Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63701) npera válasza Samott (#63699) üzenetére


npera
újonc

Ez valami feminista volt? Mert azok nagyon okosak. Főleg a svéd feministák.

(#63702) npera válasza Jahno (#63698) üzenetére


npera
újonc

Néztem valami kiküldött reklámban milyen áron futnak nagyobb Volvo SUV-okra kerékszettek (felni és abroncs együtt). Valami 35k SEK volt akció nélkül. Biztos jó dolog lehet 22"-os kerékkel zötykölődni a buckákon. És még többet is zabál tőle a kocsi.

Agyhalott dolgok ezek. Prémium német cuccokra van 23" is, ami már a tipikus busz méretnél is nagyobb. Azok 22,5"-on makettkodnak. Jááááááj.... :Y

(#63703) ncc1701 válasza eattila (#63659) üzenetére


ncc1701
veterán

Menj vidékre. Ott nem nagyon látsz maszkot üzletekben/kutakon sem. Mondjuk pár hét, és eltörlik a használatát is szerintem. Japánoknál nem kell ilyesmi, oszt mégsem volt gond. Azóta sem értik, miért. Lehet már ott is lecsengőben volt az egész, mire elkezdtek volna reagálni rá, mint itthon. Fene tudja.

(#63704) Samott válasza ncc1701 (#63703) üzenetére


Samott
addikt

Japanok kb. evtizedek ota maszkban jarnak. Paranoid egy nepseg, ott ez a norma.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#63705) ncc1701 válasza npera (#63700) üzenetére


ncc1701
veterán

Errefele szoktunk haverokkal bicózni. Plö pécel-gödöllö 2x, az kb 60km, és elég jó az út, lehet suhanni. Egyszer csináltunk gödöllő-pécel között valami 35 körüli átlagot 15km-en. Az 3 gyúróstól az nem olyan fos.

(#63706) ncc1701 válasza Samott (#63704) üzenetére


ncc1701
veterán

Ők már dugni sem dugnak, tudom. Furák. :)

(#63707) BobaHWSW válasza qnadam (#63648) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Tud... hogy rohadjon meg.

(#63708) FőDudu válasza Phülöp (#63680) üzenetére


FőDudu
addikt

Eletemben nem hallottam ilyenrol.

Ovsomorrol igen, de hogy olyan tunetei legyenek:
- fulfajas. Doki megnezte, nem fulgyulladas, amugy is csak jobb oldal fajt
- fulfajas oldalan ajak zsibbadas. Jobb also kettes fog magassagaban
- sajgo allkapocs, kb mint a tompa fogfajas. De az allon a bor fajt, mert elhuzva a pofabort a fajdalom vandorolt. Fogorvos szerint a fog nem igy sugarzik ki.
- erzekeny nyak es fejbor. Beleturva a hajamba fajt a fejbor. De csak jobb oldalon.

Eloszor ugye elmentem, faj a fulem, faj a harapas.
Ok, ful atnezese utan teljes verkep. Minden hataron beluli, talan a feherversejt szam a felso hatarhoz kozel van. Nem jelez gyulladast semmi. Doki kerdezte mi legyen, o herpeszt tippel. Mondtam, hogy ha nem ful akkor fog vagy arcureggyulladas, ezekre johet amoxicillin. Artani nem fog, 4 eve volt utoljara bennem.
Ki is irta, 1000mg, napi ketszer. Ez volt csutortokon.

Aztan hetvegen megjelentek a foltok. Nem a szokasos holyagos herpesz csak piros foltok. Amik rohadtul erzekenyek. Pont ott ahol a pofabor fajt.
Meg az allamon kozepen. Ful alatt. Koponya alapnal.

Szoval hetfon visszamentem, amint levettem a maszkot mar irtak is a virusirtot es a B komplexet (Milgamma).
7 tabletta, napok szerint kiosztva.
Azota 3 tablettat vettem be a hetbol, de rohamosan javulok.

