Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104551) szuszinho


szuszinho
őstag

Ezt én is kérdeztem, csak pont eltűnt :)

(#104552) Woodslave válasza negyedes (#104549) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze hogy nem, de ha nem csökken a súlyod és nem nézel jobban ki akkor elbaxol valamit. Ha nem csökken a súlyod de jobban nézel ki akkor meg csoda vagy ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#104553) Woodslave válasza Woodslave (#104552) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ha csökken a súlyod és xarabbul nézel ki az meg a realitás :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#104554) HussarF válasza Woodslave (#104552) üzenetére

Nekem nem csökkent, de amint írtam, szerintem javult a látvány. Az a baj, hogy egy hónap az semmi. Majd a következő hónap végére kell valamit látni. Igazából megy olyan fél kg hús naponta, mellé sok zöldség. Az mondjuk kicsit össze-vissza. Van, amikor csak a fagyasztott zöldséget megpárolom, van, hogy csinálok mellé valami salátát is. Vagy főzök valami zöldséglevest. Emellé megy némi zsírforrás is. Néha tejszínt is teszek ha összefőzöm a zöldségeket. Tudom, ez mnodjuk kimondottan nem diétás, de olyan 30-40g zsír megy így bele. Mivel nem fogyasztok semmi konkrét szénhidrátot (rizs, gersli, köles), egyedül zabból megy 30-40 g-nyi ch edzésnapon, ezért a kicsit magasabb zsírbevitelt megengedtem. Mondjuk zöldségből sem csak a nagyon low carb-okat eszem így. Pl mehet sárgarépa vagy csemegekukorica is a zöldségköretbe. Zsírként még szoktam light trappistát is enni kicsit, de abból sem megy 10 g zsírnél több egy nap. Vagy mozzarellát. De napi 60 g felé nem nagyon engedem a zsírt. Nem számolom, de szerintem az 50-et sem nagyon szokta elérni.
Ezek mellé megy még napi 2-3 gyümölcs. A közérzetemen, az éhségérzetemen, az erőszintemen is érzem, hogy "diétás" fázisban vagyok. A tükör alapján is úgy látom, hogy kezd valami alakulni. Ezért vágott mellbe tegnap a mérleg. olyan 77.5-78 közé vártam és már azzal sem lettek volna túlzó elvárásaim. Na mindegy, kiderül.
Ha nagyon nem akar működni, akkor majd jön a jó öreg csirke-rizs-brokkoli újra. Gusztustalan, de hatásos ;]

[ Szerkesztve ]

(#104555) Woodslave válasza HussarF (#104554) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát nem tudom. Attól függ honnan (milyen étkezési alapról) kezded. De ha ennyire drasztikusan visszaveszed a ch-t akkor nálam úgy kezdődne, hogy első hét vége -5 kg :D Aztán heti fél kilót lehetne számítani simán.

De lehet közben izmot építesz :R ;] :o

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#104556) kolosanyi válasza kilinked (#104550) üzenetére


kolosanyi
veterán

2-án megyek, a múltkori kimaradt, mert előtte elkapott a hányós-hasmenéses vírus, otthon fetrengtem lázasan, betegen. De jó arc volt a gyerek, már befizettem előre, azt mondta, hogy a legközelebbi alkalomra akkor vár, szóval most megyek majd.

(#104557) kolosanyi válasza kolosanyi (#104538) üzenetére


kolosanyi
veterán

Itt vannak a verseny eredményei:

(#104558) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Vótam atta többet nem irok :D

Marmint erről. Nyugi ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#104559) Dicker válasza kolosanyi (#104557) üzenetére


Dicker
őstag

Második lettél, grat! ;]
A feletted lévő gyerek meg minek nyom 120-ba? Csak a pontjait rontja el vele. A lap alapján csak az értette a pontozást, aki megnyerte. Az utolsó nyomása is valószínű, azért volt akkora, mert átszámolta az abszolútot. Így olvasva nem tűnt ez jó versenynek, mert nem volt kiegyenlített a szint az emberek között. A legtöbb kategóriában van egy kiugró, aki meg se erőlteti magát, aztán utána jön a többi.

