Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104151) God Vazzeg válasza Shingen (#104150) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem nem kellene, nagyon vékony. Nem is tudnék ilyen lenni, de nem is szeretnék. Ettől függetlenül jól néz ki, de.. :)

(#104152) rwin5 válasza God Vazzeg (#104151) üzenetére


rwin5
őstag

+1 de a gatyóját elfogadnám ;]

(#104153) God Vazzeg válasza rwin5 (#104152) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem az se kellene :DDD ;]

(Pózgatya amúgy, de többek közt ezért se vonz a versenyzés rész.. :N )

(#104154) celf válasza FollowTheORI (#104142) üzenetére


celf
őstag

ez csávó kb. a köldökéig ér Schwarzinak, csak mondom. kigyúrt hobbit. najó, nem, de nem egy colos, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#104155) ooooobi válasza celf (#104154) üzenetére


ooooobi
senior tag

google szerint 191 cm, magasabb mint Arnold

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#104156) GoTReX válasza celf (#104154) üzenetére


GoTReX
őstag

Alkatilag ez inkább tűnik colosnak.Pont ezért nem jó szerintem...

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#104157) Shingen


Shingen
addikt

Ma láb nap volt, nem atta.
Fáradtan mentem le, csináltam, de nem érzem, hogy jól sikerült volna.

Vállam baszakodik, ha előre mozdítom a karom mintha fekve nyomnék egy kattanás hallatszik és olyan érzés mintha a porc ugrana egy másik helyre vállamba. :((

風林火山

(#104158) GoTReX válasza Shingen (#104157) üzenetére


GoTReX
őstag

Ez nem hangzik túl jól.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#104159) Shingen válasza GoTReX (#104158) üzenetére


Shingen
addikt

Nem is az, parázok nem tudom mi lehet.
Állítólag megnyúltak a szalagok vállba.

風林火山

(#104160) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na vótam atta. Láb, deadlift nap.

Csúcshét elvileg 3x1. 90%RM Guggolás 107kg 1-1-4 (hát ez már agyonnyomott) Erre nézem Guzmann barátom 210-be guggol :D

Ezután 75kg-ba tornáztam bele 20-at.

Mindegy sok fejlődési lehetőséget nem látok. Mindenesetre a következő hét 91kg-val 10 ismétlésekkel már viccesebben hangzik. :o

Deadlift 152kg 1-1-4. Gurtnit nem használtam fordított fogás.

Split squat és merev lábas 3 sorozat. Jó volt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#104161) GoTReX válasza Shingen (#104159) üzenetére


GoTReX
őstag

Ha nem csak szokásos kis húzódásos fájdalom,és korlátozott a mozgástartomány is akkor húzz el orvoshoz. HA most elhanyagolsz ilyet,életed végéig azzal gazdálkodhatsz. :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#104162) GoTReX válasza Woodslave (#104160) üzenetére


GoTReX
őstag

Na most meghoztad a kedvem!:)Kicsit elhanyagoltam a lábam mostanság.:P

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#104163) Shingen válasza GoTReX (#104161) üzenetére


Shingen
addikt

Nem korlátozott a mozgástartomány, csak idegesít ez az érzés mikor ugrik egyet és hallani is kattan vmi vállba, ha azt a mozdulatot csinálom.

風林火山

(#104164) Woodslave válasza GoTReX (#104161) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen orvost ajánlanál? Komolyan érdekel mert itt vidéken megkapod a magadét ha edzel :D

mondjuk most kicsit kivana faxom. Érzem a bal vállam, a térdem javult de még érzem azt is, de most sikerült a bal alkaromat szétbaxni. csavaró mozdulatra éles fájdalom a jutalom...

bár ahhoz képest milyen rottyon voltam ma (fájt a fejem meg tök álmos voltam) a lábazás elég jól ment :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#104165) FollowTheORI válasza GoTReX (#104147) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bezzeg ez...

Emmán szárazf*szú... ;]

(#104164) Woodslave

Szerintem ha valami sportorvosi centrumba, vonalon kezdesz el mozogni, talán nem az lesz az első kérdés hogy gyúrsz e és hogy abba kéne hagyni... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#104166) GoTReX válasza Woodslave (#104164) üzenetére


GoTReX
őstag

Fogalmam sincs,én még nem mentem el ilyen esetben. :DDD Bár nem voltak hálistennek még komoly dolgok.:) Az én háziorvosom pl mindenre Coldrexet irat fel ,nem tudom hogy leszerződött-e velük vagy mi van,de szerintem erre is azt javallaná.