Ugy tunik, hogy ez a fajta virus (herpes zoster vagy varicella zoster) be tudja durrantani a fulto mirigyet ahogy pl. a mumpsz. Pedig mumpszos voltam.
Baranyhimlo ellen meg tobbszor oltottak.

A jo hir az, hogy egyszer jon elo ilyen az ember eleteben. Es nekem meg nem volt igazan durva, fajdalom csillapitoval kezelheto volt, tudtam aludni.

Ismerek olyat, aki a ruhat nem birta elviselni magan, annyira durva idegi fajdalmat okozott a legkisebb erintes is.

FőDudu

(#63709) hobizoli válasza ncc1701 (#63703) üzenetére


hobizoli
nagyúr

melóban lemértem a digitalis 0,01g pontossagu merlegen es 36,33g a tomege a 10db "sebészeti" maszknak a folia csomagolassal egyutt

na es ebbol jott allitolag tizenhuszonakarmennyi tonnaszamra naponta mar 2+ honapja


tiz tonnanyi ilyen maszk az ~2.7millio darab

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#63710) FőDudu válasza Grillo (#63692) üzenetére


FőDudu
addikt

Van akinek honapokig faj, mert az idegeket tamadja meg. Ezert fajt kb mindenutt a jobb arcom. Fog, ful, haj, halantek, stb.

Ha szerencsem van akkor nem tudott nagy galibat csinalni es teljesen elmulik.

FőDudu

(#63711) Phülöp válasza FőDudu (#63708) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez eléggé húbazzeg.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#63712) eattila válasza ncc1701 (#63703) üzenetére


eattila
csendes tag

Videken elek basszus. :D A japokkal is mellelottel.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#63713) FőDudu válasza Phülöp (#63711) üzenetére


FőDudu
addikt

Es ott all az orvos, es kenytelen tippelni.
Mert ugye a szimptoma nem felelt meg egyik betegsegnek sem. Virust tesztelni lehetseges, de ahhoz legalabb valami tunet kellene. Ha se holyag se folt, akkor nem tunik se herpesznek sebovsomornek.

Az elejen nem volt folt, nem volt semmi lathato jele.
De jol tippelt, csak en feltem az arcureg es fog gyulladastol, igy kiirta az antibigyot a keresemre.

FőDudu

(#63714) npera válasza FőDudu (#63708) üzenetére


npera
újonc

Jobbulást kívánok!

(#63715) FőDudu válasza npera (#63714) üzenetére


FőDudu
addikt

Koszi, mar kifele tartok ha minden jol megy.

Delutan elegyengettuk a homokot, leraktam az EPS lemez kb 90 szazalekat. Par iv hianyzik. Lehet dekopirral vagom ki a foldon.
Aztan johet ra a medence.

Egy hetig hasznalhatatlan voltam, elso nap nem is mentem orvoshoz, hatha csak megfazas vagy hasonlo.
Amikor jott az alvast gatlo fajdalom, akkor mar rogton mentem.

Es persze pont amikor szabira jottem. Murphy.

FőDudu

(#63716) Gabibácsi válasza ncc1701 (#63703) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ez egyszerűen nem igaz, Dunakeszin maszkban mindenki , Kaposváron szintén úgy volt.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63717) Gabibácsi válasza FőDudu (#63715) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jobbulást

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63718) zetor2000 válasza Jahno (#63697) üzenetére


zetor2000
senior tag

Most nem az árát kell nézni, az a mit vennék, ha hülye lennék... De kéne melóba valami ilyesmi állvány. Meg a linkelt cucc motoros, dönti a kijelzőt. Nekem elég, ha 2-3 csavarral meg tudom lazítani, aztán rögzíthető.
Csak kéne találni valami forgalmazót.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#63719) zetor2000 válasza FőDudu (#63715) üzenetére


zetor2000
senior tag

1. Jobbulást.
2. A doki nem ír ki ilyenkor betegácsiba? Mégiscsak beteg vagy... ne a szabadság ketyegjen, hanem vegyen fel betegnek. Majd odahaza kihevered.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#63720) FőDudu válasza Gabibácsi (#63717) üzenetére


FőDudu
addikt

Legalabb egyszerre tolok egy antibiotikum es antiviralis terapiat. Ami ezeket tuleli, az mar halalos ;)

Meg persze nyelem az antibigyo rezisztens belbakteriumot.