(#104560) Shingen válasza Lajkó (#104526) üzenetére


Shingen
addikt

:DD :C

風林火山

(#104561) Shingen


Shingen
addikt

Ma hát-tric volt, annyira nem atta, még mindig vállam cseszekszik.
Most már úgy érzem kell vmit kezdeni vele.

Celf, ma azt javasolták menjek reumatologushoz és beinjekcioz vmi folyadékot az izületbe ami helyrehozza az izületi folyadék szintet?

風林火山

(#104562) FIREBLADE78 válasza God Vazzeg (#104530) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ott a pont. Árpád is elkezd futni, zuhog minden. Azt hiszi lefogy,de közel sem fog :D
Árpád : nem a jómunkásember,hanem a tulaj.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#104563) kolosanyi válasza Dicker (#104559) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi. Érdekes volt a dobogón állni úgy, hogy ketten voltunk. :DDD
Nem ez volt a lényege, a saját csúcsomat sikerült megdönteni, nekem ez volt a fontos. Sokan nagyon kicsi kezdősúllyal indítottak, mert szar volt a szervezés. Reggel kilenckor kezdtünk, én este nyolckor kerültem sorra. Elvileg kaját kaptunk volna, gyakorlatilag egy szendvics volt, a büfében 11-re elfogyott minden, mert nem készültek fel 255 jelentkező fogadására. Háromszor melegítettem be és hűltem ki, mert úgy volt, hogy kezdődik a súlycsoportom, de menet közben átszervezték, így mégse. Negyedszer épp sz*rni mentem és a wc-ről szedtek le, hogy akkor most tényleg én jövök. Élmény volt így nyomni...

(#104564) God Vazzeg válasza FIREBLADE78 (#104562) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Halkan jegyzem meg, mert itt eretnekség, de futógépen futni teljes idiótaság. Erőltetett séta emelkedőn, megfeszített combizmokkal, na az mindjárt más, mert hatékony is.

De mindenki úgy fut ahogy akar, mielőtt elvágjátok a torkom :D

(#104565) Ijk válasza God Vazzeg (#104564) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja még el is hinném neked ha nem tudnám hogy errefelé kurvára nincs emelkedő. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#104566) God Vazzeg válasza Ijk (#104565) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hahaha, that's true :D

(#104567) nitro16 válasza God Vazzeg (#104564) üzenetére


nitro16
senior tag

+1

Nautilus K2 lépcsőzőgép meg ha van az még jobb helyette.

(#104568) God Vazzeg válasza nitro16 (#104567) üzenetére


God Vazzeg
veterán

3 milla :K Simán meglehet hasonlót csinálni egy nagyobb dőlésszögű futógépen is :K

(#104569) madle válasza God Vazzeg (#104568) üzenetére


madle
őstag

annyiért veszek egy üres telket :D építek rá egy teraszt és lépcsőzök..

(#104570) Woodslave válasza Ijk (#104565) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát olyat Sehol nem nagyon találsz ahol 40 percig egyenletes emelkedőn tudnál menni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#104571) God Vazzeg válasza madle (#104569) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jogos. Ja és a lépcsőzőt talán nem, de a futógépet a 3-4 millást is mindig tönkre vágják, minden terembe állandóan javíttatni kell őket. Ennyit erről. Könnyű beszélni, de üzemeltetni kell egy termet és meglátjátok.

Nem konkrétan neked címeztem a mondanivalót, általánosságban írtam.