NetTom : Az ilyen infúzióval alszik? :U

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#104167) BÁ Nutrition válasza HussarF (#104139) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt


sajnos nincs jobb tema ezek szerint, de akkor legyen valos kep is :)
en nem allitottam h ez noies vagy sem(nyilvan nem) meg azt se h ezt te allitottad volna, csak h akkora fotobolt mint az allat, de nem is ertem ez miert nem egyertelmu mindenkinek.

ami lenyegesebb h tovabbra is fogyok es mar 110,9el merlegeltem mult heten. tovabbra se csinaltam semmi extrat, ugyanazon kajan vagyok amin eddig, 300g rizs, 800g csiken, zoldseg, meg napi 3-4 alma, havi 3 kilo ami lemegy tole kb, hetvegen kicsit tobb a lehetosegem varialni, pl tonhal, hekk, tojas, belszin, es kb 2 hetente eszek parolt krumplit, egy kajara olyan 1,5 kilo :D persze ez is gyerek adag, de hat ez van. edzes a szokasos kis sulyos Kai Green-es buni videon alapszik, nagyon koncentralt, lassu vegrehajtassal, izombol minimalis ha lement, labra viszont jott valamennyi, mivel azt csak az utobbi 8 honapban kezdtem el edzegetni, foleg labtolo, ill combfeszito, neha labhajlito es merev labas felhuzas. hatamat nem edzem tul intenziven. ezek melle mostonaban volt olyan honap h 360 oranal is tobbet dolgoztam. ;] ja meg mar jo ideje zero cukker uditoket iszok kb napi 1.5 liter minimum es ugyanennyi asvanyviz, hatranyat nem latom, max a bar a foaim nem biztos h megkoszonik hosszabb tavon, vese passz, viszont a sima viz nem eleg "finom"
kajaban bunozni ritkan szoktam, inkabb azt szamolom ide h ha reggel(nalam a melo miatt keso estet jelent) eszek muzlit, vagy zabpelyhet, vagy ha megkivanok egy zacsko pisztaciat, mondjuk 300g nem tudom, de az tuti megboritja az aznapi dietas etrendet, viszont legalabb nem sult krumli vagy torta vagy szendvics nem tudom ti mivel csaltok, langos... ;]
szal meg kell 3 honap max gondolom h letakarodjon a zsir maradeka a hasamrol, versenyforma nyilvan nem cel, olyan 12% korulit tervezek, derekamrol meg a hatamrol nagyon sok lement, most mar kozel 19 kilo osszesen. eroszintet nem vagom szerintem 140et kinyomnek ha kipihent lennek, de mar nyar ota nem probaltam, pedig nem artana neha. hetvegen lehet megnezem, ha tudok eleget aludni

errol csak azert pofaztam h ne csak off legyen, meg te amugy is az ertelmesebbek koze tartozol itt :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#104168) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#104167) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szépen haladsz csak így tovább! :K

Én most 97,5kg vagyok, legalább egy 5-öst még letolok, aztán ennyi elég is lesz nyári formának. Nem lesz húbazzeg, de nem is ez a célom :)

(#104169) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#104168) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem mar az eleg h mar most sokkal konnyebben mozgok. ha lemegy meg innen 6-8 az olyan lesz kb mintha ujjaszulettem volna

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#104170) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#104169) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaa, nekem is furcsa hogy simán felhúzom a cipőt, vagy hogy nem vagyok olyan fáradékony. Jobb így, de amúgy meg szeretek "nagy" lenni :D

(#104171) GoTReX


GoTReX
őstag

Ismerős az amikor meló előtt rohanva készül el a kaja és olyan is lesz?... Bakker lapátolom itt a rizst aminek áll az alján a zavaros víz,hozzá a csirkemell aminek mustárral adok ízt. Egyszer kaptam egy ismerőstől egy 2kg-s Mutant Masst...Édes F*szom annak milyen jó íze volt,vanilia fagyi krém vagy mi a franc. Asszem én ma jól kiszúrtam ismét magammal. :DDD

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#104172) Peti78


Peti78
őstag

Hát tricepsz volt, eleinte nem adta, de aztán meggyőztem. (csakhogy informáljam én is a nagyérdeműt)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#104173) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ma vérvétel, csempe pakolás atta,csuklóm újra megfájdult. Holnap kérek reá beutalót

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#104174) celf válasza Shingen (#104159) üzenetére


celf
őstag

ha szarok szalagok a valladban, az izmos stabilitasat kene noveljed -> marad a rotator kopeny erositese.
de ezutobi nem merul ki a csigas, egykezes oldalemelesben.
ha elolrol instabil, akkor a subscapularist kene erositsd, ha oldalemelesnel "akad be", akkor a supraspinatust, mert az inditja eleve a mozgast. ez eleg gyakran szakad vagy reszlegesen szakad.
teres minor, infraspinatus meg hatulrol stabilizal.

en sajat magamon azt vettem eszre amugy h amiota igyekszem sokat erositeni a hatam (huzo gyakorlatok), a vallam is jobban van. meg az elbow flare-t is kerulom ahogy tudom.

