Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53101) Sipi- válasza blueboi69 (#53082) üzenetére


Sipi-
tag

Miért, te 30+ évesen nem lógnál szívesen cicin? :))

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#53102) Jahno válasza Samott (#53099) üzenetére


Jahno
őstag

1. szeirnted honnan idéztem?
2. megtettem

(#53103) Samott válasza Jahno (#53102) üzenetére


Samott
addikt

Igen, mar latom, de minek irtad ide is? Ott fogsz valaszt kapni ra.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53104) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na, 4 nap magas láz utáni ájulások sem elégségesek a kórházra, ne nyavajogj, heverd ki otthon. Fasza.

(#53105) Gabibácsi válasza eattila (#53096) üzenetére


Gabibácsi
tag

сиськи

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#53106) Gabibácsi válasza Phülöp (#53097) üzenetére


Gabibácsi
tag

jobbklikk, és kompatibilitás mód, ha mázlid van megy

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#53107) Samott válasza -NoVa- (#53104) üzenetére


Samott
addikt

Az ilyen amugy szerepel a statisztikaban?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53108) eattila válasza Gabibácsi (#53105) üzenetére


eattila
csendes tag

sziszki?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#53109) eattila válasza Samott (#53107) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha van pozitív tesztje akkor igen. Legalábbis elvileg. Kérdés, hogy mindenkit beleraknak e.
Meg leginkább hogy miért csak napi 1x frissítik...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#53110) Gabibácsi válasza eattila (#53108) üzenetére


Gabibácsi
tag

igen, így, többesszámban

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#53111) cyberde válasza Samott (#53080) üzenetére


cyberde
csendes tag

Az en becslesem tobb mint a duplaja, de ha figyelembe vesszuk a 60ezer rendorsegi, a 30ezres honvedsegi, parezres onkormanyzati rendesz, polgaror allomanyt, akkor meg mindig a statisztikai hibahatar alatt vagyunk, szoval en nem gondolnam, hogy lehetetlen kuldetes lenne.
De nem is a szamokkal van bajom, hanem a koritessel.
Mi az, hogy a katona, majd nem fog fegyvert a sajat polgarara? A katona azt fogja tenni amit parancsba kap. Ha a hatalomnak az az akarata, akkor felszolitas, figyelmezteto loves, celzott loves. Es ezt nem kell relativizalni egy blogon, hogy majd a kerekparos kacagva tovabbteker, mert nyasgem.
Meg mi az, hogy az utca egyik fele Bp, a masik Gyal es ott mi lesz a megoldas? Nem kene ketsegek kozott orlodnie, mert mint fegyveres testulet vot tagjanak pontosan tudnia kene. Amit a lezarassal megbizott parancsnok meghataroz. Az lesz! :D
Meg az milyen elkepzeles, hogy ha le van zarva az 1-es fout Torokbalintnal, attol azert Csillebercnel barki kozlekedhet
Mi lesz az agglomeracioval, meg az aruszallitassal? Mi lenne? Ami a zaras eseten a protokoll. Akinek van engedelye az bemehet/kimehet akinek nincs az nem! Pont. Lelassulna az elet? Nyilvan. Nehez lenne megszokni? Nyilvan. De ha ez az ara a jarvany megallitasanak, a halottak minimalizalasanak az ara akkor ezzel tudni kell elni, vagy lehet jarni a temetesekre.
Es ez a par szosszenet pontosan igazolja a dilettantizmusat. Vagy csak hanglatot akar kelteni. De az meg mar osszeskuves elmelet gyanus. :U

(#53112) Gabibácsi válasza -NoVa- (#53104) üzenetére


Gabibácsi
tag

ő a negyvenes óvonő?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#53113) eattila válasza Gabibácsi (#53110) üzenetére


eattila
csendes tag

Csak azért kérdeztem, hogy jól olvasom e :D Régen volt már :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#53114) Jahno válasza Samott (#53103) üzenetére


Jahno
őstag

Mert ha egy random fórumozó ír egy random fórumra, akkor random fórumozóként a random fórumozónak írok. Tudod, ilyen nyilvános, meg interaktív oda-vissza dolog meg egyéb mambójambó izé, ahogy azt még a listservvel annó ősidőkben kitalálták és megalkották, hogy ne csak egyirányú tartalomfogyasztás legyen. Adjak róla wiki cikket?

