Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46651) Gabibácsi válasza JonesC (#46649) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én meg megvárnám az ügyvédet

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46652) ncc1701 válasza Samott (#46645) üzenetére


ncc1701
veterán

Az a baj, hogy ezek az ómagyar migráncsok annyira sötétek, hogy még ebből sem tanulnak. Annyi jön le nekik, h szemét mentősök.

(#46653) eattila válasza ncc1701 (#46650) üzenetére


eattila
csendes tag

Persze. Azért ez abszurd. Ok, felmegy az ember vérnyomása, idegállapotba kerül, gondol/mond dolgokat. De megoldatni a problémát alternatív módon, az.... szerintem gáz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#46654) ncc1701 válasza Gabibácsi (#46651) üzenetére


ncc1701
veterán

Jaja. Ebből kijöhet rosszul, meg még rosszabbul. Jól sehogy sem. De ha nem kajára kell a pénz, akkor ez egy jó nagy tanulópénz.

(#46655) Gabibácsi válasza ncc1701 (#46654) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem a pénz másodlagos, jól keres, megoldja. Itt a saját egészsége a fontos, ne menjen rá a stresszel, a többit bízza egy jó ügyvédre

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46656) JonesC válasza ncc1701 (#46650) üzenetére


JonesC
csendes tag

Még ha a morális résztől eltekintünk is, adott esetben nincs olyan egyenlet, ahol risk/reward akár egálra kijönne.

(#46657) Jahno válasza Gabibácsi (#46648) üzenetére


Jahno
őstag

Felsőbb utasítás a diszpécser lesz, akinek telefonban ugattak, hogy rák egye ki a szíved meg hasonlók. Aztán ha minta alapján döntesz, akkor előítéletes meg fasiszta vagy, amúgy egy ilyen a világ minden részén opciós pofozkodással jár. Minimum a mentőt amortizálják, meg persze gyorsan eltűnik belőle ezmegaz.

(#46658) JonesC válasza Gabibácsi (#46651) üzenetére


JonesC
csendes tag

Mindenképpen.

De egy forintot nem hagynék bukni, amit nem muszáj.

(#46659) Samott válasza Gabibácsi (#46648) üzenetére


Samott
addikt

De hat tenyleg felsobb utasitasra nem mentek tovabb es tenyleg panikoltak az emberek. Es a cikkben az osszefuggest is leirtak: a panikolok fenyegetoztek es emiatt csak rendorokkel mehettek be a mentosok. Ne keress ott problemat, ahol nincs.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46660) Samott válasza ncc1701 (#46652) üzenetére


Samott
addikt

Irtak a korabbi esetet is, abbol se tanultak. Sajnalatos az egesz eset, de a mentosok megtettek mindent amit lehetett.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46661) Gabibácsi válasza Samott (#46659) üzenetére


Gabibácsi
tag

nagyon jól tudod mit sugall a felsőbb utasítás
az emberek pedig vérgőzösen lincselni akartak, nem pánikoltak, igazából leszarták mi lesz az emberrel, ugyanúgy ahogyan a Szögi Lajos lincselésénél sem a gyerek volt a lényeg.
Ócska libsi kétszínű "újságírás"

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46662) Gabibácsi válasza Samott (#46660) üzenetére


Gabibácsi
tag

Végülis lehet sajnálatosnak hívni hogy kb naponta verik meg a cigányok a mentőket. Csak aztán ha valahová nem mennek ki, országos meghurcolás kezdődik.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46663) Samott válasza Gabibácsi (#46661) üzenetére


Samott
addikt

Alufolia sapka fent van rendben? Senkit nem hurcoltak meg, tok tisztessegesen leirtak hogy a mentosok azert nem mentek be mert fentrol azt az utasitast kaptak. Az is le lett irva hogy miert kaptak: mert fenyegeteseket kaptak a diszpecsereken keresztul. Pont egy ujabb Szogi Lajos esetet kerultek el ezzel. A ciganyok meg panikoltak, te is panikolnal ha egy szeretted haldokolna. Csak te jo esetben nem allsz neki fenyegetozni. De ez se biztos, sose deruljon ki.

