Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103201) Shingen válasza Zola007 (#103200) üzenetére


Shingen
addikt

Kérlek fejtsd ki vmi rajzzal is alátámasztva. ;)

風林火山

(#103202) Zola007 válasza Shingen (#103199) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#103203) Shingen válasza Zola007 (#103202) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD Nincs a csajról vmi tangás kép? :DDD
Vagy fürdőrucis esetleg. :))

風林火山

(#103204) brownus válasza Woodslave (#103188) üzenetére


brownus
veterán

huu, én kurvára elfogadó vagyok, meg szarom le, hogy ki mit kivel, és miért csinál de ez a cipő !?!? :Y :DDD

ez sokkoló volt :D

na, itt egy kép, készülődés a melóba, félig felöltözve a bringázáshoz :D

[ Szerkesztve ]

(#103205) Woodslave válasza Zola007 (#103200) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

Vince Gironda szerint így kéne...

Mondjuk nekem soha nem ment előre rakni a lábam. De mindegy a múltkor tolódzkodtam 3 napig volt izomlázam a mellemben pedig hátul volt a lábam

bár Gironda végrehajtási módjai nem éppen vállbarátnak mondhatók, nem tudom teljesen kifelé mutató könyök mennyire az. :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103206) gaborn1


gaborn1
tag

[link]

Imádom a gyakori kérdéseket. :DD

(#103207) Woodslave válasza gaborn1 (#103206) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem innen jöhet:

Tudtad például, hogy a megpirított kenyérnek alacsonyabb a glikémiás indexe, mint a frissnek? Pedig így van! A livestrong.com oldal szerint - egy 2008-as kutatásra hivatkozva, amely az European Journal of Clinical Nutrition c. folyóiratban jelent meg – a pirítás csökkenti a kenyér glikémiás indexét, ezért kisebb hatással van a vércukorszintre, nem növeli azt meg olyan hirtelen, így cukorbetegeknek és az erre érzékenyeknek ideális táplálék.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103208) Zola007 válasza Shingen (#103201) üzenetére


Zola007
veterán

Gondolom abban a tévképzetben élsz, hogy te a válladdal és mellizmoddal irányítod az egész tested tolódzkodás közben :N
nincs mit ezen kifejteni, de ha van kedved, üsd fel a 7. osztályos fizika tankönyvet az eredő erővektoroknál és a forgatónyomatéknál.
Attól függően hogy pozicionálod a lábad és feneked, változik a váll alatt függő teher tömegközéppontja

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#103209) Woodslave válasza brownus (#103204) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tűnsz annyira gizdának :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103210) Shingen válasza gaborn1 (#103206) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD
Hát elég vicces.

風林火山

(#103211) Peti78 válasza Shingen (#103196) üzenetére


Peti78
őstag

Csak mert Te linkelted a képét ennek a pinceszökevénynek. Egyébként az a Peti nevezetű is rendszeresen ilyen hóka képeket mutogat magáról. Tudom, hogy miért kell a krém, általában véve a barnább bőrszín. Csak azt nem értem, hogy akinek ilyen teste van, és a strandszezonon kívül is megmutatja, az miért nem ad arra is, hogy mindig emberi színe legyen.
Én az éves strandolásaimra sem megyek ki először előszoli nélkül. Mivel szerencsés vagyok, nagyon gyorsan megfog a nap, de akkor is pár alkalom szolit beiktatok.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#103212) Shingen válasza Zola007 (#103208) üzenetére


Shingen
addikt

Jól van mind 1.
Nálunk sajna nem lehet állítani a tolodzkodó keretet így kénytelen vagyok hajlított lábbal csinálni, mert más különben leér a lábam.
Mondjuk a hobby gyúrósok nem is nagyon tolódzkodnak. :D

風林火山

(#103213) Cassidey válasza Woodslave (#103188) üzenetére


Cassidey
senior tag

Most szakítottak. :(

(#103214) Shingen válasza Peti78 (#103211) üzenetére


Shingen
addikt

Csak azt nem értem, hogy akinek ilyen teste van, és a strandszezonon kívül is megmutatja, az miért nem ad arra is, hogy mindig emberi színe legyen.

Igazad van, de hidd el sokan nem szoliznak és úgy feszengenek. :))

風林火山

(#103215) Woodslave válasza Cassidey (#103213) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:( mi tudsz?

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103216) brownus válasza Woodslave (#103215) üzenetére


brownus
veterán

biztos rossz volt az ágyban, az egyik biztos... :d

(#103209) Woodslave, köszi :D

[ Szerkesztve ]

(#103217) Woodslave válasza brownus (#103216) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igaza van. 23 éves, jóképű, izmos, tele van lével saját konditerme van. Nem rossz csaj ez a Niki de miért ne dugna meg 50 ilyet ;] :D

de azért nyugtass meg hogy nem így bicikliztél be a melóhelyre ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103218) Shingen válasza Woodslave (#103217) üzenetére


Shingen
addikt

igaza van. 23 éves, jóképű, izmos, tele van lével saját konditerme van. Nem rossz csaj ez a Niki de miért ne dugna meg 50 ilyet

