Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78351) Gabibácsi válasza blueboi69 (#78350) üzenetére


Gabibácsi
tag

Rendes vagy, de nincs mechatronikai/gépész/fizikusi diplomám... ez alapból kizárónak látszik
amúgy tudom mi ez a cég, a leírásból (nyilván mindenki)

ja és nem 13 hanem 23, bár ez lényegtelen

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#78352) blueboi69 válasza Jahno (#78348) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Időnként küldd már át a cv-det, legalább a listából látni fogom, hogy hova ne jelentkezzek soha :D
Komolyan nem hiszem el, hogy ennyit tudsz szopni.
Lőjjél magasabb szintre, ahol nem kell csavarhúzó. Megmondod, hogy mély tudás nincs, de szeretnél beletanulni. Lehet változna a világ.

(#78353) cyberde válasza eattila (#78314) üzenetére


cyberde
csendes tag

"...meloban ha valamihez nem ertek akkor kesz. "

Azzal remélem tisztában vagy, hogy ez a mentalitás teljesen illegál ebben a topikban. :K

(#78354) Bujdy81 válasza blueboi69 (#78350) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Te, ez nem XIII, hanem XXIII! ;)

Meg értem én, hogy "miért, hétfőn vizsga", de addig szerintem még Gömbibá sem tud megírni egy diplomamunkát mondjuk fizikából. Vagyis az még menne, csak az előtte lévő 10 félévet nehéz belezsúfolni egy hétvégébe. Mondjuk a következő az hosszú hétvége, talán abba... ;) :D

(#78355) blueboi69 válasza Gabibácsi (#78351) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Sztem nem kell hozzá ilyen szakirányú diploma. Mármint akinek ilyen diplomája van az sztem nem tesztelőnek megy. Egy kérdést megérhet azért, hogy ez kizáró ok e. Mert lehet többre mennek egy tesztelő gondolkodásával mint egy gépésszel!
Tényleg 23, bocs. Mondjuk napság már mindenhol HO van.

(#78356) Jahno válasza blueboi69 (#78350) üzenetére


Jahno
őstag

Na, ide autóiparba a préri közepére kihelyezett külsősként vajon mit lehet tudni a pozícióról és projektekről? Vagy itt kell bevezetni, hosszabb távon fix a dolog, vagy amit majd Q megnyer és jövőre már az lesz? Lehet mit már többet sejtünk, mint a kiszervező cég.

Mondjuk nekem még közel is lenne, Gömbibá kicsit kitér a hitéből, de evvan. Jelentkeztem én Alsónémedibe is, végén még azt mondom, hogy kár volt kihagyni :-/ HResek is normálisak voltak, rövid egyszerű, meg volt a munkakörök bemutatása, környezet, jövő éves tervek és túlmunkával sem dumáltak mellé. Bár nyilván egyszerűbb, mint most itt a gyár ahol csak DB szerverből van vagy 190 darab....

(#78357) Gabibácsi válasza blueboi69 (#78355) üzenetére


Gabibácsi
tag

De látod hogy ott van a leírásban...
Úgy gondolom ahogyan te, de ha beleírták... Persze, megkérdem, van kontaktom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#78358) Jahno válasza blueboi69 (#78352) üzenetére


Jahno
őstag

Elvileg nem kellett ehhez sem csavarhúzó (:-

A "szeretnék beletanulni" dolgot utoljára a HResednek is próbáltam, nem is értette, nehéz volt Vele politizálni. Sebajja.

(#78359) Jahno válasza Gabibácsi (#78351) üzenetére


Jahno
őstag

Jajj, a leírásból kimaradt, hogy Innovatív termékek, technológiák és megoldások meg kötetlen munkaidő. Meg a Kiemelt bérezés, cafeteria, 13. havi juttatás, prémium :C

Olyat itt is ígértek, feleséged is ott kezdte felhúzni az orrát, mikor ezek hirtelen megszűntek, többet követeltek és kötetlen munkaidő valahogy mindig a júzer kárára lett napi 13 órás. Kérni nem lehetett, csak követeltek :C Engem ez még nem is zavart volna, de pár 100 júzert hamar döntött...

