Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53601) Sipi- válasza Jahno (#53599) üzenetére


Sipi-
tag

Nekem csak egy board kellene, mert a mienk megrepedt. Bár még használható, de jobb lenne, ha lenne egy tartalék.
Nekünk is az egyik sporteszköze a srácoknak a wii az otthoni suliban.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#53602) zetor2000 válasza NauTiLUS_HUN (#53597) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ugye?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#53603) Jahno válasza Sipi- (#53601) üzenetére


Jahno
őstag

Erre mondtam, hogy felment az ára :-) Maga a gép már simán olcsó. Német Ebay, kb. 20ezer körül. Azt nem tudom, hogy Kínából lehetne-e csak tetejét venni, de ezek megint drágák szoktak lenni.

(#53604) Jahno válasza Sipi- (#53601) üzenetére


Jahno
őstag

Pfúúú, Jófogáson van 6 pénzért, azt én helyedben hamar megvenném.

(#53605) Samott


Samott
addikt

Az igen:

Bar holnap gondolom nagyobb lesz.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53606) Jahno válasza Samott (#53605) üzenetére


Jahno
őstag

Jajám, még csak most kezdenek belerázódni. Én nem mutathatok semmit, szolgálati titok :-D

(#53607) ncc1701 válasza Samott (#53605) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha így megy le a forgalom, akkor lassan elkezdek fél órával később kelni. Eddig műlt hét óta +15 perc alvás van.

(#53608) qnadam válasza Samott (#53605) üzenetére


qnadam
veterán

asszép.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#53609) Grillo válasza ncc1701 (#53607) üzenetére


Grillo
senior tag

Szerda óta reggel Dunakeszi üres, M3 bevezetőn folyamatos a haladás, meg a Vácin is.
Pénteken főni azt mondta, hogy fél 10 körül az Üllői tele volt, gondolom a bevásárló tömegek akkor indultak meg, de rendes időben, fél 7 -7 körül olyan, mint hétvégén.
És hazafelé is.

(#53610) blueboi69 válasza Jahno (#53589) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Najó, de azt tudjuk, hogy téged eddig minden munkahelyen a fasz rossz végére állítottak és semmi nem úgy működött, mint ahogy kéne.

De le is írtam a végére, hogy az ilyen értelmesebb munkabeosztás nem vonatkozik az ticketinges üzemeltetésre, pláne nem rád.

De az élet akármilyen más területeire is használhatod a táblázatot. Pl ha vásárolni kell vmit. Bár nálad itt is rezeg a léc, egy csomó nem fontos ellenben drága dolgot képes vagy vásárolni :DDD

(#53611) Jahno válasza blueboi69 (#53610) üzenetére


Jahno
őstag

Ezért említettem a Merakit vagy sok mást, ami nem ticketes üzemeltetés. Vagyis a megmondóemberek szerint projekt, amit megint nem értek :C

(#53612) blueboi69 válasza Jahno (#53611) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem tudom azzal mi volt, nekem értelmes projectjeim voltak és csak kb 2-3évig voltam olyan mókuskerékben, mint amiben te 20-30éve :D Nekem elég volt ennyi is.

(#53613) Gabibácsi válasza Sipi- (#53598) üzenetére


Gabibácsi
tag

De lenne, de exfeleségnél maradt , akarsz vele tárgyalni? Bár lehet már el is égette

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#53614) Jahno válasza blueboi69 (#53612) üzenetére


Jahno
őstag

Sokszor kitoltuk a határidőt, februárban lemondták, hogy akkor ez nem is lesz. Aztán júniusban is lemondták, aztán egyik csütörtök este írt a főnök, hogy pénteken jön mert dolgunk lesz, legyünk az irodában. Persze Tumor szabin, így én aznap reggel 8kor már kezdtem, főnök beesett délután 4 felé, hóna alatt dobozok és akkor nahh, IPtartomány csere, Merakira csere, minden csere, csináljuk hirtelen. Felhőbe költözés hasonló, amivel meg időben meg lennénk ott senki nem tudja ütni a júzert, hogy próbálja ki.

De másik cégnél is olyan 50 fős divíziót kell egyik napról a másikra felépíteni ember nélkül, hogy ihajj. Bármekkora alap dologban szinte kötelező dolog a titkolózás, senki semmit ne tudjon meg aztán majd haladunk ahogy leszünk.

