Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124801) rwin5 válasza Shingen (#124786) üzenetére


rwin5
őstag

Elmondta őszintén, hogy mi történt, mi ebben a hiúság? Nem tudom, hogy Csuhai baklövése a "gáz" vagy inkább ezek a jó "magyaros" kielemzések, személyeskedéses dumák amit itt a topikon is toltok. :) és érett férfiak vannak itt :DDD

(#124802) BÁ Nutrition válasza rwin5 (#124801) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem gaz egyik se. Miert lenne gaz ha van velemenye vkinek. Az lenne az h valaki odamenne az oldalara kiosztani meg okoskodni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124803) rwin5 válasza BÁ Nutrition (#124802) üzenetére


rwin5
őstag

Szerintem az, hogy itt vagy ott, igaz nem teljesen de valamilyen szinten hasonló. De nem ragozom a storyt, szerintem teljesen korrekt volt a beszámolója, a degradáló dumákba belemenni pedig teljesen fölös.

(#124804) HussarF válasza BÁ Nutrition (#124791) üzenetére

Nem haragszom. De pl. nálunk is benne van a munkaszerződésben, hogy nem csinálhatunk olyan gáz dolgot, amivel szégyenbe hozzuk a céget, pedig itt nem is az ember a lényeg. Na itt, ahol meg a karakter számít és előre van tolva, mint példakép ez fokozottan igaz kéne, hogy legyen. Csinálnék nekik hivatalos fb oldalt, amit profi tart karban és nem ő írogatja ki a hülyeségeit, hogy épp mekkorát kulázott. Legfeljebb elküldené az üzemeltetőnek, az meg kirakná sportolóhoz, meg a céghez méltó formában a dolgot. A többit meg intézhetné a privát fb oldalán.
Ahol adnak azért a látszatra, ott így csinálják.

[ Szerkesztve ]

(#124805) HussarF válasza rwin5 (#124801) üzenetére

Egyébként nem rosszindulatból írtam ezeket, csak belegondoltam, hogy ha én lennék a cég feje és azt szeretném, ha lennének versenyzőim, akik öregbítik a cég hírnevét és hozzák az eredményeket, ha már tolom beléjük ezerrel a pénzt. Erre ilyen balf*szokkal kell kínlódnom, mint Cedric, aki lekési a versenyeket, meg elbassza folyamatosan az időzítést. Amikor megnyeri végre az Arnold Classic-ot, akkor meg seggbebassza Arnoldot a színpadon. Meg Csuhai, akinek annyi esze nincs, hogy felálljon a színpadra amikor kell... Csak erre mondtam, hogy nekem bizony fájna a fejem rendesen tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#124806) BÁ Nutrition válasza HussarF (#124805) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

buny megmondta h a versenyzok hulyek >D
amugy nem mindegyik van teljesen beszamithato allapotban egy versenyfelkeszules vegen, lehet ha megkerdeznek a nevuket azt se tudnak. amilyen szinten ki van zsigerelve a testuk ez nem is csoda kulonosebben

rwin: pedig bizony rohadtul nagy kulonbseg van h itt beszelem meg/ki oket vagy a sajat oldalukon okoskodok. ismeretlenkent az vagy seggnyalas lenne vagy szemelyeskedes, attol fuggoen h egyetertek-e vele vagy sem. raadasul nem kerdezte senki h mi a velemenyem, szal nem okoskodok bele a dolgaiba ott, nem tartom etikusnak. itt viszont ami sokaig egy relative kisebb kozosseg volt(ahogy az alairasombol latod) es sokakat tobb mint tiz eve ismerek nyugodtan elmondhatom a velemenyem, nem kene h zavarja a Csuhait pl, foleg h pont mellette beszelek, de forditott esetben is ezt gondolnam. megtortent vele egy ilyen eset, ennyi, valszeg nem viseli meg annyira, mindegyik a Belara figyelt es kb egyutt keszultek vele h neki konyebb legyen, akarmennyire hulyen is hangzik
ilyen szempontbol ahogy Hussarf irja ertheto, de szerintem a magyar versenyzok apropenzt kaphatnak a kulfoldi profikhoz kepest, ezert se foglalkoznak vele tul sokat, pl Molnar Peti mar reg Scitec tag lehetne ujra csak ugye tobbszor elmondta mar h 1 doboz feherjeert meg par szem aminoert nem ir ala.. szal nem kell sokat belekepzelni szvsz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124807) GoTReX


