athidalo hitel kamatot neztel te egesz veletlenul? Az tenyleg nem kedvezo onmagaban, plane igenylesi feltetelekben... de ha nem most hanem 4 ev multva aktualis, akkor az nem is vonatkozik rad.

[ Szerkesztve ]

(#26227) AMD Power válasza axioma (#26226) üzenetére


AMD Power
titán

:B Sorry.

Az oldalukon van fönt a kalkulációnál. 4 év 4 hónap 20.000-al.

FELVEHETŐ LAKÁSKÖLCSÖN 1 918 167 Ft
HITELTÖRLESZTÉSI IDŐSZAK
4 év 10 hónap
Teljes hiteldíj-mutató THM 6,37 %
Havi fix törlesztőrészlet 38 512 Ft

A K&H lakáshitel kalkuláció meg innen van.

58 hónapra 1.900.000Ft

havi törlesztőrészlet
35 791 forint
éves változó kamat 3,66%
THM 4,8%
díjak és költségek összege 49 302 forint
teljes visszafizetendő összeg 2 125 180 forint

És ez mind kedvezmények nélkül.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26228) concret_hp


concret_hp
addikt

idézet egybanki alkalmazottól a haldokló nyugatról a gonosz multik vidékéről:
"A kp felvétel díja összegtöl függetlenül 0,74 EUR."
:U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26229) BÁ Nutrition válasza concret_hp (#26228) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26230) maross válasza AMD Power (#26224) üzenetére


maross
veterán

Minden evben van atlagosan 2x akcio (erste es otp, lehet mas is, hacsak nem valtoztattak rajta), ilyenkor elengedik a belepesi dijat. Egy kerdest mindenkeppen meger a valasztott banknal.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26231) concret_hp válasza BÁ Nutrition (#26229) üzenetére


concret_hp
addikt

kérdezd meg itthon bármelyik bankban mennyibe kerül felvenni bent a bankfiókban mondjuk 1M hufot.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26232) Rolly válasza concret_hp (#26231) üzenetére


Rolly
veterán

napi 1millioig automatanal megoldhato az igyenes kp felvet (talan 60 ft / tranzakcio)

(#26233) concret_hp válasza Rolly (#26232) üzenetére


concret_hp
addikt

jól van, már az előzőre is azt kellett volna írnom, hogy aki nem érti, annak mindegy :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26234) BÁ Nutrition válasza concret_hp (#26233) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Akkor nekem mindegy. Azt hittem először külföldről beszélsz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26235) AMD Power válasza maross (#26230) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi a tippet. Mert igazából nem sürgős. Mondjuk axioma tippje nem volt rossz. Holnap hívnák vissza a Fundamentától.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26236) axioma válasza AMD Power (#26227) üzenetére


axioma
veterán

Ja, hogy az!
Nos, ez egy eleg technikai szam. Ugyanis ket dolog van:
1. amikor felveszed a szerzodeses osszeget, akkor kiutaljak azt a 3.22M-t. De a kiutalas feltetele az, hogy a szerz.osszegnek x%-at (40% korul valami) osszegyujtsd, es me'g 2 feltetel (eltelt a 4.1 honap es egy megtakaritasi rendszeresseg meresere szolgalo adat); es nekik ugy kell beallitani a hitelt, mintha neked pont csak annyi lenne, kozben tobb is gyulhet [sot: ha rendesen fizeted, fog is, igaz a havi 150 Ft-okat is hozza kell csapni] megtak.-ban, akkor kevesebb lesz a felvett hitel...
2. a lakastakarek szabalyai szerint elore meghatarozott torl.reszletet kell adni az SZO szazalekaban, es megadni a max. futamidot - ez lesz amivel thm-et szamolnak (tehat neked a reszleted tuti ennyi lesz, ha kevesebb partizezerrel a kolcsonkent kert osszeg, akkor is!!)
3. viszont a torlesztes teljesen normalisan aszerint megy, hogy minden honapban levonjak az adott toketartozasra az adott honapban esedekes kamat/kktg dijat, es a befizetes maradek reszevel a toket csokkentik
-> igy a vegen rovidebb a tenyleges futamido, mert hamarabb elfogy a tartozas... (konkretan az ott megjelolt 1918167 forint tartozas a 38512 befizetesekel 55 honap teljes, es az 56.-ban 30724 maradekbefizetessel tunik el, persze ezt most csak "havi atlag" kamatra szamoltam, a napi kamat kicsit modosithat rajta; egyebkent igy ha mas dijat nem veszek bele, THM 5.012%, ami hiheto a 3.9+1% kondiciohoz)
Tehat osszessegeben az ltp keze kicsit meg van kotve, hogy neki ugy kell szamolnia, mintha vegig torlesztenel -- megjegyzem, egyebkent 4 ev 9 honap a max. torlesztesi ido a modozati tablazatban (ld. link, 18. oldal), ugyhogy nem tudom a weboldal miert ir 4/10-et a szamolgatoban...

Ettol fuggetlenul nem mondom, hogy MA tuti jo valasztas a 3.9+1% a 4 ev MULVARA korulmenyek kozott... csak nem is olyan rossz, mint ahogy elsore latszik (erdekes, maskor en szoktam rugdosni az embereket, hogy a THM-et nezzek ne a havi torlesztot, mert az a lefutastol nagyon fugg, itt meg most pont az a felrevezeto...)

