Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63301) npera


npera
újonc

Kerékpárosoknak "kötelező", sima földi halandóknak fakultatív.

A csórikám vásárolt egy rettenetes 50 köbcentis 2-ütemű bringára való motort, amivel meg is küzd és megpróbálja beépíteni. Felváltva fájdalmas és vicces nézni..... :C

(#63302) npera válasza WiZARD (#63300) üzenetére


npera
újonc

Hát igen. A marketinges részleget picit le kellett volna szedálni, de most már túl késő :C

(#63303) qnadam válasza npera (#63292) üzenetére


qnadam
veterán

szolnokon nagymamámnak volt egy ismerőse, Gyöngyi néni. kicsit ritkás volt a haja neki, utóbb megtudtuk, hogy azért, mert fiatalabb korában úgy gondolta, hogy túl zsíros, ezért benzinben mosott hajat.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#63304) FőDudu válasza WiZARD (#63300) üzenetére


FőDudu
addikt

Ahogy a teljesitmenyre mondjak: 'felcsokkent'.
Nem megveri, leszegyelli. ;)

FőDudu

(#63305) zetor2000 válasza qnadam (#63303) üzenetére


zetor2000
senior tag

Végülis a benzin jó zsíroldó :D De nem túl illatos. Ami azért egy nőnél nem hátrány. Még ha idős, akkor sem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#63306) FőDudu válasza npera (#63302) üzenetére


FőDudu
addikt

Tettek a dolgukat, ahogy maskor. Azaz hazudtak. ;)

(milyen nyelvtannaci ize javitja ki a 'tettek'-et 'tedtek'-re?)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#63307) hobizoli válasza WiZARD (#63300) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez akkor valik majd foleg qrva cikive, amikor kijon a Plaid verzios Model S...

több drón kell ;P

(#63308) FőDudu válasza hobizoli (#63307) üzenetére


FőDudu
addikt

Aztan ha kijon a performance verzio...

FőDudu

(#63309) hobizoli válasza npera (#63302) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#63310) Sipi- válasza Gabibácsi (#63284) üzenetére


Sipi-
tag

TB-d van fizetve?
Nem értem, hogy hol ért össze a kerék és a kocsi, hogy ne férjen el a kezed? Ha tud mozogni minden rész minden elvárt irányba és nincs megdagadva, akkor nem tört/repedt remélhetőleg.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#63311) Sipi-


Sipi-
tag

Sikerült ma kb. 12,5 km-t túrázni (kb. 450 m szintkülönbség). Jó túraidő volt, nem volt meleg, picit mozgott a levegő, bár néha szemerkélt egy kis eső.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#63312) blueboi69


blueboi69
csendes tag

npera, elég kívánatos az a húsdarab és biztos jólesett a csókának is egy ilyen délután :)

Ameának faintos a bakancsa, kemény séták lehetnek ezek...

Gömbibának jobbulást.

Én most lehet még kevesebbet leszek itt, mert van egy hét szabin és szarrádolgozom magam, szóval keveset leszek gép előtt, de igyekszem visszaolvasni a történéseket.

(#63313) hobizoli


hobizoli
nagyúr

fakkjeeee, beszart az Enermax PSU-mban a hutoventillator
ugy zorog, mintha muszaj lenne... a csapagya elkoszont vala :U

szetszedtem, haaaat a regi Enermax-knak vhogy joval komolyabb bele volt (365AX-VE, 651P-VE 24P)
persze nem lehet rendelni belevalot az egesz galaxisban, meg a csatija is vmi 2 eres szutyok csak

több drón kell ;P

(#63314) Jahno válasza Sipi- (#63311) üzenetére


Jahno
őstag

Pfúúúú, én nem is merem mondani. De legalább láttunk gyurgyalagokat, azok jópofák. Csak nem akartuk annyira zavarkolódni, inkább etessenek, mint féljenek, de jó sok földúton járt ma is az autó :-/

Ide caplattunk el terepet felmérni és nem túl nagy, de hosszú az emelkedő. Lefelé menet már jobban látszódott és értettem miért olyan nehéz előre menni, ha az felfelé van:

(#63315) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#63316) Gabibácsi válasza Samott (#63315) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63317) Gabibácsi válasza Sipi- (#63310) üzenetére


Gabibácsi
tag

Persze hogy van, még mindig alkalmazott vagyok, csak nem dolgozom.
a kerék meg nem volt felcsavarozva, csak odatámasztottam, és okosan fent fogtam, hogy majd emelek még fél kézzel
de nincs bedagadva, reggelre sem, megmaradok, a tortát is el tudom majd vágni :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63318) zetor2000 válasza Gabibácsi (#63317) üzenetére


zetor2000
senior tag

Boldog szülinapot!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#63319) Gabibácsi válasza hobizoli (#63313) üzenetére


Gabibácsi
tag

Látod, szarpc :DD amúgy a csati egyszerű, ha nem szabályzós, csak a kettő eret használod fel, amúgy gondolom sima 8 centis, egyszerű a csere

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63320) Gabibácsi válasza zetor2000 (#63318) üzenetére


Gabibácsi
tag

Köszönöm!

