Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123101) ncc1701 válasza BÁ Nutrition (#123100) üzenetére


ncc1701
veterán

Már 43 vagyok, ezeket meghagyom a fiataloknak. Még decemberben nyomtunk csúcsba egy 170-et, az ment, a 180 már qrva szar volt. Ettől már teljesen elszoktunk, ritkán nyomunk csúcsot. De ez már nagyon nem motivál, és ugye mellre csinálunk 7 gyakorlatot, szóval a pénteki edzést hétfőn még érzem.

[ Szerkesztve ]

(#123102) Alpachino válasza BÁ Nutrition (#123100) üzenetére


Alpachino
veterán

kb. igem ,mert én pl. "csak" 150-be egyet nyomok 120-ba 6-ot...a negyedik sorozat végén.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#123103) HussarF válasza aelod (#123093) üzenetére

Én ilyen 2011 vége, 2012 eleje környékén találtam a srácra, pont mikor már pár hónapja halott volt. Nézegettem sok videóját és amúgy nekem így összességében szimpatikus volt.
Persze 100%-osan hozta a köcsög, flegma, beképzelt gyúrós formát. Összehozott egy kurva jó formát és azt teljesen ki is használta. De pont én ítélném el ezért? Ugyanezt tettem volna. Ha dolgozok egy csomót és úgy nézek ki utána mint egy görög isten, akkor nem bújok be a szobámba, amíg elmúlik, hanem learatom a befektetésem babérjait.
De ő amúgy vissza is adott a közösségnek, volt, amikor komolyabbra vette a figurát és motivált meg segített másokat is.

(#123104) BÁ Nutrition válasza ncc1701 (#123101) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en csak annyit mondtam h messze most se vagy tole

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123105) Woodslave válasza HussarF (#123103) üzenetére


Woodslave
nagyúr

2012 eleje környékén találtam a srácra, pont mikor már pár hónapja halott volt. hát ne irigyellek :Y Te hívtad a zsarukat? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123106) Woodslave válasza Alpachino (#123099) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123107) HussarF válasza Woodslave (#123105) üzenetére

Mi az, Wood, vicces cigit szívtál? ;]

(#123108) Woodslave válasza HussarF (#123107) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sajnos nem :( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123109) Woodslave válasza Tamoo (#123097) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja amúgy ez guggolás ha nem olvastál volna nagyon vissza, szóval nem egy nagy szám :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123110) kk831228 válasza Woodslave (#123105) üzenetére


kk831228
addikt

Még volt egy kis "dolga" előtte... 😂 ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#123111) Woodslave válasza kk831228 (#123110) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te beteg vagy :U

;] (vagy én mert arra gondolok amire te nem gondoltál csak én azt gondolom hogy te azt gondoltad amire gondolok és amiatt azt gondolom beteg vagy ) :K

igazán vége lehetne már ennek a kemény munkanapnak :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123112) kilinked válasza kilinked (#123055) üzenetére


kilinked
csendes tag

Esetleg Oxygen Wellness Fáy, de az szerintem drága lehet napijeggyel.

(#123113) Woodslave válasza kilinked (#123112) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a Meccában már voltam, meg azt néztem hogy a szállodától messzebb van.. Na mindegy valszeg xarok bele a héten azért a négy edzés meglesz, a Mesterrel nem tudok edzeni úgy néz ki szóval hagyom is :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123114) Tamoo válasza Woodslave (#123109) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ja, azt hittem oldalemelés.
Mindent visszaolvastam természetesen. ;] :D

(#123115) KillerATi


KillerATi
tag

Sziasztok!

