Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77151) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Én meg feljelentem a cukrászdát vácon, mert mem engedték asszonyt kártyával fizetni a fagyiért, mert 1000 ft alatt van. Mondtam hogy ez törvényellenes, de mondta hogy a tulaj döntése. Ha nem a gyereknek veszi a fagyit, akkor otthagyom hogy bassza meg

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77152) Jahno válasza Gabibácsi (#77151) üzenetére


Jahno
őstag

Pingvin a Fő tér sarkán? Azt bántsd, legalább jó. Éppen most akartam írni a mellette cukiról, hogy drága és a fagyi középszar...

(#77153) Samott válasza Gabibácsi (#77151) üzenetére


Samott
addikt

Januar egytol lesz csak torvenyellenes, most csak a kartyapartneruk szabalyzatat sertik meg.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77154) npera válasza eattila (#77150) üzenetére


npera
újonc

Én majdnem hasonló applikációban használtam. Le kellett adni a régi laptopot csütörtökön. Volt hozzá egy DP-HDMI kis konverter, amit otthonról hozott k*rva erős ragasztós tépőzáras ragaccsal felragasztottam a tetejére. Csak le kellett tépni és lehetett projektort vagy TV-t kapcsolni rá.

Az új gépen van HDMI, így le kellett szedjem a tépőzáras ragasztót róla visszaadás előtt. Ott álltam a kezemben a ragaccsal és éreztem, hogy ezt kár kidobni. Így inkább leragasztottam az asztalra az egyik kollégám egerét vele. Volt is meglepődés, amikor visszajött :C

(#77155) Gabibácsi válasza Jahno (#77152) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem, valami Rábai cukrászda

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77156) Gabibácsi válasza Samott (#77153) üzenetére


Gabibácsi
tag

Úgy tudom a vírushelyzet miatt már most is az

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77157) eattila válasza Gabibácsi (#77151) üzenetére


eattila
csendes tag

Múltkor engem sem akartak engedni 1000 alatt valahol, de már enm emlékszem hol. Ja, húsboltban.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77158) Samott válasza Gabibácsi (#77156) üzenetére


Samott
addikt

Nem talaltam ilyesmit, covid miatt csak az 5 ezer forintos limitet emelek 15 ezerre.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77159) eattila válasza npera (#77154) üzenetére


eattila
csendes tag

#eci :DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77160) JonesC válasza Gabibácsi (#77151) üzenetére


JonesC
csendes tag

Én vettem volna még egy gombócot, oszt akkor megvan az ezres.

(#77161) npera válasza eattila (#77159) üzenetére


npera
újonc

A srác vette a lapot, elég fiatal és van humora. De lehet legközelebb velem is "történik valami" :Y :C

(#77162) Jahno válasza Gabibácsi (#77155) üzenetére


Jahno
őstag

Közben asszony megnézte, én sem tudom honnan vettem a Pingvint. De ki volt írva, azt mondja Fő tér cuki a neve. A Pampalini mellett volt, az biztos :C

(#77163) Jahno válasza JonesC (#77160) üzenetére


Jahno
őstag

Ezen én sem akarok fent, ez Gömbibá marhasága a kártyán ugrálás. Nekem sok más marhaságom van, amin ugrálok :-D

(#77164) BobaHWSW válasza A. Crowley (#77145) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Oh... valos halal... :)) beneztem, sorry.:)

(#77165) eattila válasza npera (#77161) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem is odagyorsbilincseztek a bringamat a tarolohoz nyar elejen a melohelyen :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77166) Gabibácsi válasza JonesC (#77160) üzenetére


Gabibácsi
tag

De asszony egyet szeretett volna, gyerek is. Én meg nem kértem.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77167) Gabibácsi válasza Jahno (#77163) üzenetére


Gabibácsi
tag

Azért jó,ha most nem kell érintkezni... erre kaptam vissza koszos fémpénzeket

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77168) A. Crowley válasza BobaHWSW (#77164) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Np, nekem le sem esett, amíg nem mondtad. :)
Holnap mennénk apa+fia quad túrára. Akkora árpa, baszomizé nőtt a szemhéjamra belülre (!), hogy nem tudom nyitvatartani a bal szemem, annyira szúrja. Pedig utána nyolckerekű ATV vezetés is lenne...

