Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178801) bigmasterg válasza Qtya123 (#178796) üzenetére


bigmasterg
addikt

"Szerinted fognak normális fiatal tanárok érkezni, ha ennyi a pénz?"

Ők már rég multikban dolgoznak.
Sőt több egyetemi tanárt is ismerek, aki átjött a mi cégünkhöz dolgozni, egyszerűen nem érte meg nekik ott...

(#178802) Speeedfire válasza Qtya123 (#178800) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ja, vágom. Nemzetköziben elég erős fizuk vannak. Tökre meg tudom érteni, hogy más pályát választanak mások.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#178803) benfolds


benfolds
őstag

1 hónap után levették a gipszet a kezemről. Új értelmet nyert a "le vagyok csoffadva" kifejezés. :DDD :U

(#178804) Speeedfire válasza benfolds (#178803) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Eddig ki voltál pattintva? :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#178805) benfolds válasza Speeedfire (#178804) üzenetére


benfolds
őstag

nem, eddig hittem azt, hogy le vagyok csoffadva. :DDD

(#178806) Angel2014


Angel2014
addikt

Ti tudnátok így edzeni Puped Gabó-val és társaival? Csili új újítása.

Pumped 1

Pumped 2

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#178807) Maximum1 válasza Angel2014 (#178806) üzenetére


Maximum1
őstag

Ekivel menne. :DDD

(#178808) Saskakas18


Saskakas18
tag

Sziasztok.

Tudtok ajánlani árban és minőségben is jobbat mint a Scitec nutrition 100% whey protein professional?

Teljesen elvesztem a fehérjék világában.

Köszönöm szépen :R

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#178809) Speeedfire válasza Maximum1 (#178807) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Az lenne csak az igazi edzés előtti :DDD
Amúgy siófokon az f5 a régi flörtben van, ott is vannak bulis hétvégék. Nekem mondjuk picit fura.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#178810) aelod válasza Saskakas18 (#178808) üzenetére


aelod
veterán

Jobbat? Hogy érted, hogy jobbat? Applied jobb de szerintem Pescience is. Árban is jobb. Drágább ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#178811) Speeedfire válasza aelod (#178810) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Úgy legyen jobb, hogy havonta +2kg izmot hozzon. :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#178812) roti86 válasza Saskakas18 (#178808) üzenetére


roti86
őstag

Pure gold compact whey. 6.5K/kg.

(#178813) ztoldy válasza Speeedfire (#178811) üzenetére


ztoldy
senior tag

És mondjuk bármi, amiben nincs felesleges adalék amino spiking miatt. Ahogy látom az évek alatt ehhez is sikerül hozzátenni feleslegesen dolgokat. (taurin 3,3%, L-arginin 1,7% L-glutamin 1,7%) és szintén ki van írva az aminosav profil és a leucin 10g fölött van/100g.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#178814) aelod válasza ztoldy (#178813) üzenetére


aelod
veterán

Most őszintén számít? Tökéletes nekem a pure gold olcsóbbja is .

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#178815) Saskakas18 válasza aelod (#178810) üzenetére


Saskakas18
tag

Minőségre értettem :Y

Mert sokan azt állítják, hogy ismerős körben, hogy csak a marketing van meg a scitecnek. Azért volt kérdés, hogy árban és minőségben van-e jobb.

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#178816) Woodslave válasza Saskakas18 (#178815) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Annyira bírom mindenkinek van ilyen jól értesült ismerőse. Kíváncsi vagyok vajon honnan veszik. Ettől még lehet akár igaz is nem tudom.

Én is pure compactot veszek lexarom az amino spikingot legalább nem baxnak át vele mert egyértelmű. Még így sem gondolom hogy rosszabb hatással építene izmot (már ha ez nem hangzana hülyén) mint bármi más fehérje forrás. Amúgy is csak zabhoz rakom és még mindig a legolcsóbb megoldás összehasonlítva mondjuk bármilyen "étellel" pl tojás vagy joghurt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#178817) aelod válasza Saskakas18 (#178815) üzenetére


aelod
veterán

Sokan? Kik? Élelmiszer mérnökök? Ez annyira elcsépelt. Scitec teljesen jó nincs minőségbeli romlás szerintem. Oldódás íz rendben van. Ár? Kérdéses. Viszont a pure gold most az akciókkal verhetetlen a hazai piacon. Minősége kiváló, ízek is jók.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#178818) Orlin


Orlin
addikt

Myprotein mennyire jó?
Ha már téma... :D
Akiket szoktam nézegetni Páldi Gábor,Három Harmad,Gyergyószegi Ferenc eléggé futtatják.
Bár igaz most ők a myprotein csapathoz is tartoznak.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#178819) Saskakas18 válasza Woodslave (#178816) üzenetére


Saskakas18
tag

Mit bírsz ezen már megbocsáss? :D Hát ez az igazság.

