Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46951) -NoVa- válasza ezittketto (#46937) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ha fáj az ára, akkor ne, vagy kerülj erre (Újpest +- 1-2 km neked azt hiszem nem extrém kitérő), kérd el egy napra, próbáld ki előtte rendesen. Amúgy meg ez is relatív, hogy 20k drága-e érte, amikor itthon tudják vastagon árazni az épp 55$-os F9-et is. Aminek ugye kicsit jobb a hangolása, anyagminősége sokkal, de a feltűnőbb technikai hibái miatt mégis alá sorolnám minőségben ennek. Mire ideér a hazai bótba a 70$-os FH1s, termel majd némi hasznot a kereskedőnek.

(#46952) FőDudu


FőDudu
addikt

Hazaertem, Suzuki bal hatso kereke alatt olajtocsa.
Tehat tuti, hogy ott dulvan folyik. Lehet treler kell, mert igy nem lesz biztonsgos.

FőDudu

(#46953) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Ha a tartályban elfogyott, akkor a tartály alatt lévő munkahengerbe juthatott légbuborék, az onnan már nem jön ki...

(#46954) -NoVa- válasza zetor2000 (#46946) üzenetére


-NoVa-
őstag

Elég sok boltnál nagyjából azonos a recept, Ali ár * 2, és akkor már hajlandóak forgalmazni. Én meg nem nézem túl jó szemmel, hogy ennyire kevés hozzáadott értékért ennyire nagy összeget adjak neki, csak mert közelebb van a pufferraktár.

Persze ilyen Linsoul stílusban lehetne csinálni ezt itt, fésűvel feltúrni az ismeretlen sokszar közül néhány eltalált darabot, a néhány véletlenül jobban sikerültet szétküldeni youtube reviewerek közé pár tucattal, webshoplinkkel, aztán jó profittal eladni párezret közvetlen a gyárból szállíttatva.

(#46955) FőDudu válasza blueboi69 (#46953) üzenetére


FőDudu
addikt

Mindenkepp szerelo a vege, nem akarok feket szerelni.
Az erdekesebb az lesz, hogy mi okozza a gondot....

FőDudu

(#46956) hobizoli válasza FőDudu (#46952) üzenetére


hobizoli
nagyúr

szerintem a fekmunkahenger mondta, hogy joreggelt
egyuttal akkor cselretesd ki a masik oldalon is, mert ~ugyanannyit mukodott az is

ja es a fekpofak ugyancsak kuka mindket oldalon ilyenkor

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#46957) -NoVa- válasza hobizoli (#46956) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az már csak tünet, a probléma a gyáva sofőr!

(#46958) Jahno válasza FőDudu (#46955) üzenetére


Jahno
őstag

Munkahenger szokott lenni. Főleg ha a végén folyik.

(#46959) qnadam válasza zetor2000 (#46950) üzenetére


qnadam
veterán

óccsó volt, és nem hifi igényekre van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#46960) Jahno válasza hobizoli (#46956) üzenetére


Jahno
őstag

Ennyi erővel mind a négyet kellene cserélni, nem? Nekem nem cserélték a többit, mikor egy lekonyult. Ezek éppen bírják. Hullik helyette más :-D

(#46961) hobizoli válasza Jahno (#46960) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mivel a fekpofa tengelyenkent cserelendo mindig egyszerre es le lesz szedve a fekdob is ehhez a masik oldalon is, meg amugyis ujra kell legteleniteni az egesz fekrendszert, en biztos nem ruppotlankodnek ezen akkor mar...

több drón kell ;P

(#46962) FőDudu válasza hobizoli (#46961) üzenetére


FőDudu
addikt

Majd a szerelo tudja.
Ha azt mondja henger, akkor henger, ha teljes fekszerkezet, akkor az.
Nyilvan legteleniteni kell egy tomitetlen fekrendszert.

Alfamat jol rendben tartja, kollegano apja, szoval ugy csinalja, hogy rendben legyen.

FőDudu

(#46963) hobizoli válasza FőDudu (#46962) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ha a fekpofa fekfolyadekos/olajos lesz, akkor az kukas kerdes nelkul
es abbol csak szettet lehet venni egyben az egesz hatso tengelyre a ket oldalra, mert ugy kell cserelni mindig

a fekmunkahenger az meg ilyen par ezer forintos technika

több drón kell ;P

(#46964) Phülöp


Phülöp
addikt

Nálunk is beütött a gond, a Qashqai jobb első ködlámpájának a plexijét kiverhette valami kavics. A pilács müködik azért. Nem örülök.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#46965) Jahno


Jahno
őstag

Azért most a magyar Pista bekaphassa, 2 napja nem bírok feladni egy csomagot, csak kerülgetem vele a világot, de még a Nyugati téri posta is a Podmaniczky másik felén van, az már nem fér bele időben. És akkor a szoftver kitalálójának is lenne pár praktikus ötletem, nyilván nem használta a saját automatáját sem.

