Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77701) FőDudu válasza eattila (#77696) üzenetére


FőDudu
addikt

Semmiben. Ettol meg oriasi hiba ilyen tomeg rendezvenyt tartani fertozo betegseggel teli idoszakban.

A biztonsag kedveert en azt mondom el kene halasztani olyan idopontra amikor mar nincs ekkora fertozes szam es biztonsagosan meg lehet tartani.

Szerintem mindenki megertene.

FőDudu

(#77702) Jahno válasza Sipi- (#77700) üzenetére


Jahno
őstag

"Grafikon nincs," 1es, leülhet. Vagy mi legyen? Másképp az elvégzett munkát sem lehet rendesen ellenőrizni :Y

(#77703) -NoVa- válasza BobaHWSW (#77693) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akaraterő meg cél is akad, nem véletlenül nem mentem rá 200$ fölötti cuccokra, inkább jelentősen alatta szórok el néha játékpénzt. Ha minden jól megy, pár órán belül hoz a posta új bigyót, azt tekergethetem jól :)

(#77704) FőDudu válasza -NoVa- (#77703) üzenetére


FőDudu
addikt

Kar, hogy nem BT. Akkor ramennek.

A kabel olyan oldschool ;)
Laptopot is tuti olyat keresek ami TB3 portos es azon keresztul elmegy majd minden (is).
Nem kell kabel rengeteg.

Kivancsi leszek a valtozasokra, Szlovenia a harmadik legfertozottebb orszag az uj esetek szamat millio lakosra vetitve. Elso az USA, aztan Brazilia, aztan Szlovenia. Szoval van baj.

Szam szerint nem sok a 387 fertozott egy nap alatt, de ez kis orszag, ugy meg mar sok.
Kornyekunkon raadasul 1 volt, nagyobb kornyeken (50km) meg 5.
Azaz nem kell felni, de a szamok novekednek.

Olaszoknal egyebkent matol az utcan is kotelezo a maszk.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#77705) Jahno válasza FőDudu (#77704) üzenetére


Jahno
őstag

BT minősége meg lófasz. Is. Most esténként nálunk akkora zaj van, hogy wifin és BT-n is látványosan meglátszik. Néha 1-1 képet szoktam telefonról átküldeni, azon hamar kiderül a sebesség.

Számok ilyenek, nálunk már jönnek az egyre közelebbi tényezők, csak a cégen belül bőven 50+ feletti az aktuális, meg haveri körben is jól tolják.

(#77706) FőDudu válasza Jahno (#77705) üzenetére


FőDudu
addikt

Telefonrol LDAC kodekkel rendb3n van a minoseg.
Nem lell kabelt dugdosni, megis mukodik.

FőDudu

(#77707) Jahno válasza Phülöp (#77400) üzenetére


Jahno
őstag

És ez 1 éve volt, fene sem sejtette, hogy kell majd ez a rész valamire. Igaz félig Jakós feldolgozás, de úgyis régen volt szó zenéről:

[quixotic, minden is]

[ Szerkesztve ]

(#77708) -NoVa- válasza FőDudu (#77704) üzenetére


-NoVa-
őstag

BT-re ott a BTR5, USB dacként is kiválóan teszi a dolgát, a Q3 inkább dedikált asztali fej/fülhallgatóerősítő lesz. A fő különbség a normál 3.5mm jack kimenet 2x-es teljesítménye a BTR5-höz képest. Arról már a QC35 is szépen dalol, sokat javul a hangja jobb erősítőről. BT-n elmegy, dróttal szól olyan jól, hogy nem akarok másik zárt fejest mellé. Nyitottból meg építgetek inkább fokozatosan aprópénzért, mint vegyek drágát. Némi szivacs, szövet, csillapítások, azt tudom a legegyszerűbben hangolni.

(#77709) Phülöp válasza Jahno (#77707) üzenetére


Phülöp
addikt

Dá.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#77710) Bujdy81 válasza Samott (#77662) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

"De ez olyasmi ami nelkul most megvagyunk. Ahogy a bulizas meg a maratonfutas is olyasmi."