@aelod: fogyasztók mondják. Miért lenne elcsépelt? A személyi edzők is, nem ugyanazt ajánlják. Akkor?

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#178820) Woodslave válasza Saskakas18 (#178819) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tudom most ezt nem ellened mondtam. :D

Azt gondolom sima fogyasztóként arról tudsz véleményt mondani hogy milyen az íze meg hogy oldódik. Az utóbbi elég objektív az első inkább ízlés.

Meg még hogy mennyire puffaszt vagy xar érzés inni enni ez megint egyéni.

Nekem a pure elég kollégám nem birja meginni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#178821) aelod válasza Saskakas18 (#178819) üzenetére


aelod
veterán

A fogyasztók. Értem.
Had áruljak el akkor valamit. A tejsavó fehérje az csak tejsavó fehérje. A kérdés mindig az, hogy mit tudsz megfizetni és mi ízlik.
...és azért elcsépelt mert ezek a fogyasztók szokták veleménybe leírni, hogy érzik a hatását :DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#178822) ztoldy válasza aelod (#178814) üzenetére


ztoldy
senior tag

Ami számít, hogy mi mennyibe kerül és azért az árért mit kapsz. Ha fehérjét akarsz venni, akkor legyen benne az, ez teljesen független attól, hogy belerakják-e a "felesleget" csak azért, hogy magasabb fehérjetartalmat lehessen ráírni. A kérdés az volt, hogy van-e jobb fehérje és összetételre van, de fejlődés nem fog ezen múlni hobbi szinten (sem).

@Orlin: Azért futtatják azt, mert éppen oda sikerült csatlakozni az influenszer programba. Ha majd lesz jobb ajánlat, akkor meg azt fogják, ez ilyen. Az persze igaz, amit PG is mond, hogy a myprotein legalább odaírja, hogy hány % a fehérje összetevő a termékben, de ők pl. aminosav profilt nem írnak, ha éppen az fontosabb valakinek.

Hobbi szinten teljesen mindegy, inkább az a fontos, amiről már beszéltünk, hogy ki melyiket emészti normálisan és nincs tőle baja.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#178823) pruzsi


pruzsi
őstag

Halihó .
Ilyen markolatot lattatok már valahol 15 éve vettem a builderen ezt az egykezest de a markolat elért.
És e nélkül a súly csúszkál.

(#178824) marked one94 válasza pruzsi (#178823) üzenetére


marked one94
őstag

Vidd el egy esztergályosnak es berecezi neked a rudat.

You'll Never Walk Alone

(#178825) g4mer válasza Angel2014 (#178806) üzenetére


g4mer
senior tag

Én még a sima, átlagos konditermi zenei kínálatot se bírom ki :D

De gondolom ez a hülyeség nincs minden héten a chiliben.

Sic Parvis Magna

(#178826) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Rendeltetek már a bladesportról?
Nekem eléggé új márka, mintha láttam volna réhebben is de sosem jutottam oda, hogy ténylegesen redneljek. A fehérjék közül sok jó áron van, összetétel alapján is okés. + pont, hogy itt is lehet szép kártyával fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#178827) vaakuum válasza Angel2014 (#178806) üzenetére


vaakuum
addikt

amikor fel akarja rakni a 25-ös tárcsát, csak a villogástól nem látja pontosan, hová kellene ... :F
Bömbölő tamtamzene még önmagában elmegy (mondjuk ízlés kérdése), meg talán a szokásoshoz képest egy gyengébb hangulatvilágítás, de az legyen folyamatos, ha a súlyokat is használják közben.
Szerintem szimplán balesetveszélyes ebben a formában. Eszembe nem jutna odamenni.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#178828) Saskakas18


Saskakas18
tag

Értem. És mik azok a fehérjék amik jobbak mint a tejsavó? És képzeld el, hogy a fogyasztok fogják értékelni a terméket .:Y Hol van az leírva, hogy csak az ilyen nagytudású doktorok mint te, csak azok alkothatnak véleményt? Ha csak arrogáns, cinikusválaszt tudsz hozzá rakni, akkor állj tovább. Kivárom az értelmes kommentet hidd el :R

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#178829) marked one94


marked one94
őstag

En jártam úgy hogy áram szünet volt a teremben es nem nagyon láttál, vettem le a piros színű 25kg-s tárcsát a tartoról es valaki ele rakott egy fekete 5kg súlyt es szépen ráesett a lábamra. Annyi szerencsém volt hogy vastag kemény anyagú cipő volt rajtam így csak megzuzodott a labfejem es 3 het táppénz.