GoTReX
őstag

Megy itt a téma, hogy ki milyen képet fest a sportról/sponzorról/önmagáról. Kapcsolgattam a tv-t és láttam hogy pumpalt Gabort éppen cidázza a Bioteches akkor is celeb leszek csaj. Na most vagy keverem valakivel, vagy van baj nem kicsi...

XBOX ID: GoTReX #4839

(#124808) aelod válasza BÁ Nutrition (#124806) üzenetére


aelod
veterán

pl Molnar Peti mar reg Scitec tag lehetne ujra csak ugye tobbszor elmondta mar h 1 doboz feherjeert meg par szem aminoert nem ir ala..

Mert a gymbeam biztos többet ad....

Jancsiék meg team tagok minden költséget (utazás, szállás) a szponzor áll ilyenkor.

(#124801) rwin5

Leírtam a véleményem. Ha nem tetszik ne olvasd. :U

(#124790) Shingen

Az érdemeit és amiért megdolgozott nem vitatom el tőle.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124809) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] én nem bírom a csávót annyira, de ez jó :D

Baszok én a kurva diplomájukra, meg a tudományos okoskodásukra, nekem olyan ne ugasson, aki nem izmos, mert szarok én a véleményére. :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124810) Freddycom válasza Woodslave (#124809) üzenetére


Freddycom
őstag

Ez az írás kurva jó. :D A többi cikke is hasonló vagy csak ez sikerült így?

[ Szerkesztve ]

(#124811) #15490560


#15490560
törölt tag

Sziasztok! Tudtok abban segiteni, hogy melyik most a legerosebb termogenikus zsiregeto? Baratnomnek kene, dieta melle (6 hete dietazik, meg kene dobni valamivel). Scitec PFX-et szedett de gyengenek tartja.
Muscletech Hydroxy Elite-et ajanlottak a teremben. Ez nem ilyen prohormonos cucc? Mert az nem kene.

(#124812) szuszinho válasza Woodslave (#124809) üzenetére


szuszinho
őstag

Én nem bírtam végigolvasni.

(#124813) aelod válasza szuszinho (#124812) üzenetére


aelod
veterán

Én sem. Ki nem állhatom ezt a csávót. Értem, hogy ez valami irónia akar lenni de pont rá vonatkozik aki ossza az észt az edzésről, táplálkozásról és sehogy nem néz ki. :U

(#124811) Tomas86

Minek neki? Versenyre készül? Diétázzon szépen tovább, felesleges szerintem.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124814) Woodslave válasza szuszinho (#124812) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja az első 5-6 bekezdés az jó a vége már nekem is sok volt :K

Aelod: az az irónia része.. ;]

Tegnap hős voltam nem csaltam semmit, pedig rántott hús volt otthon este, mi bajom lehetett volna ha hozzácsapok egy szeletet... De sikerült a hétvégén csinálnom magamról egy képet azt megnéztem minden egyes alkalommal amikor enni akartam a rántott húsból és működött :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124815) #15490560 válasza aelod (#124813) üzenetére


#15490560
törölt tag

Nem keszul, de naturalba szeretne kihozni iden a maxot. Vagy ami sikerul belole. O dontese, legalabb tudnek segiteni neki valami ertelmes otlettel.