(#78360) Gabibácsi válasza Jahno (#78356) üzenetére


Gabibácsi
tag

Vidékre szívesen járnék dolgozni amúgy, jobban lehet közlekedni mint pesten és van parkoló :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#78361) blueboi69 válasza Bujdy81 (#78354) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jó, benéztem a kerületet valóban.
Rákérdeztem, hogy mennyire kell nekik az a végzettség és van e más ilyen pozi pult alatt, ami nincs kitéve a weblapra pl.

(#78362) Jahno válasza blueboi69 (#78355) üzenetére


Jahno
őstag

Már kíváncsi lennék rá. Szögletes németek, néha jó az, nekem egy része bejött :DD

(#78363) Gabibácsi válasza Jahno (#78359) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nincs is feleségem :D

amúgy igen
jah, megvan az a papír hogy házasodhat az asszony...
de az enyémet nem találom sehol, végig kell túrnom a papírokat

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#78364) blueboi69 válasza Gabibácsi (#78357) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ezek sokszor elég komolytalan leírások egyébként. Némi időt eltöltöttem a rekruiter irodában az előző helyen. Nem nagyon vannak képben ám kb semmivel. Címszavakban tudnak gondolkodni, a munkaadó pedig valami ideális álmot fest le nekik.

Sztem írj neki, azzal nem veszítesz semmit. Lehet tud más pozit adni!

(#78365) Jahno válasza Gabibácsi (#78363) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor még volt, cég is múlt idő, asszony is :C

(#78366) zetor2000 válasza Gabibácsi (#78363) üzenetére


zetor2000
senior tag

Majd lesz... :))
Meg már volt, de rossz a memóriád. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#78367) Gabibácsi válasza blueboi69 (#78364) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jó, de ha ilyen a leírás, mire számítsak? Aztán a végén mondod hogy minek mentem oda :D
Ezt amúgy mindig elmondom a hr-esnek is, hogyha irreális a leírás vagy egyáltalán nem rám illik, és akkor jönnek azzal hogy de hát csak beleírtak mindent.
Jó, de én meg komolyan veszem, ez azért komoly dolog szerintem.
Amúgy melyik csajszit kérdezted? Van ott egy akit jól ismerek, FK

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#78368) Gabibácsi válasza zetor2000 (#78366) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jaja, gyorsan felejtek

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#78369) Jahno válasza blueboi69 (#78364) üzenetére


Jahno
őstag

Azok, mert hamar bele lehet futni fizikai dolgok tesztelésébe. 15 éve még én sem értettem, mikor jött szoftver reszelni valaki a gázkazán szervízből, mert ott tesztelte a kazánokat javítás után. itt lehet ez visszafelé sülne el, elég sok prototípust hoznak ide amit szakérteni és nyúzni kell, de majd utánajárunk. Kellene már szerdánként az a Borkuckó, ott minden ilyen infót be lehet gyűjteni :U

(#78370) eattila válasza cyberde (#78353) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem mentalitás, így működik a főállásom. :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#78371) Jahno válasza FőDudu (#78303) üzenetére


Jahno
őstag

Amit leírtál az még nem powerhsell használat, az nyilván megy.

(#78372) Jahno válasza FőDudu (#78298) üzenetére


Jahno
őstag

"Nyilvan nem csinaltam prezit, "

Ahamm, ezt máshol nem egyszerű eljátszani.

Akkor egy időben még a tulajdonos is megszólalt, hogy még Ő is megcsinálja, mert ez a dolgunk. Most már alacsonyabb szintről üzennek.

"Felesleges ilyennel huzni a tobbiek idejet."

Jó, aki eldöntheti az okés. Mi továbbra is végrehajtói és nem megmondói pozícióban létezünk. Nekünk csak a baromságot mondják, mi meg niggereljük.

(#78373) blueboi69 válasza Jahno (#78358) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem a HR-esnek kell mondani az interjún, azok teljesen más dimenzióban mozognak.

Vagy a leendő temalednek, vagy technical leadnek, vagy amikor már ott vagy és látod a lehetőségeket.
Az én managerem egy idióta mellébeszélő ember, akiről így ennyi év után már látom, hogy általában fogalma sincs milyen rendezvényen van, de néha vannak jó mondatai és gondolatai, azokat meg szoktam jegyezni.