You'll Never Walk Alone

(#178830) aelod válasza Saskakas18 (#178828) üzenetére


aelod
veterán

A tejsavó biológiai értéke a legjobb. A scitec-el sokan meg vannak elégedve de mindig lesz aki nem (egyéb okok miatt). Mielőtt teljesen átmennél szenzitívbe ott van a válaszom is. Pescience, Applied Nutrition minőségre jobb mint a Scitec ha meg olcsóbbat akarsz minőség romlás nélkül akkor Pure gold.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#178831) ztoldy válasza basaharc502 (#178826) üzenetére


ztoldy
senior tag

Régóta piacon van a gyártó emlékezim szerint, évekkel ezelőtt találkoztam vele. Ha számodra az összetétel megfelelő, akkor nem rosszabb, mint bármi más, de itt is vannak mutatóba belerakott összetevők. A már itt is ajánlott Compact Whey a Puregold-tól ebből a szempontból talán jobb egy picivel.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#178832) Cs1csó válasza Saskakas18 (#178828) üzenetére


Cs1csó
félisten

Fölösleges ezen vitatkozni, SZERINTEM adott EGYÉN testéhez(gyomrához) kell választani fehérjét. Lehet az édesítős tejsavótól mindig rájön a cifra stb. meg kell találni mi az amitől "érződik" látszódik a fejlődés és nem puffad és nem megy a hasa (vagy fene tudja milyen szimptómák lehetnek még egy a testünkkel nem kompatibilis fehérjeforrás esetén.

(#178833) Saskakas18 válasza aelod (#178830) üzenetére


Saskakas18
tag

Köszönöm :R

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#178834) Woodslave válasza aelod (#178830) üzenetére


Woodslave
nagyúr

És azt mire alapozod hogy azok jobb minőségűek?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#178835) Morris válasza aelod (#178830) üzenetére


Morris
veterán

Ezzel nem értek egyet. Az, hogy minőségileg melyik a jobb, sem Te sem pedig más felhasználó nem tudja megmondani. Csak és kizárólag laboratóriumban.
Az oldódás egy dolog. Ez nem tükrözi a minőséget. De még az íz sem.
Egész egyszerűen azért, mert nem tudjuk, hogy egy ilyen full minőségű fehérjének hogyan kell oldódnia. De azt sem tudjuk, hogy mik az összetevői pontosan.
Az meg, hogy egy bizonyos termék a felhasználók nagy többségének elnyeri tetszését, megint nem jelenti azt, hogy az a termék a piacon a legjobb minőségű!
A gyártók előszeretettel hazudnak rá mindent egy termékre. Sok esetben ennek büntetés a vége.
Hiába a rengeteg EU-s előírás meg szabály.
Aztán persze létezik ár/érték arány és tarsai de a minőségről sajnos halvány lila gőzünk sincs.

[ Szerkesztve ]

(#178836) aelod válasza Woodslave (#178834) üzenetére


aelod
veterán

Íz/állag oldódás. Viszont a pescience nekem már egy idő után nagyon édes lett, de lehet csak azért mert abban az időben nem nagyon kívántam az édes ízt. Akkor jól jött az allnutrition kicsit natúrabb ízvilága.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#178837) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Izületvédés porcerősítésre kinek mi vált be, esetleg valaki próbálta már ezt ?
Térdeimet lábaimat megerőltettem és nagyon nehezen akar elmúlni ,mintha izomgyulladás vagy húzódás lenne . Fekete nadálytő balzsammal ha bekenem egyből jó, de csak egy ideig. Viszont a könyökeimnek se ártana mivel ropognak nagy súlynál szerencsére azok nem fájnak nem érzem.

(#178838) ztoldy válasza Morris (#178835) üzenetére


ztoldy
senior tag

Ez így van, sajnos sem az alapanyag minőségét, sem a késztermék minőségét nem tudjuk. Azt sem, hogy tényleg benne van-e az és annyi, ami rá van írva.

Azt azért lehet tudni, hogy egy teljesen natúr, teljesen adalékmentes tejsavó, ha vizet kap, akkor összetapad, teljesen csomós lesz, de a boltban kapható fehérjék annyira finomítottak, adalékkal ellátottak, hogy ebből sok esetben semmit nem tapasztal a vevő.
És itt bejön a sűrítő adalék, mert ezt követően hozzáadják a xantán gumit vagy mást, hogy mégis krémes legyen a fehérje feloldás után, mert azt várja a fogyasztó, hogy fincsimincsi, krémes fehérjét igyon.
Pl. ez a mindenmentes pont azt produkálja, amit írtam.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#178839) aelod válasza Szilágyi84 (#178837) üzenetére


aelod
veterán

Sajnos az orálisan bevitt kollagén, kondroitin, msm, glükozamin szulfát készítmények jelentős része elvész mire a célzott helyre jutna így nem sok értelme van erre pénzt áldozni.