Nem kell meglenni maratonfutás nélkül sem! Kimentünk a barátommal a Bakonyba, futottunk 51 km-t. Maraton megvolt, nem kellett még a futásról sem lemondani! :)

"Ki kellene birni, otthon gugolva ha nincs mas." De még lenne is más! Ahogy egy csomó legendás maraton tudott virtuálisat rendezni, még a BSI is tudott virtuális WizzAir félmaratont rendezni (IRL-t is, mondjuk azt nem kellett volna). Lefutod, feltöltöd a track-et, postázzák az érmet is, még arról sem kell lemondani...

Sok lehetőség van, de a tömegrendezvény tényleg egy agyhalál! :(

(#77711) FőDudu válasza -NoVa- (#77708) üzenetére


FőDudu
addikt

Bose QC 35-rol beszelsz?

Mert az elegge doboz hangu volt amikor en hallgattam.
Igaz az veletlenul sem kabellel tortent.

En a kabel mentesseg hive lettem ;)

Igaz amikor lattam, hogy BTR3/5 vagy Qudelix van felgumipokozva nehany fejhallgato pantjara, akkor azert kicsit mosolyogtam ;)

[link]

FőDudu

(#77712) Samott válasza Bujdy81 (#77710) üzenetére


Samott
addikt

Te is tudod hogy hogy ertettem, nyilvan ha magadban futsz azzan nincs semmi gond. En is tolom a sulyokat itthon, most vettem egy uj padot mert a hiperhajlito gyakorlat hianyat mar ereztem a derekamban. De nem jarok terembe, nem keresem a bajt.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77713) Jahno válasza FőDudu (#77711) üzenetére


Jahno
őstag

Csepeli Pógár Jenő napi húzását még nem is idézted? Gyanús vagy :DDD

(#77714) A. Crowley válasza Gabibácsi (#77691) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

43 éves.

(#77715) FőDudu válasza Jahno (#77713) üzenetére


FőDudu
addikt

Konyvet betiltani eleg fasiszta modszer.
Mar ha erre gondolsz.

Azt mutatja, hogy nem biznak meg a nevelokben.

FőDudu

(#77716) -NoVa- válasza FőDudu (#77711) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az, BT-n a csöndje a jó, a hangja kábelen. Ott sem mindegy a forrás. De inkább a nyitott fejhallgatón lesz érdekes, azt elreszelgetem egy darabig.

(#77717) cyberde válasza Bujdy81 (#77710) üzenetére


cyberde
csendes tag

"Sok lehetőség van, de a tömegrendezvény tényleg egy agyhalál! :("

Már rég bedobták a gyeplőt a lovak közé, csakhogy megrendezhessenek egy kibaszott focimeccset. Azóta is minden intézkedésük, csak látszat.

Legjobban idegesítenek az operatív törzs sajtótájékoztatói. Egy ájtatoskodó, hiteltelen vénasszonnyal, meg egy gyakorlóruhás rendőrrel. Se egy virológus, se egy járványügyi, se egy gazdasági szakember, aki el tudná mondani a miértekre a választ. Bár valójában az érdemi kérdésekre nem is válaszolnak. Akkor meg inkább lenne ott egy jó csajszi, aki felolvassa egy papírról a propagandát. Mint pl a Fehér Ház új szóvivője.

[ Szerkesztve ]

(#77718) Gabibácsi válasza cyberde (#77717) üzenetére


Gabibácsi
tag

Még mindig a focimeccs miatt? Azta.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77719) Jahno válasza cyberde (#77717) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg ilyen kórházparancsnokot faggattam ki futtában, nyilván Ő sem értett semmit és látszott rajta, hogy nem meri kimondani, de abban a formában oltári nagy baromság az egész. Meg most akkor van operálós törzs, vagy nincs? Pár hete nagy erőkkel minden platformon bejelentették, hogy túléltük, az feloszlott. Akkor most ezt sem értem. Meg igazából nagy részét nem értem, de néha kerül is a dolog. Számokat lesegetem és kb. ennyi, majd szólnak ha valami változás lesz.