(#53115) Samott válasza Jahno (#53114) üzenetére


Samott
addikt

Te, Adam hozott egy cikket, amivel egyetertettem. Ha a cikk allitasaival vitaznal keresd a szerzot. Mazlid van, hogy ott kommentelheto.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53116) -NoVa- válasza Gabibácsi (#53112) üzenetére


-NoVa-
őstag

Igen. Marad a folyadék + ágynyugalom, immunrendszerben bizakodás. Az ájulások után mondták a kórházban, hogy újraélesztésben és lélegeztetőgépre rakásban tudnak segíteni, másban nem.

(#53117) Jahno válasza cyberde (#53111) üzenetére


Jahno
őstag

" akkor felszolitas, figyelmezteto loves, celzott loves."

Szépen idéztél a szabályzatból, leülhetsz :C

Bár, tudok idehaza több olyan szintet mondani amikor az első kettő már nem kell.

Ellenben mi ehhez gyíkok vagyunk, feléről meg sem vagyok győződve, hogy rendesen nekiállnak éles lőszerrel kizavarni mindenkit. Ez ilyen országok közti hozzáállás különbsége, láttukunk mi Szpecnazt koncertet biztosítani, meg lehet Izraleben sem biztos, hogy hülyéskednek, idehaza meg általános középszar az állapot, focistákkal és bicajosokkal az élen. Addig is nehéz lesz eljutni, hogy gumidugót kapjon a szájára, technikában és megfejtésben szintén gyenge lesz hozzá a szervezet meg menne az Gyurcsányozás rögtön :W

Ha le van zárva, le van zárva. Ilyenkor próbálkoznak eredei utakon meg mindenfélével. Amihez tegyük fel a tanúvédelmesek biztos nagyon értenek. Janem :-D Ezekre az opciókra pld. sokkal alkalmasabb egy G Jakab közrendőr aki szolgált mondjuk Csépa, Zsadány vagy hasonló mókás kis helyek környékén, akinek aztán mondhatná a bicajos lezli, hogy jaaaaaj csak éppen ide Szegedre ugrott le Maglódról a közeli gyógyszertárba, de 90%-ban nem fogja bevenni ezt az ócska dumát :Y Még akkor sem, ha nagyon hülyének nézik, mert hát rendőr az biztos olyan....

(#53118) eattila válasza -NoVa- (#53116) üzenetére


eattila
csendes tag

De miért nem? 85 regisztrált fertőzött van, 3 elhunyt, 7 meggyógyult. Tehát 75 ember miatt letérdelt az ellátás?

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#53119) Jahno válasza Samott (#53115) üzenetére


Jahno
őstag

Mondom én kell az a wikipédia :-D

(#53120) Samott válasza Jahno (#53119) üzenetére


Samott
addikt

Nem az en dolgom hogy az o erveleset megvedjem. De neked ez a maniad, hogy kenyszeresen vitatkozol arra illetektelenekkel. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53121) g@bo


g@bo
nagyúr

up, hogy visszataláljak.

(#53122) ncc1701 válasza cyberde (#53111) üzenetére


ncc1701
veterán

Ennek anno vuhanban, vagy hol lett volna értelme, még novemberben. De ez a vonat már régen elment.

(#53123) halapidori válasza blueboi69 (#53082) üzenetére


halapidori
csendes tag

Japp. A kisfiú 4.5 éves. Gyanús volt, hogy még szopik, nálunk is próbálkozott, ami rém kellemetlen. Mondtuk az édesanyának párszor, hogy pont itt az ideje leszokni, de eddig tagadta, hogy van ilyen. Ha jelzés után sem érzi, hogy ez nem biztos, hogy oké, én hiába mondom...
Vannak amúgy olyan új irányzatok és vélemények, hogy a szoptatás mennyire természetes, milyen jó mellre tenni a nagyobb gyereket is, hogy megnyugszik tőle, meg milyen intim, közös pillanat... Hát én nem pont így gondolom, de nincs gyerekem.

(#53124) Jahno válasza eattila (#53118) üzenetére


Jahno
őstag

Már három? Alakul. Szeparálásban hiába előbb vagyunk a kintieknél, még kell pár nap. Ezt emlegettem több helyen, hogy már sírnak és úgy rottyon van az EÜ, hogy el sem kezdődött a járvány. Vasárnap esti híradó majd mérvadó lesz, VPN műxik, lemegyek kajáért/sörért, pár cuccom visszaszerzem és ki sem dugom az orrom.