Tenyleg ne keress ott sumaksagot, ahol nincs.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46664) qnadam válasza Gabibácsi (#46662) üzenetére


qnadam
veterán

nekem se az jött le a cikkből, hogy csúnya gonosz mentők, hanem a kiccsalád pánikolt ÉS fenyegetőzött, tehát a diszpécser szólt, hogy rendőr nélkül ne menjenek be.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#46665) Gabibácsi válasza Samott (#46663) üzenetére


Gabibácsi
tag

Te is nagyon jól tudod hogy nem így van, az alufólia sapkás mondatod meg butaság, már bocs. De nyilván csak a kormányt lehet itt szidni, ezt elfelejtettem, elnézést. Az index folyamatosan ferdít meg hazudik, de azt nem szabad kimondani.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46666) Gabibácsi válasza qnadam (#46664) üzenetére


Gabibácsi
tag

a pánik nekem az nem a lincselés, már elnézést

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46667) Samott válasza Gabibácsi (#46665) üzenetére


Samott
addikt

Na a kormanynak aztan tenyleg semmi koze ehhez. Mondjuk ahhoz igen, hogy a mentosok tavaly ev vegen 37e forint jutalmat kaptak (mar aki ennyit kapott es nem kevesebbet). Tudod azok akik az eletuket tettek fel arra hogy segitsenek. Mikozben az allamtitkarok meg a TEK...

B.sztathatod kedvedre az indexet, de akkor ha tenyleg f.szsagot irnak. De ha korrektek akkor felesleges futobolondot jatszani.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46668) Gabibácsi válasza Samott (#46667) üzenetére


Gabibácsi
tag

Semmi köze a pénznek ehhez, ha megveri a cigány, nem sokat segít rajta.
Szerintem nagyon nem korrektek.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46669) qnadam válasza Gabibácsi (#46666) üzenetére


qnadam
veterán

mégegyszer: pánikolnak ÉS fenyegetőznek. pont erről szól a cikk (meg az egész történet), hogy bizonyos embercsoportoknál ez így függ össze.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#46670) FőDudu válasza -NoVa- (#46642) üzenetére


FőDudu
addikt

Attol fugg mennyire megy el egymas szivatasanak iranyaba a 'valas'.

Mindenki maga donti el hogyan szakit valakivel 10-20 eve egyuttlet utan.
Van aki azt mondja siman joga van az exnek a vagyon felere - ha mar neki adta a fiatalsagat ;)

Kerdezz meg egy feministat, nem allsz meg a labadon ;)

Az itt leirtak alapjan az ex tudatosan alakitotta ugy a dolgokat, hogy megkaphassa mindennek a felet (IS). Ebbe talan a birosagon bele lehet kotni (mar ha Boba mindenkeppen a szivatas mellett dont, hiszen egy rendes per evekig eltart es a nonek nincs annyi ideje).

Majd az ugyved tanacsol valamit, annak fuggvenyeben lehet megtervezni a jovot.

Vannak nagyon csunya kopkodos valasok, vannak sima ugyek is.
Igazabol ketton all a vasar - es valoszinuleg nem tudjuk ki milyen serelmeket szenvedett el a multban es azok fel lesznek-e hanytorgatva vagy a 2 fel van annyira 'felnott', hogy a simabb uton haladjanak.

Lehet nem is az ex aki penzre megy, hanem az ugyvedje tanacsara teszi amit tesz.

FőDudu

(#46671) Gabibácsi válasza qnadam (#46669) üzenetére


Gabibácsi
tag

akkor mégegyszer idézem:
"Csenyéte polgármestere a falu határában találkozott az erősítésre váró mentőkkel. A mentőkre viszont csaknem 200 pánikoló ember várt."

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46672) Samott válasza Gabibácsi (#46668) üzenetére


Samott
addikt

Biztos van olyan amikor nem korrektek, en is huztam mar fel magam, amikor csak a hir egyik felet irtak meg (az ilyesmit megszoktam mar a mandinertol meg az mno-tol, de az indexen ritka). De ez most pont nem olyan lett amin jogosan fel lehetne haborodni. Persze ha toporzekolni akarsz hat hajra. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46673) Jahno válasza qnadam (#46669) üzenetére


Jahno
őstag

Én értem mit akar mondani, csak kicsit túlkomplikáltuk.

