Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53351) Jahno válasza zetor2000 (#53338) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor ebben az egészben mi a jó?

(#53352) FőDudu válasza Jahno (#53350) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor az most denever/kigyo/tobzoska/patkany/egyeb volt?
Meg ebben sem tudtak megegyezni...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#53353) qnadam válasza FőDudu (#53352) üzenetére


qnadam
veterán

állítólag denevér. de nyilván az első fertőzött nem tolong jelezni, hogy én ettem meg azt az állatot, bocsesz.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#53354) npera válasza FőDudu (#53349) üzenetére


npera
újonc

Most megy a Skype anyósommal, ők jól feltankoltak. 2 nagy fagyasztó tele, szóval lehet gyarapodni súlyban. Aztán aggódnak a nappaliból.

Asszony megy futni, én meg vásárolni pár dolgot.

Újra indul a fociedzés, most már kint nyomják majd a műfüvön. Úszás le sem állt, jövő héttől a táncedzés is indul.

(#53355) ncc1701 válasza npera (#53354) üzenetére


ncc1701
veterán

Felelőtlen! Tessék bezárkózni, lehetőleg mindenki külön szobába. :)

(#53356) FőDudu


FőDudu
addikt

Sipi:

Ikea nyilatkozat.
"
"Munkatársaink egészsége és biztonsága kiemelten fontos számunkra. Vásárlóink kényelme érdekében az IKEA.hu, az online vásárlás, csomagpontok Budaörsön és Soroksáron, illetve a Házhoz szállítás szolgáltatásunk továbbra is elérhető lesz terveink szerint.
"

Mondjuk Penzcentrum irta.....

FőDudu

(#53357) FőDudu válasza ncc1701 (#53355) üzenetére


FőDudu
addikt

Majd 2 het mulva meglatjuk mive fejlodik a jelen helyzet.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#53358) zetor2000 válasza Jahno (#53351) üzenetére


zetor2000
senior tag

Akinek most nem jó, mert mondjuk kitették a melóhelyről, annak átmeneti könnyebbség lehet. Persze csak átmeneti. Sok embernek gond lehet, hogy leáll a gyár, azt nincs 100% pénz.. csak mondjuk 80%, meg most van minimálbér, de nincs zsebre 2-300E, mert nem ad a főni, mert neki sincs mibű'. Ilyen esetekre ez jelenthet könnyebbséget.
Vagy aki most bérelt üzletet, csak épp nincs vevő, mert mondjuk "rossz helyen van a Tigris", azt a vevőkör du. 4 után jönne (pl. Borkuckó féle lakótelepi egységek). Háromkor le kell húzni a redőnyt, de a napi bevétel du. 5 és ~10 közt keletkezett, akkor szopó van.Nekik jó lehet.

Én úgy gondolom, hogy köhögöm tovább a kötelezőket, még van annyi, hogy jut erre is.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#53359) zetor2000


zetor2000
senior tag

Voltam a lakótelepi Lidl ben, csak 3 dolog hiányzott: liszt, olaj, élesztő. Húspult fullon, mirelit nagyjából rendben, konzervek okésak, tojgli, tészta volt, tejféle 4-5 féle is akadt.
Szerencsére nem volt kiírva, hogy akinek nem jutott Liszt, az hallgasson Bartókot vagy Mozartot... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#53360) -NoVa- válasza zetor2000 (#53359) üzenetére


-NoVa-
őstag

Sparban volt 4 kiló liszt, azzal jók vagyunk egy darabig. A kovász eszegeti, asszony meg néha varázsol belőle bármit is, most épp ilyen állagú finom kenyeret:

(#53361) eattila válasza -NoVa- (#53360) üzenetére


eattila
csendes tag

Most a sparban is volt minden. Csirkemellet nem neztem. Kenyer kellett csak. Ember viszont nem volt sok. Ilyenkor altalaban 20 perc sorbanallas szokott lenni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#53362) zetor2000


zetor2000
senior tag

Megjelent a Doom:Eternal a szokott helyen. 102M/sec az up a NASról. Ilyet nem láttam még.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#53363) Jahno válasza FőDudu (#53349) üzenetére


Jahno
őstag

Még csak 10 napja stresszelnek a 4 fal közt. Te még nem vagy bezárva, de határba szeretnél menni sétálgatni. Aztán folytassuk innen.

