Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123551) -Ben- válasza S e t h (#123547) üzenetére


-Ben-
veterán

Ezen jó nevettem. :C

(#123552) Shingen válasza BÁ Nutrition (#123550) üzenetére


Shingen
addikt

:R Ez jó. ;]

風林火山

(#123553) Alpachino válasza ncc1701 (#123548) üzenetére


Alpachino
veterán

Bár csak ez lenne a legnagyobb problémája itt a topicban :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#123554) BÁ Nutrition válasza Shingen (#123552) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en nem bantani akarom amúgy... :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123555) Shingen válasza BÁ Nutrition (#123554) üzenetére


Shingen
addikt

Persze értem, te leírtad csak az eddig tapasztaltakat. :)

風林火山

(#123556) God Vazzeg válasza Angel2014 (#123529) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hol lesz? :)

(#123557) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#123550) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ugyanez a véleményem :K

(#123558) Angel2014 válasza BÁ Nutrition (#123550) üzenetére


Angel2014
addikt

Ezek a hszeimben voltak komolyak is ti trollnak neveztétek...én köszönöm azt az írást mert csak elszántabb lettem tőle. :R

Vida jó barátom gyerekkorom óta sőt szomszédházban lakott 20 méterre van elég dolga naponta nyaggassam valamivel. Habár kérdeztem dolgokat chilis edzőktől ti akkor is trollnak neveztetek amikor leírtam...

Sajnos ezzel hogy valaki őszinte és milyen a pénztárcája nem tudom ez mennyiben befolyásolja a dolgokat...inkább eszek párizsis zsemlét mint semmit sem...

De tényleg úgy veszitek ki rólam mintha egy rossz szándékú rosszakaratú ember lennék?

Belinkelt képek ? Mire gondolsz lócira egyszer?

Csak akkor tudna valaki komolyan venni ha végigcsinálná azt az edzést heti 6 alkalommal amit én...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#123559) Woodslave válasza Angel2014 (#123558) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én azt gondolom egy jószándékú segítőkész ember vagy. Komolyan szerintem ha lenne két zsemléd az egyiket odaadnád :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123560) kk831228 válasza Angel2014 (#123558) üzenetére


kk831228
addikt

Szerintem egyáltalán nem vagy rossz szándékú ember!!! :N :R

Wood: Tuti!! :R :K

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#123561) -Ben- válasza Angel2014 (#123558) üzenetére


-Ben-
veterán

„De tényleg úgy veszitek ki rólam mintha egy rossz szándékú rosszakaratú ember lennék?”

Rossz szándékúnak sose gondoltalak... Szerintem nem vagy az. :N

(#123562) batai15 válasza BÁ Nutrition (#123550) üzenetére


batai15
félisten

ehh de szépen leírtad! :R

(#123563) S e t h válasza Angel2014 (#123558) üzenetére


S e t h
nagyúr

Rossz szándékú? Ezt hol olvastad Bá írásában?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#123564) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#123558) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

de nyaggasd! max ne naponta.
szepen elolvasod a sarga kapszulát, aztán ha elakadsz akkor odamész a Vidahoz h szerinted mindent jól csinálsz, de nem haladsz. segiteni fog. alapbol is egy tok normalis fazon, ha gyerekkori haverod akkor meg plane. a lenyeg csak annyi h csináld rendesen. amibe a parizsis zsomi bele se fer monjduk, akkor se ha csak erre fussa. nem tudom mennyi a parizer, de tuti nem dragabb mintha fozol 400g rizst meg eszel mondjuk 40deka csirket vagy halat. tobb neked ugyse kell.
ehhez nem kellenek britt tudosok se. csak csinalni kell hosszu tavon, turelmesek sportja..
az eredmenyek nagy reszet nem a teremben fogod lehozni ezt ne felejtsd el soha, szal a tobbihez is ugy alj. jelesül kaja, pihenes.
oszt megvagy, eredményt meg kivarod

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123565) ncc1701 válasza Angel2014 (#123558) üzenetére


ncc1701
veterán

A párizsis zsömi, és a csak weider, mert a többi szar, kicsit érdekes párhuzam. Arra nem gondoltál, h mondjuk megveszed az 5%-al rosszabb (amit kötve hiszek) fehérjét, és a maradékból tudnál enni rendesen? Mert nekem a 110 kilóm bekéri a havi 4-5 kiló fehérjét a kaja mellé.