Most pl ugye a fél csapatot kirúgták, teamleadet, architectet is. Közös ismerősünket is.
Felmerült, hogy akkor kéne architect a csapatban, én meg lecsaptam rá. De sajnos az anyacégnél teljes stop van, tehát ha valaki elmegy a csapatból, a helyére sem jöhet senki, tehát ennyire nem lehet új embert felvenni és így ez nem fért bele.
Viszont azt mondta, hogy meg kell teremtenem erre az igényt. Így az új TL segítségével mindenhol be lettem harangozva, hogy az ügyféltől dedikált architectnél besegítek és ilyen olyan dolgokat rám lehet bízni. És egyre több helyről hallom vissza, hogy mondják a nevemet, hogy fúúú ezt blubira rá lehetne bízni. Aztán ez megteremti az igényt, hogy amúgy is szűkösen vannak architecttel, és amint megnyílik a pénzcsap (remélem évvégén), akkor ki fog nekik beugrani? Na ki? Hát én. És azonnal kineveznek. Ennyi a befektetés része, hogy kicsit előre dolgozok, megcsinálok olyan munkát, ami amúgy eddig nem tartozott rám. Persze nem munkaidőn kívül, hanem munkaidő alatt.
Nagyon rövid idő alatt kineveztek technikai lead-nek, csapatnak is el lett mondva, meg az architecti vonal is.

Másik volt kollégám a security vonalon indult el erősen kb 2-3éve.
Iszonyat módon elkezdte tolni a microsoft féle security ajánlásokat, dolgozott ki POC-okat, a mindennapi munkája mellett, ledemozta, hogy mivel lehetne a cég IT biztonságát növelni. Azóta az ő általa bevitt módszereket követi a cég és ha elég nagy lenne a csapat, akkor kineveznék IT security akárminek, így csak csendben kapja a lóvét rá mindenféle tüzijáték nélkül.
Ő is ugyanezt csinálta, hogy valaminek az igényét teremtette meg, ami érdkelte, amit látta, hogy hiányzik a cégnél.

A te esetedben ha értesz a dpm-hez és látsz hiányosságokat a mostani helyen, akkor elkezdhetnéd ezt felhozni, hogy a mentési rendszer fos és engedjék meg, hogy kidolgozz erre egy jobb stratégiát amit be is tudsz mutatni distaster recovery esetekkel, aztán máris nyerhetsz cégen belül egy backup redesign projectet. Ez csak egy példa, de tuti ezer dolog van. Meg kell találni a megfelelő embert erre a cégnél, aki jó pozicióban van és hajlandó meghallgatni.
Most mondjam azt, hogy Q-nál az egyik tulajának a házába kb bejárásom van és én segítek neki megcsinálni az otthoni házautmotazációs vezérlést meg a most épülő osztrák többapartmanos privát nyaralójába bármikor elmehetnénk családostul nyaralni (majd ha kész lesz)? Ha itt befuccsol a dolog Sipiéknél a svéd telefonos cégnél megdumálom vele, hogy csináljunk fejlesztői részleget okosotthonokra és letaroljuk a hazai piacot.
És ez onnan indult, hogy egyszer az otthoni linux szerverével gond gond és valakit megfogott az IT supportról, hogy csinálja meg neki. Na ez az ember voltam én, mert más nem értett hozzá. Miért? Mert az it csapatból amikor odakerültem mindenki windows-os volt és belőlem is azt akartak faragni. De láttam, hogy a cégnél az összes tűzfal linuxos, minden switch cisco vagy linksys, vagy akármi és senki nem ért hozzá, hát erre lőttem, hogy én értsek hozzá, mert erre lesz igény. Ez olyan jól sikerült, hogy amikor eljöttem az üzemeltetésből, nem találtak embert. Minden linuxos tűzfal már le lett selejtezve és külsős cég csinálja cisco routerrekkel :D

(#78374) blueboi69 válasza Gabibácsi (#78367) üzenetére


blueboi69
csendes tag

FKata, ő van a linkelt oldal alján is. Őt keresheted is. Egyszerű lány,de kikűzdötte magát aztán rekruiter vezető lett.