(#53125) cyberde válasza Jahno (#53117) üzenetére


cyberde
csendes tag

En pontosan tudom, hogy Mo-n mindenki helikopter es neki ne hatarozzanak meg semmit, -plane ne egy rendor/katona/kozteres- mert azt o jobban tudja.

Es ezert irtam, hogy -valodi eles helyzetben- a 2. 3. megfektetes, autobol kirantas, kerekparrol letepes, esetleg csoretoltes utan mar komolyabban venne mindenki tudnivalokat.

(#53126) Jahno válasza ncc1701 (#53122) üzenetére


Jahno
őstag

Kicsit későn kaptak észbe, de amennyire forgalmas turista célpont, ha az első eset kiderül és ott akkor becsukják a világot (kivéve a kaszinót :-D) akkor is már rengeteg gazda szaladgálhatott szerteszét a világban.

Ez az egyik. Másik, hogy most nálunk sokkal több van, de Te még a kibúvókat keresed, hogy bicajozni menj meg mittomén. Akkor mi legyen?

(#53127) ncc1701 válasza Jahno (#53126) üzenetére


ncc1701
veterán

Amire céloztam az az, h hiába zárnák most le bp-et, nem csak itt van fertőzött. Azaz akademikus dolgokról vitatkoztok.
Másik tény, azzal, h én az üres utcákon bicajozok, és embernek nem megyek közelébe, nem veszélyeztetek senkit sem.

Amúgy meg én me szavaztam ezekre, kb hagyjanak békén. :)

(#53128) -NoVa- válasza eattila (#53118) üzenetére


-NoVa-
őstag

Igen. Igazából már rég letérdelt az ellátás, nem az extra 75 ember miatt, nincs ember és eszköz. Ok, hogy páran egy-egy vidéki kórházról jó véleménnyel vannak, mert azokat annyira felvakarták, hogy a normál hétköznapokat kibírják, de tartalék ott sincs a rendszerben. Itt meg már a hétköznapok is szarul mentek. Na erre fog rászakadni százezres nagyságrendű súlyosabb állapotú beteg heteken belül.

(#53129) Jahno válasza cyberde (#53125) üzenetére


Jahno
őstag

Lehet jobb is, hogy nem tudják :-D Lehet másnak fel sem tűnne ha sötétben valahonnan csak egy zárnak a csattanását hallaná, én meg lehet össze is csinálnám magam mer' kemény vagyok :D Majd csináljunk szavazást. Én már csináltam mindenfélét, még támadást Szlovénia ellen is, az Észak-atlanti szerződés aláírása előtt. Lehet, hogy katonai volt. Nem tudom :-D Szerencsére nem vették észre, vagy ellazázták, de nem indították rám a tankokat. Zártam le utakat is, volt amikor játszásiból fotelból, volt amikor olyan fotelből aminek súlya van, meg úgy rendesen lábon, mint a bogarak, hogy "'potkívánok, blábláblá". Ott sem sokan keménykedtek, mert egyrészt némelyik dörszölt alak volt, tudta, hogy az nem jó módszer, a többi meg helyi. Azokkal amúgy is jóban voltunk, nem ment a hivataloskodás, hogy akkor ez meg az, kocsmából leadták a drótot, jajjj itt ólálkodik pár ember a kertek alatt, Sanyikám, ide tudsz ugrani összecsomagolni? Mert ez nem tetszetős. Aztán Sanyika összecsomagolta, majd papírozhatott egy fél napot. Éles lőszer sem vicces még ijesztegetős módszerrel sem. Illető úgyis elhasal magától, ha nem, akkor majd mástól. És "ne mozduljon, megyünk magáért". Ha az 1.5 óra, akkor az 1.5 óra... Keresek valami legendát, hátha olyanról is szól aki meg mert mozdulni :DD

(#53130) Samott válasza cyberde (#53125) üzenetére


Samott
addikt

A szemkilovos modszer mar masnak se jott be.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53131) zetor2000 válasza Phülöp (#53097) üzenetére


zetor2000
senior tag

Lehet tudni, mi a program / alkalmazás / termék neve? Úgy talán egyszerűbb, pláne, ha van letölthető akármi belőle. Mondjuk trial / shareware verzió.