(#124816) HussarF válasza Woodslave (#124814) üzenetére

Annyira okádék voltál, hogy ez erőt adott, hogy ne csalj többet vagy olyan jól néztél ki, hogy úgy érezted, ezt nem szabad elrontani?
Nem mindegy ;]

(#124817) Woodslave válasza HussarF (#124816) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az első :o :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124818) aelod válasza #15490560 (#124815) üzenetére


aelod
veterán

Értem. Nincs ilyen tapasztalatom sajnos. Nekem egyszer a biotech zsírégetőjét ajánlották. De nem éltem vele.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124819) HussarF válasza Woodslave (#124817) üzenetére

Pedig kajak a másodikra gondoltam először. Lásd a jóindulatom ;]

(#124820) Woodslave válasza HussarF (#124819) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze :K :R ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124821) Radnix válasza #15490560 (#124811) üzenetére


Radnix
senior tag

Ez most a legerősebb termogenikus zsírégető: DNP

Más: Üdv újra gyúrósok, remélem mindenki izmos, én csak dagadt vagyok 93kg-ommal :D

(#124807) GoTReX: Szerintem tökéletesen lefesti a helyzetet, és jól jellemzi a sportot művelők nagy részét, ne legyünk álszentek :D

[ Szerkesztve ]

(#124822) GoTReX válasza Radnix (#124821) üzenetére


GoTReX
őstag

Én ezt a sportot kicsit máshogy élem meg, leszek én a kevesek egyike akkor.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#124823) Radnix


Radnix
senior tag

A csuhai posztjával szerintem nincsen gond, talán bele lehet magyarázni, hogy közvetve a szervezőket hibáztatja, de szerintem csak szimplán beismerte hogy fax volt, ezért lecsúszott a top 10-ről.

(#124824) HussarF válasza Radnix (#124823) üzenetére

Nem a posztjával van gond, hanem magával az emberrel, hogy idióta ;]
Tegyük fel, hogy te vagy a szponzora, locsolod bele a pénzt, fizeted az ausztrál útját mindennel együtt, annyit vársz el, hogy tegyen meg mindent a legjobb helyezésért. Bizakodsz, mert hát látod, hogy keményen edzett érte meg hozott egy elég jó formát, hát bízol benne, hogy odateszi magát. Erre annyit sem képes megtenni, hogy amikor kell, ott álljon a színpadon. Komolyan, ilyen emberekbe hogy teszed a bizalmad, hogy építesz rájuk céget, meg imidzset? Abba gondolj bele, hogy ha a te pénzed van benne, akkor nem lenne minimális elvárás ennyi önállóság tőle? Mi lesz a következő? Rá kell tenni egy fejhallgatót, amiben az megy felváltva, hogy "belégzés" - "kilégzés"? ;]

(#124825) aelod válasza HussarF (#124824) üzenetére


aelod
veterán

Ezt kuruttyulom én is. Legalább te megértettél.

Vagy jobbra át balra át.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124826) God Vazzeg válasza Woodslave (#124793) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ugyanez. Ő már csak poénból versenyezget, pont leszarja, mellesleg én is leszarnám a helyében. Aminek nincs tétje azt le kell fosni, ezt megtanulja az ember idővel.. Amúgy meg a szájteknek a negatív reklám is reklám, szóval..

(#124827) Radnix válasza HussarF (#124824) üzenetére


Radnix
senior tag

Ja ilyen szempontból vizsgálva a dolgot persze igazad van, én sem szponzorálnám a scitec helyében, de hirtelen nem is tudok mondani versenyzőt akit szponzorálnék, kész szerencse, hogy nem vagyok a scitec helyében :D

(#124828) #15490560 válasza Radnix (#124821) üzenetére


#15490560
törölt tag

Életveszélyes, illegális cucc. Valami hülye még be is szerez belöle mert itt linkelted.

Természetesen boltban kapható legális termékre gondoltam ahogy a kérdésemben is látszik.

(#124829) Twistee


Twistee
csendes tag

Próbálta már valaki ezt a villámszálkásítást (mini cut)?
Tapasztalatok?

(#124830) God Vazzeg válasza Radnix (#124821) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kis dnp, kis növi, kis propi+tren ace, és kész a nyári forma. Ebből csak a dnp-t necces beszerezni, nem hiszem hogy van magyarországon..

(#124831) pityaa23 válasza #15490560 (#124828) üzenetére


pityaa23
senior tag

Redex, shreddex, vagy kettő együtt, Full force full burn amik eszembe jutottak.