(#77169) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ismi 2-3 év vajúdás után vett egy új laptopot. Áthozta a régit, hogy milyen alkalmazásokat futtatott azon, azok kellenének az újra is. Mondja, hogy neki a "régi" laptopja az egyetlen számítógépe. Mondom, "de neked van egy Amigád is...". "Ja, az, asse tudom, merre van, neked adom... ha megtalálom"
Szóval lehet, hogy lesz egy Amiga 600am. Asszem olyanja van. Csak énnekem meg lövésem nincs, hogyan kell azt használni :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#77170) JonesC válasza zetor2000 (#77169) üzenetére


JonesC
csendes tag

Kinyitod az ajtót, amennyire szeretnéd, és kitámasztod vele :)

Bots!

(#77171) Gabibácsi válasza zetor2000 (#77169) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekemadod, és engem boldoggá teszel :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77172) Gabibácsi válasza A. Crowley (#77168) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem műtöttek egyszer ezzel gyerekkoromban, borzalmas volt.
utána mondta a doki, ja érzem hogy fáj és jön az árpa, pár napig egyek élesztőt és elmúlik. Ez harmincéve be is vált

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77173) zetor2000 válasza JonesC (#77170) üzenetére


zetor2000
senior tag

Attól azért jobb az a gép :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#77174) zetor2000 válasza Gabibácsi (#77171) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha működik, akkor nincs rá mód. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#77175) zetor2000 válasza A. Crowley (#77168) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jobbulást...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#77176) Jahno válasza zetor2000 (#77169) üzenetére


Jahno
őstag

A600ban szerintem Gömbibá tud okosat mondani, én max. irigykedem aztán adok bele CF átalakítót.

(#77177) eattila válasza JonesC (#77170) üzenetére


eattila
csendes tag

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77178) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Kimentem kicsit mocni. Bekell torni az uj gumikat.

(#77179) A. Crowley válasza Gabibácsi (#77172) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Megtámogattam Aloe First borogatással. Teljesen elmúlt, úgyhogy nem kell lemondani a programot. :DD

(#77180) BobaHWSW válasza A. Crowley (#77179) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Wow, akkor az igen jol hatott.

(#77181) zetor2000 válasza A. Crowley (#77179) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én az ilyenekre szoktam inni valamit, hátha az is segít :D
Persze vezetés előtt nem tanácsos.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#77182) Gabibácsi válasza Jahno (#77176) üzenetére


Gabibácsi
tag

Bizony, háklis egy masina, vannak tudnivalók

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77183) A. Crowley válasza BobaHWSW (#77180) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Hát, a Wimpex ablaktisztítóval vetekszik a hatékonysága. :)

(#77184) -NoVa- válasza BobaHWSW (#77141) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez egy egészen másfajta, váratlan minőségi gameplay. Zseniális :)

(#77185) BobaHWSW válasza -NoVa- (#77184) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Jelenlegi kedvenc streamereim listajahoz adodott. Deadcells miatt talaltam anno kb 1.5-2 eve.

[ Szerkesztve ]

(#77186) zetor2000 válasza Gabibácsi (#77182) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hja.
Azt lehet, C64 lesz belőle, mert összekeveredtek az információk :D Nem baj...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#77187) Jahno válasza zetor2000 (#77186) üzenetére


Jahno
őstag

Ahhoz is mond SD kártyás megoldást, nekem meg vannak épített joyok.

(#77188) eattila


eattila
csendes tag

Mai tekeres is megvolt. Vettem hozza hosszujjut, de 25 fok volt, igy nem teszteltem. Ferde szel nem segitett semmit :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77189) Jahno válasza ncc1701 (#76801) üzenetére


Jahno
őstag

Erre elmúlt 2 napban mondjuk 100ast lőttek egy csomó helyen, késő estig tele volt minden. Aztán meglátjuk, ha télre is érvényes az akció akkor viszont a cigisták miatt sokkal több felhasználót tud megforgatni a hely. Hideget majd megnézem, eddig is elég kreatívak voltak sok helyen, ilyen-olyan melegítésekkel meg mindenfélével.