(#77720) FőDudu válasza Jahno (#77719) üzenetére


FőDudu
addikt

Feletek ugyis a zsirdiszno osztja a lapot:

FőDudu

(#77721) hobizoli válasza Samott (#77662) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en sem voltam edzoteremben jo ideje
FB-n kiirta a terem, hogy csak olyanokat engednek be, akiknek 37.8(!!!) alatt van a testhomersekletuk, es a recepcios pultnal kotelezoen merik
ne rohogtessenek mar, aki enyhe tuneteket produkal az siman lehet ez alatt
pl fateromnak 35.6 volt a normal testhomerseklete
nala egy 37.8 mar lazas allapot volt

nalunk a cegnel 37.2 a limit a bejaratnal
de meg csak olyan lett koronas, akik HO-ban dolgozik :DDD

több drón kell ;P

(#77722) Jahno válasza Gabibácsi (#77718) üzenetére


Jahno
őstag

És teljesen jogosan háborgunk, előtte homályzónás volt az egész rendezvényes dolog, szabadtáren sem lehetett, aztán lehetett, de jajj 1.5 méter, akkor lehet, ez van amaz van. Azt sem tudták néha, hogy mit nem tudnak, de mire végigment a dolog, arra változtak a szabályok. Fentről mindenkit fenyegetnek a szabályokkal, de meccset azt lehet. Szóval necces kérdéskör jahh ez a koncert nem lehet (nem, abból sem ajánlanám a 10ezres nagy bulikat), meccs lehet ez most ilyen téma marad. Hátfakk.

(#77723) Gabibácsi válasza hobizoli (#77721) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ma vittem a gyereket a suliba, mérték a hőmérsékletet, ilyen 33-34-35-ök mentek.
Szóval semmit nem ér.
Munkahelyen ugyanígy van, 32 fokot mértek kolleginánál.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77724) Gabibácsi válasza Jahno (#77722) üzenetére


Gabibácsi
tag

Na igen, de már rég nem a focimeccs miatt
szerintem ne legyen semmi, csak akkor meg sírnak

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77725) cyberde válasza Gabibácsi (#77718) üzenetére


cyberde
csendes tag

Végülis a külföldi vendégvadászok is kivételt kaptak, a határzár alól, hamár ebben a gecinagy jólétben 50milliárdért rendezünk -rendkívül széles társadalmi érdeklődésre számot tartó- vadászati kiállítást. Úgyhogy nem csak a focimeccs miatt. :U

(#77726) Jahno válasza Gabibácsi (#77723) üzenetére


Jahno
őstag

Nem volt messze? Amúgy ha legközelebb így látod akkor nézd meg nekem a típusát, vagy ha értelmes az óvónő, akkor kérd meg, hogy mérje meg 10 perc múlva is.Bár kocsiból kiszállva annyira nem lehet hideg, de sosem tudni. Igazából mindenki összevissza beszél, hogy mi merre és semmit nem ér, csak a részletek maradnak ki. Simán lehet vacak, nem azt mondom, hogy nem, csak lessük meg rendesen. 32 fokra mondta legalább, hogy úristen az nagy betegség, már megyek is haza?

(#77727) Jahno válasza cyberde (#77725) üzenetére


Jahno
őstag

Ahogy a klasszikus mondja: Nálunk Csepelen idén sem maradt el a Sziget :C

(#77728) FőDudu válasza Gabibácsi (#77723) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem ma 35,1 volt az arcon mert homerseklet.
Kezivel is meg termo kameraval is.

