Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77851) Bujdy81 válasza WiZARD (#77820) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

500 nm gyepre lazán elmegy egy évben 2-300 köbméter öntözővíz, a 25 köbméteres medencébe is belemegy évente 75-100 köbméter. Innen már csak számolnod kell! ;)

Amúgy egy jó szivattyú kb. 100-120 ezer Ft és azzal olyan 20-23 Ft/m3 a víz szivattyúzásának az áram költsége. 5-6 évente kell egy felújítás a szivattyúnak, ami az új árának kb. fele.

Ha ismered a helyi vízdíjat, akkor ki tudod számolni, hogy mennyi idő alatt térül meg és az neked megéri-e?

(#77852) zetor2000 válasza blueboi69 (#77849) üzenetére


zetor2000
senior tag

Most a fű se nő... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#77853) eattila válasza Phülöp (#77846) üzenetére


eattila
csendes tag

Grat! A térkő az nem lehet nagy bonyodalom, a cserépkályha az inkább :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77854) Sipi- válasza FőDudu (#77825) üzenetére


Sipi-
tag

Évek óta húzódik szerencsére, a határidő előtt 3-4 hónappal mindig kitolták eddig. Csak bejelentési kötelezettségről beszéltek eddig, de ugye onnan csak egy lépés az adóztatás.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#77855) FőDudu válasza Sipi- (#77854) üzenetére


FőDudu
addikt

Covid-19 utan szegeny lesz az eklezsia....

FőDudu

(#77856) Jahno válasza Samott (#77841) üzenetére


Jahno
őstag

Régen gyűrű, beülő, fosóhomok. Meg persze hol 3 méter, mert Hortobágy egyszerűbb, máig ott a sok gémes, felénk a dombságban anyósnál 12 méter körül van, ami még nem is rossz, de nem túl bő vizű. Tesónál 7 méteren réteg és jön 24 órásban, havernál szomszédban veri a 30ast :Y

(#77857) Jahno válasza Samott (#77834) üzenetére


Jahno
őstag

Az rossz kivitelezés.

(#77858) Jahno válasza Phülöp (#77846) üzenetére


Jahno
őstag

Pfú, első körben grat, másodikban jó ég tudja. Térkő egyszerűbb. És alakítható. Kályha építést láttam párat, az erős. Ráadásul idehaza sok a bontott anyag szinte ingyé :-O Vaskályha beépítve, kitalálva nem jobb?

(#77859) zetor2000 válasza Samott (#77842) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez a csóka szerintem kicsit "beteg", a látásmódja eléggé zavaros nekem...
Persze lehet, azért mondom ezt, mert tetszettek Lázár Ervin meséi, és megrekedtem a műveleti szakaszomban, és már nem leszek képes felfogni ettől többet...

Dömdödöm

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#77860) Jahno válasza Bujdy81 (#77851) üzenetére


Jahno
őstag

Még jó, hogy 20ezresért lőttünk működő szívattyút, csak víz alig jön a kútból. Takarítani kellene egy csöppet. Lehet idővel kiagyalom.

(#77861) zetor2000 válasza Jahno (#77858) üzenetére


zetor2000
senior tag

Legjobbabb a Héra konvektoros cserépkályhák.
Sokáig tart felfűteni egy igazán kihűlt lakást, de utána nem lehet megmaradni benne. 2 évig laktam ilyen lakásban.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#77862) Jahno válasza zetor2000 (#77835) üzenetére


Jahno
őstag

Főleg ha ezért a standosok fizetnek vaze. Lehet ennyi a költségvetés aztán ezzel példálóznak, de abból is meg lehet venni egy kisebb falut.

(#77863) Jahno válasza zetor2000 (#77861) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem csak az ingadozó hő és a nem lehet megmaradni benne az érdekes. Cserépkályhát nem tudom, régen volt. 8-16 éves korom közt raktam rendesen. Valami rémlik.

(#77864) Jahno válasza eattila (#77807) üzenetére


Jahno
őstag

De itt nem a sajátról van szó. Bár félig nem értem azt sem.

(#77865) Jahno válasza Samott (#77842) üzenetére


Jahno
őstag

Teljesen más. Majd ha az S8ban csupa 7 fejű sárkány hív meg sörre (most éppen kevert) aztán beesik az egyfejű akkor jöhet a megfejtés. Addig mese és habbal. 8 biten. Jahh, azt mondják ha újabb teljes zárás lesz 2 hónapnál hosszabb időre, akkor becsuknak. Többiek feladták. Itt még korlátokkal is majdnem nullára jönnek, bár ma sem voltunk túl sokan.

