Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74816) blueboi69 válasza Jahno (#74801) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Sajnos csak azt tudom ismételgetni amit sokan: gyerekkel megváltozik az idő fogalma és értéke.
Reggelire sosem ettem ennyi pénzből, sőt, nem szoktam reggeliért a sparb-ba menni, mivel itthon reggelizem. Mostanában egy fehérjeturmixot iszom reggelire az kitart 10ig kb, akkor lemegy valami gyümölcs, aztán 12kor egy ebéd. Most épp az egészségkonyhából rendelünk. Eddig helyi vendéglőkből rendlektünk, azokhoz képest az egészségkonyhás adag kevés, de evvan. Általában kb 1000-1200ft egy ebéd így.

Délután még letolok 2-3fehérjeturmixot, aztán ennyi. Esetleg van uzsonna a gyerekkel valami kenyérféle is akár.
Ha így veszem, akkor havi 20 rendelés, az napi 3eft kettőnknek asszonnyal. Amíg local vendéglőkből rendeltünk, akkor is ennyi pénz volt, de akkor jutott a gyereknek is belőle ebédre. Most már az oviban eszik, a kicsinek meg külön étkezése van még.
Szóval kb 60e kettőnknek + a hétvégék, amikor meg főzök vmit, azt kész.
Ha eljártunk vásárolni, akkor havi 100-120e körül mozgott a kajára elcsorgó pénz. Eleve az, hogy kevesebbszer megyünk be a lidl-be, kevesebb költekezést is hoz magával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.