Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124201) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Nem vagyok egy sóbernorbert, de azért szeretem a testmozgást. Eddig napi 20km kerékpározás mellett (tavasztól őszig, ha nem bicikli, akkor napi átlag 6-8km séta) otthon kínozgattam magam kézisúlyzókkal, illetve napi 120-150 fekvőtámasszal kedvtől és vitalitástól függően. A karácsonyi időszakban tornán kívül semmi nem vót, tunyulás ezerrel. Megint nekirugaszkodtam a fekvőknek, mert találtam egy nagyon jó gyakorlatot. Sittes fekete tagtól nyúltam le egy fimből. Lényeg, hogy öklön könyök lehetőség minél jobban test mellett vállmagasságig jön fel talajérintésből. Kollegám kicsi fekvőnek hívja. Beszarás nehéz a klasszikus fekvőhöz képest, nagyon megtetszett. Viszont nagy örömömben sikerült szétbarmolnom vele a tricepszem és most 3 után összeesek a fájdalomtól. Nem hinném, hogy izomszakadás, inkább csúnya húzódás. Kérdésem az lenne, hogyha ilyen intenzív a fájdalom, akkor meddig ne nyúljak ilyen jellegű gyakorlathoz? Sportkrém, meg stb.? Illetve ez a gyakorlat ajánlott? Leginkább a vállat és a tricepszet terheli ha jól tudom.

Régen (10éve nem voltam) előszeretettel jártam terembe is, de undorom van már az egésztől, amit ebből sikerült csinálni. Nyár előtt 2hónappal a jólfésült csinifiúk lemennek a terembe mert nemsokára villantani kell a felsőtestet és porral felfújják magukat. Kérem szépen ez milyen testedzés? :) Ezen kívül mindenkin tolja a porokat. Én rosszul vagyok ettől. Tudom nincs benne semmi rossz, meg ezek már hüdejócuccok, de akkor is csalásnak érzem :D

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#124202) Biznisz Elek válasza pimmi (#124200) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

Meg mindig nem profikent de esetleg akkor jobb minosegu feherje ami ajanlott esetleg amino melle. Meg multivitamin. Es ajnalott ez is 😀

https://www.pdf-archive.com/2011/11/26/drugs-bunny-a-sarga-kapszula/

Bocs mobilrol vagyok :)

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#124203) szuszinho


szuszinho
őstag

Mára tényleg elég :C

(#124204) Woodslave válasza pimmi (#124200) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem is maximum valami jó minőségű finom tejsavó fehérje por, hogy legyen valami élvezeti értéke és ne csokistejet vagy kakaót igyál. Ha megvan a fehérje akkor valszeg túl sokat nem segíti az izmosodást, de edzés utáni jutalomnak jó lesz.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124205) pimmi


pimmi
senior tag

köszi nektek, ajánlani tudtok valamit, esetleg ilyen? BioTech USA, Nitro Pure Whey, vagy BioTechUSA Nitro Pure Whey Gold, vagy árban jobb de minőségben ilyesmi valami?

(#124206) bigmasterg válasza hito (#124201) üzenetére


bigmasterg
addikt

"és porral felfújják magukat"
Ez jó. :))
Tudsz linkelni ilyen fújató porokat?: :D

Nem kevered véletlenül a táplálékkiegészítőket a szteroidokkal?

Sima legláis táplálékkiegészítőkkel két hónap alatt pont semmit sem lehet elérni.
De amúgy is sok fajta terem van, sok féle emberrel, van ahol minimális a hülyegyerek felhozatal, van ami meg tele van velük. Szét kell nézni, lehet normális termet találni.
De amúgy meg ki nem szarja le, hogy mit csinál a másik? E miatt ne járjak edzeni? Ugyan már...

[ Szerkesztve ]

(#124207) God Vazzeg válasza Woodslave (#124186) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Teljesen egyetértek. Szerintem se kellene tiltani, meg homokba dugni a fejünket hanem ahogy egy dohányosnak vagy egy alkesznak, ugyanúgy egy sportolónak is szüksége lehet segítségre. Lehet ha így lenne lenne még Barna Robink meg Kormány Misink.

Amikor kiáll a színpadra mindenki éljenzi, az embereknek tetszik, de amikor kiderül hogy ehhez koxolt akkor meg jön az elítélés. Olyan ez mint elvárni egy autótól hogy 5mp alatt legyen 100-on de ha kiderül hogy turbó van benne akkor már szar és nem kell. Ja de mégis, az autónál oké ez is. Na akkor hogy is van ez?

