Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46451) qnadam válasza Gabibácsi (#46449) üzenetére


qnadam
veterán

pont mögötte van egy, vagy ha a parkl szimpatikusabb, akkor a mercure hotel a kecskeméti utcában.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#46452) Gabibácsi válasza hobizoli (#46450) üzenetére


Gabibácsi
tag

Win frissítésnek kb mindegy hogy min megy

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46453) Gabibácsi válasza qnadam (#46451) üzenetére


Gabibácsi
tag

Köszi meglesem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46454) npera válasza hobizoli (#46443) üzenetére


npera
újonc

Isznak és dugnak. Kábé. És amikor probléma van, akkor legyilkolják egymást jól.

(#46455) Jahno válasza Gabibácsi (#46449) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy veszel napi jegyet occsóért. Üllői felől megkörülöd a P teret, aminek a nevét sosem tudom helyesen megírni. Parkolóház van több is, de beszopós, mert zárt és csak bérleteseknek, persze ez a bejáratnál nincs kiírva, csak mikor odakavartál a sorompó elé értetlenkedni. Ja, hogy a buliba. Az más, azt hittem holnapi városi túra. Amúgy Corvin negyedtől elég jól sétálható. Nincs jó megoldás és sosem tudom merre tilos, meg minden egyirányú szopós. Múzeumon be, jobbra ki a Puskinon a Rákóczira és Szentkirályin vissza. Ennyi hely lesz. Pollackon a múzeum kertje mögött pont van mélygarázs, az nem tudom mennyire zárt, elég nagynak néz ki, meg kellene fejteni, mint mond róla a Google.

(#46456) Jahno válasza qnadam (#46451) üzenetére


Jahno
őstag

És úgy néz ki nyilvános:

(#46457) hobizoli válasza npera (#46454) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az franko. :U :F

több drón kell ;P

(#46458) Gabibácsi válasza Jahno (#46455) üzenetére


Gabibácsi
tag

Pollack garázs, megvan, az fasza

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46459) Grillo válasza Gabibácsi (#46449) üzenetére


Grillo
senior tag

Mögötte a Rádió előtt van mélygarázs, de sosem voltam, mindig keresek helyet az utcán a környéken.

(#46460) FőDudu


FőDudu
addikt

Jade Audio EA3 eseten nem jobb a kek szivacs.
Azzal lefogja a teret, eltunik a szinpad....

Igazabol a gyari szilikon ami rajta volt, az a legjobb hangkepu, pont annyi van mindenbol amennyit az en fulem kivan.

Mondjuk en nem hallgatom tul hangosan.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#46461) eattila válasza npera (#46439) üzenetére


eattila
csendes tag

:) :R

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#46462) eattila válasza hobizoli (#46444) üzenetére


eattila
csendes tag

Nalam csak a router van kabelen :D meg a tv, mert kozel van. Minden mas wifit hasznal.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#46463) hobizoli válasza eattila (#46462) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat itt is boven eleg a 1-1m-s UTP kabel a router es PC meg a D630 osszekotesehez

:DDD

több drón kell ;P

(#46464) FőDudu válasza npera (#46439) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk a gyerek mostanaban bekuckozik a vendegszobaban a lepcso folotti L alaku magaslatra... Olyan 1,5x1,5 meteres hely lehet a padlotol 2 meter magasan. Szepen le van burkolva (laminalt parkettaval), nem hideg.

Szepen berendezte, hangszoro, toltok, forgofeny, ott egy Wifi AP is gigabiten, szoval net is van boven. A feluletet kitoltotte pokrocokkal es paplanokkal. Gyerekek imadjak, el lehet tunni a felnottek elol. Nyaron odakint epitettek bunkert, telen idebent.

Vicces amikor jon meg 2-3 gyerek es 3-4 fo kuporog odafent.
De ha szeretik, akkor hadd csinaljak. Ott kockulnak.
Egymast tanitgatjak angolra, persze valami jatekban irogatnak egymasnak...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#46465) -NoVa- válasza FőDudu (#46460) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én meg meghallgattam alulhajtva unbalanced kábellel a P1-et, és úgy valóban részlettelen dinamikamentes semmilyen a PowerDAC-hoz képest. Az meg nem túl ideális hurcolásra, marad asztali audiofil setupnak. Most az ES100 + FiiO F9 a mobil, a Jade-t főleg ezzel mérem össze. 2 év alatt mit fejlődött a FiiO, benchmark.

(#46466) FőDudu válasza -NoVa- (#46465) üzenetére


FőDudu
addikt

Meg a vegen kiderul, hogy nem vagyok botfulu es a hurcolasos cuccok nem jok a P1-hez....

BTR3 meretu es akkuideju cuccal meg ki is bekulnek, de szerintem nem varialok tovabb.
Jonak tunik az EA3 hangja - vagy ott a Sony is ha epp ANC is kell.

Mondjuk en sem igazan jarkalok vele - kb 2 hely kozott hurcolom.
Azaz nem setalok/sportolok/biciklizek fulesben - inkabb asztalnal hallgatom.

