Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45879) Jahno válasza blueboi69 (#45875) üzenetére


Jahno
őstag

De pld. építési anyag. Villanyászdobozok aprólékok maradnak, egy csomó megszakítót, gégecsövet, csöveket, bilincseket most adtam oda a gondnoknak meg ismerősöknek. Amint elfogy utána héten kell majd valamire :W Van kb. 80 méter kábelcstorna, 60 méternyi MÜ, 50 méter lépésálló gége, 10+ doboz gk önmetsző, 5ezer+ gk tipli, millió köbmézer pz csavar. Azt meg tavaly mutattam, hogy szomszédnak hány csomagtartónyi kéziszerszámot és egyebet löktem át. Maradékból csak az elektromos kis kézikütyük (multiméter, lakatfogó, teszterek, vízmérce, távmérő, estébé) kitesznek 1 ládányit.

Riasztós/beléptetős cuccok most mennek bontásra és mindenféle fórumokra, hogy legalább a fém dobozaikat vigye el valaki. Csak előbb ezt is elő kellett ásni, meg úgyis mindenki listát, fotót, méretet kér. Kültéri mikrobis maradék dobozok, interfészek, kifejtők, antennakábelek szintén. Csak ennek is nagy része teljesen új, msot mit csinálnál? Kerülgeted egy darabig és ha valaki beesik akkor örül és lesz 1-2ezer pénz, vagy kidobod eredeti, fóliás csomagolásban, mert minek az ide?

K. sok van még hátra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.