(#46674) Samott válasza Gabibácsi (#46671) üzenetére


Samott
addikt

Szelektiven olvasol? "egyre többen és egyre ingerültebben hívták újra a 112-t. A fenyegetések miatt a mentőket arra utasították, hogy csak a rendőrökkel együtt menjenek be a településre"

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46675) Jahno válasza Gabibácsi (#46671) üzenetére


Jahno
őstag

Tegyük fel, hogy kerekítettek és csak 28 volt. Az sem kevés. Szomszédból összeszaladhattak a tesók. Tudományos csoportban meg valaki előadta, hogy milyen nagy könyv szerint működik az országunk és ki van zárva, hogy regisztrálatlan, népszámlálók által elkerült egyedek legyenek. Hjahh, úgy könnyű ha nem nézünk ki a fejünkből.

(#46676) FőDudu válasza Jahno (#46673) üzenetére


FőDudu
addikt

A tortenet szempontjabol mindegy, hogy bementek vagy sem. A mentoknel is van hierarchia. Azt mondtak nekik varjak meg a rendoroket, mert a csalad mar fenyegetozik es baj lesz ha nem tudnak segiteni. Megvartak. Innentol max a feljebbvalo hibaztathato. Szerintem.

Felesleges szajtepes az egesz. Hogy hibazott-e a parancsot kiado az majd (birosagi targyalas utjan) kiderul.

FőDudu

(#46677) Samott válasza FőDudu (#46676) üzenetére


Samott
addikt

Nyilvan felvettek az osszes segelyhivast, ok nelkul nem kockaztatjak senki eletet. De ha a ciganyok is elismerik hogy "fenyegetozhettek" akkor nincs sok vizsgalnivalo. Szvsz.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46678) Sipi- válasza FőDudu (#46676) üzenetére


Sipi-
tag

Egyébként teljesen jogos volt a döntés, így fotelből megszakértve :D
Ismerőshöz Pátyra is több, mint fél óra után ért ki a mentő, amikor a gyerek leesett az emeletes ágyról és elájult (fejét is beverte, nem sokon múlt, hogy nem lett nagyobb baj). A diszpécser addig végig telefonon beszélt a hívóval, nyugtatgatta, kérdezte, hogy reagál-e, mit csinál, stb.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#46679) Jahno válasza FőDudu (#46676) üzenetére


Jahno
őstag

Itt meg fél cég szabadságol, csak pár középszintű ugrál felesleges dolgokon, aztán behoztam pár javítanivalót. Mégis csak hatákonyabb az időfelhasználás, mint ha fél éjszakákat a pinyóban pálászunk. Következő adag rom már érdekesebb lesz, de tán 5ből kettőt lehet építeni, egy marad nekem, egy megy a zsibvásárba, mindenki jól járt. Persze kérdés melyiket hagyjam meg, mert mind tetszik :C

Ez egyszerűbb volt, tápcsati csere, minimál pákászás. A húzósabbak holnap jönnek.

(#46680) Sipi-


Sipi-
tag

Igen, 2020-ra eljutottunk oda, hogy nem kell az adóigazolásért elmenni, elküldték emailben :C
Viszont a gyerek utáni támogatások igénylését még papíron kell benyújtani, személyesen :W

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#46681) Jahno válasza Sipi- (#46678) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, mondja is, hogy miképpen fektesd, kérdezi vesz-e levegőt, mennyire lilul, csak ilyenkor nem illik még harminc példányban felhívni, mert minek, fenyegetőzni meg aztán végképp nem, csak mi máshogy vagyunk bekötve.

(#46682) Samott válasza Sipi- (#46678) üzenetére


Samott
addikt

Lazan kapcsolodik:

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46683) Jahno válasza Sipi- (#46680) üzenetére


Jahno
őstag

Lesz még ott pár online "beküldhető", azaz felét kitöltöd a weben, kinyomtatod, aláírod, postázod típusú beadvány. Márciustól úgy néz ki nagy szakértője leszek a KRÉTA és társainak :DD

(#46684) Bujdy81 válasza Gabibácsi (#46618) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Mondjuk a Lipótihoz lehet, azért állnak sorba, mert kategóriákkal jobb/egészségesebb, mint a Fornetti...

(#46685) FőDudu válasza Sipi- (#46680) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt elektronikus.

Marmint a gyerek es a nejem utan jar ado visszaterites (eltartottak utan).
Viszont cseles, mert az en szerzodesem nettorol szol. Azaz ha ezt automatikusan beraknak a fizumba, akkor kb havi 200 Eurot buknek. Ra meg nem tehetik valamiert. Igy a visszaigenyles a mukodokepes megoldas.

