Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103701) Cassidey válasza Woodslave (#103700) üzenetére


Cassidey
senior tag

Én simán lábazok 2 órákat, és nem én vagyok az egyetlen, szerintem az abszolút nem extrém. :U :)

(#103702) Woodslave válasza Cassidey (#103701) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó mondjuk rajtad nem csodálkozom ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103703) HussarF

Először a felhúzós videóját láttam meg, amin kicsit úgy néz ki, mint egy fogyatékos, de aztán wáááá, love :D
Natty or not? ;]
emilygetsstrong@insta

(#103704) Zola007 válasza Woodslave (#103700) üzenetére


Zola007
veterán

ez csak egy példa
bemelegítéstől ketyegett az óra az utolsó munkasorozat végéig.
8x6 guggolás
6x6 kitörés
4x15 merevlábas
5x15 adductor volt a program
viszont én sokat pihenek a sorozatok között (120-150-180 mp) és 5 percet a gyakorlatok között.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#103705) Zola007 válasza HussarF (#103703) üzenetére


Zola007
veterán

mondjuk olyan gerincferdüléssel és kyphosissal én nem erőemelgetnék, de ő tudja.
ennek a felhúzásnak a látványától gerincsérvet kapni ilyen

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#103706) Woodslave válasza HussarF (#103703) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó kajákat csinál :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103707) HussarF válasza Zola007 (#103705) üzenetére

Olyan vagy, mint egy nőgyógyász. Ahol más az örömöt keresi, te ott a hibát ;]

Amúgy én nem arra a videóra gondoltam, hanem a versenyesre.
Ahogy ott áll, kissé görnyedten, lecsapott vállakkal, meg a fejét előrehajtva, kicsit GYP beütésű :D Aztán ahogy megnézi az ember a képeit, a vér egyből lejjebb tolul :D

(#103708) Zola007 válasza HussarF (#103707) üzenetére


Zola007
veterán

megnéztem a képeit is, de bennem nem tolult a vér semerre
Bár a banános minipalacsintától egy kicsit éreztem némi bizsergést a gyomromban
Ízlésről kár vitatkozni, örülök, hogy neked tetszik

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#103709) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ma nekem is alsótest nap. Az utolsó előtti hete az edzésciklusnak (a deload héten még agyalok nem érzem túl nagy szükségét) 3*3 (azzal hogy az utolsó AMPRAP) 102 kg.... remélhetőleg 6-ot bele tudok szuszakolni így kb. a tervnél lennék, mert 120kg-s 1RM alapján számoltam. De az guggolás van ebből a szempontból a legjobban "felé lőve", pláne hogy a 4-ik ciklus vége 150-ra van számolva :D Na mindegy az még odébb van (december :D ) Aztán 60%-al (72) amennyi megy. Valszeg megeröltetem kicsit és addig nem rakom le amíg nincs meg a 20...

Felhúzás 145kg. Megpróbálom az első kettőt gurtni nélkül fordított fogással had' szokjam, (hátha nem szakad le a bicepszem) Az utolsó sorozat gurtni mert kell a 6 ismétlés :D

Ezután képlékeny. Ha nem lesznek a csarnokban akkor sétáló kitörés, ha lesznek akkor split squat.
Meg pár sorozat merev lábas.

Has talán..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103710) celf válasza Woodslave (#103687) üzenetére


celf
őstag

mozzarella+ zab?

sztem nagyon dope
kar, h draga a mozzi.

a linken egyenlore en telefonon egy cikk halmazt latok egymason, de erdekel a tema kifejezetten.
en is megfigyeltem hasonlot magamon edzes utan. (durranas eltunik)

amugy elvileg van az az osszefugges, h novekedesi hormon csokkenti az inzulin erzekenyseget, nem meglepo, hogy forditva is van kapcsolat. de majd elolvasom ha lesz idom.

nekem amugy nagyon jol mukodik az edzes utani azonnali eves, meg a teremben, dobozbol.

[ Szerkesztve ]

(#103711) Woodslave válasza celf (#103710) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja drága meg a kalóriatáblázatom szerint durva zsír 21gr a túróm meg 2.8. :U ráadásul a zabom inkább édes hangulatú, bár nem rakok bele csak fahéjat :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103712) gaborn1 válasza Woodslave (#103711) üzenetére


gaborn1
tag

[link]

Probléma megoldva, 100g 20g fehérje/8g zsír és nem is vészesen drága.

vagy

[link]

(#103713) Woodslave válasza gaborn1 (#103712) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nincs probléma egyelőre a túróval teljesen jó vagyok. De ezek nem rossz ajánlatok :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103714) celf válasza Woodslave (#103711) üzenetére


celf
őstag

van azert alacsony zsirtaltalmu. de az ara miatt amugy sem eri meg. de tul jo az ize. en nagyon csipem neha, reggel.

szamolod amugy a zsirbeviteled energiaszazalekra/grammra?