FőDudu

(#63721) FőDudu válasza zetor2000 (#63719) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem irattam ki magam, eleve szabin voltam.
Lehet visszamegyek, csak ugye pont honap vege van es le is kene meg adni a HR-nek. Meglatjuk.

FőDudu

(#63722) Jahno válasza ncc1701 (#63703) üzenetére


Jahno
őstag

Define vidék, én most jártam meg Albertirsa és környékét. Az annyira vidék, hogy meglepődtem, mert ott mindenki köszön és érdeklődik, aztán mikor mondtam, hogy Pestről jöttem akkor csodálkoztak, hogy "pfúúúúúolyanmesszirő?" Legalább úgy néztek, mint ha Helsinki külsőt mondtam volna miután kiszálltam egy űrhajóból :-D

Szombaton megint megyek, lassan ezektről kordokumentumot kellene gyártanom, ahogy Hznél készülök a téli hóhelyzetre, vagy akár mai állapot ahogy 19:30kor esőben is dolgoztak az M0 környéki úthálózatos lezárós kabarén.

(#63723) Jahno válasza Gabibácsi (#63716) üzenetére


Jahno
őstag

Ez mind metropolisz, nem is vidék!

(#63724) FőDudu válasza zetor2000 (#63695) üzenetére


FőDudu
addikt

Pana plazmakhoz van hasonlo.
Nekunk egy 65" volt ilyennel kolcsonozve.

Kb 2m magassagig sinen allithato volt, uganigy kerekekkel.

Elso talalat.
[link]

Ha TV is kell, akkor Samunak van olyan ami erinto kepernyos es kb egy flipchart. Rairhatsz, rogziti, tovabb kuldi. Neve nem jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#63725) Jahno válasza eattila (#63712) üzenetére


Jahno
őstag

Japókat a kicsit keverheti a többi sárgával.

(#63726) zetor2000


zetor2000
senior tag

#Vicces videó

[link]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#63727) zetor2000 válasza FőDudu (#63724) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ebben az a pláne, hogy dönthető, és nem magas.
Ilyen padlóállványok, mint amit linkeltél, vannak idehaza is. 15fokot lehet dönteni, de az kevés...

Amit én linkeltem az valami érintő kijelző állvány, ami 90fok és 0 fok közt állítható. Függő kijelzősíkból vízszintesbe! Ez a lényeg. Nem kell 2 méter magasság, az inkább hátrány. Durván 1 méter magasság kellene, vagy annyi se.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#63728) FőDudu


FőDudu
addikt

Na alszok, mett azert sok volt mara a munka es raz a hideg. Lehet be kene csukni az ablakot, csak 14 fok van odakint....

De ez a tulhajtas jele, volt mar ilyen...
Reggelre kutya bajom.

FőDudu

(#63729) FőDudu válasza zetor2000 (#63727) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor a samu flipchart allvanyat keresd.
Az tud ilyen digitalis asztalkent hasznalt modot is ha jol emlekszem.

Ilyesmi kellene? [link]

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#63730) Sipi- válasza zetor2000 (#63695) üzenetére


Sipi-
tag

Létezik ilyen, cégnél ilyenek vannak a kistárgyalókban. Sajnos típust és beszerzései lehetőséget nem tudok.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#63731) Sipi- válasza -NoVa- (#63638) üzenetére


Sipi-
tag

Nálunk volt kérdés, hogy ki mikor akar visszamenni az irodába:
1. az első 30%-ban
2. az első 60%-ban
3. amikor minden helyreáll
Én a 3+ opciót kértem :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#63732) zetor2000 válasza FőDudu (#63729) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ühüm, ez jó... megnézem.
köszi!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#63733) Phülöp


Phülöp
addikt

T-10
Space X indul az ISS-re 2 emberrel
jujdeizgi

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#63734) BobaHWSW válasza Phülöp (#63733) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Igen nezem.:)

Vagy megse...