(#123566) attiati


attiati
veterán

személyi mérleghez kérnék eligazítást:

1. mennyire fontos, hogy tudja mérni a testizom %-ot? (amit találtam, az pont nem tudja ezt a funkciót és csonttömeget sem mér)
2. ezek a 8-10e ft-os mérlegek megbízhatóan mérik a víz, zsír, izom, csont %-ot? Mennyire humbug ez az egész?

Valóban áramot bocsát a testbe és az ellenállás alapján méri a %-ot?

:R

[ Szerkesztve ]

(#123567) ncc1701 válasza attiati (#123566) üzenetére


ncc1701
veterán

Megbízhatóan, és hitelesen szerintem csak laborban lehet ezeket számolni.

(#123568) sutyesz96 válasza attiati (#123566) üzenetére


sutyesz96
őstag

Valóban áramot bocsát a testbe és az ellenállás alapján méri a %-ot?

Kamu.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#123569) attiati válasza sutyesz96 (#123568) üzenetére


attiati
veterán

+ncc1701:

akkor teljes parasztvakítás ez a testzsír, testvíz, testizom személyi mérleg otthonra?

[ Szerkesztve ]

(#123570) aelod válasza attiati (#123569) üzenetére


aelod
veterán

Igen. Dexa mérés a hiteles. Többi kamu. Van ilyen kézi "forma1es kormány" ami mér testzsírt az hozzávetőlegesen mér, de egész pontos eredményt nem fog adni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#123571) attiati válasza aelod (#123570) üzenetére


attiati
veterán

Úgy teljes kamu, hogy ahányszor méred, annyiféle eltérő adatot ad?
Vagy csak téved 1-1% pontot?

roskadásig van ezekkel a mérlegekkel az arukereso.hu

(#123572) aelod válasza attiati (#123571) üzenetére


aelod
veterán

Nem ad pontos adatot a reális testzsírodról. Nekem egyszer egy ilyen mérő 7,4-et mutatott. Nem hiszem, hogy pontos lett volna. (Bár kíváncsi lettem volna, hogy a színpadon mennyi volt a testzsírom) Amúgy miért ennyire fontos neked ez?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#123573) attiati válasza aelod (#123572) üzenetére


attiati
veterán

Hobbi szinten csak.
Vennék egy mérleget itthonra, aztán elkapott az olvashatnék.
Csak feleslegesen nem dobnék ki még 5e ft-ot sem, ha nem használható.

Pl. itt van ez a Beez SA-M-1800-BX . 4500 ft-ért azt ígéri, hogy mér mindent (víz, zsír, izom, csont).
Elképzelni sem tudom, hogy milyen módszerrel lehet ezeket lemérni lábon keresztül. De mégiscsak valami elektróda lehet, mert ezeket írják a használati utasításban:

"A sikeres mérés érdekében a teljes körű mérést mindig mezítláb végezze, ügyelve arra, hogy a lábai helyesen érintkezzen az elektródákkal."

"Nem ajánlott a mérleg használata azoknak, akik elektronikus alkatrészt tartalmazó, orvosilag beépített eszközzel rendelkeznek (például szívritmus-szabályozó)."

"A méréseket elektromágneses mezővel rendelkező készülékektől kellő távolságban végezze az interferencia elkerülése végett."

"teljes körű mérést kizárólag mezítláb végezzen, ügyelve arra, hogy a lábai érintkezzenek az üveglapra szerelt elektródákkal, ellenkező esetben a mérés sikertelen lesz"

De nem feltétlen értem, hogy miért kell megadni a kort és nemet. Ez csak ahhoz kell, hogy összehasonlítsa a statisztikai átlaggal a saját mért adataimat?