Nem mondom, hogy megoldom, de talán közelebb visz a megoldáshoz, ha nem az egyetemes univerzum minden alkalmazását kell tudja futtatni a Win 7/64.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#53132) cyberde válasza halapidori (#53123) üzenetére


cyberde
csendes tag

En mar regota hive vagyok ennek az uj iranyzatnak es el kell mondjam, engem is nagyon meg tud nyugtatni egy szoptatas, pedig mar reg nem vagyok kisgyerek. :K

(#53133) Jahno válasza ncc1701 (#53127) üzenetére


Jahno
őstag

Nem azért kell lezárni, látszik a lényegét sem érted. Akademikusság teljesen más. A tömegek mozgása miatt kell, lásd olaszok.

Nem, nem üres utcán bicajozol, mert a másik háromszáz hülye is ezt fogja gondolni, esetleg 500, vagy valamennyi. Egy hülye nem létezik, azok mindig bandában jönnek :C Próbáltam valami túrázósnak is emlegetni, aki majd egyedül kimegy innan határszélre az erdőbe. Most ez megy pepitában a Balatonnál, amit olaszok csináltak és szépen szét is terítettek mindent az országban.

Nem szavazat kérdésköre.

(#53134) Jahno válasza Samott (#53130) üzenetére


Jahno
őstag

Na, mondtam, hogy még 15 év után is ez lesz a mentség. De melyik másnak? Most ugyanaz van, vagy nem értem.

(#53135) FőDudu válasza -NoVa- (#53128) üzenetére


FőDudu
addikt

Indexes cikkben mar kifejtettek a lelegezteto gepek es palackok rekviralasanak modjat a magan egeszsegugyi szolgaltatoktol.

Amugy ez teljesen normalis ilyenkor, akinek van hasznalhao eszkoze az bocsassa a lakossagot gyogyitok rendelkezesere.

FőDudu

(#53136) cyberde válasza Samott (#53130) üzenetére


cyberde
csendes tag

Mas a tomegoszlatas, -plane ha nem egyertelmu az iranyitas-, es egesz mas szakma egy teruletzaras.

(#53137) Jahno válasza FőDudu (#53135) üzenetére


Jahno
őstag

Ott valami törölt cikkes/kommentes csúfságot láttam már, de ez amúgy is valami régebbi sztori, mert minden stadion árát ebbe számolták bele, de nem követtem mert foglalkozni kellene vele és mindenki erősen a politikai oldalát nyomta, az meg tök mindegy.

Maágnosoknál ebből nem sok lehet, vagy használatban és ki van adva, meg persze milyen érdekes lenne, hogy pont a saját júzerei szerződésének nem tud megfelelni, nem biztosít ellátást, mert felajánlotta a cuccot? Ekkora méretben úgyis szüksége lesz rá házon belül.

(#53138) qnadam válasza Jahno (#53133) üzenetére


qnadam
veterán

abban nagyjából megegyeznek a szakemberek is, hogy két méter távolságot tartva nincs gond, a zárásra inkább azért van szükség, mert a sok idióta napi vásárolgatást, pletykaklubot meg közös játszóterezést tart.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#53139) Jahno válasza cyberde (#53136) üzenetére


Jahno
őstag

Abban sem volt tapasztalatunk. Most majd ebben lesz (:- És felkészültebb, azért most napok óta elég sokan vakarhatják a fejüket, hogy mit mondjanak ki, mi legyen az ütemezés és egyáltalán mire. Már haverom éltette is a nagy górét, hogy mennyire kemény dió, mert életében először 10 órát talpon volt és "dolgozott" . Hátvaze, ha mi évekig toljuk ezt a ritmust, akkor másnak is lehet. Ráadásul mi nem baszhatjuk el, egy minisztervalakinek meg sima ügy, így adta ki :C

(#53140) npera


npera
újonc

Őőőő....

Csak halkan mondom, hogy ma reggelre az egyik nagy kórház átment krízishelyzetből egy következő biztonsági fokozatba, amikor a hadsereg is a helyszínen biztosítja a létesítményt és a kórház vezetése is katonai módon történik.

Tehát Magyarország nem egyedülálló ebben.

Összeomlott egyébként az egészségügyben szükséges fertőtlenítő- és védelmi eszközök ellátása Svédországban, kifogytak a raktárak és most nem tudják mit csináljanak.