Ennyi............. :DD

風林火山

(#103219) brownus válasza Woodslave (#103217) üzenetére


brownus
veterán

nem, van önkritikám :D meg a reggeli hűvös szél is eltántorított, hogy végig szekszizzek az úton :D

(#103220) Zola007 válasza Peti78 (#103211) üzenetére


Zola007
veterán

Azért nincs olyan sz.r színe
Én látom minden nap Jeneit, ott edz és edző, ahova én járok, de több szempontból nem cserélnék vele :N

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#103221) Woodslave válasza Zola007 (#103220) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mármint nem szeretnéd ha ilyen tested lenne? vagy mi a problémája?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103222) Cassidey válasza Woodslave (#103217) üzenetére


Cassidey
senior tag

Hát ezért. :) Nagyon fiatal a srác, szerintem nem is a nőzés a célja, hanem már nem szereti, nincs kedve vele foglalkozni, inkább fókuszálna az üzletre, meg a szórakozásra. Persze ebben vannak nők is. :)

Én azt tapasztaltam, hogy azok hajtják nagyon a minél több nőt, akik komplexusosak, és ezzel bizonyítanak maguk előtt, vagy akiknek újdonság az egész. Egy bizonyos mennyiség után már a vadászat is unalmas, meg a nők is, már ha igaz amit a hasonló életmódot élő férfiak mondanak erről. :)

Ez egy kiegyensúlyozott gyereknek látszik, szerintem nála az újdonság varázsáról lesz szó. :)

(#103223) celf válasza Shingen (#103198) üzenetére


celf
őstag

a haspres sajat sullyal kiraly, csak onmagaban keves. ebbol a szempontbol igaza volt szerintem a "megmondom a tutit" gyereknek a teremben.
obliquusok nelkul a rectus abdominis (aka six pack) nem sokat er. labemeles az also rostokat erositi amugy, az is igen fontos.

viszont ha szenzoros deficited van a combod boren, elol, oldalt, jol enlekszem?
akkor a labemeles is szigoruan szabalyosan vagy sehogy, mert ennel a gyakorlatnal olyan nyiroerok lepnek fel a csigolyak kozott, hogyha barmi kezdodo discus baj van, az csak szarabb lesz. ez boritekolhato.
esetleg nagyon vigyazva, pontosan kivitelezve, haton fekve ugy, h a derek szakasznal a gering semmikepp ne emelkedjen el a foldrol, es csak addig leengedve a labat, amig nem fokozodik a tunet. legyen az fajdalom vagy erzes kieses.

hiperhajlitas szerintem ket szempontbol is haszontalan illetve karos. haszontalan mert a squat es a deadlift szerintem eleg erre. instabilitas miatt.

masreszt a hilerhajlitast is konnyu szarul kivitelezni. foleg mikor azt hiszik az emberek h minel feljebb jonnek, minel jobban homoritanak, annal jobb. hiperextenzio a csipoben, azaz a derektaji gerincben kifejezetten öngól, sajat magaddal kiszuras. foleg ha mar van egy gyanus, bizonytalan tuneted.

de mondom, tunet/gond nelkul is, egeszseges embereknek is lof*sz habbal ez a gyakorlat, mar bocsanat.

haspres kifejezetten jo. imho. ha nem csonalnak teljes felulest belole mert az megint balfaszsag. ha hasra vegzik.

[ Szerkesztve ]

(#103224) HussarF válasza Cassidey (#103222) üzenetére

Vagy csak keresi az élete szerelmét, mint én. De honnan tudhatná, hogy melyik az, ha még nem próbálta ki az összeset? ;]

(#103225) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ja amúgy voltam hétfőn is kemény 20-25 percem volt ezért elölguggoltam szuperszettben merev lábas felhúzással 4 sorozat meg egy hosszabb kitörés volt rúddal a csarnokban mentem egy fél pályát oda meg vissza szóval egy pályát (kézilabda gőzöm nincs mennyi de mindegy)

Ha nem is az élet értelmén, de az elölguggoláson azért elgondolkoztam. Az egy dolog hogy qrva kényelmetlen a pozíció (lehet csak az ilyennek mint én akinek nincs válla) de ha azt nézzük hogy a fő csapás a combizom fejlesztése lenne, akkor mi értelme van egy olyan gyakorlatnak a normál guggoláshoz képest, ahol fele akkora terheléssel csinálja az ember... Keményen nyomtam 40 kilóval igaz 15-öket de nem a lábam adta fel a küzdelmet.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103226) Cassidey válasza Woodslave (#103225) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem kényelmetlen az te tartod halál furán. ;] Az én vállam sem nagy, vállmobilitás kérdése mennyire tudod előrehozni, hogy szépen ráfeküdjön a rúd. Biztosan az a baj, hogy öreg vagy. :DDD

Egyébként nem fele akkora súly szokott lenni, hanem mondjuk 20%-al kevesebb, ez neked nyilván nagyon kevés, mert 40-be tizenötök nekem is simán mennek.