[ Szerkesztve ]

(#63735) -NoVa- válasza Phülöp (#63733) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem.

(#63736) hobizoli válasza Phülöp (#63733) üzenetére


hobizoli
nagyúr

cancelled az idojaras miatt

több drón kell ;P

(#63737) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Holnap interjú, harmadik cég, mert ma hívtak oszt mondtam kapkodjanak, mert két másik is van
balabitnél lesz mégegy interjú valami angollal még
a szexbizniszben meg ajánlatra várok

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63738) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Pf, amerikai ceg... par esocsepp... ujzelandi apacex kene. Szelben esoben is megy.

(#63739) hobizoli válasza BobaHWSW (#63738) üzenetére


hobizoli
nagyúr

bezzeg a Buran anno 1988-ban... :U

több drón kell ;P

(#63740) Phülöp válasza Gabibácsi (#63737) üzenetére


Phülöp
addikt

Holnap 9:15-kor interjú ügynökséggel, 10:00-kor már a partner céggel.
Egy helyről elvileg hívnak a héten, azt nem tudom, mennyire szeretném. Oda tudnék bringával járni, csak 11km.
Harmadik hely jó is lenne, de ők nem tudnak/akarnak megfizetni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#63741) Phülöp válasza hobizoli (#63736) üzenetére


Phülöp
addikt

Komolytalan

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#63742) qnadam válasza Jahno (#63698) üzenetére


qnadam
veterán

havon nem jó, minden más helyzetben tök jó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#63743) qnadam válasza BobaHWSW (#63707) üzenetére


qnadam
veterán

volt vele dolgod?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#63744) qnadam válasza FőDudu (#63713) üzenetére


qnadam
veterán

au, jobbulást.
jó, hogy legalább megvan, mi az.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#63745) Jahno válasza zetor2000 (#63727) üzenetére


Jahno
őstag

Holnap felhívod az LSK-t, felvázolod mit szeretnél, mondjad, hogy egy jóféle Chief pont megfelel a témának, mint pld. a Chief PFM-UB vagy Chief PFM-US oszt jónapot, egyéb ötletet és ajánlatot meghallgatsz. Meg fogják oldani.

(#63746) Jahno válasza qnadam (#63742) üzenetére


Jahno
őstag

Erre gyúrok és bízom benne, hogy megint 2 napot lesz hó. Decemberben majd írok (:-

Aztán gyűjthetek pénzt, mert középső dob, katalizátor is...

(#63747) BobaHWSW válasza qnadam (#63743) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Bizony... nehany paraszt azt gondolta jopofa athozni Ausztraloktol ide es mar neha itt is elofordul. A haz mogotti setan peldaul az erdoben lakik ilyen. Meg az itteni oshonos verzioja a Tui. Borzaszto.

(#63748) qnadam válasza Jahno (#63746) üzenetére


qnadam
veterán

hasonló elvek mentén vettem én is. a második kerület lejtős utcáin csodálkozás volt vele, bár a félig letaposott, félig megfagyott havon lehet hogy télin se jutottam volna vissza :) friss hóban kanyarodva azért érezhetően nem volt jó, de azt kifejezetten keresnem kellett itt bp-n, hogy ki tudjam próbálni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#63749) qnadam válasza BobaHWSW (#63747) üzenetére


qnadam
veterán

:D
amúgy kurva anyját mindenkinek, aki behord mindenféle állatokat, hogy szépen kiritkítsák az őshonosakat. de ez most akkor is vicces :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#63750) Grillo válasza npera (#63700) üzenetére


Grillo
senior tag

Sülysáp és Kóka között nincs semmi. De közel van Isaszeg meg Szecső-Tibortelep is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.