Igy megkapom a nettom minden honapban es ev elejen online leadom a 2 eltartott adatait (adoszam, nev, melyik honaptol meddig es milyen jogcimen az eltartottam), aztna valamikor junius/julius kornyeken utalnak a bankszamlamra.

FőDudu

(#46686) Bujdy81 válasza WiZARD (#46629) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Ez egy frankó ötlet, Boba, csekkold le az ügyvéddel!

Pl. egy 4900 dolláros kerékpár MOST kell neked, ha érdekel, priviben tudok írni piacképes típust... ;)

Szerk.: Ez a kapuzárási pánik a Te korodban nagyon durva. Egy monti, downhill és időfutam keró is kell az országúti mellé! ;)

[ Szerkesztve ]

(#46687) FőDudu válasza Bujdy81 (#46686) üzenetére


FőDudu
addikt

Milyen kerekpar?

58db repulojegy az elkovetkezo 10 evre elore megveve.
Viszlat 100e.

Boba hosszu tavra tervez. Elore. ;)

Hajbeultetes, herevasalas, botox kezelesek (igen, ferfiaknak is hasznos, foleg rancokra es honaljban izzadas gatlasra), stb. Eddig hazra gyujtottek, most megvaltozott az ertekrendje es piackepes akar maradni.

Es persze eves berlet a teniszklubtol az operaig mindenhova, hiszen fel aron van ;)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#46688) FőDudu válasza Jahno (#46683) üzenetére


FőDudu
addikt

Na hova irtal ala?

FőDudu

(#46689) Jahno válasza BobaHWSW (#46625) üzenetére


Jahno
őstag

Nagyon sok objektívet tudok sorolni 5ezer alatt. Aztán hozzá hátsó kupakot is, hogy ne porosodjon. Akkor meg már érdemes különféle szettekben gondolkozni, profi, utazós, utcai, vadállatok és persze mindenből tartalék, mert hátha éppen elromlik. Kiegészítők, kütyük? Világba el lehet menni. Ráadásul itt vannak az ilyen homályzónás cuccok, 1-2 betű eltérés egy obin és 15 dollár helyett 2ezer dollár, videójátékban valami demós kivitel és rögtön 15 dollár helyett 1500ért adnák. Tegnap is belefutottam egy arcba, itt csodálkozott, hogy valami cucc 300-400 Euró és nézegeti egy ideje. Na mondom, én meg sörre cseréltem de néha pár ezresért ki lehet fogni, igaz ennyiért tápegység már nem járt hozzá és kicsit ápolni kell a lelki világát. Aztán "ugyanolyan" az olcsó, mint a drága.

(#46690) Jahno válasza FőDudu (#46688) üzenetére


Jahno
őstag

Még sehova, majd valamikor március elején adnak papírokat, de megegyeztünk.

(#46691) Bujdy81 válasza FőDudu (#46687) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A kerékpárt minimális bukóval el lehet adni később...

(#46692) Samott válasza Bujdy81 (#46691) üzenetére


Samott
addikt

Krugerrandot is, de megse lelkesedik az otletert.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46693) Gabibácsi válasza Samott (#46674) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én beidéztem szó szerint, a cikkíróval vitatkozz. A címet és alcímet idéztem be.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46694) Gabibácsi válasza Bujdy81 (#46684) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem hiszek már bennük rég...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46695) ncc1701 válasza FőDudu (#46687) üzenetére


ncc1701
veterán

Orvos + növekedési hormon is jó drága. :)

(#46696) -NoVa- válasza Bujdy81 (#46691) üzenetére


-NoVa-
őstag

"A kerékpárt minimális bukóval el lehet adni később..."

(#46697) Samott válasza Gabibácsi (#46693) üzenetére


Samott
addikt

En meg a bevezetot. Ha addig se juottal el, nem ertem miert hisztizel.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46698) Gabibácsi válasza Samott (#46697) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én eljutottam csak te direkt nem akarod megérteni, ki tudja miért...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46699) Samott válasza Gabibácsi (#46698) üzenetére


Samott
addikt

Nem, itt nem bennem van a hiba, te kezdtel orjongeni a semmin.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46700) Gabibácsi válasza Samott (#46699) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerinted. Van akinek sikerült megérteni mi a bajom. De még köpülhetjük megint a szart. Ha akarod írjál még valamit, hogy tied legyen az utolsó szó, és akkor örülhetsz :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.