[ Szerkesztve ]

(#103227) Woodslave válasza Cassidey (#103226) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kimaxoltad :R ;] :D :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103228) Cassidey válasza Woodslave (#103227) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem jövök gyakran, de milyen jó, ha igen! ;] :DDD

(#103229) Zola007 válasza Woodslave (#103225) üzenetére


Zola007
veterán

próbáld meg keresztülkulcsolással fogni a rudat, ne kézhátrafeszítéssel.
Ha így csinálod, akkor nem szóltam

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#103230) celf válasza Woodslave (#103225) üzenetére


celf
őstag

van egy trukk, gurtnit rahurkolsz es elolrol a gurtnit huzod. elvileg stabilabb.
en nem csipem annyira a front squatot mondjuk

[ Szerkesztve ]

(#103231) Woodslave válasza Zola007 (#103229) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pont így meg így is nézek ki :K :D

celf: arra se tudtam ráérezni :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103232) FollowTheORI válasza HussarF (#103224) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez akkor lenne jó, ha utána vissza lehetne menni a legjobbhoz... ;] :DDD

Mert mi van ha egyre rosszabbak jönnek? :))

(Persze ez sem lehetetlen, főleg ha jó viszonyban "dobod"... :) )

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103233) Zola007 válasza Woodslave (#103231) üzenetére


Zola007
veterán

"pont így meg így is nézek ki"
na látod, akkor pont az a baj!
a csávó is itt váll vele már egy 15 perce, várom mikor guggol már egyet, de csak mered előre ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#103234) Zola007 válasza FollowTheORI (#103232) üzenetére


Zola007
veterán

az új hívják gyúrós nyelven, hogy piramis-szex :))

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#103235) Woodslave válasza Zola007 (#103233) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

ma nem lesz buzulás. ( :o ) 95 kiló 4*5 majd az utolsó sorban addig nem rakom vissza amíg nincs meg a 10 ismétlés. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103236) KoVee84 válasza Woodslave (#103235) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nekem is komoly ambícióim voltak múltkor :DDD

(#103237) brownus válasza Cassidey (#103226) üzenetére


brownus
veterán

hehe ;] :D

(#103238) Cassidey


Cassidey
senior tag

Kaptam sok hozzaferes kerest a múltkori kepre, de azt inkabb megsem teszel fel, cserebe masik, hogy ne kuldjetek tobbet. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#103239) kk831228 válasza Cassidey (#103238) üzenetére


kk831228
addikt

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#103240) FollowTheORI válasza Cassidey (#103238) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tedd be az instád aláírásba és akkor nem lesz sok kérdés... :D

Amugy akkor karra/felsőtestre mostanában nem is nagyon edzel? :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103241) GoTReX válasza celf (#103185) üzenetére


GoTReX
őstag

Nem emlékszem csak arra hogy már fáj. Adok neki időt és folytatok mindent ahogy eddig. :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#103242) HussarF válasza FollowTheORI (#103232) üzenetére

Maradjunk, a realitások talaján. Ha elég jó vagy ahhoz, hogy bármelyiket felpróbálhasd, akkor elég jó vagy ahhoz is, hogy újra visszakapd, ha kell ;]

(#103243) Cassidey
Én igen, de agyf.szt kapok tőle, hogy edzinek hívod az edzéseket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#103243) Cassidey válasza FollowTheORI (#103240) üzenetére


Cassidey
senior tag

Dee, sokat jött az elmúlt két hónapban. 1 lábnapom van már csak, meg egy fenék esetleg, többi mind felsőtest. Pont tettem tegnap egy összehasonlítást instára, követsz ott?

FIREBLADE78: és még ér is van a vállamon hehe. Na de hát ezt mondtam, hogy ez így nem tömegelés lett hanem recomp. :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#103244) FollowTheORI válasza Cassidey (#103243) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem sűrűn nézek fel oda... de azt hiszem igen. :)

Szerk: megnéztem, igen. :D

Van egy ismerősöm csaj akivel edzeni járok néha és akire nyaktól lefelé nagyon hasonlítassz... ő is szépen fejlődik, de nem tudom rávenni hogy fotózza magát. :D

Nála meg pont fordítva van, a felsőteste picit jobban fejlődik mint alul, úgy edzett eddig... olyan bicói vannak hogy csak na... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103245) FIREBLADE78 válasza Cassidey (#103243) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Túl szálkás vagy. Kockás has nem szép egy nőnél ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#103246) FIREBLADE78 válasza brownus (#103204) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Te gyúrsz?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#103247) Woodslave válasza KoVee84 (#103236) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na szerencsére itt még nem tartok. :D

Sikerült 10x. Aztán 65kg-val gimnasztikáztam 21x.
A deadliftnél nem nagyon vitézkedtem. 6-6-5-5-5.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103248) userxy válasza Cassidey (#103243) üzenetére


userxy
őstag

Beírtam a gugliba, hogy Cassidey insta de ilyen xxx-es oldalak jöttek fel ;]

Linkeld be a tiedet :D

(#103249) Cassidey válasza userxy (#103248) üzenetére


Cassidey
senior tag

(#103250) kk831228 válasza Cassidey (#103249) üzenetére


kk831228
addikt

Még ennyi követőt... :Y :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.