(#104572) nitro16 válasza God Vazzeg (#104568) üzenetére


nitro16
senior tag

Tudom, hogy drága nálunk sincs a teremben. De ha Budapesti lennék akkor biztos olyan terembe mennék ahol van normális lépcsőzőgép. Én is nagyobb dőlésszögű futópadon csináltam anno, de sokkal jobban meg lehet feszíteni az izomcsoportokat a lépcsőzőgépen. :DD :))

Ja profilnévből ítélve te vágod efitmestert ha jól sejtem? :)

[ Szerkesztve ]

(#104573) God Vazzeg válasza nitro16 (#104572) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ismerem persze :K

(#104574) Zola007 válasza nitro16 (#104572) üzenetére


Zola007
veterán

nálunk van lépcsőzőgép, de szerintem annál még a step-padra fel-le lépés is többet ér. csinálj inkább kitörést.
Jönnek alád a lépcsők, nem természetes mozdulat, nagyobb lábúaknak kínszenvedés mindig eltalálni, mert vagy a cipő orrát darálja le vagy csúszik le a lábad.
kardiónak nem jó, erősíteni gyenge, nagyobb fokozaton meg szétba a térded.

#104571) God Vazzeg: nálunk tudomásom szerint 400-ba volt a terem az épülettel együtt.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#104575) Lajkó válasza God Vazzeg (#104571) üzenetére


Lajkó
őstag

Nem metszenek itt torkokat (max trollokat ;] ), de ezt Te jobban tudod nálam is.
Várj csak. Akkor most kezdjük el sajnálni szegény teremüzemeltetőket? :U Húha! :D

[ Szerkesztve ]

(#104576) God Vazzeg válasza Lajkó (#104575) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen légyszíves :D

(#104577) Zola007 válasza God Vazzeg (#104576) üzenetére


Zola007
veterán

ha nagyon nyomja a vállad az a tulajdonlap, átírhatjuk a nevemre

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#104578) rwin5


rwin5
őstag

Ezt most likeolta egyik ismerősön fészen, megnéztem. Az első gyakorlatnál (1-2 másodperccel a videó kezdete után) a csaj ugrik-dobbant egyet a lábával ennek van valami funkciója? Vagy ez így szabályos? Valaki világosítson már fel, hogy megértsem mi a lényege-haszna [link]

(#104579) Zola007 válasza rwin5 (#104578) üzenetére


Zola007
veterán

clean and catch
de ilyen súllyal nincs értelme a dobbantásnak, ha nem guggol bele. Nincs szükség strach reflexre és arra sem, hogy a talajt "érezze"

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#104580) Bling95 válasza Zola007 (#104579) üzenetére


Bling95
őstag

iszonyatosan merevek a térdei dobbantás közben, meg én úgy tudom combból is meg kellene lökni. Nyilván ha akkora a súly hogy simán felhúzza karból meg vállból akkor tökmindegy.

meg szerintem a jerk is lehetne mélyebb és szélesebb. Mindegy nem vagyok szakértője a témának :D

[ Szerkesztve ]

(#104581) negyedes


negyedes
addikt

egy kis hazai.

[link]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#104582) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na készül már a húsvéti sonka? ;]

Nekem este meghozta a bátyám az ajándékom:

[ Szerkesztve ]

(#104583) gaborn1 válasza kolosanyi (#104582) üzenetére


gaborn1
tag

Én ilyenkor inkább a sütikre gyúrok, főleg a nagyi által összedobott pár (5-10 :D ) félére.

(#104584) rwin5 válasza kolosanyi (#104582) üzenetére


rwin5
őstag

Húsvétra ajándék? Ilyet sem hallottam még, vagy a névnapod miatt? Én is ma készülök venni valami nagyobb csomagot, pedig én nem vagyok egy tápkieg párti, de most van motiváció az edzések alatt, gondoltam megajándékozom magam.

szerk: az monohidrát? vagy milyen? nekem egyedül ez jött be régen de még kreatin kúrát se csináltam vagy 1 éve szerintem, sőt több inkább

[ Szerkesztve ]

(#104585) Woodslave válasza rwin5 (#104584) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem dunántúli vagy mi? :D korrekt csomag

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#104586) kolosanyi válasza gaborn1 (#104583) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mi teljesen tiszta kaján éltünk az elmúlt hónapban. Húsvétkor is a sonka meg a tojás a legkevésbé az. A kenyeret-kalácsot mi csináljuk géppel, olyan lisztből amiből akarjuk, csokit meg ilyesmit mellőzzük. Jó érzés önálló háztartást vezetni. :D

Ha már gép. A kenyérsütő gép volt az elmúlt évek legjobb befektetése, mindenkinek ajánlom, nagyon jó.

