Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77751) Samott válasza cyberde (#77743) üzenetére


Samott
addikt

Te, ezt a reszet nem tudom, csak nem szeretem a csusztatasokat. Nyilvan utana kellene jarni de az eredeti allitas nem korrekt. Nem teged hibaztatlak, rengeteg helyen igy targyaltak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77752) eattila válasza FőDudu (#77701) üzenetére


eattila
csendes tag

Ezzel egyet is értek.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77753) Gabibácsi válasza Jahno (#77726) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem tudom, szerintem nem is jók az eszközök és nem is értenek hozzá. Egyszer én is vettem ilyet, vissza is küldtem, minden alkalommat totál mást mutatott.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77754) eattila válasza Jahno (#77707) üzenetére


eattila
csendes tag

A szaxis csak jól tolja.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77755) Gabibácsi válasza Samott (#77734) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ez a buzipropagandás mesekönyv? Arról azért elég sokat olvastam, petíciót is aláírtam, én sem szeretném ha a gyerekemnek felolvasnák.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77756) Jahno válasza hobizoli (#77747) üzenetére


Jahno
őstag

Tudni kellene mi is ez az izé, kinek az égisze alatt fut és megnézni az előző évek számait, kész is. Gyanítom ennek az 1milliónak a közelében nem lesz. Jó ég tudja mennyire elvakultak a vadászok, vagy kinek mi a lehetősége, érdeklődési kör, de na. Ennyit itt hirtelen el sem bír a város, semmilyen tekintetben sem.

(#77757) Gabibácsi válasza hobizoli (#77742) üzenetére


Gabibácsi
tag

De akkor mindegyik? Mert a munkahelyen is ilyen csodákat mér. Sztkában is mértek, de ott nem mondták be mennyi, az mondjuk rendesebb eszköznek tünt.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77758) Samott válasza Gabibácsi (#77753) üzenetére


Samott
addikt

Belefutottal egy ilyenbe?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77759) eattila válasza cyberde (#77717) üzenetére


eattila
csendes tag

Van a miértre válasz: Csak.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77760) cyberde válasza hobizoli (#77747) üzenetére


cyberde
csendes tag

MOn van ~70ezer bejegyzett vadász. Ennek max a fele aktív. De inkább a negyede. Globálisan kb ugyanez a helyzet, azaz a lakosság 3-5ezreléke. Abból hányan kíváncsiak egy vidéki bucsura? Biztos nem lesznek egymillióan. De majd végén az M1 úgyis megmondja a frankót! :D

(#77761) Jahno válasza Gabibácsi (#77755) üzenetére


Jahno
őstag

Attól tartok Te is szélsőségesen értelmezted, pedig ezekben egyet szoktunk érteni, de mit láttál pontosan a tartalomból? Én már kíváncsi vagyok rá, de írtam is :-D Lehet nem olyan erős, mint a céges térítések és amúgy az univerzium a fasságaival a ló túloldalán.

(#77762) Gabibácsi válasza FőDudu (#77750) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem a toleránsságról szól, pont. Szerintem nézd meg pontosabban. Eltorzítva vannak a mesék, úgy , ahogy sosem volt a kultúránk része, és érzékenyíteni akar, propagandakönyv.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77763) Jahno válasza eattila (#77754) üzenetére


Jahno
őstag

És annak láttad az előző műveit is :-P Majd megkérdezem lesz-e rendes felvétel Novemberben. Ha egyáltalán lesz buli. Én hiába mondom, hogy nyár végéig már ne tervezzenek semmi extrát, csak kis ad-hoc valamiket, de még bíznak itt a dolgokban.