De az azert jo, hogy BTR3 racsiptetodik az ingzsebre es lehet jarkalni is.
Nem kell kivenni a fulbol ha felall az ember az asztaltol.

FőDudu

(#46467) Jahno válasza Gabibácsi (#46458) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor nem sörözöl :-O Csak csinálni kell egy olyan kockabulit, ahol ezt meg fogjuk oldani, mert kezdem zűrösen látni a helyzeted.

(#46468) npera válasza hobizoli (#46457) üzenetére


npera
újonc

Itt egy kis svéd tutorial az északias svédekhez.

(#46469) -NoVa- válasza FőDudu (#46466) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem teljesen. Az ES100-on balanceden lazán jobb, mint az F9. Élethű, részletteli, csak vékonyabb, de sokkal tisztább és részletesebb a mély. De elkövettem azt a hibát, hogy hozzászoktam ahhoz a minőséghez, amit az E1DA-n lead, és amikor tudom, mire képes, félgázon kevésbé hallgatom lelkesen, mert kompromisszum. Vettem Type-C -> B nyomtatóhoz való kábelt L alakú dugóval, amivel hordozható lenne az is, de a nyomtatók nem akarnak sok wattot lehúzni, így amikor jobb hangerővel belekezd a basszusgitár és a lábdobok, lefagy az egész. A saját A->B kábele minőségi, csak még egy C átalakítóval a telefonomra dugva nem mobil megoldás.
Lassan rendelek egy E1DA 9038s-t (Type-C, pendrive méretű planar erősítő) mobilhoz, ha nem jön ki valami hasonlóan erős BT megoldás. Vagy hátizsák, autóakku, és valami nagy csöves csoda:)

(#46470) npera


npera
újonc

Nova, good news!

Az FPV-monitor 18650-es konverziója sikerült. Most kipróbáltam. A cellák még mindig a régi félig döglöttek, így ezzel mezőre nem merek kimenni. De a gyerekszobában repültem vele kábé 5 percet, annyit bírt.

(#46471) -NoVa- válasza npera (#46470) üzenetére


-NoVa-
őstag

Magam sem tákolhattam volna szebben:)

Boba múltkori filmajánlójára meg hatalmas +1, a Jojo Rabbit egy igazán kedves film.

(#46472) FőDudu válasza -NoVa- (#46469) üzenetére


FőDudu
addikt

Ibasso DC02?

FőDudu

(#46473) npera válasza -NoVa- (#46471) üzenetére


npera
újonc

Álomszép iparos munka. A fém konzol láttán Phülöp lehet majd az asztal alatt fog reszketni magzatpózban, de funkcionális a cucc.... :C

(#46474) blueboi69


blueboi69
csendes tag

A népviseletes lányok közül amelyik 0:40-nél felbukkan az elég viseletes, a többi vállalható. Tényleg jó video.

Más téma. Szárítógép.
Kinéztem egy ilyet, érdeklődnék azoktól, akiknek már van valamifél szárítógépük, hogy ez jó-e?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#46475) npera válasza blueboi69 (#46474) üzenetére


npera
újonc

Mit értenek az alatt, hogy nem kell tisztítani?

Nálunk egy Miele van, annak ki kell törölni a dob alatt levő porvédőjét, aztán az alatt is van egy porvédő, azt is. Aztán legalul van egy harmadik védőszűrő, azt ritkábban kell tisztítani. Azt főleg porszívózni szoktam, mert oda már csak olyan finom por megy.

Ha sosem kell takarítani, akkor ott valami mágia van szerintem.

(#46476) npera


npera
újonc

Visszanéztem a videót a népviseletes lányokkal. 40. másodpercnél a legnagyobb lányt mutatják a négy közül ha jól figyeltem.

Nekem picit fura, hogy ijesztőnek vagy viseletesnek gondoljátok. Egy nagyobb méretű nő, szépen fel van öltözve és énekel. Valakinek biztosan tetszik ő is, megérdemli a tiszteletet még akkor is ha nem jön be az arca vagy a testalakja.

Nem akarok PC lenni, egyszerűen csak meglepődtem a reakciókon.

(#46477) blueboi69 válasza npera (#46475) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nemtudom mit nem kell tisztítani. Azt írják ez a kondenzátorra vonatkozik... Lehet, hogy te mást tisztítasz vagy nemtudom.

(#46478) Phülöp válasza npera (#46473) üzenetére


Phülöp
addikt

Lemezmunkát elvből nem kritizálok.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#46479) -NoVa- válasza FőDudu (#46472) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az gyengébb mint egy jobb telefon. 25 mW, egy fél BTR3, de a méret kb stimmel. Csak az E1DA 9038s 2x550mW balanced, és planarra tervezett karakterisztika. Csak drágább a PowerDAC-nál, funkcióban kevesebb, mobilitásban több.
A végén elborulok, kompromisszum nélkül lerakok egy TMP Ant-ot az asztalra, az a maga 9W-jával kihajt bármit jól:)

(#46480) qnadam válasza npera (#46476) üzenetére


qnadam
veterán

én csak annyit mondtam, hogy azon a közeli képen ijesztően néz.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#46481) qnadam válasza blueboi69 (#46477) üzenetére


qnadam
veterán

a szöszgyűjtőt minden szárítás előtt kell, alul a kondenzátort a mienken elvileg 5 szárítás után, gyakorlatilag időnként szoktuk. gondolom ez utóbbi van úgy megoldva, hogy ne kelljen.
egyébként biztos jó, hőszivattyús A sokplusz, és úgyse lesz halk :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#46482) Phülöp válasza -NoVa- (#46479) üzenetére


Phülöp
addikt

Canor TP10 kell oda, világbéke.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#46483) BobaHWSW válasza -NoVa- (#46471) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Oh, zsenialis. Orulok, hogy bejott! Batran nezze mindenki.