(#53615) Sipi- válasza ncc1701 (#53607) üzenetére


Sipi-
tag

Hétfő óta nekem 2+ órával több alvás van. 5:34 helyett többször 8 - fél 9 körül vagy után keltem fel :)) Bár a saját nagy "irodámat" megosztom asszonnyal és a két gyerekkel napközben is.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#53616) Sipi- válasza Gabibácsi (#53613) üzenetére


Sipi-
tag

Szerintem ahogy értettem nem lett felhőtlen az elválás, így Rád hivatkozva lehet, hogy megkapnám (a fejemhez vágva :D).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#53617) Jahno válasza Sipi- (#53615) üzenetére


Jahno
őstag

Irodailag éppen csak elférünk, cserébe basztam felkelni. Ma majdnem sikerült, holnap kemény lesz. Kocsit megraktuk vassal, most hozzászórok pár akkut aztán délelőtt megpróbálom leadni.

(#53618) blueboi69 válasza Jahno (#53614) üzenetére


blueboi69
csendes tag

De az ilyen baromságokat csak azzal csinálják meg, aki hagyja. Miféle mérnöki munka az ilyen tervezés nélküli kapkodás?
Én cseréltem le cégnél Mikrobit Ruckus-ra. Megrendeltünk 1db test AP-t és hozzá a controllert. Kitanultam hogy működik, stb, ezzel elment 1-2hónap. Mellette persze napi feladatok. Aztán csináltam neki új vlan-t a switcheken, tűzfalon szabályokkal, routinggal. Tesztelés. Aztán tesztelte az üzemeltető csapatunk, aztán pedig a cégnél egy dolgozói csoport, majd lett belőle az egész iroda, 3Ap-val, aztán már ment külföldre is.
Utána Meraki-val ugyanez.
Jól is működött. Remélem érzed a különbséget. :))
Ha ilyen pénteken délután kezembe nyomják, hogy ezt kéne akkor beapplikálni, akkor azt mondom, hogy NEM, mert ha hétfőn a fél iroda nem tud a wifire kapcsolódva dolgozni, akkor én leszek az aki elbaszta.

(#53619) Jahno válasza blueboi69 (#53618) üzenetére


Jahno
őstag

" akkor azt mondom, hogy NEM,"

Én általában csak félig említettem meg, hogy ezt lehet nem egészen így kellene, aztán néztek furán és azt sem értették miért nem értem. Csinálni kell, kussoljak.

(#53620) Jahno válasza blueboi69 (#53618) üzenetére


Jahno
őstag

"Aztán tesztelte az üzemeltető csapatunk, aztán pedig a cégnél egy dolgozói csoport, "

Ja, ilyesmik is voltak, új könyvelőszoftver, költözések, estébé. Felírtam szépen a klasszikus tervezetet, hogy mi lenne a menet, végén jött A Felhasználó, hogy nyomkodja meg, csináljon egy napi rutint, satöbbi satöbbi. Tudod mi volt a válasz? Erre nem érnek rá. Következő megmondóember szerint nem a júzer feladata, de amúgy is, működjön, kész. Idézhettél Te aztán bármit, meg okoskodtál és legszívesebben megkérdezted volna az egész bandától, hogy "Itt mindenki hülye?" De az ugye nem lehet. Úgy nyitunk új irodát, hogy aznap reggel még nincs az ITnek névsora a loginokról, de az egészről semmit nem is tudtunk, csak jött derült égből, oldjad meg ez a dolgod.

[ Szerkesztve ]

(#53621) Gabibácsi válasza ncc1701 (#53607) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én 2 órával később kelek folyamatosan :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#53622) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Na home office ma delutantol. Meg nemtudom, hogy mukodik e a dolog, nem lottem be. Szerdatol minden bezar ami nem kaja bolt, patika vagy benzinkut. Ha nem az otthonod es a kaja bolt kozott vagy akkor penzbirsag, betegen pedig bortonbuntetes. Rendorseg es hadsereg lesz az utcan akik majd szepen hazakiserik az embert aki veletlen elteved.

4het karanten kezdesnek es meglatjak majd, hogy allunk.

Otthon meg lehet menni kavezgatni meg kajalni?