(#53364) Jahno válasza -NoVa- (#53360) üzenetére


Jahno
őstag

Még valamennyire kipakolom a Borkuckót. Nógrádi ropi kézfertőtlenítő illattal megfizethetetlen. Nyomtam egy sört, viszek haza fröccsöt.

(#53365) cyberde válasza ncc1701 (#53255) üzenetére


cyberde
csendes tag

"...Nálam 1 kiló csirkemell csak max 2 nap, és így is kevés húst eszek. 200-220g fehérjén vagyok naponta."

Ennyi fehérjétől, jó büdöseket szarhatsz! :D

Egyébként meg a vesédnek sem biztos hogy jót tesz!

Amúgy a csirkemell a gyári csirke legegészségtelenebb része. Minden injekciót -antibiotikum, szteroid, egyéb hormon, stb- oda kap az állat, ami -a "hosszú" élete során- simán felhalmozódhat benne, te meg kiklopfolva, bepanírozva bekajálod. :U

[ Szerkesztve ]

(#53366) ncc1701 válasza zetor2000 (#53362) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezért korlátozom az uploadot. :)

(#53367) ncc1701 válasza cyberde (#53365) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez még nem sok, a profik nyomnak vagy 500g fehérjét/nap. Ugye a sok kox miatt az náluk be is épül.

A csirke parát meg leszarom. Messzire vezetne ez...

[ Szerkesztve ]

(#53368) JonesC válasza ncc1701 (#53367) üzenetére


JonesC
csendes tag

Az valószínütlen, hogy napi fél kiló beépülne, évente nő 100 kilóval nő a tömegük?

Ellenben faszán darálja a vesét, már a te adagod is.

(#53369) cyberde válasza ncc1701 (#53367) üzenetére


cyberde
csendes tag

Ja! Fél kilo proteinhez nyomnak fél gramm, kombinált tesztoszteront heti 4x 5x. Meg ösztrogén blokkolót, meg növekedési hormont, meg plazmát, meg a fasztudja mit még. És még így sem épül be mind.

Normál embernél (hobbista gyúrósoknál :P ) az ökölszabály, az a 60%-30%-10% / szénhidrát-fehérje-zsír. Szopathatod magad, hogy szénhidrát helyett fehérjét eszel, de nem biztos, hogy jobban jársz vele. A szervezeted nem tudod becsapni. Max büdösket szarsz, gallyra vágod a veséd és lassabban fejlődsz, mint várnád. :K

(#53370) Jahno


Jahno
őstag

Haversrác beszólt a nyugdíjas szekcióban, hogy hova mászkálnak ennyit így csoportosan, aztán megmagyarázták, hogy ha már minden bezárt az uszodától a kocsmáig, akkor hova máshova, mint a piacra, mert azt nem fogják kihagyni.

Másik meg azon is meglepődött, hogy szerintünk hétfőtől itt nagyobb szigor is lehet. Mert Neki még van egy csomó dolga. Hátvaze, nekünk is, csapból is ez folyik, min lepődsz meg? Irodaházak zárva, világ zárva. Jó, ezt látja, de nem gondolta volna, jajj most mi lesz.

Ezek vajon hol élnek?

(#53371) cyberde válasza ncc1701 (#53367) üzenetére


cyberde
csendes tag

"A csirke parát meg leszarom. Messzire vezetne ez..."

Azért nem vezet ez olyan messzire!

Amíg fiatal vagy és deli legény addig leszarod. Aztán amikor -akárhol/bárhol- hitvány, nyomorultként kell feküdnöd egy ágyban, kiszolgáltatva -esetleg vadidegenek- jóindulatának, lemondva az önérzetedről, elveszítve minden méltóságodat, akkor átértékelsz, mert ott egy másik fejezet kezdődik a Nagykönyvben. :K

(#53372) FőDudu válasza cyberde (#53369) üzenetére


FőDudu
addikt

Hiszen a Godeny is megmondta, hogy csak eleg kreatin kell es minden fasza ;)
O mar csak tudja. Jah, nem biztos... Manapsag mindenre es az ellenkezojere is van pelda.