(#46966) zetor2000 válasza Jahno (#46965) üzenetére


zetor2000
senior tag

Foxpost önkielégítő, és talán olcsóbb is...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#46967) Jahno válasza zetor2000 (#46966) üzenetére


Jahno
őstag

Az mindig zárva van. És a címzettnél nincs. Mondjuk így még nem vagyok előbbre, hogy nem sikerült feladnom :W

(#46968) zetor2000 válasza Jahno (#46967) üzenetére


zetor2000
senior tag

A izé, a automatákra gondoltam... van minden nagyobb helyen. vagy majdnem mindegyiken. Persze ha a címzettnél nincs, aklkor az szopó.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#46969) Jahno válasza zetor2000 (#46968) üzenetére


Jahno
őstag

Igen, van a Corvinban, este 8-9 után üvegajtó mögé zárva, Csepel plaza ugyanez. Meg ha címzett Pistával kéri, akkor nem ugrálok mással mert majd itt fog dünnyögni a fórumon, hogy nem is ez volt, így kérte, azt mondta, izé.

(#46970) BobaHWSW válasza cyberde (#46913) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nemtudom, hogy mire gondolsz.

Van egy emailem decemberbol ahol azt irja atnezte es alairja.

Majd januarban kiderult egyikuket se vettek fel ide. Aztan jott az ugyved level, hogy vagyon felezest kovetel vagy perre viszi.

Szerinted?

Ajanlottam neki elso korben ~19 millio forintot. Az pattant le.

Most ker kb 30-35ot

Ha a 14 ev alatt szamitott voln neki a penz akkor ment volna a jobb melokert nem pedig ult volna az allando kenyelmesben. Ide az en helyemre se akart atjonni, csak most mert munkanelkuli.

Es tobbszor a fejemhez vagta a kapcsolat alatt, hogy nem minde a penz. Ez szerintem hwswn is anno leirtam egyszer amikor pl Ujzelandot ezzel is magyaraztam miert kell meglepni.

Ugytunik valozott az ertekrendje nomeg a munkanelkuli ember ijedt ember. Plusz lehet, hogy nelkulem a letelepedesi engedelye is veszelyben van.

Nem akarok nagy arcu lenni de egy munkanelkuli elotte is rosszul kereso vietnami 24eves (exem 30) srac mint szereto nemtudom mennyire lesz jo neki hosszutavon.

[ Szerkesztve ]

(#46971) zetor2000 válasza Jahno (#46969) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én is anyáztam, amikor a kínai azt mondta, postázza, azt pikkpakkpontra jött a csomagom. Nagy dérrel-dúrral utánamentem, mert mégiscsak kell, de épp hozhatta volna ide a postás.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#46972) Jahno válasza Samott (#46912) üzenetére


Jahno
őstag

Csak ne DHL hozza.

(#46973) zetor2000 válasza BobaHWSW (#46970) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha az vigasztal, idehaza nem "olyan sok" ez a zsé. Persze, ha a saját zsebem húzná, és nem kéne kifizetni, az rendben lenne.
Egy átlag kégli 19M ből még nem jön ki, 30M ból meg olyan, amire azért lehet költeni. Egy rendes autó, meg beugró egy lakásba (amihez rengeteg sz_r kell még, hogy megvehesd - mondjuk hitel, amihez rendes fizetés is kell...), vagy akármi persze kitelik, de azért elég hamar fel lehet ezt élni.
19M HUF hazai viszonylatok közt ~4-5 év nettó keresete -rendes munkahelyen (van, ahol sokkal több, van ahol sokkal kevesebb). Nyilván soknak (f_szt, rengetegnek) tűnik, pláne ha jogerősen legombolódik rólad. Ha nem kapja meg a letelepedésit, gondolom, mehet, ahonnan jött. Ha hazaköltözik, akkor a rokonyság a gazdag külföldit hamar elintézi. Egy kis kölcsön, mert neked ugye van, egy kis segítség ide-oda, azt helló.
De egy lakbér egy teljes lakásra ~150-200E, helye válogatja. Ahol van munka, ott kábé ennyi. Úgy már nem is olyan sok.