(#77764) Gabibácsi válasza Jahno (#77761) üzenetére


Gabibácsi
tag

Lehet, de szerintem én pont toleráns vagyok. De az erőszakos propagandát nem támogatom.
Amúgy mindenki olyan amilyen, azt csinál amit akar. De ne propagálja.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77765) Gabibácsi válasza Samott (#77758) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem tudom, nem szedtem szét :D de lehet
simán visszaküldtem, visszautalták az árát

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77766) eattila válasza Samott (#77732) üzenetére


eattila
csendes tag

Nagy pénz van ám a vadászatban..... Én is csak kapargatom, a felszínt, de írtam rá ügyviteli cuccot. És amikor mondtak pár példát árra..... Nem az én kategóriám.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77767) Samott válasza Gabibácsi (#77755) üzenetére


Samott
addikt

Ja, a fideszeseknel csak ennyi jott le belole. De vannak benne ciganyok meg egyeb kisebbsegek is ha jol ertettem.

En se vagyok biztos benne hogy erdemes ilyan hamar a gyerekeknek bemutatni hogy milyen a vilag valojaban, de talan a pedagogus tudja mikor mit szabad. Talan jobban mint a korlatolt szulo.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77768) Samott válasza cyberde (#77760) üzenetére


Samott
addikt

Vadasz horgasz... ez utobbibol van vagy fel millio itthon. :) Nyilvan mind ki fog menni ra. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77769) FőDudu válasza Gabibácsi (#77762) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha valaki elkuldi a kifogasolt reszeket meg tudom itelni.
Egyelore csak a karogast hallani mindket oldalrol.

Meg pelda mondatot ssem lattam sehol.

FőDudu

(#77770) eattila válasza Gabibácsi (#77755) üzenetére


eattila
csendes tag

Abban írták át a királylányt királyfira egy már létező mesében? Azt én sem értem minek jó.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77771) hobizoli válasza Gabibácsi (#77757) üzenetére


hobizoli
nagyúr

gondolom vhogy lehet kalibralni is ezeket... marmint a normalisabbat

mi bentit max arra hasznaljuk, hogy tapintas nelkul megnezzuk vmi alkatresznek a hofokat
mert ha hideg, akkor jo es annak a jele, hogy megfeleloen aramlik a hutoviz benne, nem az a hiba forrasa, hogy beleragad a muanyag a feluletebe
ha meleg, akkor meg nem

froccsszerszamban a hideg es a tuzforro tuske is ugyanugy nez ki, csak mas a fogasa
pl ha a 140-150fokos tusket* megfogod, mert nem aramlik benne a hutoviz, es hozzaragad a muanyag, a vizholyag odaugrik az ujjaidra egybol, es nem kapsz tole eppen röhögőgörcsöt
ha jol aramlik benne a hutoviz, akkor meg csak 9-10 fokos

lezerrel ramutatsz a feluletre es par fok eleteressel mutatja amit

ahol tizedek szamitanak ott nyilvan nem ez az cellovoldei egypalcas verziost kellene hasznalni

* a tuske es az ureg miatt is lehet ilyen jellegu hiba, azert nem mind1 melyikhez ersz hozza
a lezeres homerovel nem kell egyik feluletet sem beprobalni vakra, hogy vagy bejon ez es a hideg, vagy nem
mondjuk ezek a hibak kezdenek mostanra teljesen eltunni, amiota VÉÉÉGRE lecsereltek a szénacél(!! :U :F ) hutovizcsovezest rozsdamentesre
ket ipari hutot kellett pluszban csak kikukazni miatta LOL ;]

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#77772) eattila válasza cyberde (#77760) üzenetére


eattila
csendes tag

Azért fehovára nem csak vadászok mennek. És tényleg sokan szoktak lenni. Bár én nem voltam, pedig tervezzük évek óta.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77773) Samott válasza eattila (#77770) üzenetére


Samott
addikt

Az mondjuk szerintem pont nem a melegekrol hanem a nok helyzeterol szol... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77774) Jahno válasza Gabibácsi (#77762) üzenetére


Jahno
őstag

Én úgyis meglesem és akkor mondok majd róla okos fasságokat, de gyanítom érdekes lesz. Ha olyan a témakör akkor úgyis szülővel kellene megdumálni a dolgot, vagy eldöntik, hogy kivel mikor. Vagy tényleg mese és legyinteni kell rá, nem is azt veszi le belőle a kölök amit le akar.