Nehez kiszurni mi a megbizhato info...

FőDudu

(#53373) Phülöp


Phülöp
addikt

Szertár vírus belemagyarázó

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#53374) cyberde válasza FőDudu (#53372) üzenetére


cyberde
csendes tag

Eskü sosem hallotam a csávóról. :F

Talán ő is vmi SNorbert féle megmondóceleb? Mert azok nekem kiesnek. Nem követem őket az instán. :D

Múltkor voltunk egy melón, folyamatosan magyaráztak vmi Opic Barbiról, én meg csak pislogtam, mint a kiszántott ürge, hogy wtf is opicbarbi. Többen azt hitték, hogy barlangban élek, mert nem nézem a sztárbansztárt, vagymit. :U

[ Szerkesztve ]

(#53375) npera válasza ncc1701 (#53355) üzenetére


npera
újonc

Nem akarom elviccelni a dolgot, a magam szintjén komolyan is veszem. Itt, ebben az országban ez a javaslat. Menj ki, mozogj. De közben ügyelj a távolságra és a cseppfertőzést kerüld.

Magyarországon lakva az ottani előírásokat követném, nem viselkedem jogszegő módon és nem is kívánok.

Ez az ország egy furcsa zárvány Európa szélén, egy csipet sóval meghintve gondoljátok át, amit írok. Lokálisan működik, amit csinálok. Magyarországon nem működne.

(#53376) Phülöp


Phülöp
addikt

Kíváncsi lennék, hogy a csehek félmillió maszkja bekerül-e a magyar ellátórendszerbe.

link

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#53377) FőDudu válasza cyberde (#53374) üzenetére


FőDudu
addikt

X-factor, Megasztar, Sztarbansztar, alarcos enekes, stb...
Van egy csomo enekes musor - ugy tunik ez is a szorakoztatas egyik mufaja....

Mi sem nezzuk, de a reklam meg a neten is szembejon...
Most van valami Manuel nevu srac is, de semmit nem tudok rola....

Pedig a fiatalsag koreben biztosan nepszeru, hiszen ezek testesitik meg a mai fiatalok millioi szamara a lehetoseget, hiszen 'nezd nekik is sikerult' ;)

FőDudu

(#53378) qnadam válasza FőDudu (#53377) üzenetére


qnadam
veterán

kolléga mondta, hogy egyik szereplőjelöltet szopatja a színháza, nem engednék el a valami éneklős műsor döntőjére egy darab mással is megoldható előadás miatt (pedig a tévé még a komplett előadást megvenni is hajlandó lett volna), tehát ő fog kiesni, de ezt semmiképp ne mondjam el senkinek. én meg néztem hogy oké, gyakorlatilag nincs kinek elmondanom :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#53379) FőDudu válasza qnadam (#53378) üzenetére


FőDudu
addikt

Az Opitz (opic) nev is csak azert maradt meg nekem, mert szlovenul majmot jelent.... Es a gyerek anno felfigyelt ra.... Szerencsetlen nem tehet arrol, mi a csaladneve....

Amugy mar jopar eve volt valami musorban.....

FőDudu

(#53380) Samott válasza qnadam (#53378) üzenetére


Samott
addikt

Az a TV2-es musor lesz, mert az RTL-es dobozban van mar hetek ota. Bar mintha a TV2-es is felvetelrol menne a heten mar. Valoszinuleg ez okozza a kavarast, a szinesz vasarnap szabad lett volna, de nyilvan ha elobb veszik fel akkor mas dolga is lehet.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53381) Samott


Samott
addikt

#maradjotthon

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53382) Sipi- válasza FőDudu (#53356) üzenetére


Sipi-
tag

Sms-t még nem kaptam, pedig mára ígérték, hogy bekerül a csomagautomatába.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#53383) eattila válasza cyberde (#53374) üzenetére


eattila
csendes tag

Fura jelenség a csaj.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#53384) -NoVa- válasza Sipi- (#53382) üzenetére


-NoVa-
őstag

Engem most hívott a főpolgármester hogy maradjak otthon. Szerintem megsejtette, hogy kidobtam ma 2 egeret. Kerti egérfogó jól teszi a dolgát.

