Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124751) rwin5 válasza Ed3r_X_ (#124750) üzenetére


rwin5
őstag

ki kell próbálni tasakos kiszerelésben

(#124752) Gainka


Gainka
őstag

Én nekem a nitrox vállt be, de csak ritkán használom mikor tényleg kell. J és ja, ebből is van 1 adagos tasakos :DDD

(#124753) rwin5 válasza Gainka (#124752) üzenetére


rwin5
őstag

Szerintem a nitrox mióta új azóta nem ütős, nálam is az vállt előtte be a legjobban meg árban is elfogadható volt

(#124754) S e t h válasza Angel2014 (#124734) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mivel kiváncsi voltál a véleményemre.

Arnold és Cedric két lábon járó poéngyár, amolyan szarjunk bele a konvenciókba típus.
De ugye a megmondóemberek, legyenek akár bloggerek, újságírók, vagy éppen egyes portálok által kínált felületeken önmagukat megvalósítani akarók(facebook) farkast kiáltottak és elmondták mindennek Cedricet és a niggerezés még az enyhébb kődobálások közé tartozott.
Érted, ezek az agyhalott barmok akarják megmondani, hogy mi zajlott le Arnoldban és Cedricben. Megmagyarázzák Cedric motivációját és Arnold szégyenét is. Csak pont ez a két ember nem írja le baxottul, hogy igen, vagány voltam és meqqrtam a bálványt, illetőleg engem baromira megszégyenítettek.
Amúgy Arnie aki baromira közlékeny a médiában és nem megy el szó nélkül semmi mellett, ehhez képest csend van, vagy csak én nem találkoztam sem az ő, sem Cedric írott véleményével sem.

Mivel mindenki kinyilváníthatja a véleményét és ehhez kiváló platformot nyújt pl a facebook is, így mindenki okoskodik, osztja az eszet miközben ő is segítségre szorulna.
A mester is.
Mi ő?Sith?Párban jár a tanítvánnyal?A sötét oldal biztosan egyszerűbb.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#124755) medica válasza BÁ Nutrition (#124746) üzenetére


medica
senior tag

A primáták esetében a fallikus erőfitogtatás a betolakodó elriasztását szolgálja. Fejlettebb emlősöknél (pl csimpánzok), már előfordul az ürülék dobálása de ez már kognitív gondolkodássorozatot igényel (célzás, röppálya számítás, stb.) és Cedricet ez nem érinti.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#124756) Angel2014 válasza S e t h (#124754) üzenetére


Angel2014
addikt

De akkor Anoldnak is ki kéne állnia a nyilvánosság elé hogy ez történ nem? Mert most cedricet bántják mindenhol még a saját szponzorai is.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124757) aelod válasza Angel2014 (#124734) üzenetére


aelod
veterán

Arnold volt a troll a hülye szelfiejeivel. C.M meg meglovagolta kicsit a showt. Semmi extra. Legalább volt valami esemény az unalmas versenyen.

Jenőnek meg a szponzori beszólása...nem is értem. Az ő szponzora hol volt amikor kocsival kellett menjen N.O-ba? Erről ennyit.

Lehet mutogatni ronnie-t de sosem volt olyan esztétikus és arányos a fizikuma mint CM-nek.

Béla 2. Lett az ac-n. Sztem sima első hely kellett volna legyen. Szárazságban, kondícióban rommá vert mindenkit. De megmutatta, hatalmas respekt neki. Élete formályát hozta.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124758) BÁ Nutrition válasza aelod (#124757) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Akkot elvileg lehet is profi. Toth Dani 3ik helyre kapta meg anno

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124759) Shingen válasza aelod (#124757) üzenetére


Shingen
addikt

Béla 2. Lett az ac-n.

Akkor itt a vége neki is, vagy még egyszer nekifut?

Arnold volt a troll a hülye szelfiejeivel.