Korrekcio: most nezem a havi torlesztesin, hogy nem havonta, hanem ev elejen kerik az 1%-ot, azt hittem most hogy mar mashol nem lehet, naluk is beolvasztottak. Ekkor annyival valtozik az en fenti szamolasom, hogy THM felmegy 5.2%-ra, es 56 db teljes, az 57. honapban meg 3550 Ft fizetendo marad. Az hulyeseg, amit ok havi bontasnak irnak... mintha 2 honappal hamarabb kapnad meg, mint az elso torleszto menne, ilyen viszont nincs (ez informatikai hiba a modellezesben, a valosagban a penzugyi szamolasi mod lesz, szoval a lenyeg a tenyleges lefutas lesz, nem ez a "terv").

KH-t nem neztem, elhiszem hogy jobb (mi egy 11 eves hitellel vagyunk naluk, akkor is tudtak jot mondani).

SZERK. van egy fogadasom, hogy azt fogjak mondani, hogy ha 5e-re kotod de 20e-et fizetsz, akkor fel fognak szolitani az SZO emelesere. 2005 ota ez a mondas jarja, egyetlen ilyenrol se tudok, pedig en magam is rendszeresen es komolyan tulfizettem a szerzodeseimet (sot, otp ltp volt akkor me'g havi 1980-ra kotve, ott is maxoltam az utolso 2 evben, es hiaba addig nem fizettunk, az SZO-nel tobbet vettunk fel...)

[ Szerkesztve ]

(#26237) zsoltee10


zsoltee10
addikt

ha esetleg valakit érdekel, megválnék a citadella pakkomtól, mert kell a pénz. BÉT-en beraktam egyelőre 703 489 db-ot 2,06 árfolyamon, az volt az utolsó záró.

(#26238) AMD Power válasza axioma (#26236) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi a kifejtést! :) :R

Azt mondták ,hogy hiába kötöm meg a havi 5.000Ft szerződést arra csak a 72.000Ft évi állami támogatás csak 1/4-ét kapom meg. Ha havi csak 5000Ft-t ha havi 20.000Ft-t fizetek be. Szóval sajnos nem jött be a múltkori tipped. :N Most már nagyon inkább a megtakarítási életbiztosítás mellett gondolkozok. Kezdésnek egy 6 évesre gondoltam havi 10.000Ft-al. Erről mi a véleményed? Már csak azért is ez szimpatikusabb nekem , mert hála Istennek 90% ,hogy hitelt lakásra nem kell majd felvennünk.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26239) Apika


Apika
Közösségépítő

(#26240) Sanyi.mTs válasza AMD Power (#26238) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

vagy biztosítás, vagy megtakarítás, de a kettőt egyben nem kéne kombinálni.

(#26241) Apika válasza AMD Power (#26238) üzenetére


Apika
Közösségépítő

-

[ Szerkesztve ]

(#26242) AMD Power válasza Sanyi.mTs (#26240) üzenetére


AMD Power
titán

Szabad tudnom ,hogy miért? Milyen megtakarítást vagy életbiztosítást tudnál ajánlani!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26243) axioma válasza AMD Power (#26238) üzenetére


axioma
veterán

NEM IGAZ. Nem akarjak hogy kisebb szerzodest koss, de mondom, tobbszor is kifizettek, sot ez van nem csak a sajat ASZF-ukben, hanem az ASZF-ek tartalmat eloiro torvenyben is!
Ettol persze azt kotsz, amit akarsz... (jelzem en NEM tudok fundat kotni, nem azert gyozkodlek, valamikor 10 eve volt ugyan jogosultsagom, de azert inkabb maradtam szoftverfejleszto...)
Ha nem lesz lakascelod (a megtakaritas felvetelere sem, nem hitelre), akkor persze keress mas befektetest, de mas termeket nem ismerek annyira, hogy erdmeben nyilatkozni merjek rola (nem mellesleg a biztositasokrol ugy un block lesujto velemenyem van, a megtak. eletbiztiknel meg a 'csalas' a brutto/netto befizetes alapjan szamolt hozam kozotti iszonyatos szakadekban van, szoval en azt neked egeszen veletlenul se fogom ajanlani).

(#26244) AMD Power válasza axioma (#26243) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon szépen köszönöm a tanácsot és a tippeteket is. :R

Egy jó ingatlanos topicot nem tudsz? :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26245) axioma válasza AMD Power (#26244) üzenetére


axioma
veterán

Attol fugg... itt csak ezt tudom: [link], de az index forumban az Eletmod szekcio Hazepites, lakasugyek forumcsoportjaban is vannak temak (igaz, inkabb epites/felujitas/ujepitesu projektek temaban, a hasznalt ingatlanokkal kapcsolatost most nem is tudnek hirtelen mondani).

(#26246) AMD Power válasza axioma (#26245) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon szépen köszönöm! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26247) AMD Power


AMD Power
titán

Életbiztosításból ki melyiket ajánlaná? Elég sok van a piacon nem igazán látom át a dolgot. Kb 6-10 évre gondoltam. Kb havi 20.000Ft befizetéssel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26248) Mercutio_ válasza AMD Power (#26247) üzenetére


Mercutio_
félisten

Unit-linked az összeg alapján én azt a helyedben elfelejteném.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26249) concret_hp válasza AMD Power (#26247) üzenetére


concret_hp
addikt

egyiket sem, minek?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26250) AMD Power válasza Mercutio_ (#26248) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor lehet ,hogy tényleg marad ez a hülye Fundamenta. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.