(#77866) zetor2000 válasza Jahno (#77863) üzenetére


zetor2000
senior tag

A Héra az gázkonvektor, csak ott abban a lakásban bele volt gyógyítva a cserépkályhába. Egy igen hideg téli hétvégén lehűlt, és mire hazaértünk, kábé 5-7 fokos volt a lakás. 2 nap múlva már igen rendesen jóidő volt odabenn. Igaz, az ingatlan is volt ~5 méter belmagasságú, szóval először ott fűtöttünk odafent.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#77867) Samott válasza Jahno (#77865) üzenetére


Samott
addikt

Ez megint egy olyan hozzaszolas volt amit csak te ertesz. Ha iszol ne forumozz. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#77868) Phülöp válasza Jahno (#77817) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerelmetes dalszovegben Poko az etalon.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#77869) Jahno válasza Samott (#77867) üzenetére


Jahno
őstag

Kb. erről szól a mese, a magyarázatok, a magyarázat magyarázata és a cáfolat is aminek hasonlata van, mint a fenti sárkány, ami igazából tök más. Mondhatod, hogy a meleg párok 30%a kevésbé ítéli el a sóskaramellás fagyit, mint a rövid sárga villamos, de ezzel nem vagyunk előbbre.

(#77870) FőDudu válasza Jahno (#77869) üzenetére


FőDudu
addikt

Lidlis sos karamellas fagyit meg ne merjetek venni.
Halalos. Akinek muatattam az rakattant es vodor szamra eszi :DD

FőDudu

(#77871) Phülöp válasza Jahno (#77858) üzenetére


Phülöp
addikt

Kalyhaepites termeszetesen szakember altal, a mostani cseres lesz par even belul. A nappali es a konyha koze jon majd, a konyha feloli oldalon sutovel (szigoruan csak a hangulat miatt).

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#77872) Jahno válasza FőDudu (#77870) üzenetére


Jahno
őstag

És a Teszkós pisztáciás.

(#77873) Phülöp válasza Jahno (#77872) üzenetére


Phülöp
addikt

Meg a gamestop reszvenyek. El is adtam gyorsan mindet, mielott.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#77874) Sipi- válasza FőDudu (#77855) üzenetére


Sipi-
tag

Eddig még nem kellett bejelenteni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#77875) Sipi- válasza blueboi69 (#77826) üzenetére


Sipi-
tag

Az tényleg elég drága. Nálunk a X. kerületi társasházban 219 Ft/m3 a víz és 381 a csatorna.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#77876) Jahno válasza Phülöp (#77868) üzenetére


Jahno
őstag

Nos igen. Azért egye fene ezek is adják, csak más szint. Pokót jó ideje nem láttam. Lehet fel kellene keresnem :drinkingbanana:

Ezt a dalt azt sem tudom pontosan miképpen született. Mr. Tom nem volt ott, az biztos. Tfe valamit akadékoskodott, meg a másik fekete hajú laza csávó, aki majdnem olyan, mint a DC-1. De nem az volt. Én még kis pöcs voltam, makettkedtem a sarokban és próbáltam okosakat mondani :-D Ern0 varázsolta a hangszerelést, Poko (mint mindig) üzemi nyomáson a bortól, Larzen kezében sör és fekete címkés cserkó. Ahogy szokott. Ryan később jött. Nagy volt az arca, mint mindig :-D De az lehet más buli volt, nekem akkor eléggé összefolytak az ilyesmik és Ryan ott sem volt. Haver apjának a 16 sávos keverőjét nyúltuk le, mert istenbiz vigyázunk rá, Ryan meg rángatta, mint valami diszkós szart.

Na mindegy. Olvassatok scene.hu-n partiélményeket a nyilvánosabb rettenetekről. Slyspy fel is vetette, hogy olyat kellene összedobni, ami nem italosan történt, de olyanra senki nem emlékezett. Lehet ezért :-D

Kivonat, nagy részéhez semmi közöm, a valósággal való bárminemű egyezés kizárólag a véletlen műve, forgatás során egyetlen állat sem sérült meg, blábláblá:

[link]

Közepe azért Pokónál kicsit erőteljesebb, de szerintem még hozza a szintet ha szerelemes nótáról van szó. Arról meg egyik nyuggerklubban kifaggatom, hogy melyik buszmegállóról van szó-e és merre, mert kezd érdekelni :-)

[Nefogazz - Szerelmes dal]

(#77877) hobizoli válasza blueboi69 (#77826) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert ez eleg meredek ar, foleg ahhoz kepest, hogy ott van egy tó is kb mellettek

több drón kell ;P

(#77878) Jahno válasza blueboi69 (#77826) üzenetére


Jahno
őstag

Miért kell akna? Legtöbb ismerősnél fent van egy 50 rongyos Pedrollo, de a monoblokkos fúrthoz való is max. 100ezer és akkor a világból kimentünk vele. Ahogy nézem, ez mindenhol bevált. Akinek meg nem, az vegyen Grundfost vagy jobbat :DDD Igaz én az összevissza tekergő sárga hosszabbítón akadok ki, hogy kicsit rendezettebben is meg lehetne oldani, ha már nekiláttak. Ezen sok nem múlik. Kinek mi.

Anyósnál komplett hidrofor cucc van a kútház oldalában (ezer éve működésképtelen), de az megint más szint.

(#77879) BobaHWSW válasza -NoVa- (#77833) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Te... errr... engem jobban erdekelne az a telefon a kepen!!! Meselj csak rola.