Miért mi abban a troll lentről beleszelfizik C. pozolásába?
Inkább ha látta volna szelfizik Arni nyomi kellett volna egy Arni pózt neki, had örüljön.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#124760) Shingen válasza BÁ Nutrition (#124758) üzenetére


Shingen
addikt

Akkot elvileg lehet is profi. Toth Dani 3ik helyre kapta meg anno :Y
3. helyre :U Pffff

風林火山

(#124761) Woodslave válasza Shingen (#124760) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Labdába se rúg profiban. Bélának meg csak a státusz kell sztem soha nem indul profi versenyen. Esélytelen lenne teljesen

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124762) aelod válasza BÁ Nutrition (#124758) üzenetére


aelod
veterán

Elvileg, gyakorlatilag győzelem+abszolút győzelem kell már...

(#124759) Shingen

Csak klasszikus pózokat fogott.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124763) Shingen válasza Woodslave (#124761) üzenetére


Shingen
addikt

Bélának meg csak a státusz kell sztem soha nem indul profi versenyen
Oda kevés lenne :DD

風林火山

(#124764) Fandango válasza Shingen (#124763) üzenetére


Fandango
veterán

És ezen mi olyan nevetséges? :U

(#124765) Shingen válasza Fandango (#124764) üzenetére


Shingen
addikt

Hogy csak a státusz kell neki, ego növelés csak................

風林火山

(#124766) bigmasterg válasza Shingen (#124765) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ő úgysem a versenyzésből él.
Ez is szinte hobbi neki, nem szorul rá, de nyilván reklámnak jó.

" ego növelés csak...."

öö ez az egész sport erről szól. Az emberek 90% ego növelés miatt jár le a terembe.

(#124767) rwin5 válasza Shingen (#124760) üzenetére


rwin5
őstag

szerintem jó volt a formája, tisztességesen felkészült, de tudni lehetett hogy úgysem lesz első

(#124757) aelod bocs, de ez visít ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#124768) Shingen válasza bigmasterg (#124766) üzenetére


Shingen
addikt

Ő úgysem a versenyzésből él.
Ez is szinte hobbi neki, nem szorul rá, de nyilván reklámnak jó.

Hát jah, van pár Cutler terembe részesedése meg a Hoist gépek forgalmazásba.

風林火山

(#124769) Jim-X válasza Shingen (#124768) üzenetére


Jim-X
őstag

Meg masban is :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#124770) HussarF

Mit szóltok, hogy Béla 2. lett az Austral Arnold Classic-on?
Meg amúgy most ezzel lett profi kártyája? mert ugye nagyon arra hajtott :D

(#124771) Angel2014 válasza HussarF (#124770) üzenetére


Angel2014
addikt

Na és az mire jó Bélánknak? Mit tud vele kezdeni?

Emlékszel a Kiss Jenős posztra megkérdeztem ...mindig az izom épül le hamarabb mint a zsír ..kardió előtti fehérjebevitellel ezt lelassítja vagy meg is állíthatod ...és ha Lkarnitint is iszol jobban segíti a fehérje a karnitin útját a zsírszövetekhez.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124772) Nagy Erik


Nagy Erik
csendes újonc

1000db-os halolajat múltkor még lehetett rendelni a májprotkó oldaláról, de most nem találom sehol, csak ilyen 250esek vannak. Help! :)

(#124773) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#124771) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Lol. Arra h kivivta maganak. Tudod sokat edzett, lett belole eroemelo, fekvenyomo, erosember meg testepito bajnok. Vilagbajnok. Most valszeg megszerezte a profi kartyat. Legalabbis a Dani 3ik helyre megkapta. Semmi mas neki mint egy kituzott cel elerese. Kiirhatja reklamnak mondjuk h legerosebb profi testepito a vilagon. Errol beszelt mar pl 4 eve is legalabb csak most valosult meg. Legalabbis ha tenyleg megkapja. De ha igy allsz hozza akkor Dani mit ert el profikent? Osszessegeben pl erosen leromlottak az arányai. Nezzel vissza az amator korszakabol kepeket mostanihoz viszonyitva. Durva kulonbseg

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124774) aelod válasza Angel2014 (#124771) üzenetére


aelod
veterán

A hajdúböszörményi kissrác éli az álmait. Ha ilyent kérdezel biztosan nem tudod milyen lehet az ha egyszer valamit nagyon akarsz és megdolgozol érte aztán eléred. Példaértékű sportember. A sok kritizáló meg...hagyjuk is.
Viszont Jancsi nem egy észlény. Hogy lehet ekkora bakit csinálni?! De most komolyan. Amatőrség netovábbja. Elképesztő a csávó. És ez nem az első fatális hibája.