(#104175) celf válasza ooooobi (#104155) üzenetére


celf
őstag

akkor benéztem. a feje nagynak tunt, meg a talpa is, felkarja meg rovidnek, de lehet csak azert mert hatrahuzta a konyokeit.
baze de tenyleg akkora a talpa mint a sipcsontja

[ Szerkesztve ]

(#104176) TeeJay


TeeJay
félisten

skacok szed itt valaki Myprotein Glükozamin Szulfát 1000mg-os tablettát?
mennyire hatásos?
esetleg van valakinek 360darabos feleslegesben eladó? múltkor rendeltem 3csomag fehérjét és kimaradt most meg csak plusz felárért tudnék rendelni mert nem érem el az ingyenes szállítási határt

erről van szó
[link]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#104177) rwin5 válasza Woodslave (#104164) üzenetére


rwin5
őstag

próbáld ki a csontkovácst, én ma voltam jól eső "helyrerakás" volt, pedig párszor haraptam a nyelvem, pedig nekem magasan van a fájdalomküszöböm (szerintem) 1 hónap múlva megint visszamegyek. Lapockánál úgy be vannak állva az izmok, hogy szörnyülködött rajta. Utoljára 7-8 hónapja voltam, de akkor is hasznos volt. Persze meg kell találni a megfelelő embert, mert nagyon sok olyan van, mint a mostani "okleveles" edzők, hogy papírt megszerezte 'oszt alig ért hozzá valamit.

(#104178) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok!

Az L-karnitin mennyire lehet káros, ha folyamatosan szedi az ember, akkor is, amikor mondjuk nem edz? Azt vettem észre, hogy hatékonyan hat a napjaimra is, jobb kedvem van, illetve pörgök tőle.

Üdv,

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#104179) Woodslave válasza rwin5 (#104177) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nagyon tervben van

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#104180) negyedes válasza BÁ Nutrition (#104167) üzenetére


negyedes
addikt

jo haladas.

erdekes hogy nekem 81et mutat a merleg reggel es 86rol kezdem novemberben. de mar masfel szammal kisebb nadrag kell es nem latszik az uszogumim az L-es poloban(ami vallban es bicepszen feszul). hasbol megy le kepek szerint. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#104181) HussarF válasza BÁ Nutrition (#104167) üzenetére

Ha csak csirke, rizs, zöldség meg egy kis gyümölcs megy, akkor nincs is tervezett zsírbevitel a hétvégi halon meg tojáson kívül?

Én most a sok éves rutint megtörve nem mérek mindent mérleggel, hanem csak hús (ebből nem is feltétlen csirkemell, hanem akár picit több zsírral rendelkező is) meg a zöldség megy, de ez utóbbira nem szabok korlátot. Gyümölcsöt is tolom, még a banánt is.
A zsírt sem korlátozom le. Mondjuk azért napi 60-70 g fölé nem megyek szerintem, bár nem tudom azért grammra pontosan így, hogy nem mérem. Így nem azonos minden nap. Van szerintem, amikor csak 20 g körül megy, meg van, amikor 60 g is megvan.

De nem megy semmi kimondott szénhidrát, se rizs, se gersli, se köles. Na jó, egy 30-40g ch-nyi zab azért szokott edzés előtt, de nem köretnek csak magában. CH inkább csak a zöldség/gyümölcsből.

A terv az volt, hogy így ehetek annyit, amennyit akarok, nem kell éhezni, mégis meg lesz a forma. Kíváncsi leszek, hogy ez is olyan hatékony lesz-e, mint a már bevált gyakorlat. Sajnos ez már csak akkor fog kiderülni, amikor már késő lesz váltani, de azért bízok benne. Az erőszint már kezd csökkenni meg a kilók is elindultak lefele. Bár ez utóbbit csak érzésre meg a tükörből mondom, mert a teremben elbaszódott a mérleg és otthon nekem nincs, de legalább megvan, hogy mi a következő, amit vennem kell.

(#104182) BÁ Nutrition válasza HussarF (#104181) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

oszinten szolva elkepzelesem sincs mennyi a zsirbevitelem, sosem szamoltam meg ki, raadasul ami a csirkeben lenne annak egy resze tavozik sutes kozben mivel kontaktgrill hasznalok
egyenlore meg fogyok, amig nem all meg nem okoskodom tul, olyan kulonosebben komoly format nem varok magamtol, csak h ha leulok akkor ne gyurodjon fel a hasamon a zsír, meg konnyebb legyen mozogni, elsosorban egeszsegugyi fogyas igy a nyugdijas evek elott :D

amugy a csirke is azert 800g mert olyan kiszerelesben van a teszkoban 5 pandert, meg azert 300g a rizs mert a rizsfozobe ennek a duplaja a minimum adag, es ket napnal tobbre nem akarok fozni mert az ize megszenvedne, kidobalni se akarok belole h csokkentsem, ezt meg ugye bele kell tenni. mivel sokat vagyok meloban igy valszeg kell is ennyi