(#124208) God Vazzeg válasza hito (#124201) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"Nem vagyok egy sóbernorbert"

Nem vagy? Akkor viszlát! ;]

(#124209) Woodslave válasza pimmi (#124205) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha túl sokat nem akarsz utána járni rendelgetni akciót várni akkor sztem a biotech is tökéletes. A nitro pure íze, állaga teljesen ok. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124210) Woodslave válasza God Vazzeg (#124207) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K tökéletesen képmutató felfogás ami a koxal kapcsolatos. Mármint a társadalom részéről.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124211) pityaa23 válasza aelod (#124199) üzenetére


pityaa23
senior tag

Csak óvatosan a pöcsnövekedés miatt szedőknek, ez igazából a pubertás fiúknál léphet csak fel! :D Csöcsöt viszont lehet hogy hoz valamennyit, ha éppen ez a cél, hát egyék! :D

[ Szerkesztve ]

(#124212) szuszinho válasza God Vazzeg (#124207) üzenetére


szuszinho
őstag

Viszont, egy alkesznak, meg egy dohányosnak a segítség a leszoktatásban próbál megmutatkozni, nem abban, hogy "jóvan, rászoruló bádis vagy kapsz egy kis koxot."

(#124213) -Ben- válasza aelod (#124165) üzenetére


-Ben-
veterán

Bocsánat, ha marhaságot kérdezek, de ez így most nem világos nekem.

Vegyük alapul a mellet. Mellre 4 gyakorlat és összesen 4-5 sorozat? Tehát átlagban minden gyakorlatból 1 sorozat vagy minden gyakorlatból 4-5 sorozat? Én úgy értelmeztem, hogy összesen 4-5 sorozat, de ezt kevésnek találom egy kicsit. :F

(#124214) aelod válasza -Ben- (#124213) üzenetére


aelod
veterán

Bocs azt hittem egyértelmű. Egy gyakorlat 4 sorozat.

(#124210) Woodslave

A társadalom (dilettánsok) részéről az is kokszol aki nem.

(#124207) God Vazzeg

A dohányosnak miért kéne segítség? Szokjon le és kész. Lehet buzizni rágóval meg mágnes rezonanciával. Én letettem 4 éve egyik napról a másikra. Pont.

Aki mentálisan instabil és versenyez (rommá kokszolja magát) majd abbahagyja még instabilabb lesz. Aztán jön a depresszió és a szomorú esetek tömkelege.

Amikor kiáll a színpadra mindenki éljenzi, az embereknek tetszik, de amikor kiderül hogy ehhez koxolt akkor meg jön az elítélés.

Mert a sok b#f@sz nem látja a rengeteg belerakott munkát, lemondást, áldozatot ami az eredmény mögött van. Elintézik annyival (hogy megnyugtassák a kis egojukat), hogy ja kokszolt és azért. A sok kis majom meg elhiszi, ha tol egy kúrát akkor ő lesz a félhét.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124215) Angel2014 válasza D3W1L3 (#124196) üzenetére


Angel2014
addikt

igen...főleg a DEKÁT hamisítják a legjobban....de a kérdés van belőle hivatalos a kórházakban?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124216) D3W1L3 válasza Angel2014 (#124215) üzenetére


D3W1L3
tag

Gyógyszertárban tudsz kiváltani ha felírják

(#124217) hito válasza bigmasterg (#124206) üzenetére


hito
nagyúr

Lehet, hogy nagyon le vagyok maradva de nekem minden "fújtató" por, ami nem a tányéron található normál élelmiszer ;]

De amúgy meg ki nem szarja le, hogy mit csinál a másik? E miatt ne járjak edzeni? Ugyan már...

Ebben teljesen igazad van, csak én nem nagyon tudom tolerálni ezt a légkört. Rendhagyó módon otthon sokkal jobban megy az edzés. Van akinek meg otthon nem megy, mert nem ad elég motivációt az otthoni környezet, nincs az a plusz, amit a terem hangulata tesz hozzá.

God Vazzeg: diszkrimináció :O :D

Egyébként a kérdésemre tanács? Pihentessem, locsoljam valami krémmel, masszíroztassam thai lányokkal, vagy mit csináljak vele? :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#124218) Zola007 válasza hito (#124217) üzenetére


Zola007
veterán

tejet szoktál inni?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#124219) hito válasza Zola007 (#124218) üzenetére


hito
nagyúr

Nem jellemző sajnos :( KV-ba löttyintek, de ennyi. Kalciumra utalsz?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#124220) God Vazzeg válasza szuszinho (#124212) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Olvasd el még egyszer amit írtam.

(#124221) God Vazzeg válasza aelod (#124214) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Magadból indulsz ki. Van aki nem ilyen erős mentálisan, vagy máshogy reagál a dolgokra, de ettől még szükség lehet segítségre.