(#46484) BobaHWSW válasza blueboi69 (#46477) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ruhaszoszt mindig es mindenhonnan.

(#46485) blueboi69 válasza qnadam (#46481) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Okés, köszi!
Érdekes, mert többen írják, hogy halk, más meg, hogy hangos. Végülis ez nem annyira szempont, van külön mosókonyha.
A kondenzvizet ki lehet vezetni belőle a csatornába és nem kell kézzel kiönteni.

(#46486) blueboi69 válasza BobaHWSW (#46484) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Köszi!

Ezt leszámítva jó választásnak tűnhet a gép?

(#46487) Samott


Samott
addikt

Mindekozben az osztrakoknal :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46488) zetor2000 válasza blueboi69 (#46486) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ahogy az egyik termék értékelés mondja:
"Egyetlen hiba van, amit viszont nem lehet a szárítógépnek felróni, hogy már sokkal régebben meg kellett volna venni. :)" 2 év gyári gari, de szerintem egyes boltokban ki lehet terjeszteni pár forintért.
Szerintem jó vétel, ha van rá keret, meg van helye neki. 68 dB nem túl halk, de azt mondják, "vállalható".

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#46489) Sipi- válasza blueboi69 (#46474) üzenetére


Sipi-
tag

Nekünk a WTW85491BY van. Ez az első szárítógépünk, így összehasonlítási alapom nincs. Nekünk tetszik, jól szárít.
Két "probléma" van vele:
- nem halk, nem tudom más gépek mennyire zajosak. De a lakás lehető legmesszebb pontján van, meg becsukom rá az ajtót. Bár akkor be tud melegedni a helyiség kicsit, ha még mellé a mosógép is megy.
- nem tudom hány fokon szárít, így gondolkozós néha, hogy egyes ruhákat belerakjak vagy ne.
Egyébként elég sok szöszt összeszed a pihefogója, minden szárítás után tisztítani kell, de ez szerintem minden gépnél így van. Amikor telipakoltam 5 nagy és 6-8 közepes méretű törölközővel, azokat is megszárította.
A kezelésiben írt idők irányadónak (sem) jók, közben felülbírálja magát és normál, nem telipakolt adaggal kb. 2,5 óra alatt végez. A ruhák puhák, de persze némileg gyűröttek.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#46490) Sipi- válasza zetor2000 (#46488) üzenetére


Sipi-
tag

Néha Boschnál is van ingyen garikiterjesztés, meg kell nézni mi most a promóció. Mi onlinemarkaboltok.hu-ról vettük, ott van 5 év garival. De azthiszem kell majd egy "állapotvizsgálat" két év után.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#46491) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Pollack parkolóház fasza, így azért jobb volt 20 perc alatt hazaérni kocsival mint órákig tömegközlekedni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46492) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Én egyszer néztem meg még a szöszgyűjtőt, üres volt, bár nálunk kombinált, lehet a vízzel távozik, ehhez se értek

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46493) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Koncert fasza volt, jahno kár hogy kihagytad, volt black night is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#46494) qnadam válasza blueboi69 (#46485) üzenetére


qnadam
veterán

nincs ellentmondás, a hőszivattyúsok eleve hangosabbak, viszont közöttük lehet hogy ez a bosch halkabbnak számít.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#46495) qnadam válasza Sipi- (#46489) üzenetére


qnadam
veterán

mienk 2:40-et mond a program elején, aztán mennyiségtől függően kb másfél óra a vége. egyszer megmérem :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#46496) Phülöp


Phülöp
addikt

Eszembe nem jutna szárítógépet venni, még ha Bosch is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#46497) ncc1701 válasza Gabibácsi (#46491) üzenetére


ncc1701
veterán

Kölyökként még poén volt, de ma már inkább nem iszok, és megyek kocsival.

(#46498) Jahno válasza ncc1701 (#46497) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem meg otthonról közel lett volna tömegközzel. Estére most hamar lemerültem, aztán most kelek.

(#46499) zetor2000


zetor2000
senior tag

Oldalas a sütőben, hagymalegvár fől (!). Délután készül buci, azt tolok rendes pulled porkot. Igaz, az nem oldalas, de letojom :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#46500) Gabibácsi válasza Jahno (#46498) üzenetére


Gabibácsi
tag

Február 1-jén lesz pink floyd tribute, arra mész? Vika kedvence a pinkfloyd, viszont Ádámos hétvége lesz, én nem tudok menni.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.