Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81498) Jahno válasza npera (#81484) üzenetére


Jahno
őstag

Nincs 3 eres kábel :-O Meg milyen már az a dugasz?

Svéd szabvány tök más. Vagy átköltöztél olaszba' :-O Ennél már csak a barizilok durvábbak, ahol a 20 Amperes hasonló, de van falba épített. Persze az is kérdés, hogy az meg minek, mert ami ennyi kakaót kér azt én nem dugdosnám, főleg hasonló háztartási fosba...

Én tegnap este végre asszonynak felszereltem a konyhai pultmegvilágítás. Így beköltözés után már ideje volt, ha közbenazóta 30 ismerősnek gyártottam hasonlót :-/ Még a kötődobozt fixálnom kell. Alig bírtam előtúrni ami szükséges hozzá, mert fele kötőelem tanyán van, mindig azt sorolom előre a polcra amit akkor éppen használunk és biza villanyászcucc, tiplicsavar, szerszám az most nagyon elásva, szétszórva. 5 éve felváltotta a wifi, majd az AV cuccok, most a videójáték és CRT TV... Bláááááá. Fúrógép azért kéznél volt. Pár éve vettem kb. 6ezer darab Wagot, az is elfogyott :-O

Ez a Haupa szemes saru ez kemény. Biztos minőség lehet :-O mire kell?

Most mégpár fűszertartó felrakása jön, vettem is 5ös tiplit picsa drágán, mert nem találtam. De legalább rotyog a kínai marha, az most előzetes félkész állapotban is embertelen jó lesz, magyarázom is a zaszsonyak, hogy lehet nem kellene lefőzni a levét, félig gulyás, félig leves, akár higítva levesnek valami zöldséggel +tésztával ez jó lenne. Baromi érdekes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.