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#104183) kk831228 válasza BÁ Nutrition (#104182) üzenetére


kk831228
addikt

Mennyi cm a kinyúlt bőr eddig?? :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#104184) BÁ Nutrition válasza kk831228 (#104183) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

annyira nem voltam dagatt. siman befogyok girhesre is
de volt par napja kep, csekkold le szerinted mennyi :U[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#104185) negyedes válasza BÁ Nutrition (#104184) üzenetére


negyedes
addikt

jo a karforma :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#104186) kk831228 válasza BÁ Nutrition (#104184) üzenetére


kk831228
addikt

Még nem nagyon látszódik, majd ha lemegy a hasadról az alsó rész szokott problémás lenni, legalább is nekem ott van kinyúlva mint az állat... :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#104187) Zola007 válasza kk831228 (#104186) üzenetére


Zola007
veterán

az lóf semmi, ami BÁ hasán van
azzal nem lesz ilyen gond.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#104188) FIREBLADE78 válasza TeeJay (#104176) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem az van. Franc tudja,hogy hatásos e. Inkább az,mint sem. Igaz sokszor kétnaponta szedem,mikor eszembe jut.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#104189) ooooobi válasza TeeJay (#104176) üzenetére


ooooobi
senior tag

Ez valami izületvédö? Csak mert kíváncsi vagyok milye van Myproteinnek ilyen téren.
Eléggé fájt a térdem szedtem rá WOD Crusher NEM Forte-t 2 hónapig, úgy ahogy elmúlt de azért érzem, meg mellette Collagen Liquidet. A woddal már rég leálltam a collagen meg kb 2 hete elfogyott azóta nem rendeltem. Myproteintöl van ilyesmi?

Meg esetleg leváltanám a Scitech multiprot is, hogy ne kelljen több helyröl rendelni. ötlet?

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#104190) rwin5


rwin5
őstag

Előreemelésnél van annak valami szerepe, hogy mint itt a videón is személtetve a végén kicsit "megdönti" ? Szerk, vagy befordítja, tökmind1 minek írom. [link]

[ Szerkesztve ]

(#104191) TeeJay válasza ooooobi (#104189) üzenetére


TeeJay
félisten

Én csak azért nézem a myprotein glükozamint mert 120 kilóval tolok már lábbal meg 70kiloval guggolok és néha recseg a térdem aztán meg akarom előzni hogy baja legyen. Párom meg mindent velem együtt edz csak fele annyival mint én és neki volt térd fájdalma aztán neki is akarom venni. 360 darabos 5700 körül kijön az kettőnknek fél év aztán csak használni fog

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#104192) Cassidey válasza TeeJay (#104191) üzenetére


Cassidey
senior tag

Én is ennyivel, nekem is szeret ropogni a térdem, de az nem feltétlenül gond, csak kicsit idegesítő.

(#104193) GoTReX


GoTReX
őstag

Cöcöcö

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#104194) FIREBLADE78 válasza TeeJay (#104191) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ropogás = levegő buborék szétpukkadása, Ha van kedved nézz utána,nem kell fosni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#104195) GoTReX válasza TeeJay (#104191) üzenetére


GoTReX
őstag

Szóval ha ropog,csattog és nagyokat pukkan ,az nem minden esetben fosás.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#104196) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#104194) üzenetére


Zola007
veterán

aha :U
jó sok levegő lehet akkor a térdemben, csoda, hogy nem lebegek

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#104197) BÁ Nutrition válasza kk831228 (#104186) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en nem hiszem h ki lenne nyulva, inkabb onnan megy le utoljara altalaban, ha mar a segged is szalkas es ugy is log a bor a hasadon akkor esetleg van benne valami, de meg gyozikenek se biztos h kinyult a bore pedig 160 kilo volt es 20 centivel alacsonyabb nalam
en ugye 202cm es 130kg-rol fogytam le-> meg lehet lesz akar 10 kilo is, nem tudom

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#104198) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#104196) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Múltkor olvastam 1 tudományos cikket,erről volt szó. Keress rá

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#104199) celf válasza FIREBLADE78 (#104194) üzenetére


celf
őstag

térdben a meniscusok is ropoghatnak azokat meg nem kéne inkább, mert még letörik belőlük egy darab.

(#104200) celf válasza Woodslave (#104179) üzenetére


celf
őstag

ja, menjél el valami szittya táltos varázslóhoz, aztán örülj, hogy helyrerakott, közben meg annak kéne, hogy megúsztad nagyobb baj nélkül. feltéve, ha megúszod :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.