Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22325) Ijk válasza Nightmare (#22301) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi a cél? Egyrészt hogy ne legyek gyenge szar, egy jó testkompozíció. Ami ad egy jó erőt, jó állóképességgel, úgy hogy még sem kell hét napig gyötörnöm magam edzésekkel, mint valami olimpiai sportoló. Hétköznapi élet mellett fenntartható életmód.
Másrészt meg hogy kiemelkedjek testileg is a csoffadt tömegből, ami az én magasságomnál kb. 100 kiló száraz tömeget jelent. Most befogytam 96-ra, ezzel a szálkássággal meg is elégednék. Jelenlegi formát napi kb 300g fehérjebevitellel hoztam össze.
Nem ennyivel kezdtem, fokozatosan emeltem a bevitelt mire ezt elértem, ráadásul soha nem volt 10% és alatti testzsírom (nem is lesz). A megbízható szakmai oldalak mind a magas fehérjebevitelre alapoznak, a versenyzők sem csak a cucctól nőnek. Ezt az alapot próbálod megcáfolni folyamatosan.
Túrót meg azért nem eszek mert drága és szar. Persze ha valaki szeretne minden este 400ft-os száraz túrót lapátolni, én nem szólok egy szót sem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.