(#103715) Woodslave válasza celf (#103714) üzenetére


Woodslave
nagyúr

grammra ahogy ez az oldal adja

van egy alap kajám ami ki van számolva (jó mondjuk marad zsír a serpenyőben rizs a lábasban :D ) ezen kívül lecsúszik ez-az de nem sok (mittomén két kocka csoki, egy fél csésze menzaleves) ezt nem trackelem, mert nem tudom. Próbálom kiszűrni majd teljesen, majd meglátjuk.

ma a tervezett kajám 1700 kalória, erre jöhet majd még amit fent írtam.

Most célom azért a heti fél kiló átlagban lemenjen...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103716) Shingen válasza Cassidey (#103657) üzenetére


Shingen
addikt

Cassy, jó az új fekete rucis képed. ;)
Ide miért nem teszed be, felrobbanna a topik. ;]

風林火山

(#103717) Shingen válasza kk831228 (#103672) üzenetére


Shingen
addikt

Én is azt tolom, semmi puffadás nincs.
Woodnak a gyomrával van a baj, egy béltükrözés kellene neki. ;]

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#103718) Woodslave válasza Woodslave (#103715) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kaloriaguru.hu

Shingen: nyilván :K :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103719) Woodslave válasza Shingen (#103716) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y én azért megnéztem a kajákat is... ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103720) Shingen válasza Zola007 (#103708) üzenetére


Shingen
addikt

megnéztem a képeit is, de bennem nem tolult a vér semerre ;]
Neki más az ízlése na........ :DD

風林火山

(#103721) Shingen válasza Woodslave (#103719) üzenetére


Shingen
addikt

Hát ha téged az is érdekel.. :D

風林火山

(#103722) Shingen


Shingen
addikt

Ma megvolt kar nap.
Bic-Tric, szuperszettben, ez volt az uccsó, jövő héttől áttérek az egy izomcsoport 4 gyakorlat és egy max-ra.
Egy darabig hanyagolom SZsz., nem volt rossz érzem a karomba a roncsolást de miután megpihen nem érzem annyira atta volna.

風林火山

(#103723) Shingen


Shingen
addikt

[mutatta meg szétgyúrt izmait
Na........... :O

風林火山

(#103724) HussarF válasza Shingen (#103720) üzenetére

Nekem is van egy meleg ismerősöm. Diszkréten ő is így szokott fogalmazni, hogy "más az ízlése" ;]

(#103723) Shingen
"Csupa izom"

[ Szerkesztve ]

(#103725) Woodslave válasza Shingen (#103721) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát azért örülnél te is annak a palacsintának másnap reggel :K ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103726) gaborn1 válasza Shingen (#103716) üzenetére


gaborn1
tag

Addig senki nem robbana fel, amig zola nem rakna rá egy szakállat arra a képre is. :D

(#103727) Shingen válasza Woodslave (#103725) üzenetére


Shingen
addikt

Palacsinta helyett inkább annak örültem volna, reggel arra kelnék,hogy rajtam van. :D

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#103728) Shingen válasza gaborn1 (#103726) üzenetére


Shingen
addikt

:DD :DD

風林火山

(#103729) Woodslave válasza Shingen (#103727) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D hát arra én biztos nem kelnék fel hogy rajtad van ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103730) Shingen válasza Woodslave (#103729) üzenetére


Shingen
addikt

Elírtam :D Korrigáltam. :)

風林火山

(#103731) Zola007 válasza gaborn1 (#103726) üzenetére


Zola007
veterán

melyik képről is van szó? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#103732) gaborn1 válasza Zola007 (#103731) üzenetére


gaborn1
tag

[link]

Nem lesz egyszerű, mert hiányzik a fél feje, de nyűgözz le minket. :D

(#103733) Woodslave válasza gaborn1 (#103732) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szakáll pont ráfér :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103734) gaborn1 válasza Woodslave (#103733) üzenetére


gaborn1
tag

Attól félek beüt a transznemű apakomplexusom és szakállal jobban fog tetszeni. :DD

(#103735) Apollyon válasza Woodslave (#103698) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Na elkezdtem olvasni az első részt, hát ez valami iszonyat fárasztó, elsőre nekem úgy tűnik hogy valami sértődött magányos forma akinek régen nem volt pénze tápkiegekre, de csak semmi előítélet, olvasom tovább a többit is :K

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#103736) Zola007 válasza gaborn1 (#103732) üzenetére