(#78375) Gabibácsi válasza blueboi69 (#78374) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jaja, ismerem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#78376) blueboi69 válasza Gabibácsi (#78375) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ennyit írt a diplomára: "ha van diplomája az oké"
Szóval attól még egy kérdést megér, pláne ha ismered is. Max elmész egy interjúra, ott kiderül, hogy tökmásról van szó, de mégis egy lehetőség.

(#78377) Sipi- válasza blueboi69 (#78350) üzenetére


Sipi-
tag

.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#78378) Gabibácsi válasza blueboi69 (#78376) üzenetére


Gabibácsi
tag

Na de akkor látod, hogy ennyit ér a leírás, és ennyit ér az info, mielőtt "minek mentem oda"

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#78379) Jahno válasza blueboi69 (#78373) üzenetére


Jahno
őstag

No de ha a HRes volt az első és sokadik kör, akkor kinek mondjam, ha kérdezi mi van és mik a tervek? Neki is érteni kellene, ha másért nem, akkor akarja. Idén vagy 15el beszéltem, lassan lesz mintavétel is :-D

"megcsinálok olyan munkát, ami amúgy eddig nem tartozott rám"

Pfúúú ezekért mit kapnék a fejemre :D De igen, reszeltem a tulajok cuccait is, meg minden mást, még jófejkedtem a házibulinál, segítettem oda és elpakolni. Vagy mikor milyen pozíció, kipróbltam a "nem tartozik rám" opciókból egész széles skálát és megcsináltam, vagy utasítottam vissza.

Systemaxnál kifejezetten nem engedték, hogy nagyobb cuccokba belelássak és felfelé kapaszkodjak, mert nem mert csak. Legtöbb cégnél sem bentről történt a fejlesztés és előbbre lépés.

Systemaxnál? Jaaaaaj Nagy főnök mondjuk nem tudom miért akart operatív dolgokba beltúrni, de el akarta hozni a hálózatos részt magának. Itteni vezér srác íratott velünk tesztet, elmélet, gyakorlat. Utána nagy főnöknek közölte, hogy alkalmatlan bármire és itt inkább ne basszon szét semmit, jelenleg a külsős cégeken kívül én vagyok a legalkalmasabb az egészre aki tudja mi merre van, nekem odaadja az eléréseket, csináljak amit akarok és akkor itt a felmondása. Nagyfőnök kicsit hisztizett és csapkodott, kaptam gyorsan egy írásbeli figyelmeztetést is vagy mit :R Később tényleg üvöltve küldtem el a kurva anyjába és még azután sem engedett felmondani :-D

Van ahol eszükbe is jutott a nevem, mert reggel jönnek az államtól irodát ellenőrizni, most délután három van, reggel 8ra legyen rendben a 200 kilométerre lévő iroda papírmunkája, de még várjak 2 órát a gravírozós cégre, mert ajtó mellé fel kell csavarozni a Széchenyi EU-s támogatós cégtáblát :-D Ilyenkor azért eszükbe jutottam ja :C Meg a labmanager bevezetésénél sem jutott eszükbe, mert mikor én vetettem fel akkor "hülyeség és drága" volt, fél év múlva a főnököm beadta projektnek és később ezért nagyon megsimogatták a buksiját :C Jók ezek na, 12 egy tucat csak már unalmas.

(#78380) hobizoli válasza blueboi69 (#78350) üzenetére


hobizoli
nagyúr

"meghatározzák az elkövetkezendő 50 év közlekedését"
aha, de...
50 eve az 1200-s zsiga volt a kiralysag

amugy ez a Knorr-Bremse lenne valszeg...

több drón kell ;P

(#78381) eattila


eattila
csendes tag

Urak!

Vasárnap mennem kell szülőkért reptérre. Nade. Nem tudom, hogy terminal 1, vagy hova a f_szomba kell ott menni. Sosem voltam még. Vagy H portát keressem ahol a Hertz meg egyéb kölcsönzők vannak, vagy a Terminal 1-et, ami az A porta környékén van? Magyarázzák itt, hogy kilépő oldal, de a gpsbe olyat nem tudok ütni, meg térképen se látszik.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#78382) Jahno válasza hobizoli (#78380) üzenetére


Jahno
őstag

Nem valszeg, hanem biztos, hogy az. Ezért lehet beszívni a prototípus tesztelést is. Mási k pozíciónál írják.