(#77190) Jahno


Jahno
őstag

Ja, tegnap éjjel megálltam egy pirosnál és a kettővel mögöttem lévő még simán kikerülte a sort és átment. Ami a szívás, hogy valszínű érzékelős lámpa volt, mert egyből zöldet kaptunk. Ha ez picit más ütemben vált, akkor lett volna szívás. Előző két nap eléggé agyrém volt, 20 centiről letolós furgon, mindenen is át előzős, meg a többi.

Viszont én is majdnem lebontottam a kocsi jobb oldalát, de még meg kell néznem a helyet újra és megfejteni, hogy mi volt, mert azóta nem értem. Csak duda, recsegés robpogás, oszt jobb oldalamban milliméterre úgy benne egy teher, hogy azt hittem eltűnt a fél autó, de csak a tükör akadt bele. Én meg balra szerettem volna kanyarodni és telezöldes kereszt, arrafelé húzódtam, jobbra lófaszt ne is néztem, csak odatermett és anyázott :-O

(#77191) FőDudu


FőDudu
addikt

Szuvidalt kacsa megvolt. Jo, jo, de nem az igazi.
A puhasag marmar zavaro es hianyzik belole a zsir.....
Ugyhogy szepen 2 centi vastag csikokra vagtuk, aztan azt szepen minden oldalan kergesitve mar jobb az elmeny.

Delutan meg leeresztettuk es lebontottuk a medencet.
El is raktuk. Sikerult meg az eso elott. Most esik.

FőDudu

(#77192) Jahno válasza FőDudu (#77191) üzenetére


Jahno
őstag

Én napok óta csak gasztrózom. Mindenmentes burger azért érdekes volt, de mindenki hibázhat.

Ma is süti, fagyi, sör. Visszafelé azon godolkoztunk, hogy milyen kaját rendeljünk mikor a sarki kifőzde kiverte a szemem. Reklámnak csak burger, hal és hasonlók voltak kirakva, bent meg a kánaán. Székelykáposzta, parázson sült krumpli, túrógombóc, olyan tepsis sült hús, hogy ihajja. Lemértem, 3.2 kilogramm kajával estünk haza, miközben asszony egész délelőtt a jövő heti adagom gyártotta. Paradicsomos tészta alapnak, meg valami virslis tojásos pörkölt. És mellé valami sült csirkecombot emlegetett.

Csepeli cukrászda október végén zárja a szezont, addig pár alkalommal ki fogjuk használni. Jobb a süti, mint Vácon és az árfekvés sem mindegy. 4 szelet sütemény, kávé, sör 3ezer pénz. Ízek arányai és kivitel jól el van találva, saját kreálmányaik zseniálisak, mert nem csak a szokásos puncs szelet meg dobos torta volt, hanem narancsos trüffel meg csomó sós karamellás és pisztáciás miazmás.

(#77193) FőDudu válasza Jahno (#77192) üzenetére


FőDudu
addikt

En pizzat csinaltam. De elbaxtam.
A teszta olaszoktol jott, ilyen uzsonnas zacskoban van 2db 400 grammos teszta kulon csomagolva.

Na az azt irta 210 fokon sussuk 13 percig.
400g egynek tul sok, kettonek meg szerintem keves.
De azert elfeleztuk.

Sutottem is, de beleragadt a sutoformaba (pizza meretu femlap), mert ugyan teflonos, de en hulye nem raktam ala sutopapirt, mert ugye teflon. Aztan a tetejere igazi bivaly mozzarellat raktunk ami tul vizes. Lucskos maradt tole az egesz pizza, a teflonrol meg kb ugy kellett felvesni. Szerencsere a masodikat mar sutoopapiron csinaltuk es nem szorakoztam, felcsavartam 310 fokig a sutot. Az mar jo lett.

Es a vicc az egeszben, hogy ott a hutoben a pizza mozzarella, azt is az olaszoknal vettuk es jofajta... Szoval tobbszorosen szerencsetlen lett az elso pizza.