(#124832) S e t h válasza Woodslave (#124809) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyon jó. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#124833) Shingen válasza Angel2014 (#124799) üzenetére


Shingen
addikt

Nem itt kellene posztolni a romániai bútorodat. ;]

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#124834) Shingen válasza HussarF (#124805) üzenetére


Shingen
addikt

Amikor megnyeri végre az Arnold Classic-ot, akkor meg seggbebassza Arnoldot a színpadon. Meg Csuhai, akinek annyi esze nincs, hogy felálljon a színpadra amikor kell... Csak erre mondtam, hogy nekem bizony fájna a fejem rendesen tőlük.

Ezen besírtam. :DDD

(#124807) GoTReX Ma néztem egy cikket, gázok nagyon

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#124835) GoTReX válasza Woodslave (#124814) üzenetére


GoTReX
őstag

Cöhhhhh....Pedig intergalaktikus csata van te p*raszt ! 😎 ;]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#124836) Angel2014 válasza God Vazzeg (#124830) üzenetére


Angel2014
addikt

Erről hallottál?

[link]

Arimidex
(anastrozol)

Az Arimidex (közönséges nevén anastrozole) egy olyan kifejezetten új szer, amelyet előrehaladott mellrákban szenvedő nők részére fejlesztettek ki. Az
előállító a Zenica Pharmaceuticals a szert 1995 decemberének végén dobta piacra az Egyesült Államokban. Az Aridimex az egyik első a legújabb (harmadik) generációs szelektív aromatáz enzimgátló szájon át alkalmazható gyógyszerek között. Hatását az aromatáz enzim működésének gátlásán keresztül fejti ki, ennek következtében gátolja az ösztrogénképzést. Mivel a mellrák esetében a ráksejtek többségét serkenti az ösztrogén, azt remélik, hogy a szervezet ösztrogénszintjének csökkentésével a betegség előrehaladását meg lehet akadályozni. Ez az alapvető szándék a Nolvadex esetében is, azzal a különbséggel, hogy ott nem az ösztrogén termelődését, hanem a hatásmechanizmusát próbálják gátolni. Nem túlzás az Aridimex hatását
drámainak nevezni. A gyógyszerrel kezelt betegekben napi egyetlen tabletta (1 mg) az ösztrogén keletkezését több, mint 80%-kal gátolja. Mivel a szer ilyen erős hatással van a hormonszintre, kizárólag klinikai alkalmazása terjedt el, amikor is olyan menopauzán már átesett nőknek adják, akiknek Nolvadex (tamoxifen-citrát) kezelés ellenére továbbra is előrehalad a betegsége. A mellékhatások, amelyek közé tartozik a hajhullás illetve hőhullámok jelentkezése, kétségkívül erősebben jelentkeznek a menopauzán már túljutott pácienseken.

A szteroidokat használó férfiak számára az Arimidex óriási lehetőségeket rejt. Mindezidáig a Nolvadex illetve a Proviron voltak a túlzott ösztrogénképződés elleni fegyvereink. Ezek a gyógyszerek, különösen egymással kombinálva, valóban hatásosnak bizonyulnak. Az Aridimex azonban sokkal hatékonyabban és egyszerűbben oldja meg ezt a feladatot. Bár használata még éppen csak terjedőben van, az első beszámolók nagyon ígéretesek. Napi egyetlen tabletta (akárcsak a klinikai gyakorlatban) bőven elegendőnek tűnik, sőt vannak, akik már napi fél tablettával is kiváló eredményeket értek el. Ha erős, gyorsan aromatizálódó androgénekkel, például Dianabollal vagy tesztoszteronnal együtt használjuk, hatékonyan gátolja a gynecomastia vagy a vízvisszatartás jelentkezését. Propeciával (finasteride, lásd Proscar) a folyamat még kedvezőbb. Ha egy olyan szert, amely az
ösztrogénné alakulást akadályozza egy 5-a-reduktázt gátló szerrel (tesztoszteron, metil-tesztoszteron, vagy önmagában Halotestin) keverünk, a mellékhatások a minimumra csökkenthetők. Ilyenkor elméletileg az erősen androgén tesztoszteron hirtelen és látványos izomzat-növekedést okoz, emellett azonban éppen olyan kevés kellemetlenséget okoz, mint a nandrolone. Ráadásként az izomzat minősége is jobb lesz, a sportoló sokkal erőteljesebbnek tűnik, izomzata jól definiált, felesleges vizet nem tartalmaz.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124837) God Vazzeg válasza Angel2014 (#124836) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ismerem, komoly aromatizálódáskor használják, mert képes kinullázni az ösztrogént, ami nem túl szerencsés. Nagyon mennyiségű szteroid mellé való, normális testépítőnek max versenyfelkészülés utolsó részében kellhet.