(#124767) rwin5

És mégis honnan? Jövőbe látsz? :DDD Sima első hely kellett volna ez legyen. Szárazságban, minőségben messze a mezőny fölött volt.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124775) Woodslave válasza aelod (#124774) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mi történt Csuhaival?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124776) rwin5 válasza aelod (#124774) üzenetére


rwin5
őstag

Ő maga is írta, hogy tudja hogy nincs esélye rá. ne legyél durci

(#124777) aelod válasza Woodslave (#124775) üzenetére


aelod
veterán

[link]

(#124776) rwin5

Átjött a lényeg látom :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124778) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] ez mekkora megint. :C Főleg az utolsó pontja

Unless you start earning money or mutate into a beast turning heads on the street, the radar won’t detect you. You are a joke. No one wants to hear how sore you are or how many months it took you to set a deadlift PR. Save it for yourself, and before all, forget about approval, support or applause.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124779) ooooobi


ooooobi
senior tag

Otthoni lidl-ben lehet kapni ilyen kenyeret? Megyek haza vagy 3 hétre és jó lenne ha találnék valahol hasonlót.
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#124780) Woodslave válasza ooooobi (#124779) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem nincs. Én legalábbis még nem láttam pedig jó párszor néztem a kenyeres részt.. :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124781) Jim-X válasza aelod (#124774) üzenetére


Jim-X
őstag

Teljesen egyetertek veled! Ezert szoktam azt mondani, hogy pl. ha megnyerem a lottot, az abbol a penzbol vett dolgoknak nem orulnek ugy, mint azoknak amikert megdolgoztam es en ertem el :K

Na persze nem mondom, hogy nem lenne jo megnyerni, de erre kics az esely, ugyanis lexarom ;]

A játék az nem játék!

(#124782) Shingen válasza aelod (#124777) üzenetére


Shingen
addikt

Úr isten ez a Csuhai :Y
Ennyire nem lehet................. :U

風林火山

(#124783) Alpachino válasza Jim-X (#124781) üzenetére


Alpachino
veterán

Egyszerűsítve nálam ez így hangzik : A talált pénzt mindig hamarabb elkölti az ember, mint amiért megdogozik.... :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#124784) Jim-X válasza Alpachino (#124783) üzenetére


Jim-X
őstag

:K Hamarabb elszorja :DDD

A játék az nem játék!

(#124785) HussarF válasza aelod (#124777) üzenetére

Azért nem irigylem a Scitec-et meg a hasonló tápkieg cégeket, akik testépítőket szponzorálnak. Ilyen sok buta állattal dolgozni igazi kihívás lehet. Cedric-cel is mennyit szoptak. Erre itt van Csuhai, aki valószínűleg annyit nem ért angolul, hogy meghallja, amikor 20x bemondják a számát, hogy keresik....
A helyesírásukon és főleg a szóhasználatukon látszik, hogy mennyire alapszintűek, hogy szépen mondjam. A Scitec helyében megtiltanám, hogy bármit is nyilatkozzanak vagy kiírjanak. Ha valamit írni akarnak, akkor odaadják a cégnek, az meg átfuttatja egy lektorral vagy tördelővel vagy mi a fenének hívják ezt az újságoknál és utána jelenhetne meg.
Annyira hiú, hogy inkább elmeséli ország-világnak, hogy milyen ostoba, nehogy azt higgyék róla, hogy a teste nem volt elég jó. Ostobának lenni nyilván komfortosabb számára...

(#124786) Shingen válasza HussarF (#124785) üzenetére


Shingen
addikt

Annyira hiú, hogy inkább elmeséli ország-világnak, hogy milyen ostoba, nehogy azt higgyék róla, hogy a teste nem volt elég jó. Ostobának lenni nyilván komfortosabb számára...

Ez jó szöveg :))

風林火山

(#124787) aelod válasza HussarF (#124785) üzenetére


aelod
veterán

Pontosan! Óriási blama ez a szponzornak. Más meg a seggét verné a földhöz ha találna magának megfelelő szponzort.

