Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58435) WiZARD válasza npera (#58432) üzenetére


WiZARD
addikt

Amolyan recepciós/portás szerű lények, akik most a vírus elleni védekezés első vonalába képzelik magukat. Nagyon élvezik hogy ők dönthetnek, ők felügyelik a rendet, nehogy túl sok ember legyen bent az üzlethelyiségben, és ők engedhetnek be ügyfelet.
Megnyomják a sorszámkiadó automata gombját a user helyett, és a bent kiírt sorszámot kikiabálják az utcára :DDD

(nem szabad bent várni, csak annyi ügyfelet engednek be, ahány ügyintéző van)

Erről jut eszembe:
Amikor eladtam a lakásom be akartam jelenteni óra állást az elműnél. Ott is volt sorszámnyomogató ember...
Amíg várakoztam addig hallottam, hogy melyik ügyféllel mi történik épp. Így volt 1 arc, aki egy ház villanyóráit akarta átiratni. Az elsővel végzett is és adta volna a következő villanyóra papírjait. Erre közölték hogy ahhoz új sorszámot kell húznia. Mondta hogy de ő még mindig annak az 1 ingatlannak az ügyeit intézné, amiben 4 db villanyóra van. Erre mondták hogy akkor 4 db sorszámot kell húznia. De egyszerre nem kaphat 1nél több sorszámot, így csak akkor kaphatja meg a következőket, ha végzett az egyes ügyekkel. :W

ügyfélbarát

(én végül nem vártam meg, hogy sorra kerüljek, rábíztam a vevőre az ügyintézést :D)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.