(#78383) FőDudu válasza hobizoli (#78380) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt all belole egy faxa peldany. Mint az uj. Egyik kollegame.
Csak kicsit csinjan kell banni a szivatojaval, mert beriaszt a garazs fust erzekeloje ;)

FőDudu

(#78384) blueboi69 válasza Gabibácsi (#78378) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Felsoroltam vagy 5db független dolgot, hogy én honnan érdeklődnék. Ezek közt nem volt a pozikiírás, ez csak tájékoztató :P
Kb csak a pozi neve ami mond valamit és amiből lehet saccolni. Utána kell járni jobban.

(#78385) Jahno válasza eattila (#78381) üzenetére


Jahno
őstag

Lerajzolom, egyszerű és oda visz az út és két választási lehetőség van a 2es kijáratánál, de ennél van jobb trükk is, mert drága a parkolás, de ha szülők nem túl rutinosak, akkor nehéz megúszni.

Terminál 1 már kiállító, teherporta és rendezvényes részleg :-)

(#78386) FőDudu válasza eattila (#78381) üzenetére


FőDudu
addikt

Taxiba beulnek, elvitetik magukat a kozeli benzinkutra ahol atszallnak hozzad. :F

Te sem szopsz a bementelellel - amit erosen tiltanak a sima autosoknak - ok sem setalnak sokat amig a te autodat megtalaljak.

FőDudu

(#78387) Phülöp válasza Gabibácsi (#78363) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha nincs meg a papírod arról, hogy házasodhatsz, akkor elég jól be van védve a segged.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#78388) eattila válasza Jahno (#78385) üzenetére


eattila
csendes tag

Tehát akkor H porta, és az autókölcsönzős rész az M4 mellett kb.

Nem ott várok, ha szólnak, akkor megyek oda. Addig héderezek valami tesco parkolóban.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#78389) FőDudu válasza hobizoli (#78380) üzenetére


FőDudu
addikt

En is arra tippelnek.
Nem feltetlenul rossz a nemetekkel melozni, bar Dunakeszirol napi 100km lenne neki a bejaras (M0-n).

FőDudu

(#78390) Jahno válasza eattila (#78381) üzenetére


Jahno
őstag

Szóval. A verzió, fizetős, de elég akkor begurulni, mikor érkezik a gép és nem fizetsz sokat. Utoljára tán 1800/óra volt:

https://goo.gl/maps/ViriXCGXnQefmkaUA

Itt a parkoló, ha nagyítasz akkor ott a lépcsőn jönnek le az utasok a 2Aról.

Ellenben. A lépcsőtől jobbra van egy Merci, balra nézve íves tetejű épület, fehér furgon, piros furgon, 2B épület és lépcső. Ez a másik kijárat, attól függ melyiknél száll le, de látod, nem nagy táv.

Ami trükk, hogy 5 percet ingyen bent lehetsz és oda lehet menni a két lépcső közti darabra, vagy utasfelvételi pont, az autókölcsönzőknél. Enperával csináltuk, hogy megtámaszkodtam a benyakúton (azt kb. ilyen sofőrök tartják életben :-D) mikor kifelé bandukoltak akkor felhívtak, megálltak ott a lépcsők közt a felvételnél, megálltam, beszuszakoltuk magunkat és gyí, kész is, mehetünk tovább.

Térképen ha a Hertzet nézed, akkor az a fél körív, flül a bemenet, alul a kimenet, jobbra a Holiday felirat. Egyik karéj az indulás, másik az érkezés, ott a Fő TAXI pultja is látszik, ott az üvegajtón fognak kijönni, Gtérképen bejárható. Kérdezz...