Persze, értem én a lelki hátterét mindkét oldalnak, pont ezért (is) gondolom hogy közelíteni kellene a két oldalt, mert most jelenleg nagyon szélsőséges. Aki koxol ész nélkül titkolja, aki nincs ebben benne az meg úgy reagál a koxra amit írtál is. Ha nem lenne tabu a kox téma, az egyszeri ember meg elfogadná ezt, közelebb kerülne a normális gondolkodáshoz mindkét oldal. Tudom hogy utópia ez, de ahogy örjöng a dohányos vagy a drogos leszokáskor, ugyanúgy depressziós egy koxos amikor lejön a cuccról. Az hogy nem mindenki reagál így az egy dolog, de ettől ez még létező rossz.

(#124222) aelod válasza God Vazzeg (#124221) üzenetére


aelod
veterán

Az a rossz, hogy elárasztják a kétes eredetű cuccok a termeket. Mindenki lutri módra magába tolja.

Régen volt az USA-ban a vietnami katonáknak a társadalomba való visszailleszkedéshez egy program. Lesz egy a kiégett bádisoknak is?

_______

Foud elszakított a lábát. Abból sem lesz jó eredmény az AC-n. Láttam Béláról képet. Lába brutál.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124223) Woodslave válasza God Vazzeg (#124221) üzenetére


Woodslave
nagyúr

látod még a fúvató por is csalás és ezt egy olyan ember mondja aki maga is edz, mi várható egy olyan embertől akinek köze nincs ehhez. Pedig sokkal tisztább lenne a dolog nyilván ha mindenki büszkén vállalhatná, megfelelő orvosi háttérrel. Mi ebben nagyobb csalás mint hogy valaki 2 méteres és kosarazik más meg 150 cm és szintén kosarazni akar... :D (jó ez pont nem jó példa)

Bár akkor is menne a hazudozás azon a szinten ami károsabb az edzéstervet, kieget meg mittomén mit áruló fake natty-k körében, szóval arra nem lenne jó hogy tudja az ember mi merre hány óra.

Aelod: azért te is rámondod egyből akármelyik instagramos "naturálra" hogy cuccol

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124224) aelod válasza Woodslave (#124223) üzenetére


aelod
veterán

azért te is rámondod egyből akármelyik instagramos "naturálra" hogy cuccol

Mert olyanokat linkeltél be aki egyértelmű, hogy nem natural, írjon ki bármit.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124225) Woodslave válasza aelod (#124224) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] mint ő?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124226) aelod válasza Woodslave (#124225) üzenetére


aelod
veterán

Őt nem linkelted eddig. Róla el tudom képzelni, hogy tiszta.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124227) rwin5 válasza Angel2014 (#124215) üzenetére


rwin5
őstag

Nem használnak dekát kórházban (szerintem nem is használtak sosem) amit tartanak és legtöbbször használnak tablettás: medrol, vénásan: solu-medrol.

kortikoszteroidot használnak csak, a speckó osztályokon adnak tesztoszteront a betegeknek, akiknek nagyon alacsony, vagy egyáltalán nem is termelődik már

amúgy nem krva unalmas erről beszélgetni? ide linkelgeted egyes embereknek a kúráit, meg a fényképeit stb, ezzel tölteni a szabadidőd? értelmesebb dolgokon is filozofálhatnál

(#124228) God Vazzeg válasza Woodslave (#124223) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na mindegy is, mert nem változik semmi úgyse. Annyit tennék hozzá, hogy nem csoda hogy nem vállalja fel senki a kox témát, anno mikor én felvállaltam, kaptam ám rengeteg oltást, volt aki privátban okádott... A fejekben nagy zűrzavar van, disznók elé gyöngy témája ez...

(#124229) dybo


dybo
tag

Még max. 1,5 hónap aztán diéta. 90 felé geci nehezen kúszik így a végén a súly, pedig zabálok mint a gép. Sokkal többet nem bírok ennél, szóval le is szarom! :D
Bél eléggé nagy szóval muszáj lesz buzizni, de ha leszívatnék onnan 2-3 kilót, akkor tömegelnék még egy évet, 94-95 kilóval talán már elégedett lennék, diéta előtt. :D
Bár nagy diétába tuti nem kezdek, szemét kaja minimalizálása, meg kardió, aztán meglátom ez mire elég.

[ Szerkesztve ]

(#124230) Shingen válasza dybo (#124229) üzenetére


Shingen
addikt

Jó a kar, de mi van a lábbal? ;]

風林火山

(#124231) dybo válasza Shingen (#124230) üzenetére


dybo
tag

Combom jó, vádli fos, mostanában álltam rá jobban, bár egyelőre sok változást nem látok. :D

(#124232) troller válasza dybo (#124231) üzenetére


troller
senior tag

Magasság mennyi?