(#77880) BobaHWSW válasza Phülöp (#77848) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Igen, hoppacska. En is most nezem, hogy azmiaz.

(#77881) zetor2000 válasza BobaHWSW (#77879) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ránézve az egy Blackberry K1 / K2. Az utolsók egyike. Mai szemmel középkategória alja, amikor kijött, akkor a középkategóriába érkezett. Fém váz, remek kijelző, touchscreen + fizikai klavi. Minden BB cucc, ami volt, Android 6...8 rendszer, ki hogy frisítette. MicroSD támogatás, egyébként 1 SIM. Fekete / fekete-ezüst / bronz / piros színben (csak a K2).

Elvileg jövő év elején jön megint valami, immár amerikai összeszerelés - ezen készülék formátuma / kivitele még nem ismert (én nem ismerem :) )

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#77882) -NoVa- válasza BobaHWSW (#77879) üzenetére


-NoVa-
őstag

Csak egy BB Key2, tőlem áll a legtávolabb, hogy dícsérjek egy Blackberryt :)

Pláne, hogy csak 44KHz-en tolja ki USB-n a hangot, úgyhogy még arra sem igazán jó, amire a fotón illusztrációnak odaraktam, a Samsung 192KHz-es nyersanyaggal elvan.
A kényszeroligarcha albérlőnk adta valamikor csak úgy szóróajándéknak, neki nem kellett. Megértem, elég dinoszaurusz elgondolás feláldozni a képernyőterület harmadát fixen. Legalább van nem standard arányú teszteszközöm is.

(#77883) NauTiLUS_HUN válasza Gabibácsi (#77723) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Leütöm a magaslabdát: a kollegina biztos FRIGID pitscha :) sorry, nem lehetett kihagyni.

(#77884) NauTiLUS_HUN


NauTiLUS_HUN
újonc

Tegnap 8:44kor világra jött a hármaskánk: Barnabás Róbert, igyatok az egészségére! :C

(#77885) Phülöp válasza NauTiLUS_HUN (#77884) üzenetére


Phülöp
addikt

Boldogságot, egészséget!
Este iszunk oda is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#77886) Phülöp


Phülöp
addikt

Zöld energia NER módra

El nem tudom mondani, mennyire örülök, hogy csak kívülállóként olvasom ezeket a rémtörténeteket.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#77887) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#77884) üzenetére


Jahno
őstag

Én tegnap este megittam, aztán felőlem lehet ma ismétlés.

(#77888) Sipi- válasza NauTiLUS_HUN (#77884) üzenetére


Sipi-
tag

Gratulálok! :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#77889) Gabibácsi válasza NauTiLUS_HUN (#77884) üzenetére


Gabibácsi
tag

ittam tegnap rá egyet, gratulálok

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77890) Sipi- válasza Phülöp (#77886) üzenetére


Sipi-
tag

Szerintem egyre többen vannak, akik szeretnék ezt kívülállóként olvasni :(

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#77891) eattila válasza NauTiLUS_HUN (#77884) üzenetére


eattila
csendes tag

Gratula! Jó egészséget nektek! :) Meg néha némi alvást :DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77892) -NoVa- válasza NauTiLUS_HUN (#77884) üzenetére


-NoVa-
őstag

Grat!

(#77893) ezittketto válasza NauTiLUS_HUN (#77884) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Gratula!! :C

(#77894) NauTiLUS_HUN válasza eattila (#77891) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Köszönöm, meg mindenkinek. Én eddig sem aludtam. Amikor az asszony rájött, hogy mégiscsak várandós, akkor egyből veszélyeztetett terhes lett és abba kellett hagynia ketteske szoptatását. Azóta én járok be hozzá, van hogy egy éjszaka alatt 7-8szor. Úgyhogy én edzésben vagyok :)

(#77895) eattila válasza NauTiLUS_HUN (#77894) üzenetére


eattila
csendes tag

Hát, akkor egy ideig még maradsz is :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#77896) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#77894) üzenetére


Jahno
őstag

Éjszaka lehet jobban tudnám kordinálni a kölköt, mint hajnali 6-10 óra közt. Ennek ellenére egy sem hiányzik, hát még három mini terrorista :Y

(#77897) JonesC


JonesC
csendes tag

Jó egészséget gyerkőcnek is, nektek is :)

(#77898) WiZARD válasza Bujdy81 (#77847) üzenetére


WiZARD
addikt

Minek? Anélkül is megmondták már, hogy mit kell gondolnia/mondania róla.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#77899) Gabibácsi válasza WiZARD (#77898) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nektek már megmondták, hogy menj a nácizmus, könyvégetés ellen tüntetni. Én viszont gondolkozom is.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#77900) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Powerbank ajánló:

BlitzWolf® BW-P10, 10000mAh sok portos + QI felületes gyorstöltős okosság olcsón. Na ilyet ne vegyetek, egy hónapig sem működött, nem fogad töltést semmiről, aztán fotókkal és videóval dokumentálva visszatérítést kértem a BG-től, és kaptam is, nagyjából a teljes árát.
Szóval ajánlom, hogy inkább bármi mást vegyetek, ez nem jó :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.