Tudom valószínűleg ezerszer feltettek már hasonló kérdést, próbáltam rákeresni a dolgokra, de nem nagyon találtam olyasmit, ami konkrét választ adott volna. Nemrég kezdtem bele az edzésbe, teljesen új számomra az egész közeg. 184 centi vagyok, 115 kiló, 2 éve egy autóbaleset után 85ről szaladtam fel ide, egy csigolyatörés aztán később pedig a lustaság miatt. Egyelőre ismerkedem az egésszel, próbálom nem tönkretenni magam rögtön az első időkben. A kajámat próbálom rendbe rakni, az edzés úgy néz ki jelenleg, hogy egy fel óra gyors gyaloglás futógépen, 135-140 körüli pulzussal, bemelegítés gyanánt, aztán izomcsoportonként 2-3 gyakorlat 4 széria 8-10 ismétlés, nagyrészt apró 20 kiló körüli súlyokkal, kivétel a láb, oda 40-60 kiló is megy, könnyedén. A kérdésem első része erre vonatkozna, hogy úgy nagyjából jól csinálom-e, bár remélem igen, mert a legtöbb kezdő edzés terv hasonlókat ír. A másik kérdésem a táplálék kiegészítőkkel kapcsolatos. Vitamin és izuletvédő megy, edzés után kellene fehérje, de milyen? Illetve, így ezzel a túlsúllyal előbb a diéta, vagy inkább tömegelni és utána diéta? Egy barátommal járunk le, ő régebb óta űzi sokkal mint én, ő mindenképp a tömegelés, és a Szemes illetve Szúrós segédeszközök fele próbál terelni, de ezen a szinten ahol állok, szerintem totálisan értelmetlen. Elnézést kérek a hosszú hszért, csak úgy gondoltam hogy ennyi Infó szükséges rólam ahhoz, hogy esetleg ha valaki kedvet érez pár tanáccsal ellátni, akkor könnyebb dolga legyen.

(#123116) Fandango válasza KillerATi (#123115) üzenetére


Fandango
veterán

Azt kell, hogy mondjam a barátod igen nagy h*lye, ha még tömegeltetni akar ekkor súlyhoz, a szúrós cuccra meg inkább nem mondok semmit, ha akarja akkor ő úgy cseszi szét magát ahogy gondolja, de te ebből maradj ki.
Kezdő, átmozgató edzéshez kicsit soknak találom a gyakorlatok számát, elég 1-2 izomcsoportonként, de ha alapgyakorlatokat csinálsz csak, talán még jobb lenne.
A csigolyatörés miatt lehet, hogy jobb lenne kerülni a gerincet terhelő gyakorlatokat, de ezt inkább egy szakemberre bíznám.
Fehérjéből egy nevesebb gyártó koncentrátuma jó lesz (pl. Biotech, Scitec, Myprotein).

[ Szerkesztve ]

(#123117) aliquis válasza KillerATi (#123115) üzenetére


aliquis
tag

Akinek ilyen barátja van,nincs "szüksége" ellenségre. ;]

Viszlát!

(#123118) KillerATi válasza Fandango (#123116) üzenetére


KillerATi
tag

Akkor maradok a diétánál! 100%WPP megfelelő lehet akkor gondolom. Ezen a szinten gondolom még felesleges a glutamin meg a bcaa meg az egyéb kiegészítők igaz?

[ Szerkesztve ]

(#123119) sutyesz96 válasza KillerATi (#123118) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nézz ki 1-2 BCAA meg glutamin pakkot azért. Na és azt az összeget költsd kajára. :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#123120) GoTReX


GoTReX
őstag

Myprotein gyár kicsit másképp:U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#123121) Angel2014


Angel2014
addikt

Szomorú nap... 3 testépítő ismerősöm halt meg ....😢 😢 😢

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#123122) Fandango válasza Angel2014 (#123121) üzenetére


Fandango
veterán

Mi történt velük? :Y

(#123123) Angel2014 válasza Fandango (#123122) üzenetére


Angel2014
addikt

Tüdőembólia. szívinfarktus, Misinél most jött a hír...de ő nagyon készült most versenyre ...ott a koksz lehetett...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#123124) GoTReX válasza Angel2014 (#123121) üzenetére


GoTReX
őstag

Óhhh bakker, nyugodjanak békében! Közülünk Kormány Misiről van valami képem, jópár videóból.Baszki de fiatal mind....

