Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146703) Woodslave válasza gyuri860213 (#146699) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az előző posztban írtakban említik a refractory period ami azt jelenti, hogy egy adott étkezéssel stimulálod az mps-t (izomprotein szintézis még egyszer nem írom le ;] ) akkor 4-5 órán belül hiába viszel be fehérjét nem történik semmi. (mármint mps-el kapcsolatosan) Elvileg van egy leucin mennyiség ami a maximális mps-hez kell. Leucinnal való kiegészítésnek akkor van értelme, ha egy kajádban nincs annyi fehérje ami tartalmazza a szükséges leucint. Valahol rémlik olyan tanulmány, hogy az étkezések között bevitt leucinnal trükközhetsz.

Azaz ha úgy csináltad hogy volt 3 kajád, közte meg leucin akkor eszerint jól csináltad. Sztem mondjuk ennyi fehérjét bőven oszthattál volna 4 felé, az még annyira nem elborult

na az se lehet rossz amit írtál. Spiccelés lefelé. De amit én írtam az is egy tecnikai drop set (vagy vmi ilyesmi ha jól tévedek)
Ez a nordicot próbálgattam régen de a padon ahol csináltam lábam beakasztva a térdemnél fájt.. :U (mármint nem céleszközön, hanem sima evező padon ahol volt lábtámasz oda akasztottam) De így gumiszalaggal nem lenne hülyeség megpróbálni

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.