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63321) zetor2000 válasza hobizoli (#63313) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ahogy nézem, a tápod 2 ventis. Az egyik egy 80as kézzel állítható fordulatszámú, a másik meg egy 92es, fix / alaplapról vezérelhető.1
Ha mindegyik 2 vezetékes, akkor csak a fesz, amit kap, az a kérdéses, de szerintem 99%, hogy 12VDC kell neki, azaz egy rendes légszállítással rendelkező, csendes venti, mondjuk Noctua belemegy. Én cserélném mind a kettőt, mert egyidősek, nagyjából.
Kérdés, hogy egy ilyen "régebbi" táp megérdemel e 10-15E Ft-ot a ventik végett. Ennyiért (amibe a 2 Noctua kerül) már majdnem kapsz tápegységet.
De asszem idehaza van a haverja, a 465AX-VE(FMA).

Amúgy hogyhogy ilyen kövületet használsz? Ezeken nincs GPU csatlakozó, se 8 pines ATX. Nekem ~8 évet szolgált a 465AX-VE, aztán lett 2-3 FSP/Cheiftec, most is asszem egy 500as FSP van.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#63322) Sipi- válasza Gabibácsi (#63317) üzenetére


Sipi-
tag

Bazz, jobbulást és boldog születésnapot! :C 30., ugye? :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#63323) zetor2000 válasza Sipi- (#63322) üzenetére


zetor2000
senior tag

Dehogy, 18, mint a kislányok. :D :))

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#63324) Gabibácsi válasza Sipi- (#63322) üzenetére


Gabibácsi
tag

30 igen :DD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63325) FőDudu válasza Gabibácsi (#63324) üzenetére


FőDudu
addikt

Bodogot :)

FőDudu

(#63326) -NoVa- válasza Gabibácsi (#63324) üzenetére


-NoVa-
őstag

Jár egy KCS!

(#63327) FőDudu


FőDudu
addikt

Nalam meg ugy tunik jol tippelt a doki.
Vagy herpesz, vagy ovsomor. Utobbi igen ritka az arcon.
Megjelentek a piros foltok.

Viszont az erzekenyseg miatt ( faj a bor, faj a haj) inkabb ovsomor lesz. Erzekeny a fejbor, erzekeny az arcom ahol az idegek futnak.

Mindketto kezelese aciclovir, szoval a most szedett antibiotikum erre nem jo. Szoval holnap ujra meglatogatom a dokit.

FőDudu

(#63328) Jahno válasza Gabibácsi (#63324) üzenetére


Jahno
őstag

Ne aggódj, be fogjuk pótolni.

(#63329) eattila válasza Gabibácsi (#63324) üzenetére


eattila
csendes tag

Hepiveri!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#63330) eattila válasza FőDudu (#63327) üzenetére


eattila
csendes tag

Az szép!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#63331) eattila


eattila
csendes tag

Fotó alert!

Tudom, tudom, színes :DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#63332) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Köszi mindenkinek.
a fotó meg fasza, használd csak a színeket

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63333) zetor2000 válasza eattila (#63331) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez már idei termés?
Most jöttem haza anyámtól, és a lakótelepi titkos czigánymeggy már színesedik. Azért titkos, mert senki nem szedi, én meg nem fogom elárulni, hogy ehető. De kva finom, savanykás termése van, tipikus cigánymeggy. Kell még vagy 2 hét, és szedhető lesz. Nem is kicsi a bokor/fa. Ráadásul a lakótelep közepén van.
De van még 2-3 ilyen fa, ami ehető, rendes gyümölcse van, csak senki nem szedi. Van egy almafa, rendes nyári piros almákkal, mindenkinek csak útban van, mert egy parkolóban sikerült kinőnie. Aki aláparkol, lehet, horpadt tetővel távozik, mert méretes almákat terem, és hullik... Meg van vagy 2 ringló. Ezek meg a sima sárga, kicsi, nagyobb cseresznye méretű szilvákat termő fák / bokrok.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#63334) eattila válasza Gabibácsi (#63332) üzenetére


eattila
csendes tag

Koszi!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#63335) eattila válasza zetor2000 (#63333) üzenetére


eattila
csendes tag

Idei. Kolleganal terem, meg csak par teljesen erett van, de mar pirosodnak.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#63336) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Anyós felhívott és magyarul bemondta hogy boldog születésnapot.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63337) Phülöp válasza Gabibácsi (#63336) üzenetére


Phülöp
addikt

Boldog születésnapot, taváris!