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#124233) dybo válasza troller (#124232) üzenetére


dybo
tag

178-179

(#124234) pityaa23


pityaa23
senior tag

Állítgatom össze a dietetikus által megadott ételekből a diétámat. 168cm / 79 kiló vagyok, egy 8-10 felesleggel biztos. A fehérje 150-160g, ch 140, zsír kb 40. Ezekből kb 1800 kalória jön össze. Heti 6 edzés, 3 egész testes, meg 3 nap amikor futok kb 20 percet, a maradékot, hogy meglegyen az egy óra lesétálom 120-30 körüli pulzussal. Elég ez a kalória, szerintetek, vagy senki sem jós, csináljam egy darabig és a tükör meg a mérleg eldönti?

(#124235) aelod válasza pityaa23 (#124234) üzenetére


aelod
veterán

Deccrájt. BMR-t azért nem árt kiszámítani, hogy belődd a kalória bevitelt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124236) troller válasza dybo (#124233) üzenetére


troller
senior tag

Ahhoz már elég jó a 90kg naturálként. Én 185, de nekem 90 alá bemenni a célom, meg végre életemben először kockahasat összehozni. Persze ha 90 fölött összejönne a kockahas, akkor a fogyás nem lenne olyan fontos, de nem úgy néz ki :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#124237) pityaa23 válasza aelod (#124235) üzenetére


pityaa23
senior tag

Na hát az pont 1800 körüli. Ha nem edzek nagyrészt ülök, de semmiképp nem mozgok intenzíven.

(#124238) dybo válasza troller (#124236) üzenetére


dybo
tag

:) Nekem kb. 17 évesen látszódtak utoljára a kockák. Mostani tömeghez, kb. 10-12 kilót kéne fogynom, talán akkor jönnének elő. Pár éve már próbálkoztam, de kurva sok izmot is leadtam, így sok értelmét nem láttam. Majd ki derül most hogy lesz, de 80 alá nagyon nem akarok bemenni, inkább 82-83.

(#124239) Alpachino válasza dybo (#124238) üzenetére


Alpachino
veterán

Azért egy pajszer méretet közölhetnél, mert min. 45-ös-nek illik lennie szálasan, 90kg fölött meg pláne ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#124240) Shingen válasza Alpachino (#124239) üzenetére


Shingen
addikt

;] :D

風林火山

(#124241) dybo válasza Alpachino (#124239) üzenetére


dybo
tag

:D Jaja, tudom! Sajnos Angel tesztjén elbuktam. :( Se 45-ös nincs, se szálas nem vagyok.

(#124242) Alpachino válasza dybo (#124241) üzenetére


Alpachino
veterán

Basszus, pedig bíztam a képek alapján benne :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#124243) kk831228 válasza dybo (#124241) üzenetére


kk831228
addikt

közel van az 45-höz szerintem... :U :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#124244) sutyesz96 válasza God Vazzeg (#124207) üzenetére


sutyesz96
őstag

Más kérdés hogy a turbó a motorban még mindig természethez közelebbi módon működik, mint a szervezetben a kox.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#124245) rwin5 válasza sutyesz96 (#124244) üzenetére


rwin5
őstag

de ha az a turbó tönkremegy nagy árat kell fizetni érte, így a párhuzam egész reális :)

(#124246) Angel2014 válasza dybo (#124241) üzenetére


Angel2014
addikt

Mivel rövidnek tűnik az alkar így kis növésű embernek tűnsz, én olyan 42-43 at mondtam volna rá de lehet fordítva is ha túl magas az ember nem adja ki ... nem rossz legyél kitartó.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124247) Angel2014 válasza Angel2014 (#124246) üzenetére


Angel2014
addikt

Én így számoltam a csempéhez viszonyítva ..és a rogyasztás kb 25 cm...kb 160 cm mondtam volna... :U

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124248) dybo válasza Angel2014 (#124247) üzenetére


dybo
tag

:D
Pedig 178 körül vagyok. Az alkarom nem is, de a bicepszem tényleg rövid, nem is szeretem. Már régebben mértem, de 43 körül lehet.

(#124249) Zola007 válasza Angel2014 (#124247) üzenetére


Zola007
veterán

én sürgősen megfontolnáma helyedben, hogy belevágjak azonnal egy építészmérnöki MSc-be!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#124250) Freddycom válasza Angel2014 (#124247) üzenetére


Freddycom
őstag

Hát baszki, ha nem lennél, ki kéne találni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.