[ Szerkesztve ]

(#123574) kk831228 válasza Angel2014 (#123558) üzenetére


kk831228
addikt

Úgy gondolom, hogy sokan ki is használják a "haverjaid" ezt a jó szándékosságot... :(

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#123575) bigmasterg válasza aelod (#123572) üzenetére


bigmasterg
addikt

Irányt mutatni sem jó?
Csak azt, hogy csökkent, vagy nőtt-e a tzs?
Egyébként nekem sincs ilyen mérlegem, a változást nagyjából tükörből le lehet szűrni.

(#123576) BÁ Nutrition válasza attiati (#123573) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ilyen merlegekkel nagyon ne foglalkozz. Kep alapjan is pontosabban belovod magad

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123577) troller válasza attiati (#123573) üzenetére


troller
senior tag

Sokkal jobb módszer, ha dobsz egy képet magadról, a topik szakértői pedig tized %-ra megmondják az aktuális testzsírodat. ;] :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#123578) Angel2014 válasza kk831228 (#123574) üzenetére


Angel2014
addikt

Így van :(((

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#123579) aelod válasza bigmasterg (#123575) üzenetére


aelod
veterán

Arra ingyen ott a tükör és mérleg ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#123580) aelod válasza bigmasterg (#123575) üzenetére


aelod
veterán

Arra ingyen ott a tükör és mérleg ;)
Bocs dupla hsz...
Angel protein írására:

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#123581) wertigo1984 válasza aelod (#123580) üzenetére


wertigo1984
őstag

Hogy az istennyilaba lehet a bal oldalit megstumfolni? Ki kivanja? Szeretem a husi Noket de ez....bloaffff

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#123582) -Ben- válasza wertigo1984 (#123581) üzenetére


-Ben-
veterán

Talán nem is kell megkeresned a muffot. Tetszőlegesen belevágod valahova a zsírba és már jó is.. ;] Van ennek előnye is.

[ Szerkesztve ]

(#123583) Freddycom válasza -Ben- (#123582) üzenetére


Freddycom
őstag

🤢

(#123584) batai15 válasza wertigo1984 (#123581) üzenetére


batai15
félisten

ahogy a kedvenc szolgálat parancsnokom mondta: " csak szét húzná a picsáját "

[ Szerkesztve ]

(#123585) aelod válasza wertigo1984 (#123581) üzenetére


aelod
veterán

A BBC-ket is tömik látod :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#123586) pucavirag


pucavirag
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget, hátha valaki találkozott már hasonló problémával. Kb. 10 éve edzek, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Egy gerincműtét miatt ki kellett hagynom az elmúlt egy évet, de úgy érzem az állapotom végre megengedi, hogy újra formába tudjam hozni magam. Mondanom sem kell jól elhíztam, felszedtem 15 kiló zsírt így múlthéten diétázni kezdtem, hogy lepucoljam magamról a sok szart. Az étrendem szerintem rendben van. 750g csirkemell + 150g jázminrizs/bulgur + leveles zöldségek + lenmagolaj. Az évek során rengeteg táplálékkiegészítőt használtam már, most is vettem tejsavó fehérje koncentrátumot egy akció keretein belül, PVL Mutant Whey a neve. Először próbáltam ki ezt a terméket. Diéta lévén napi 4 adaggal indítottam (reggel 2 éhgyomorra, este 2 lefekvés előtt) amit 6-ra szerettem volna emelni (2-2-2 a nap különböző időpontjaiban), hogy meglegyen a 300g körüli g/testsúly kg fehérje bevitelem. Elég jó vélemények voltak róla több oldalon is, gondoltam kipróbálom. Az lett az eredmény, hogy egész nap fájnak a beleim, tele vagyok széllel és időnként hasmenésem van. Nem vagyok laktózérzékeny, simán meg tudnék inni egy hektoliter tejet, ha nem utálnám. Korábban soha nem fordult elő hasonló sem, pedig nagyon sok fehérjét fogyasztottam. Találkozott már bárki hasonlóval? Lehet, hogy a por valami gagyi utánzat? Bármilyen ötlet, hogy ne kelljen kidobnom? A bodybuildingbolt.hu oldalon vásároltam. Előre is köszönök minden segítséget. :R :R :R :R :R