(#124838) Woodslave válasza Angel2014 (#124836) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nézettél már hormonszinteket laborban?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124839) Angel2014 válasza Woodslave (#124838) üzenetére


Angel2014
addikt

Gyerekkoromban néztek kórházban....de kéne most is csinálni.

Ezt a szert pont ma halottam a teremben.

God Vazzeg : de állítólag ez csak a mell részéhez nyúl hozzá....vagy az egész testre kifejti a hatását? A másik hogy zsírégetésre mondták a teremben ezt a szert.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124840) Jim-X válasza Angel2014 (#124839) üzenetére


Jim-X
őstag

Beirtad az Arimidex leirasat, elolvastad? Mi az, hogy csak a mell reszehez nyul hozza? :DDD

Ez olyan mint amikor az egyik nagy "patikus" a teremben azt mondta a vallaba boki a tesztot, mert annak kell fejlodnie... :DDD :C :Y :W

A játék az nem játék!

(#124841) Shingen válasza Jim-X (#124840) üzenetére


Shingen
addikt

Ez olyan mint amikor az egyik nagy "patikus" a teremben azt mondta a vallaba boki a tesztot, mert annak kell fejlodnie...

Ez jó ......... :D

風林火山

(#124842) Angel2014 válasza Jim-X (#124840) üzenetére


Angel2014
addikt

Most is azt írják nekem cseten...hogy felzabálja a zsírzsövetet a mell részei körül...ainjekciós stanazolt azért adták körbe régen mint a syntholt hogy az adott részen fejlődjön a tag.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124843) -Ben- válasza Angel2014 (#124842) üzenetére


-Ben-
veterán

Ez valami fantasztikus!! :Y Hasra és seggre nincs ugyanilyen? ;]

(#124844) Shingen válasza Angel2014 (#124842) üzenetére


Shingen
addikt

Ezt már te sem gondolod komolyan :F :Y
Van olyan szer ami csak mellre hat. :U

風林火山

(#124845) Angel2014 válasza Shingen (#124844) üzenetére


Angel2014
addikt

Mivel főleg mellrákos emberek kapják és főleg a mellrészeire fejti ki a hatását nőknél el is tűnhet az egész mell teljesen ....de azt írom amit itt mondanak...a férfiak ginekomasztikai műtét helyett alkalmazzák...

Ez a csöcsösödés vagy micsoda.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124846) Zola007 válasza Angel2014 (#124845) üzenetére


Zola007
veterán

azt vágod, hogy a nőknek nem a mellizmában szokott tumor lenni, hanem az emlőben?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#124847) Angel2014 válasza Zola007 (#124846) üzenetére


Angel2014
addikt

Igen épp ezért az emlő zsírszövetből áll nem?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124848) Jim-X válasza Angel2014 (#124845) üzenetére


Jim-X
őstag

persze a gyno egy mellekhatas, de nem ugy fejti ki a hatasat az Arimidex, hogy a tablettabol a kis zsirzabalok odagyulnek a csocsodhoz es leragjak... :DDD :W

szerk.: A mellrakosoknak is az osztrogen gatlas miatt adjak :K Olvasd mar el megegyszer legalabb amit linkeltel, ha mar belinkelted... :U

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#124849) aelod válasza Angel2014 (#124839) üzenetére


aelod
veterán

Dr Angel megint rendel ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124850) Jim-X válasza aelod (#124849) üzenetére


Jim-X
őstag

:C :C :DDD

A játék az nem játék!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.