Erre jön rá egy lapáttal, hogy bizonyos lobbikörök erősen támadják az eddig a közegészségügyi hatóság által támogatott "falkaimmunitásos" elvet, miszerint kapja el az egész társadalom szépen lassan és legyünk rajta túl ilyen módon.

A probléma az, hogy most már nincs visszaút, itt már hiába akarsz bármilyen karantént kialakítani, mert a fertőzöttek száma bőven túl van minden határon. Egyébként 1000 alatt picivel kezdték el abbahagyni a számolását, vagyis 1000 hivatalosan tesztelt fertőzött után már nem tartották nyilván a számukat és befejezték a tesztelést.

Gyula fel tudná tenni a kérdést, hogy hogyan tovább?

Én továbbra sem aggódom, ameddig a gyerekeknek tudok élelmiszert és alapvető tisztálkodási szereket venni és a társadalom nem megy le zombiba.

(#53141) Samott válasza cyberde (#53136) üzenetére


Samott
addikt

Az eroszak ugyanaz. Tudom hogy ez a rendor dolga, de ha a nepre lo, abbol baj lesz.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53142) FőDudu válasza Jahno (#53133) üzenetére


FőDudu
addikt

Most nalunk sem vilagos, hogy kivihetjuk-e a kutyat a kozeli hatarba, vagy az is tilos.
A lista szerint 'access to public parks and other areas for walking' nem tilos.
Azaz elvileg mehetunk setalni a hatarba - de persze max 5 fo.

Szomszedekkal a kertben mar pont oten vagyunk. Azaz az egyikunk gyereke mar nem fer bele a tomorulesbe. ;)

FőDudu

(#53143) Gabibácsi válasza -NoVa- (#53116) üzenetére


Gabibácsi
tag

Hát, vírus esetén kb ennyit lehet tenni :( talán jobb ha otthon van és van aki vigyázzon rá

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#53144) FőDudu válasza Jahno (#53137) üzenetére


FőDudu
addikt

Ismerosnel van vagy 3 ilyen gep - lelegezteto, altato, stb.
Altato orvos is akad - nyilvan az is jo veszhelyzetben....

FőDudu

(#53145) eattila válasza -NoVa- (#53128) üzenetére


eattila
csendes tag

Remek.

Tudom hogy reg lehalt minden aminegszsegugy. De en nem tapasztaltam itt. Ezert nem ertettem.

De ha tul leszunk ezen se fogjak oket se megbecsulni, se megfizetni

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#53146) Jahno válasza qnadam (#53138) üzenetére


Jahno
őstag

Lásd csepeli posta. ki van írva, hogy távolság, egyesével engedik be az embereket. Nyugdíjasklub meg úgy tömörül az ajtóban, mint ahol Faterkiller CDket osztogatnak.

Pár helyen azért láttam szép szakaszos sorbanállást, mellette meg kosárpálya tele, mert süt a nap, nem kell suliba menni.

Tesónak is mondtam, hogy ha a szomszéd ház piros címkés és folyamatosan jönnek-mennek a vendégek, akkor kocsogség vagy sem, bicajozni akar vagy sem, lehet szólnék az illetékes hatóságnak, hogy adják tudtukra mit nem illik ilyenkor csinálni.

Vagy legyen egy lista és akkor EÜs helyzet összedőlése esetén engem vegyenek előbbre, aki valamilyen szinten megpróbált viselkedni.

(#53147) Samott válasza npera (#53140) üzenetére


Samott
addikt

Igen ezt elegge elb.sztak a svedek: Koronavírus: Egyre több ország engedi el a nyájimmunitás elméletét az óriási felháborodás miatt

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53148) Jahno válasza Samott (#53141) üzenetére


Jahno
őstag

Ha nem lő, abból baj lesz. Ezek itt pár plazmatévéért is verekednek, aztán ott van a kevésbé intelligens fajta akinek úgyis mindegy az orráig sem lát.

(#53149) Samott válasza eattila (#53145) üzenetére


Samott
addikt

De ha tul leszunk ezen se fogjak oket se megbecsulni, se megfizetni

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53150) Jahno válasza npera (#53140) üzenetére


Jahno
őstag

Itt mindenhol emlegetik, hogy bezzegnyugaton. Én meg onnan is elég csúnya híreket találok.

Meg akad pár ismerős aki kampányol, hogy mi a fenét aggódunk ilyen enyhe náthától. Na, azokat is hátrébb sorolnám az ellátásban, de úgy hirtelen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.