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#63338) Jahno válasza Gabibácsi (#63336) üzenetére


Jahno
őstag

Végén még nyomkodni fogja a C64et is :-P

Ja, idehaza találkoztam egy seftessel, ha prg-ben összeválogatom akkor marha jó áron süt 2 megás cartridgeot. Meggondolandó.

(#63339) eattila válasza Gabibácsi (#63336) üzenetére


eattila
csendes tag

Az oram meg oroszul irja ki a napokat. :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#63340) Jahno válasza eattila (#63339) üzenetére


Jahno
őstag

Juteszembe, qnadam véletlenül rám merte bízni a fotómasináját, így gyorsan kapott is egy telét és próbálkoztam volna vele, csak napsütésben szívás a kijelzője:

Ráció lenne benne, az biztos.

(#63341) Gabibácsi válasza Phülöp (#63337) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szpászibá

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63342) Gabibácsi válasza Jahno (#63338) üzenetére


Gabibácsi
tag

Tegyen rá nekem egy wow-ot, mert amidt adtál azon nincs, meg egy giana sisters-t, meg egy bombmaniat, és kész az ultimate partycartridge

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63343) Gabibácsi válasza eattila (#63339) üzenetére


Gabibácsi
tag

Micsoda véletlen, asszonyé is :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63344) Jahno válasza Gabibácsi (#63342) üzenetére


Jahno
őstag

Ezeket fogom összeválogatni. Meg Monty, Trailblazer, BubbleBobble, Burgertime, miazmások.

Van egy ilyen alapban, már nem szar:

1942, Ace, Ace 2, Archon, Archon 2, Arkanoid, Barbarian, BC's Quest for Tires, Blue Max, Bomb Jack, Boulder Dash, Bruce Lee, Bubble Bobble, Cauldron, Cauldron II, Choplifter, Chuckie Egg, Commando, Congo Bongo, Dig Dug, Frogger, Ghostbusters, Ghosts n Goblins, Great Giana Sisters, Head Over Heels, High Noon, Hunchback, International Karate +, Impossible Mission, Jet Set Willy, Jungle Hunt, Jupiter Lander, Kikstart, Kikstart II, Krakout, Last Ninja, Lazy Jones, Leaderboard Golf, Loco, Lode Runner, Manic Miner, Mario Bros, Microprose Soccer, Moon Patrol, Nebulus, Operation Wolf, Pac-Man, Paperboy, Pitstop, Rick Dangerous, Rock n' Bolt, Samurai Warrior, Slapshot, Stunt Car Racer, Super Pipeline, Thrust, Treasure Island Dizzy, Uridium, Volified, Way of the Exploding Fist, Wizard of Wor, Zaxxon

Vagy Pitfall. elvileg Moon Patrol is klasszikus én meg sosem láttam :Y Először "csak" össze kellene írni :-P

De várgyá, enyémen van WoW és elvileg ugyanaz a kettő. Meg sem merem kérdezni le tudtál-e lapozni az ABC végéig :C

[ Szerkesztve ]

(#63345) eattila válasza Jahno (#63340) üzenetére


eattila
csendes tag

Azt hittem kupak :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#63346) npera


npera
újonc

Ez jó. 129 NOK a havi előfizetés, hogy legyen jobb térkép, navigáció, audio- és video streaming a Tesla gépkocsikban.

(#63347) Jahno válasza eattila (#63345) üzenetére


Jahno
őstag

Annak kaptam, mert eredetileg obit tarháltam, de nem volt hozzá kupak így rakott rá egy gépet. Múltkor szerintem kapott tőlem kupakot, de már én sem emlékszem így most biztos ami tuti alapon kap egy szettet. Legyen mit elkevernie :-D Persze ma vittem volna vissza a hóbelebancot, amit jól elfelejtettem magammal hozni.

(#63348) Gabibácsi válasza Jahno (#63344) üzenetére


Gabibácsi
tag

A wowot nézd meg, ami nekem van, azon ezen a néven nem az van

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#63349) Jahno válasza Gabibácsi (#63348) üzenetére


Jahno
őstag

Pedig elvileg egy helyről is jött és úgy emlékszem, hogy végén ott van. Na meglátjuk, még karanténban van a Borkuckóban.

Közben sógorné beújított egy embert, hozta bemutatni. Gyorsan le is teszteltem: szereti a pacalt, körmöt, minden hasonló más undorítóságot és még fröccsözik is. Mondom jóvanja, akkor részemről maradhat.

(#63350) Phülöp válasza Jahno (#63349) üzenetére


Phülöp
addikt

Ki lehet a sógorné?

A testvéred férjének a neje, vagyis a testvéred?
Esetleg a feleséged testvérének a neje?

És ez még egy aránylag érthető kommented volt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.