(#53385) FőDudu


FőDudu
addikt

Leslie: majd szolj ha ilyen lesz a teremben.

FőDudu

(#53386) eattila


eattila
csendes tag

Itt Karcagon sokminden bezárt hétfőn. Pl optikák is. Még jó, hogy lesz házhozszállítás, mert akkor majd tovább gyártom az ilyeneket:

https://www.instagram.com/elias.paracord/

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#53387) ncc1701 válasza cyberde (#53371) üzenetére


ncc1701
veterán

Ok, akkor mit egyen az ember, ami nincs tele vegyszerrel? Nincs olyan állat, amit nem így nevelnek.

(#53388) ncc1701 válasza FőDudu (#53385) üzenetére


ncc1701
veterán

Á, nálunk nincsenek ilyen madarak sajna, pedig vidám lenne. :)

(#53389) ncc1701 válasza npera (#53375) üzenetére


ncc1701
veterán

Itt sem tiltják, h kimenj.

Voltunk vácon, sétáltunk egy nagyot, ha már ott voltunk, a kedvenc hambisunkhoz beültünk enni, piszok jó volt. Látszott, h pörögnek, igazából van 5 asztaluk, de kiszállítás nagyon mehet, délre az összes asztal foglalt volt.

(#53390) qnadam válasza Samott (#53380) üzenetére


qnadam
veterán

ez sok héttel ezelőtt volt, és már akkor se emlékeztem, hogy melyik :)

új tv2 sorozat forgatását is félbeszakították, kíváncsi vagyok, mikor folytatják, és mikor lesz pénzem belőle.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#53391) eattila válasza qnadam (#53390) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem most sokminden megallt.
Ennek az evnek szerintem reszeltek.

Sogorno is aggodik, hogy fizetes nelkulire kuldik.
kollega azert, mert ozonnal fertotlenit taxikat. Es volt amiben fertozott utas ult. Meg volt amit fertozott taxis kuldott oda...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#53392) cyberde válasza ncc1701 (#53387) üzenetére


cyberde
csendes tag

Nem mit! Melyik részét. Ne mindig csirkemellet. Néha csirkecombot. Meg marhát, meg sertést, meg halat.

Gondolom olvastad már párszor:
"A táplálékkiegészítők fogyasztása nem helyettesíti a változatos étrendet." :K

(#53393) Phülöp válasza cyberde (#53392) üzenetére


Phülöp
addikt

Nálunk 12 eur a csirkemell, 4 körül a csirkecomb. Utóbbinak van íze is egyébként.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#53394) Jahno válasza ncc1701 (#53389) üzenetére


Jahno
őstag

Majd megfogják, mert ugye az ilyen felesleges köröket minimalizálni kellene, erre tele a város futókkal meg bicajosokkal.

(#53395) zetor2000 válasza Jahno (#53394) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nemnem... A város szerelemmel van tele. :) Már megénekelték.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#53396) FőDudu válasza -NoVa- (#53384) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk makka a labtorlore rakja az elkapott cickanyt/egeret/madarat....
De nem hiv fel miatta a polgarmester...

FőDudu

(#53397) WiZARD


WiZARD
addikt

Itt falun eddig azt láttam hogy sokkal többen vannak az utcákon mint Budapesten.
Utakon tegnap késő délután még egész sok autó volt, Budapest már a hét elején is kihalt volt ehhez képest.
Előbb voltam a belvárosban, üres az egész, de lehet hogy csak mert hidegebb lett. Pár kávézó még erőlködik és nyitva van, de vendég egyikben sem volt.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#53398) cyberde válasza Phülöp (#53393) üzenetére


cyberde
csendes tag

Szerintem sem lehet se normálisan megsütni, se normálisan megfőzni. Vagy nyers marad és akkor kondenzvíz ízű, vagy átsütve kiszárad és akkor fafurnér íze van. Akkor már nekem is inkább a csirkecomb jön be. :K

(#53399) Samott válasza ncc1701 (#53387) üzenetére


Samott
addikt

Dehogy nincs, amik nalunk az udvarban kapirgalnak azok csak kukoricat tolnak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#53400) Samott válasza qnadam (#53390) üzenetére


Samott
addikt

Ha sok hete volt akkor barmelyik lehet. Azt hittem most volt.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.