Céges kölkök közt körbenézve a duma alapján 1-2 év különbséggel is akkor a szórás agyban meg beszédben, szókincsben, hozzáállásban, hogy már érdekes, hogy kinek is szól és mennyire. Én sem emlékszem hány sárkányt öltek le faterék, vagy mi volt a koncepció kis koromban és ha nem szőke a királylány vagy fordítva győzik le a sárkányt, akkor most lehet még a kézműves söröket is meginnám, de nem biztos.

(#77775) eattila válasza Jahno (#77763) üzenetére


eattila
csendes tag

Mindent is :D Megy kocsiban, meg itt is egész nap.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77776) eattila válasza Samott (#77767) üzenetére


eattila
csendes tag

Mesekönyvet szülő is olvas. És belezett macskát, és kivégzést sem mutatunk a gyereknek. Pedig az is létezik.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77777) Samott válasza eattila (#77776) üzenetére


Samott
addikt

Modnjuk az hogy a fogyatekos, a cigany meg a meleg is ember mint te, nem azonos kategoria a belezett macskaval. Szvsz.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77778) FőDudu válasza Samott (#77767) üzenetére


FőDudu
addikt

Gyerektol is fugg.

Kb 2 hete a fiam felment egy ismerosehez ahol nagypapa elkapott es a szemuk lattara megnyuzott es kibelezett 2 nyulat. Nem erte trauma. Holott csak 8 eves.

Biztosan van olyan erzekenyebb gyerek is akinel nem lehetne ugyanezt megcsinalni - a fiamnak inkabb erdekes volt.

Itt mindenfele nacio van - talan cigany pont nincs - talan ilyen szempontbol alapbol toleransak egymassal.

FőDudu

(#77779) eattila válasza Samott (#77773) üzenetére


eattila
csendes tag

Csak hallottam róla. De a nők helyzetét nem mesekönyvvel lehet javítani, hanem seggbe kell rugni a f_szkalapokat. Mert pl én nem olvastam ilyesmit gyerekkoromban, és mégse diszkriminálom a nőket.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77780) Jahno válasza Samott (#77767) üzenetére


Jahno
őstag

Azt pedig be kell mutatni, suliban azok voltak a leg agresszívebb kötekedők és persze loptak. Itt-ott cégeknél jöttek építeni/takarítani is, nekünk folyamatosan beszóltak és ment a felesleges basztatás. Aztán ne legyünk elő utóítéletesek. Kurva nehéz ügy.

(#77781) eattila válasza Jahno (#77774) üzenetére


eattila
csendes tag

Tom&Jerry-ből sem az jött le, hogy 2-4 szadista háziállat gyakja egymást szüntelenül. Gyerek szemmel.

Meg a magyar népmeséből se az jött le, hogy a k_csög király meztelen járatja a nőt az utcán. Hanem hogy a csaj hogy átverte. Szintén gyerek szemmel.

De bármibe bármit bele lehet magyarázni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77782) Samott válasza eattila (#77779) üzenetére


Samott
addikt

De hat a f.szkalapok most eppen egy konyvet tiltanak be... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77783) Jahno válasza FőDudu (#77769) üzenetére


Jahno
őstag

Gyárban most nehezen bírom hallgatni, de akad belőle. Ha nem átverés, mert bárkiről bármit elhiszek :-D

[link]

(#77784) eattila válasza Jahno (#77780) üzenetére


eattila
csendes tag

Annyit ehhez, hogy ez IQ és nem rasz függő. Mert a fehírmadzsar kőmívesek IS beszólnak és b_sztatnak és kötekednek.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77785) eattila válasza Samott (#77782) üzenetére


eattila
csendes tag

Tehát segít a dolgon a könyv? Nem. :) fejétől bűzlik...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77786) cyberde válasza Samott (#77751) üzenetére


cyberde
csendes tag

Nincs itt semmiféle csúsztatás. Ha nincs megrendezve egy rétegigényt kielégítő esemény, akkor nincs szükség az azt kiszolgáló infrastruktúrára.