(#78391) Gabibácsi válasza eattila (#78388) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én korábban amikor még jártak gépek, mindig úgy csináltam hogy a terminál parkolóban parkoltam, vagy a holiday-osban ha otthagytam a kocsit. De ez a várakozásos is népszerű, csak ha szülők, akkor én nem stresszelném őket ezzel is.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#78392) Jahno válasza FőDudu (#78386) üzenetére


Jahno
őstag

"amit erosen tiltanak a sima autosoknak"

Leülhetsz, egyes.

(#78393) Gabibácsi válasza blueboi69 (#78384) üzenetére


Gabibácsi
tag

Tudjuk miről szól a pozi, elég jól

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#78394) eattila válasza FőDudu (#78386) üzenetére


eattila
csendes tag

Elvileg megvan. Bemegyek, parkolónál felveszem őket és gyí kifelé.
Kétlem, hogy tiltanák a behajtást. Annak mi értelme lenne? Mondj egy forgalmi helyzetet egy g_cinagy parkolóban amit "sima" autósként nem tudok megoldani, de egy taxis igen?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#78395) blueboi69 válasza Jahno (#78379) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Lehet nekem volt eddig mindig minenhol mázlim. Első munkahelyemre is full kezdőként mentem. Aztán pont kezdtem már belefásulni és beleunni a desktop szerelgetésekbe (szerveres dolog alig akadt és nem is volt mély tudásom) akkor volt lehetőségem váltani.

És az, hogy egy táblafelrakásról jutsz eszébe valakinek ez inkább szomorú. :U
Előző helyemen volt pár költözés amit én is végigcsináltam meg új iroda nyitása, stb. Tudom miről beszélsz, de szerencsére volt időm előre.
Emlékszem még a céges karácsonyi bulin hívott az akkori német régiómanager, hogy lemondja a január első hetére szervezett utat, mert nem húzták be a netet. Meg össze külföldi irába én mentem ki hálózatot építeni, sőt a fő irodában is a fél emeletet együtt építettük ki az egyik kollégával. Az volt az egyetlen egy alkalom amikor játszósruhába mentem be, mert a padló nagyrésze fel volt szedve.
De ezek feledésbe merülnek, mert 2hónap múlva aki jön új ember, annak nem jut eszébe, hogy itt bárki is tudja, hogy a padló alatt hol mennek a kábelek, de az, hogy valami rejtélyes hálózati dolgot a tűzfalon kellett debuggolni egy komplett fejesztői csapattal, az jobban megmarad az emberekben és hónapokkal, évekkel később is ha olyan szintű a probléma, akkor már az aktuáis juniornak azt mondják, hogy nem-e lehetne ezt eszkalálni blubinak?
Ezért kell a fontos dolgokat meglátni és arra építeni és a csipcsup időrabló dolgokról lemondani.

(#78396) Jahno válasza eattila (#78388) üzenetére


Jahno
őstag

MOL kúton baráti a hotdog, onnan 10 perc, mire kiérnek odaérsz :-D

Egyéb helyen véletlenül se állj meg, főleg a reptérhez közel. Sokan makettkednek, út széle, záróvonal, lezárt terület, de több a rendőr, mint a szabálytalan :DD

(#78397) blueboi69 válasza Gabibácsi (#78393) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Akkor jó, én nem :) De nem is nekem kell. Mindegy, csak segíteni próbáltam.

(#78398) eattila válasza Jahno (#78390) üzenetére


eattila
csendes tag

Köszi :) Megvan :) Felhívnak ha kijöttek, tehát begurulok értük és majd jónapot.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#78399) eattila válasza Jahno (#78396) üzenetére


eattila
csendes tag

Mol vagy meki vagy ilyesmi jó lesz ha korán érek oda.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#78400) Jahno válasza eattila (#78388) üzenetére


Jahno
őstag

Pfúúú, portára nem tudom, de inkább G-nek néz ki. Bejárat ki van táblázva, elbaszod, akkor körbe tudsz menni és körforgalomból visszafordulni. Én néha aggódtam, de még nem néztem be :-D 4kör ingyen van még sorompón belül is. Vagy megkérdezem ciciment, mert így Gtérképen ez sem látszik. Kétfelé megy el az út, ott kell figyelni és ennyi, érkezés/indulás. Utána csak két sávon megy befelé fel a sorompóhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.