(#53623) NauTiLUS_HUN válasza Gabibácsi (#53621) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Én 4:17kor keltem, de mivel nem megyek sehová, csak lementem befűteni a kazánba. 4:43kor elkezdtek a madarak csiporogni, azt hallgattam egy kicsit. Most meg próbálok felzárkózni a hírekkel.

(#53624) ncc1701 válasza Jahno (#53614) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezt tudod hol bsztad el? Ott, hogy pénteken 4 órakor még melóhelyen voltál. :)

(#53625) ncc1701 válasza BobaHWSW (#53622) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez fasza. De legalább nem azt csinálják mint itthon, h bszni is akarnak, meg szűznek is maradni.

(#53626) ncc1701 válasza Gabibácsi (#53621) üzenetére


ncc1701
veterán

Az a baj, hogy 6 órakor már csak forgolódok. Cserébe este 10-kor már szundi van.

(#53627) Samott


Samott
addikt

Itt reggel szallingozott a ho, de nem maradt meg es kozben sutott a nap is.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53628) npera válasza BobaHWSW (#53622) üzenetére


npera
újonc

Drukkolok.

Itt most nyitnak a kiülős helyek, lehet menni mulatozni. Bár közben tartsál 2 méter távolságot és lehetőleg ne menj feleslegesen sehova. Szóval furcsak kettősség. Ha kiülős sörözőbe KELL menni, akkor oda menjen az ember?

Én pianóban nyomom, feleslegesen nem csatangolok. De mondjuk edzeni járunk a gyerekekkel, óvoda simán nyitva.

Ma reggelre a fiam elkezdett köhögni, ahogy megfázáskor szokott. Láza nincs, más egyéb tünet nincs. Maradok itthon vele, asszonynak most van az utolsó bejárós hete egyetemen, aztán már "csak" szakdolgozat.

Mi még nem kaptuk el vagy nem tudunk róla.

(#53629) BobaHWSW válasza ncc1701 (#53625) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Paraznak. Kisebb orszag, elzarva. Muszan drasztikusabbnak lenni szerintem

(#53630) eattila válasza Samott (#53627) üzenetére


eattila
csendes tag

Itt most is hullik erősen. Meg is marad.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#53631) eattila válasza npera (#53628) üzenetére


eattila
csendes tag

Itt oviban csak ügyelet. A lányom múlt héten otthon volt. Tegnap vittük el anyuhoz. Csak nem tudom mikor látom újra. Mondjuk ha lakhelyelhagyásit vezetnek be, megyek érte. Ha addig nem kapjuk el.

Én csak megfáztam szombaton kicsit, kellett nekem leizzadni kin vésés közben.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#53632) Gabibácsi válasza ncc1701 (#53626) üzenetére


Gabibácsi
tag

Néha én is, de azért jó hogy nem csörög 5.30-kor az óra

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#53633) Gabibácsi válasza Samott (#53627) üzenetére


Gabibácsi
tag

Itt most is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#53634) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

ma vittem volna kuplungozni az astrát, de nem tudom hogy jöjjek vissza Újpestről, szóval egyelőre inkább kihagyom. Hidegben meg nem akarok bringázni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#53635) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Mogács elmagyarázza:
[link]

(#53636) ncc1701 válasza Gabibácsi (#53634) üzenetére


ncc1701
veterán

Elviszlek, ha gondolod. :)

(#53637) npera válasza eattila (#53631) üzenetére


npera
újonc

Ma reggel asszony adta le lányomat az oviban. De most speciális helyzet van, a kiscsaj visszapattant azonnal, mivel ha én itthon vagyok a másikkal, akkor ő sem lehet bent.

Szóval akkor asszony elindult vele haza, aztán leadta nekem. Most a két gyerek zúz a nappaliban, én meg a konyhában laptopolok. Van itthon töltő és headset, szóval királyság van.

Asszonynak még ezt a hetet kell letudni, aztán megvan az összes pontja, hogy elkezdje írni a szakdolgozatot. Utána pedig lehet gimnáziumi tanár és végre lesz két fizu a háztartásban. Még mindig egy fizun vagyunk, már kezd nagyon elegem lenni ebből.

(#53638) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#53623) üzenetére


Jahno
őstag

Mikor csiporogni kezdtek a madarak, akkor lefeküdtem. Asszony hoztam be melóba, hogy ne tömegközlekedjen, aztán lassan felkelek itt a söröm mellett.