Zola007
veterán

Ne légy olyan csőlátású. Nem kell mindenhez fej ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#103737) gaborn1 válasza Zola007 (#103736) üzenetére


gaborn1
tag

Ez a kép elszomorított, jobban dudorodik alul, mint én. ;]

(#103738) HussarF válasza Zola007 (#103736) üzenetére

Másodlagos nemi jelleg helyett megteszi az elsődleges is :D :D

(#103739) GoTReX


GoTReX
őstag

Nem adom az álszentet énis elgondolkoztam milyen lehet egy idő után rápróbálni valami kémiára,de utóbbi napokban lenézek terembe látom hogy nagyon beindultak a dolgok. Mellből nyomás ~40kg-ba nyolcadik már nem megy,de koktélokról már szó van..... Szálkásan bedurranva érkezéssel. Vastagodom ,úgy érzem jó úton haladok,de ez a szárazság kicsit letöri a szarvam. Lehet én vagyok roszhiszemű,és a háton vállmagasságban vörös pattanáshalmaz ,nedvedzőnek tűnő bőrrel is apai ágon örökletes cumó. Jön a nyár vagy mivan? :F

XBOX ID: GoTReX #4839

(#103740) madle válasza GoTReX (#103739) üzenetére


madle
őstag

aki hiúságból és hobbiból kokszol az meg is érdemli hogy a bedurrant izom és gynos csöcs mellé még legyen egy kis patesz-kráter is a hátra :D

(#103741) darkarthur válasza GoTReX (#103739) üzenetére


darkarthur
senior tag

Ez nem a hülyék sportja. Maradjunk ennyiben.

Mindenkinek megfordul a fejében a dopping. Nyilván az általad is említett bohócok meg sem próbálják felmérni, hogy vajon megéri e.

Nem kell foglalkozni másokkal, ennyi a lényeg. :K

Samsung S23 Ultra 5G

(#103742) ooooobi válasza Woodslave (#103688) üzenetére


ooooobi
senior tag

Pont ezt a tervet csinálom amibe ez a lábnap van. Akkor én most adtam a szarnak egy pofont és csirke maradok? :U :))
Amúgy jókat írnak a sorozatban? Majd este ágyban olvasva lesz csak rá idö elolvasni, olyan hosszuak. :)

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#103743) Shingen válasza gaborn1 (#103737) üzenetére


Shingen
addikt

:DD :)) ;] :C

風林火山

(#103744) GoTReX válasza darkarthur (#103741) üzenetére


GoTReX
őstag

Nyilván,de azért szarabbnak érzed az eredményeid.:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#103745) Woodslave válasza Zola007 (#103736) üzenetére


Woodslave
nagyúr

B+ :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103746) Woodslave


Woodslave
nagyúr

amúgy atta.

guggolás 102kg. 3-3-7. Majd 72kg 20 ismétlés
deadlift 145kg 3-3-6. Nem használtam gurtnit. Elég jó volt.

Aztán split squat és merev lábas szuperszett (a merevlábasat annyira nem csipázza a derekam valszeg xarul csinálom figyelnem kell jobban)
Has.

Lehet lesz teremfelújítás... Faxa tuti a legjobb formámban kap majd el és nem lesz terem egy hónapig másik teremben meg ugye felhúzni nem tudok, meg dugig van aztán meg drágább lesz és tele lesz idiótával de jobban nem fogok tudni edzeni.. :((

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103747) nitro16 válasza GoTReX (#103739) üzenetére


nitro16
senior tag

Ezt nem külön rád értve hanem általánosságban.

Sokan úgy akarnak illetve kokszolnak, hogy még a rendes tápanyagot se képesek bevinni, mellette esetlegesen a tápkiegeket. És olcsón akarják megúszni a kokszolást is, abból is szúrni nem mer, ezért inkább vesz valami "szemes takarmányt a terem látens dílerétől". Alapvetően nem egy olcsó sport ez, és ha az alapok nincsenek meg akkor teljesen felesleges ilyenre adnia az embernek a fejét. Meg sokan azt hiszik egy kúrától mindjárt össze jön az állom fizikum.

Végig kell nézni sorban a tényezőket.

-Kaja részen napi megfelelő mennyiségű/minőségű tápanyag bevitel.
(Ez határozza meg, hogy miként fog változni a tested.)

-Genetika, hogy mik a határaid és milyen gyorsan jutsz el oda illetve mennyi munkával.
(Széles vállöv,Kiss ízületek, izmok tapadása/formája,izomrostok aránya, gyógyszerekre való reagálás stb.)

-Edzés
(Megfelelő tudás, helyes kivitelezés, stb)

-Táplálékkiegészítők
(Ezek adnak egy kis pluszt ha az előző 3 rész rendbe van)

És akkor itt jönnek be a gyógyszerek.
Minden szernek megvan a sajátos hatásmechanizmusa, mit mivel érdemes/kell kombinálni, áthidalás, mellékhatások, helyreállítás itt(hormonok,máj,vese,pajzsmirigy,esetleg IR ezekre mind vanak külön-külön módszerek.)