XBOX ID: GoTReX #4839

(#123125) Woodslave


Woodslave
nagyúr

vótam atta. Felraktam a 3 tárcsát. A bemelegítők sorozatok qrva jól mentek. A munkasorozatban ment az 5.. :K Örültem, mondjuk qrva nehéz volt. Aztán gondoltam kipróbálom 140-et 1 után már úgy gondoltam többet nem kéne :D Aztán r+132 5x 12,5 3*6.. Rohadtul kivett az első sorozat. :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123126) Woodslave válasza GoTReX (#123124) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát ez szomorú.. :( Versenyre készült. Ennyit erről. Semmi értelme nem volt lehet brutál fizikuma volt de a szakadt bicepsszel semmi esélye nem volt normális versenyen. Azt meg nem hiszem hogy egy x helyezés annyit lendített volna a megélhetésén.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123127) GoTReX válasza Woodslave (#123126) üzenetére


GoTReX
őstag

De h-h egyszerre? Lehet valami pancsolt szar került piacra, vagy nincs összefüggés?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#123128) GoTReX válasza Angel2014 (#123123) üzenetére


GoTReX
őstag

Infarktusnak van valami előjele? Mert baszki összeesel a fürdőszobába és ha senki nem nyitja rád az ajtót, akkor ennyi volt...

XBOX ID: GoTReX #4839

(#123129) Angel2014 válasza GoTReX (#123128) üzenetére


Angel2014
addikt

Az hirtelen szívhalál...az infarktus úgy kezdődik mintha a hasad fájna és égne a gyomrod ...utána a mellbimbó magasságában középen a szegycsontnál nagyon nyom fáj,,mintha valaki taposna nehezen veszed a levegőt...az elkezd karra kisugározni kézfejig ami zsibbad...utána az átterjed hát ,lapocka , fogak és állkapocs fájásra...vele jön a vérnyomásesés hideg verejték. Szóval vannak előjelei...én szedem a korra is tekintettel az aspirin protektet ,és a karnitint iszom rendszeresen mostanában...az az egy ami a trigricerint , koleszterint és a cukrot tudja csökkenteni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#123130) rwin5 válasza GoTReX (#123128) üzenetére


rwin5
őstag

Előjele nincs túlzottan, ami befolyásolhatja, hogy "lesz" legjobban az az életmód.
Pár éve halt meg ismerősöm, nem tudom már pontosan hány éves volt 16-20 közt, sosem tudott róla, hogy epilepsziás, fürdőben rosszul lett úgy beütötte a fejét, hogy meghalt.

Pár napja volt Thaiföldön, hogy 2 srác meghalt motorbalesetben, az egyik volt osztálytársam másik meg a haverja.

Tüdőembóliával amúgy kimenni a sarki boltig is életveszélyes, nemhogy koxolni ezerrel + emelgetni a súlyokat nem csoda, hogy meghalt.

(#123131) Angel2014 válasza rwin5 (#123130) üzenetére


Angel2014
addikt

Épp ma kitettem Csepelen volt a legnagyobb légszennyeződés 10 ismerős halt meg tüdőembóliában...szerintem van köze hozzá...néz utána...szmog.

Rövid távon a rendkívül apró részecskék a tüdőbe jutva nem akadnak fenn, nem szűrődnek ki (mint a nagyobbak, amelyek "csak" irritációt, gyulladást idéznek elő), hanem a véráramba is bejutnak, és ott vérrögképződést indítanak el. Az így keletkező vérrögök trombózist, stroke-ot, szívinfarktust, tüdőembóliát okozhatnak

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#123132) Woodslave válasza Angel2014 (#123129) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most elmegyek a háziorvoshoz úgyis kell beutaló a reumatológiára (lol ;] ) mert komolyan szoktam ilyeneket érezni.. Próbálja az ember magyarázni, hogy a szegycsont a toló miatt, a zsibbadás a teniszkönyök stb. de komolyan mondom éjszaka amikor lefekszem van némi halálfélelmem, pedig amúgy napközben vagy edzésen soha semmi ilyesmit nem érzek :U Mondjuk a felsorolt tüneteknél a hátfájásig már nem jutok el..

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123133) Angel2014 válasza Woodslave (#123132) üzenetére


Angel2014
addikt

Nekem volt ami ezt csinálta rohammentő vitt el többször is egyrészt fekvő helyzetben ágyban kipörgetem a pulzust 190 ig bevittek vettek vért az enzim miatt ami kimutatja az infarktust, oszigén nézés csipesszel , ekg , röntgen, terheléses ekg, ultrahangos vizsgálat, de semmi...azt mondják tietze szindróma Tietze syndróma,hogy nyitva a nyelőcső és feljön a sav ami ugyan ezeket a problémákat csinálja és be vannak gyulladva a szegycsont és a porc izűletek.