(#53639) Jahno válasza ncc1701 (#53624) üzenetére


Jahno
őstag

Ha 8kor kezdesz, akkor 16:30 a hivatalos záróra.

(#53640) npera válasza ncc1701 (#53636) üzenetére


npera
újonc

Az Astrával??? Vagy Uzukival?

(#53641) ncc1701 válasza Jahno (#53639) üzenetére


ncc1701
veterán

Az vacak lehet. Nálunk 14 óra. :)

(#53642) ncc1701 válasza npera (#53640) üzenetére


ncc1701
veterán

Szuszkával vagyok. Astrámnak most nincs müszakija, ahogy elnézem a szitut, nem is lesz.

(#53643) zetor2000 válasza npera (#53640) üzenetére


zetor2000
senior tag

Biciklivel... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#53644) Jahno válasza eattila (#53630) üzenetére


Jahno
őstag

Csúnyán is néznek páran, hogy rövidgatyában mászkálok.

(#53645) zetor2000


zetor2000
senior tag

Voltam Szentkirályiban. Rendelés kezdete előtt estem be, durván egy órát voltam benn. Csináltak egy röntgent, a lelet alapján egy első fog töve gyulladt. Az okozhat ilyet a dokinéni szerint. Tőlem jó tizessel ifjabb. Azt mondta, a tegnapi doki amit felírt, az jó, 2-3 nap alatt lehúzza a duzzanataimat, és még dulván hat hétig marad a gazdatestben. Amikor kicsit csillapodik a vírus, akkor menjek a kerülei szakrendelőbe. Abszolút sürge a beavatkozás, szóval bármikor kéne fogadniuk. Ha lázas lennék, akkor azonnal...
Egész patent rendelő ez. Egy óra alatt durván 25-30 beteg jutott dokihoz, ebből 6an tuti röntgenre is sorra kerültek, én voltam a hetedik. 4 munkahely üzemelt egy nagy légtérben, de középen meg ment a traccspatri.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#53646) eattila válasza npera (#53637) üzenetére


eattila
csendes tag

Nálunk nincs otthoni munka. Pedig igazából mindegy lehetne, hogy hol ülök....

Na az fasza, gondolom kicsit cselendzs így. De akkor már a végén vagytok.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#53647) Sipi- válasza ncc1701 (#53626) üzenetére


Sipi-
tag

Tisztára mint a nyugdíjasok :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#53648) Gabibácsi válasza ncc1701 (#53636) üzenetére


Gabibácsi
tag

Köszi, de csakis az astrával :D (köszi, ha nincs más megoldás kereslek, de neked ez azért nagyon kiesne)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#53649) Bujdy81 válasza ncc1701 (#53625) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Az a helyzet, hogy itt feltételezték, hogy a társadalom elsöprő többsége nem olyan önző, egoista fasz, mint Te! Hibáztak, ez van.

Ha a fejedbe nem csak a töméntelen csirkemellet tolnád, hanem használnád az agyadat is, akkor tudnád, hogy miért kellene otthon maradnod a picsádon!

Nem írom le újra, sokan megtették, értelmes témában kár beléd a szó...

(még ha csak elmennél sétálni az erdőbe anyuval, azt megérteném, de direkt elmenni olyan helyre, ahol leülsz, burgerezel, rádköhögnek, te köhögsz másre, olyan szinten agyatlan dolog, hogy csuda! Én is voltam futni. Ház előtt első sarkon fel, be az erdőbe, lehetőleg nem jelölt ösvényre. De direkt azon agyalni, hogy hogyan játszod ki az intézkedést, az ilyen tipikus "jogaim vannak, kötelességem nincsen" faszkalap hozzáállás!)

(#53650) WiZARD


WiZARD
addikt

Nem tudom itthon hogy működne egy ilyen csak otthon/boltban (közte) lehetsz.

Nyilván mi vagyunk full szabálytalanok, de az én hivatalos címem Budapesten az a lakás, amit eladtam 2 hete (asszem még pont jókor) és még nem jelentkeztem át máshova. Közben Győrben lakok egy bérelt lakásban, ahova bejelentkezni se tudok/akarok.
Asszony Győrbe van bejelentve, de ő se ide, hanem az anyjához. (és Budapesten van az orvosa)

(a héten már el kéne mennem intézni átjelentkezést anyóshoz)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.