Az ízületeid a megfelelő bemelegítéssel és progresszív terheléssel tudod a legjobban megóvni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#178840) Angel2014


Angel2014
addikt

Gerald Maragos 54 éves.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#178841) F34R válasza Angel2014 (#178806) üzenetére


F34R
nagyúr

Aziz Shavershian (Zyzz) volt a peldakepe, aki koztudottan hardstyle zenekre edzett. Most ezt meglovagoltak egy epilepsziarohammal. Itt edzeni lehetetlen.

(#178842) benfolds válasza bigmasterg (#178205) üzenetére


benfolds
őstag

bigmasterg, neked mennyi idő volt a gipsz levétele után, mire újra edzeni tudtál? pénteken levették a kezemről, úgy van, ahogy mondtad. beszűkült mozgástartomány, fájdalom, sőt még be is van dagadva. azért ennél kicsit jobbra számítottam. tudok vele fogni, de szorítani nem igazán. pl biciklikormányt meg tudom fogni, teljesen mondjuk nem tudok rámarkolni, fékezni meg alig. elég távolinak tűnik, mire ezzel újra bicepszezzek. persze bohos kornél példája lebeg azért előttem. :D

(#178843) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

fehérjéhez visszakanyarodva hátha valaki tud olyat amelyben nincs "xantán gumi, krémesítő keverék [részben hidrogénezett kókuszzsír, sovány tejpor, emulgeálószerek (E471, E472a), glükózszirup, szacharóz, szurkalóz, Alluravörös AC..."

Megértem ha kell bele csomosódásgátló de az izesítőket ha lehet teljesen kihagynám.
Egy biotech Iso Whey Zero Blackat vettem ez kb rendben is lenne ha nem tömnék teli számomra fölös dolgokkal amiktől ráadásul nekem még finom se lesz. A termék amúgy nekem mint aktav sportolónak rendbe van, kb örülök annak, hogy raktak bele kreatint... legalább evvel se kell foglalkoznom.

20.000Ft/kg ár fölé csak nagyon indokolt esetben mennék.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#178844) perempe válasza Qtya123 (#178764) üzenetére


perempe
addikt

Az utolsó úttörők egyike vagyok. Ha húsleves volt a menzán, akkor egy asztalra egy jénai került, mindben ott figyelt az egész csirke. A rendszerváltással a csirkék eltűntek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#178845) ztoldy válasza Dare2Live (#178843) üzenetére


ztoldy
senior tag

Nézed meg ezeket: [link] , [link] , [link]
Ezekben tényleg semmi nincs pluszban.
Gymbeamtől a True Whey vagy Myprotein Impact whey is szóba jöhet.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#178846) bigmasterg válasza benfolds (#178842) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ez már pár éve volt nekem, most visszanéztem a dolgokat.
Dec 30 vették le a gipszet, arra emlékszem hogy szilveszterkor még kifejezetten vigyáznom kellett rá (pl utaztam fel pestre szilveszterezni és kis utazót azzal a kezemmel nem igazán tudtam vonatról levenni)
Viszont arra figyelj, hogy használd, ne kíméld túlságosan, de ne is erőltesd túl.

Edzésre: január 16ról (azaz 17 nappal a levétel utánról) találtam olyan képet, amikor csuklószorítókat próbáltam, hogy melyikkel tudok fekvenyomni, valami kis visszaszokós súllyal. Azért kellett a szorító, mert még akkor is érzékenyebb volt ha visszahajtva terheltem.

(#178847) benfolds válasza bigmasterg (#178846) üzenetére


benfolds
őstag

köszi, akkor hasonló lehetett a szitu, mint most nálam. nekem az ötös metacarpus tört el, de a kisujjammal is lehet valami, mert nem úgy áll, mint azelőtt, illetve önmagában is fáj, nem kisugárzott fájdalommal. az alkaromon lötyög a bőr, kíváncsi vagyok, hogy mit bír majd, ha elkezdek edzeni. eléggé várom már. amúgy ilyen puncitornákat csináltam itthon, súly nélkül guggolás, hasazás stb., illetve napi 15-20 km-eket gyalogoltam, hogy mozogjak valamit, különben bekattantam volna.

(#178848) Janaboy


Janaboy
veterán

Vibrációs smr hengert próbált/használt már valaki?
Érdemes olyat venni sima helyett?

Janaboy

(#178849) aelod válasza Janaboy (#178848) üzenetére


aelod
veterán

Ha fel akarsz rá izgulni :U ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#178850) Janaboy válasza aelod (#178849) üzenetére


Janaboy
veterán

Hát ha az izmaim felizgulnak rá és emiatt jobb lesz neki, egye fene :DDD

Janaboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.