FőDudu

(#77194) npera válasza eattila (#77188) üzenetére


npera
újonc

Én ma miután leraktuk a két disznót délutáni alvásra kimentem a sufniba szerelni. Van Deore lánckerék most elöl, a közepes és a "nagy" is. A nagyot kerékpáros kifejezéssel élve elb*sztam, mivel sikerült 44T-t kattinteni 48T helyett. Az eredeti 52T volt, ami erre a gépre agyhalott hosszú. Amikor elektromos kerékpár mögött haladok 25-el, akkor tipikusan elöl nagy tányér, hátul a 4. lánckerék (!!!) van berakva, és akkor még van 5 fokozat hátul. Elképesztően hosszú még úgy is, hogy már leáttételeztem korábban 52T-ről 48T-re elöl. Most a fejvesztett kattingatás miatt lett elöl 44T, ami az egyik kedvenc motoros csatornámra hajaz, de így aztán tényleg ki tudom használni a kazettát hátul.

A vicc az, hogy a kis és közepes lánckerék fekete elöl, de a nagy acélszürke. Megvadítja a bringa megjelenését mindenképpen :C

Hátra SRAM kazetta ment, 28-11T. A leírás szerint Shimano rotorra többnyire rámegy, csak egészen elvadult kombinációkban van ütközés. Erre ráment. Akkor örülünk, Vincent.

Ha már ott voltam, akkor kicseréltem a hátsó fékbetétet, volt még kábé 0,64 mm betét rajta. Meg átkentem a féknyergekben a dugattyúkat zsírral. Most elvileg nem akar majd beragadni a fék. Aztán meglátjuk.

Kell fékolajat is cserélnem, remélem van még itthon. Egyik este megcsinálom azt is.

A héten indul egy 5-hetes elektromagnetikus képzés, kedden és csütörtökön 16:00-18:30 között, aztán pénteken meg konzultáció. Akkor most a "sok" szabadidőmmel hirtelen nem is lesz gond.... :Y

(#77195) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Nekem megint lett instagramom, gratulálok cukimuki totál nyitott rendszeréhez. Jött egy mail hogy látják, problémám van a bejelentkezéssel, kattintsak ide hogy megoldjuk, ott kérték az új jelszót kétszer, és mar bent is voltam. Ugyanaz a fasz aki 1-2 éve is, megadva az én emailcímemet. Szoval töröltem a képét, átírtam a neveit, és ideiglenesen inaktiváltam a fiókot, rendes törlést nem találtam meg.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77196) eattila válasza npera (#77194) üzenetére


eattila
csendes tag

En feltekertem a komputert meg betettem a kulacsokat. Ennyi volt a szereles. :D

Nem is vagyom tobbre. Az alkatreszeidet lattam facsen, jol neznek ki.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77197) zetor2000


zetor2000
senior tag

Én brassóit készítettem, egész jó lett...
Kezdetben néztem receptet, szóval az indított el az úton, aztán megoldottam a végét önerőből. De én nem rontottal el semmit. Pedig ez is teflonos serpenyő volt, 2 is. Egyben a hús sült, a másikban a krumpli pirult. Majd a húsosban összekavartam.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#77198) Jahno válasza Gabibácsi (#77195) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, Facénál sincs olyan, hogy törlés, aztán meg néha mégis. X idő múlva eltűnik a profil és az összes tevékenysége is. Ilyenkor az illető cuccai utólag eltűnnek, aztán találd ki a beszélgetés menetét.

Vagy ha Téged tiltott le akkor fekete vastaggal van írva a neve, vagy csak "egyéb okok miatt" nem látod. Itt ugye már olyan is van az inaktívaknál, hogy profilja és fiókja nincs, csak a csetet használja. Meg ezek kombinációi és a kiigazodhatatlan műszaki hibák. holnap úgyis hétfő, itteni idő szerint dél magasságában megint lesz egy 3 napos visszaállítás, már lassan kezdem megszokni.

Nagyobb csoportnál kíváncsi lennék hány ilyen alvó tag van, vagy miért nem lehet csoportosan kitörölni:

(#77199) Sipi-


Sipi-
tag

Erről mi a véleményetek?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#77200) Sipi- válasza zetor2000 (#77197) üzenetére


Sipi-
tag

Mi is szoktunk "brassóit" csinálni, de szerintem az nem a valódi recept. Nagyon egyszerű: kockára vágott disznóhúst (mi combból szoktuk) felrakni nagyon sok reszelt fokhagymával főni vízzel, vegetával. Szépen megfő. Kockára vágott krumplit megsütjük és együtt esszük. :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.