Zsibbadás mögött nagyon sok minden állhat...elsődleges ami a mi sportunkban megszokott a szívnagyobbodás , itt nem tudja úgy eljuttatni az oxigént a végtagokba,főleg ha van egy kis érszűkület .

Az erek érfalak állapota pl kreatin a sok fehérje merevíti és meszesíti is az érfalat a koksz is ezt csinálja ezért magas a vérnyomás amikor szeded.

pszihés állapot, pánikroham,

és szervi idegi problémák..

Amúgy nekem is lefekvésnél jön ez a pulzus pörgés szívdobogás ...napközben edzés alatt semmi...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#123134) sutyesz96 válasza Woodslave (#123132) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ne hagyd a topik trollja megfertőzzön. ;]

Azért a placebo erős cucc tud lenni, inkább tanácsolom hogy lendülj túl ezeken a problémáidon..

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#123135) Woodslave válasza sutyesz96 (#123134) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Csak hülye vagyok? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123136) rwin5 válasza Woodslave (#123132) üzenetére


rwin5
őstag

De ezek tünetek után amit leírt Angel nagyjából 5 perc múlva infarktusod lesz :D Így nálad tuti nem az :D

(#123137) Woodslave válasza rwin5 (#123136) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kihordtam lábon :D

ma megvolt az első diéta győzelmem..Este asszony pizzát rendelt, de én a csirkerizsem ettem. Igaz nyomtam rá 22 gramm e-szám mentes ketchupot, de ma nem volt nem trackelt kalóriám, 2500 alatt maradtam.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#123138) ncc1701 válasza GoTReX (#123127) üzenetére


ncc1701
veterán

Szerinted focisták, élsportolók mitől halnak meg hirtelen? Sok a cucc. Ahol a versenysport kezdődik, ott ér véget az egészség.

Ma mell relatív jól ment, bár a 125-be a végén csak 9-et nyomtam. De xarom le. :)

[ Szerkesztve ]

(#123139) Fandango válasza Angel2014 (#123123) üzenetére


Fandango
veterán

(#123140) Angel2014 válasza Fandango (#123139) üzenetére


Angel2014
addikt

Megkérdeztem rá írtam azt mondja igaz lehet...be volt fordulva nagyon... :(((

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#123141) Fandango válasza Angel2014 (#123140) üzenetére


Fandango
veterán

Egyre több helyen jelenik meg ez a Facebookon.

(#123142) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Van esetleg tippetek arra hogy mivel pótolhatnám a haverokkal összeülős-meccsnézős-filmezős estéknél az esetlegesen elfogyasztandó popcornt/chipset? Pepsi helyett már találtam kólás BCAA-t, rágcsálnivaló kellene valami egészségesebb alternatíva ami esetleg haveroknak is bejönne.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#123143) ncc1701 válasza sutyesz96 (#123142) üzenetére


ncc1701
veterán

Marha steak.

(#123144) sutyesz96 válasza ncc1701 (#123143) üzenetére


sutyesz96
őstag

Az se hátrány ha megúsznék ~10k alatt egy estét. :P

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#123145) Angel2014 válasza sutyesz96 (#123144) üzenetére


Angel2014
addikt

Ez a szárított marha nyavalya a chiliben 1200 ft..a halas és a csirkés 800

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#123146) Freddycom válasza sutyesz96 (#123144) üzenetére


Freddycom
őstag

Beef jerky vagy pörc. Az utóbbiban kalória van egy kevéske. :D

(#123147) sutyesz96 válasza Freddycom (#123146) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ennek nem igazán látom értelmét. :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#123148) aelod válasza sutyesz96 (#123142) üzenetére


aelod
veterán

Mondjuk eztpróbáltad már?

Barna Robi is öngyilkos lett anno. Hiába a koksz versenyszinten nem csak a testet eszi meg hanem az elmét is rendesen ki tudja kezdeni...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#123149) Angel2014 válasza sutyesz96 (#123147) üzenetére


Angel2014
addikt

Neeeem? Tessék....legalább ettől nem leszel töketlen és 70 g fehérjével lehet 50-es lesz a karod...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#123150) ncc1701 válasza Angel2014 (#123149) üzenetére


ncc1701
veterán

Pláne a 30g zsírral. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.