Képbe lenni mikor melyik termékcsalád ami "viszonylag" megbízható, hogy ne legyen aluldózisolt/vagy csak nagyon minimálisan, ne gyulladjon/ ne kelljen vágni.

Képes vagy-e szúrni magad, heti 5-6-7-8-9x, megfelelő sterilitás/ beadási helyek ismerete. A hormon hatására a mentalitásod is megváltozhat, és rá tudsz kapni hamar ha kipróbálod szokták is mondani "egy kúra nincs csak első".

És akkor jön az bármikor történhet bármi, soha nem tudhatod mire, hogy reagálsz vagy nálad milyen mellékhatás jelentkezik ami esetleg másnál nem/ vagy nem ilyen mértékben jelentkezik.

Szóval nagyon meg kell fontolni, kinek mi éri meg és milyen áldozatot képes ezért bevállalni.

De minden elérhető amúgy, csak árat kell fizetni érte. Ki többet fizet, ki kevesebbet.
Az illúzió ebben csak az, hogy nincs ára, nem az, hogy nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#103748) GoTReX válasza nitro16 (#103747) üzenetére


GoTReX
őstag

Igen ezeket sok helyen olvastam. Feltehetően ezek a pizza hátak is a pult alól/egyetemi havertól/ gyúrós sráctól aki nagy helyről származó olcsóbb hígfos kategória és hormonális levezetés hiányának egyik mellékhatása lehet. Amúgy mindig is kíváncsi voltam egy ilyen szituációra hogy egy 20 év körüli srác (én huszas éveim végén járok) hogy kerül így bele/hozzá a cumókhoz. Én pár éve csinálom rendszeresen az edzést és a velejáró dolgokat ,kajára ,edzésre ,pihenésre és egészségre figyelve,de még sosem volt ilyen konkrét helyzet hogy beajánlottak volna . Ilyeneket nem számolok hogy hatajtós szekrény vállon vereget hogy neked már csak egy jó deca kúra kéne azt jól megdurrantana bazzeg javallatokat :DDD Furcsa érdekes mostoha testvére ennek a sportnak ez,és ugyanakkor rohadt kiábrándító is ,mert a 65kilós Instagram hősök fizikuma is szárazságban nem hozható naturálon,és ezt már nem is számolhatjuk kirívónak. Érdekes amúgy hogy nem tudnám megmondani miben ,de nagytöbbségben látható ha bejátszik valami , akár egy vézna embernél is. Én a szárazságban látom a magyarázatot, de lehet ezzel mellélövök. Okosok majd megmondják.:)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#103749) rwin5 válasza GoTReX (#103748) üzenetére


rwin5
őstag

nálunk több 20 év alatti koxol szerintem mint feletti, bár pont annak tudom be, hogy a kisebbségi komplexust valamivel ki kell egyensúlyozniuk :U

(#103750) nitro16 válasza GoTReX (#103748) üzenetére


nitro16
senior tag

Most már nem olyan szembetűnő ha valaki árul, mert régebben hangoztatták a terembe is hallatod oda mész és vásárolsz mert akkor nem volt büntetett a terjesztés most meg büntetik. Tápkieg boltosok is régen talán még most is szoktak pult alól "mást is eladni". Nevesebb magyar versenyzők, illetve az is megy, hogy valamelyik termékcsaládnak a legyártója megkeresi ingyen vagy sokkal olcsóbban add neki cumót cserébe azt kell mondja, hogy ezt vegyék mert ez a legjobb ami van és akkor abból is van 2 fajta széria. Versenyző megkapja a fullost, a kezdő meg egy alúldózisolt "szart" és még annak is örül mert valamit még is csak érez. Hatalmas biznisz, egyik legnagyobb tagot aki csempészet az országba 2 évvel ezelőtt fogták el a vámon mert feldobta a lefizetett embere, csávó ottmaradt egy kamionra való cuccal ami közel 200 milliós érték volt. Volt olyan magyar gyógyszertári eladó aki a növit adta ki bárkinek, és annál említettem már a múltkor, hogy ott az eladást vissza ellenőrzik. Csaj valami 9milliókat nyúlt le havonta, aztán elkapták és karperec... ilyen ez. Olyan mint a "party drogok" az is büntetett még is minden discoban jelen van.

Időnként szoktam hallani amikor egyik mondja a másiknak most ez megy meg az osztja a hülye haverjának a szöveget mintha tudná mi,hogy aztán neki sincs gőze róla. Ilyenkor jót szoktam röhögni magamban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.