:F

FőDudu

(#77729) JonesC válasza cyberde (#77725) üzenetére


JonesC
csendes tag

Gondolom már kőbe volt vésve, hogy ki mennyit rak el belőle, meg kellett csinálni :)

(#77730) cyberde válasza Jahno (#77727) üzenetére


cyberde
csendes tag

:D

De ha már itt tartunk, itt is egy szenzációs sztori alakul:

"Az Orbán-kormány fizetné ki a BKV-nak a hármas metró kocsijait leszállító orosz cégtől követelt csaknem 7 milliárdos kötbért..."
[link]

[Nyilván semmivel nem tudják zsarolni Viktort az oroszok! :D

[ Szerkesztve ]

(#77731) FőDudu válasza cyberde (#77730) üzenetére


FőDudu
addikt

Azert ennyire biztos bizonyitekot szolgaltatni a korrupciora csak egy olyan orszagban lehet ahol az ugyeszseg kezi vezerlesu ;)

FőDudu

(#77732) Samott válasza cyberde (#77725) üzenetére


Samott
addikt

Azt a vadaszos dolgot nagyon nem ertem. Egy kiallitas nem kerulhet 55 milliardba. Nem lehetseges, hogy a BNV teruletenek felujitasat is hozzacsaptak az osszeghez?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77733) Sipi- válasza Gabibácsi (#77723) üzenetére


Sipi-
tag

Olyan kínaival mérik ott is, ami nem tud 36 foknál többet mutatni? Nekünk volt olyan, ki is dobtuk.
A srácok sulijában is 37,8 a limit.
Jah, és énekórán nincs ének, csak hümmögés...

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#77734) Samott válasza FőDudu (#77715) üzenetére


Samott
addikt

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77735) cyberde válasza Samott (#77732) üzenetére


cyberde
csendes tag

Nyilván, de a Hungexpo Zrt. az egy maszek cég. Ráadásul francia. Miért kell nekem fizetni az ő bérleményének felújításáért? Nagyonsok milliárdot? :F

(#77736) FőDudu válasza Samott (#77734) üzenetére


FőDudu
addikt

Azt mondod elore menekulnek es valamivel megvadolnak egy csoportot akit epp ok akarnak megtamadni? :C

Hol is olvastam valami hasonlot? Nacizmus vagy fasizmus alaptetele volt ez a multban? :R

FőDudu

(#77737) Samott válasza cyberde (#77735) üzenetére


Samott
addikt

Ez mar egy jogos kerdes. Csak akkor megse a kiallitasra koltunk ennyit hanem egy kiallitohely felujitasara.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77738) Samott válasza FőDudu (#77736) üzenetére


Samott
addikt

Nem, azt mondom hogy kussoltak amikor a fideszes pedofil nagykovetet hazahoztak. Most meg konyveket tiltanak be sokkal-sokkal kevesebbert.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77739) Jahno válasza cyberde (#77735) üzenetére


Jahno
őstag

Hungexpót is behúzta az állam, nem? Vagy nem sikerült a tranzakció? Syma után ez volt a következő, de nem követtem és elég rendes felújításba kezdtek. Amúgy kb. az ország egyik legdrágább rendezvény helyszíne, az biztos.

Valami az volt, hogy megvásárolja az állam, de nem használhatja a meglévő épületeket.

(#77740) Jahno válasza Samott (#77737) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, kb. az van, csak összemosták, hogy a két rendezvény kerül ennyibe, meg pár templom. Igazából a felújítás elég hosszú időre szól, csak tolják a bulikat és jó lenne olcsóbban megkapni:

[link]

(#77741) FőDudu válasza Samott (#77738) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem ismerem az adott konyvet.
Viszont rikacsolni egy konyv miatt eleg fura.

Ahogy mar fentebb emlitettem, a pedagogus el tudja donteni mit is olvas fel a gyerekeknek.
Ha nem biznak meg benne, akkor minek rakjak oda?