De amit meg végképp nem értek, hogy neki nem az első versenye. OK, hogy a színpadon nem vagy épp a szellemi teljesítőképességed csúcsán de ezért vannak a kísérők, hogy ha kell terelgessenek. Ráadásul ott van vele a Zsuzsi is aki beszél külföldiül. Érthetetlen ez a baki. De tudtuk, hogy ő nem egy észlény.

Volt olyan is, hogy már levízhajtózva beszedett egy csomó magnéziumot meg kalciumot mert görcsölt. Aztán görcsölt a veséje is. Kórház lett a vége...
Azt hiszem nem hiába hívják ezt a ligát amatőrnek. Így már értem a szó értelmét ebben a kontextusban.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124788) Apollyon válasza aelod (#124787) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Volt olyan is, hogy már levízhajtózva beszedett egy csomó magnéziumot meg kalciumot"
1-2 hónapja néztem bbtv-t, jó régit kb 102. lehetett, amiben pont a Csuhai meséli ezt a sztorit. Konkrétan székrekedése volt, és napokon keresztül agonizált a kórházban. Valami 12 liternyi cuccot szedtek ki belőle. Ekkora baromnak lenni már tényleg teljesítmény.
A faxbúk meg remekül tükrözi a színvonalat, az ismerőseivel együtt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#124789) Shingen válasza Apollyon (#124788) üzenetére


Shingen
addikt

Konkrétan székrekedése volt,
Nem. Pont a kevés víz miatt leáll az emésztése és belekötött a belébe cucc.

風林火山

(#124790) Shingen válasza aelod (#124787) üzenetére


Shingen
addikt

De tudtuk, hogy ő nem egy észlény.

Nem észlény de jó csinál vmit. van vállalkozása egy jó buxája.
Na meg lovéja, meg egy jó kis BMW.

vagy lehet Béla terelgeti az utját.

風林火山

(#124791) BÁ Nutrition válasza HussarF (#124785) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"A Scitec helyében megtiltanám, hogy bármit is nyilatkozzanak vagy kiírjanak. Ha valamit írni akarnak, akkor odaadják a cégnek, az meg átfuttatja egy lektorral vagy tördelővel vagy mi a fenének hívják ezt az újságoknál és utána jelenhetne meg."

hat ez megalol, ne haragudj :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124792) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#124791) üzenetére


Zola007
veterán

szerintem sem lenne értelme lektoráltatni a posztokat.
Elég lenne átfutni egy 3. osztályosnak, már sokat lökne a színvonalon.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#124793) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#124791) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én elolvastam ezt a facebook postot. De fel se merült bennem hogy mekkora hülye ez a Csuhai nekem inkább szimpatikus volt hogy nem keni senkire hogy hülye szervezés stb..

Az meg egy dolog, hogy mit ért el meg hogy azért főleg saját lóvéból hobbiból elmegy Ausztráliába versenyezni.. Sztem túl sokat ehhez a scitec anyagilag nem járul hozzá...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124794) GoTReX


GoTReX
őstag

Mai hát-bicepsz szuper volt. Személyi edzővel beszélgettem, kb ez tizessel többnek gondolta a testsúlyom. Nem tudom ez jó-e,de szerintem pozitív. :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#124795) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#124793) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nalam nem asta el magat szoval.. pont azert irtam h ez az egesz csak egy sport. Felesleges tul nagy mitoszt moge tenni. Nyugodtan irkaljon azt a faxbukra amit gondol. Foleg h full szinpazikusan viselkedik a szinpadon.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124796) Dani82 válasza Woodslave (#124793) üzenetére


Dani82
senior tag

Van kint Scitec stand az expo teruleten, ahol egesz nap kint vannak a team tagok a verseny idejet leszamitva. Tehat az ut, szallas stb fizetve van a ceg altal

(#124797) Woodslave válasza GoTReX (#124794) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mutatja mennyire hozzáértő ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124798) Woodslave válasza Dani82 (#124796) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Akkor nem szóltam jó nagy balfax volt :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124799) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok ha tudtok valakit aki esetleg ilyet keres [link] kérlek ne tartsátok magatokban. :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124800) Fandango válasza Angel2014 (#124799) üzenetére


Fandango
veterán

Ezért bünti jár, csak úgy szólok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.