(#77787) cyberde válasza eattila (#77772) üzenetére


cyberde
csendes tag

Ja! Sokan. A C pavilonban 50ezren. A félmillió horgászból.

(#77788) Samott válasza cyberde (#77786) üzenetére


Samott
addikt

Szerintem pedig felujitanak fehova nelkul is azt a helyet. Mar csak azert is mert sokat lehet a melobol lopini. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77789) Samott válasza eattila (#77785) üzenetére


Samott
addikt

Nem tudom hogy segit-e. De a konyvegetes biztos nem segit semmin. Annyi eredmenye lett hogy elkapkodtak az osszeset es elojegyzest kell felvenni a kovetkezo kiadasra. Ami lehet hogy nem is lett volna a hoborges nelkul. Streisand effect IRL.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77790) Jahno válasza eattila (#77770) üzenetére


Jahno
őstag

Ha valami youtubeos linkek vannak, akkor jöhet, este megszakértem. Mondjuk lendületben leszek, teljesen más jellegű mesedélutánra megyek :-D "na, akkor kezeket fel, buziskodni jöttetek, vagy mi a fasz? Hitvallás!"

(#77791) Jahno válasza hobizoli (#77771) üzenetére


Jahno
őstag

Kalibrálni, hitelesíteni, de a lézer az csak segítség mindegyiknél.

(#77792) Jahno válasza eattila (#77772) üzenetére


Jahno
őstag

Azért a sok és az 1 millió az nagyon csúnya mennyiség.

(#77793) FőDudu válasza Jahno (#77783) üzenetére


FőDudu
addikt

Majd megnezem.

FőDudu

(#77794) Jahno válasza eattila (#77781) üzenetére


Jahno
őstag

Mondjuk ez a két királyfi lett egy pár ez olyan fura. Inkább népnevelőnek néz ki, mint a Szomszédok nagy megmondott okosságai, mint mese. De felnőtt vagyok, nem tudhatom.

(#77795) blueboi69 válasza Sipi- (#77643) üzenetére


blueboi69
csendes tag

50-100km elég már neki, hogy elérje a megfelelő fékerőt.

(#77796) Gabibácsi válasza FőDudu (#77769) üzenetére


Gabibácsi
tag

de azért véleményt tudsz rögtön alkotni, hogy acsarkodnak..

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77797) Jahno válasza Samott (#77788) üzenetére


Jahno
őstag

Felújítás meg a többi megint más, tök felesleges lenne ekkora számokkal takarózva indokolni. Van ott pár húzósabb dolog, aztán lehet egy Bónuszon sokkal nagyobbat szakítanak (az kb. 20ezer látogató). Én pár éve mondogatom, hogy a PlayIT feldarabolódott és lehet ebben a formában lassan ki is nyúlik, de még bírják.

(#77798) Gabibácsi válasza Samott (#77782) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem tiltanak be, sajnos. Ha betiltják, akkor én örülni fogok.
Mert mesekönyv, gyerekeknek.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77799) FőDudu válasza Gabibácsi (#77796) üzenetére


FőDudu
addikt

Miert? Nem acsarkodnak?
Az egyik felolvas a konyvbol a masik tabor meg odakint ordit az ajto elott ;)

FőDudu

(#77800) Jahno válasza Gabibácsi (#77796) üzenetére


Jahno
őstag

Így megnézve érdekes, hogy ennek alapján az 5 éves gyerek feltesz-e hülye kérdést, hogy mit nem ért. Óvodában egyelőre kisebb eséllyel fut bele, hogy valakinek 2 apja van meg ilyesmik. Aztán ások még több mesét, így elsőre én is azt mondom, hogy tudja a fene, de nem kellene. Aztán majd mondok mást :-D 8 évesen már a drogoktól kell félteni vaze, szakcsoportban meg most futottunk bele egy pedofilba és megy a fejvakarás, hogy mit lehetne vele kezdeni. Persze értem én, hogy pont ezért nem lehetne 16 éves kor alatt Fácsebúk, de ez szintén nem egyszerű és 10 évesek már nyomják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.