(#104584) rwin5
Mifelénk szokás ilyenkor is. :K
Az egy kreatin alapú cucc. Egész jó, tényleg kevésbé fáradok el. [link]

(#104587) Fandango válasza kolosanyi (#104586) üzenetére


Fandango
veterán

Edzés előtt mennyi idővel iszod a Creapump-ot?

(#104588) GoTReX


GoTReX
őstag

Van kox,van erő :DDD Állítólag a szék jól van! :) :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#104589) Shingen


Shingen
addikt

(#104590) Shingen válasza GoTReX (#104588) üzenetére


Shingen
addikt

Az idióták. :DD

風林火山

(#104591) Woodslave válasza Shingen (#104589) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kapásból azt mondanám miafaxnak. Aztán vegulis az 300 gramm fehérje ha nem eszik más kimondott fehérjeforrást akkor annyira nem elborult bár akkor se optimális. Ha eszik mást iszik fehérjét akkor meg Pláne túlzás bár izmosabb mint én szóval...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#104592) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#104591) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gondolom azert mert 100 kiló, és diétában nem akar elfogyni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#104593) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#104592) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezt mondtam. versenyen 80.. Legyen 5% tzs. Mondjuk biztos eszik más is úgy simán megvan a 360 gramm ami több mint 4 gramm/tzsmentes súly kg. Ezt meg semmilyen tudományos kutatás nem támasztotta alá hogy indokolt. De mondom az eredményt nem lehet elvitatni.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#104594) GoTReX


GoTReX
őstag

Pár forumtagnak tetszett a múltkori zabos cucc, most egy Proteinszószos Máktortával próbálkoztunk, ami egy elég finom kis teasüteményszerűség. (nem saját recept)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#104595) Radnix válasza kolosanyi (#104557) üzenetére


Radnix
senior tag

Megvan az előnye ha az ember "sokszáz" kiló, tuti a dobogó :)
Gratula, első megmérettetésnek jó volt ez, kövire majd több fog menni :)

(#104596) kolosanyi válasza Fandango (#104587) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyszer próbáltam, egy órával előtte egy adag, illetve mellé a zsírégető (amiben igazából a koffein a lényeg). Tényleg elég jó cucc.

(#104595) Radnix
Köszönöm szépen. Októberben megyek újra, addigra az a cél, hogy 150 legyen a kezdősúly. :)

[ Szerkesztve ]

(#104597) Zola007 válasza GoTReX (#104594) üzenetére


Zola007
veterán

posta van?
:D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#104598) GoTReX válasza Zola007 (#104597) üzenetére


GoTReX
őstag

Az nem játszik,de szívesen passzolnék egy szeletet. Egy nem kispórolt,jó mákos bejglihez tudnám hasonlítani. Nagyon telít amúgy. :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#104599) Radnix


Radnix
senior tag

Tegnap 3 burger king szendvics, 2 mekis mcflurry, csak hogy ma legyen guggolás pr :P
20 mg effedrin, 1 kanál napalm aztán belecsaptunk a lecsóba :))

felmentünk nagyobb súlyra 1 ismétlésre, aztán jött a pr 120-ba 11 ismétlés highbar, miután magamhoz tértem jött a boldogság meg az elégedettség, még úgy is, hogy Attila barátom 12-t rakott bele igaz nagyobb combokkal :D

150-es 1 ismétlés: nem túl szép, de azért elfogadható talán :F

(#104600) GoTReX válasza Radnix (#104599) üzenetére


GoTReX
őstag

Milyen cipő ez?:) :U Tetszik,már láttam máshol is.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.