FőDudu

(#77742) hobizoli válasza Gabibácsi (#77723) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az egy sima lezeres feluleti mero, nem lazmero
nalunk olyan homero van a bejaratnal, ami kalkulal ezzel es a valos erteket mutatja
lattam a kijelzot en is, nalam 36.4 volt tobbszor is
ami bent van az uzemben pl a hutovizcsoveket vagy a csapagyhazat a villanymotort nezni, az nalunk is 3-4 fokkal kevesebbet mutat a kezemre

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#77743) cyberde válasza Samott (#77737) üzenetére


cyberde
csendes tag

De minek űjítják fel egy magáncég bérleményét költségvetési pénzből. Ennyi pénzből akár 3 stadion is felépülhetne. :D Azt mondják, hogy 1 millió embert várnak. Majd meglátjuk. A Sziget fesztiválon 2018ban és 2019ben is félmillió felett volt a látogatók száma, igazoltan, ami egy forintjába nem került a költségvetésnek.

(#77744) Jahno válasza FőDudu (#77741) üzenetére


Jahno
őstag

Én már meg fogom nézni, de ha kb. ilyen rút kiskacsa szintű izé, akkor túl lesz lihegve. Csak mindenkinek a fülén folyik ki ez az lmbtqbtkbg témakör és jobban rá tudunk ugrani, különösebb ismeret nélkül. Voltak belőle felolvasások, majd megkeresem neten, de a Telex írt róla némi összefoglalót, szóval nem Szürke 50 árnyalata lett kiadva azonos neműekkel, akik végül mindenfélére operáltatták magukat :-D

[link]

(#77745) Jahno válasza cyberde (#77743) üzenetére


Jahno
őstag

Albérletnél is mindig írjátok, hogy az a főbérlő dolga (:-

(#77746) Bujdy81 válasza Samott (#77712) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Persze! Csak arra akartam utalni, hogy még akár maratont is lehet futni "veszélytelenül"! :)

(#77747) hobizoli válasza cyberde (#77743) üzenetére


hobizoli
nagyúr

1millio ember ja
es majd papiron meg is lesz

Ferihegy eves forgalma volt ~12-13millio korul, azaz normal esetben 1 honapig az osszes repjarat csak erre melozna

ez olyan kb, mint amikor kimentunk a drag-ra par eve, aztan olyan "tomeg" volt, hogy visszagurules utan 2-3 percenkent mehettel, meg speaker ott mondogatta, hogy menjen mar vki, mert legyen mar vmi, amirol beszelhet

a szervezok meg lekommunikaltak a FB-s odalon utana, hogy tobb mint 5000 emberke volt kint most is
van amikor tenyleg sokan vannak kint, de ez pont nem az a nap volt akkor
egy penzmosoda kb az is, csak kisebben

több drón kell ;P

(#77748) cyberde válasza Jahno (#77739) üzenetére


cyberde
csendes tag

Ja! Ügyesen, tripla áron, egy bérlővel együtt. :DDD

II. Cégformától függő adatok
1. Részvényes(ek) adatai
1/10. GL events Société Anonyme á Conseil d'Administration
FR-69002 Lyon, Quai Rambaud 59.
[link]

(#77749) Jahno válasza hobizoli (#77742) üzenetére


Jahno
őstag

Mondom tudni kellene a típusokat, akkor sejteni lehet (értsd: vagy van gyári doksi, vagy nagyon kínai), hogy mire jó és milyen tűréssel. Egyszeri arcokat már látom a gyagyás csoportban, a legjobb cuccot is a 2 dolláros Alis valamihez hasonlítják, mert "úgy néz ki" = "akkor az olyan is". Áááááááá :W

(#77750) FőDudu válasza Jahno (#77744) üzenetére


FőDudu
addikt

Amit en igy elsore latok (a konyv ismerete nelkul):
- sokan azt mondjak a toleranssagrol szol es sima olyan tortenetek vannak benne ami mar szaz masik helyen is megjelent.
- masok mindenfelet kiabalnak ra

Ez kicsit olyan lehet, mint a magyar mondokak/nepmesek nagy resze.
Mindenki ismeri, de kozben altalaban a legdurvabban eroszakos tortenet amit csak kitalalni lehet. :F

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.