Növekedésben gazdag, szép napot kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#123587) aelod válasza pucavirag (#123586) üzenetére


aelod
veterán

Az étrendem szerintem rendben van.
Ez a baj, hogy szerinted :K
Makróid, hogy néznek ki?

Mennyi a súlyod? Minek iszol ennyit? A napi fehérjebeviteled old meg inkább szilárd táplálékból és 1 max 2 shaket igyál/nap. A koncentrátum amúgy sem a legjobb választás. Inkább izolátumot vegyél ha veszel.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#123588) pucavirag válasza aelod (#123587) üzenetére


pucavirag
csendes tag

Szia!

Jelenleg 105 kg a testsúlyom. 90 környékére szeretnék beszáradni. Nem az első diétám, korábban simán ment koncentrátummal is a szálkásítás.

F:290g
SZH:130g
ZS:15g

[ Szerkesztve ]

(#123589) Woodslave válasza pucavirag (#123588) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Honnan találtad ki ezeket a makrókat? Sztem ezt nem hamisitják csak qrva sokat ittál

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123590) aelod válasza pucavirag (#123588) üzenetére


aelod
veterán

És minek nyomsz két g/tskg-nál több fehérjét?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#123591) pucavirag


pucavirag
csendes tag

Nekem a 3g fehérje körüli mennyiség vált be diétánál. 2g-on meg sem mozdul a tömegem, hiába a napi 50perc gyaloglás gépen és heti 4 súlyzós edzés. Szénhidrátra is érzékeny vagyok, 2g-nál már elkezdek hízni.

[ Szerkesztve ]

(#123592) pucavirag válasza Woodslave (#123589) üzenetére


pucavirag
csendes tag

http://www.kalóriaguru.hu/kaloriatablazat/kaloriatablazat.php

(#123593) Shingen válasza troller (#123577) üzenetére


Shingen
addikt

Ez így van. :DDD

風林火山

(#123594) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Béta-Alanin edzés előttre elég önmagában?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#123595) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na csináltattam egy vérképet.

Egy dolog ami kiugróan xar, az a kreatin-kináz. A papír szerint a normális tartomány 24-200, nekem meg 409 U/l... Az oké hogy a gyúrás emeli, de ennyire?

Kreatinin szintem éppen a legmagasabb "normál" érték 115..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123596) sutyesz96 válasza Woodslave (#123595) üzenetére


sutyesz96
őstag

Tudtommal mindkettő a veseműködéssel van összefüggésben.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#123597) Shingen válasza Woodslave (#123595) üzenetére


Shingen
addikt

Én amikor toltam a kreát éppen csak felső határérték felett volt a színt, de nem kiugróan.
Biztos öregszel. :P

風林火山

(#123598) Woodslave válasza sutyesz96 (#123596) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A vizsgálat a kreatin-kináz enzim vérbeli aktivitását határozza meg. Az enzim a sejtek energiatermeléséért felelős. Összesen három fajta (izoforma) létezik, amelyek a vázizomban, a szívizomban, az idegszövetben és a bélben találhatóak meg. Az egészséges egyén vérében mérhető aktivitás szinte teljes egészében a vázizomból származik.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123599) aelod válasza Woodslave (#123595) üzenetére


aelod
veterán

És akkor most megmaradsz vagy mi lesz?

(#123594) sutyesz96

Citrullin-maláttal csapd össze. Jó kombó.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#123600) Woodslave válasza aelod (#123599) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom azért kérdezem hátha van itt valami szakértő :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.