NZ fizetésekhez képest, meg az ottani élethez nem értek, gondolom, nincs el ennyi ideig belőle az ember, talán mások is az arányok, valami olcsóbb, valami drágább.

Idehaza lakást kevesen vesznek KPre...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#46974) blueboi69 válasza zetor2000 (#46973) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Sztem meg elég sok pénz, itthon a dolgozó emberek 70%-nak nincs ennyi félretéve, a duplája meg pláne.

(#46975) blueboi69 válasza BobaHWSW (#46970) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Sztem arra gondolt, hogy ő biztos meghallgatná a fehérmájú kurva előadását is a kialakult helyzetről.

(#46976) Jahno válasza zetor2000 (#46973) üzenetére


Jahno
őstag

Nem az a kerek, hogy X év alatt megkeresés, hanem az, hogy fel is éled és nincs.

(#46977) blueboi69 válasza Jahno (#46976) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Így van. Ennyit megkeresni meg lehet, csak nem mindegy, hogy mennyi idő alatt tudsz ennyit félretenni.

(#46978) zetor2000 válasza blueboi69 (#46977) üzenetére


zetor2000
senior tag

Igen-igen... de a kinti keresetekhez képest talán "nem olyan horor". Nekem sincs, meg neked sincs, meg senkinek sincs, mert "ha lenne pálinkám, már nem lenne pálinkám", befektetnénk, vásárolnánk, akármi. A KP nem boldogít, de amit megvehetsz rajta, azért az jobbá teheti az életed -ha nem orvosságra kell.
Az más, hogy az ölembehull, csak kezdeni kell vele valamit.
Persze lehet, hogy a felét leakasztja az ügyvéd, mert vannak költségei, hogy ennyit kivasalt belőle.

Sz_r helyzet, akárhogy nézem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#46979) zetor2000 válasza blueboi69 (#46974) üzenetére


zetor2000
senior tag

Tegnap én is ilyen véleményen voltam, de nem ment át... :) Egy részről ismerjük a történetet, a kedves fórumtárstól. De biztos van egy másik olvasata is a sztorinak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#46980) Jahno


Jahno
őstag

Na, megnéztük moziban az úriembereket. Ellenben a Terminátorról lecsúsztam, ha valakinek kezébe akad rendes magyar szinkronos, akkor szóljon. Nem sürgős, lehet tavasszal a kertben nézem meg szezonnyitónak.

(#46981) qnadam válasza Jahno (#46980) üzenetére


qnadam
veterán

szólj ha kell, és a kezembe fog akadni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#46982) Jahno válasza qnadam (#46981) üzenetére


Jahno
őstag

Neked úgyis van tárhelyed, nekem meg időm letölteni, akkor jöhet akármikor :-P

(#46983) zetor2000 válasza Jahno (#46980) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az eredeti kell? Vagy melyik Terminátor?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#46984) Jahno válasza zetor2000 (#46983) üzenetére


Jahno
őstag

Sötét végzet.

(#46985) zetor2000 válasza Jahno (#46984) üzenetére


zetor2000
senior tag

Uhh... olyan is van már?
Nem nézek túl sok filmet.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#46986) eattila válasza BobaHWSW (#46970) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem igen eros osszefugges van a nem vettek fel oket es a felezes igeny kozott.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#46987) eattila válasza Jahno (#46984) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem rossz. Sarah neni sokkal menobb mint fiatalon.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#46988) Phülöp válasza Jahno (#46982) üzenetére


Phülöp
addikt

Támogatom.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#46989) Jahno válasza eattila (#46987) üzenetére


Jahno
őstag

Ahamm, minimál bemutatót láttam az alapján be fog jönni. Aztán majd kiderül.

(#46990) qnadam válasza Jahno (#46989) üzenetére


qnadam
veterán

na ezt benéztem. uhd bluray már van tegnap óta , szinkron még nincs. de gondolom az se hosszú idő.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#46991) BobaHWSW válasza eattila (#46986) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Igen. Akkor valtozott az allaspont.

(#46992) BobaHWSW válasza blueboi69 (#46975) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ram aldozta a fiatalsagat, elkenyelmesitettem, nem adtam meg ami neki kellett, nem kapott gyereket stb.

Igazandibol tok8.

Nem fogok harcolni. Egy ev alatt felreteszem amit kikell neki fizetni. Nem en vagyok munkanelkuli es a mentalis epsegem tobbet szamit.

Nem fogok senkit atbaszni, penzt kimenekiteni es plane nem evekig pereskedni mert nem erek ra.

Vasarnap motoros vizsga. Az jobban erdekel.

(#46993) BobaHWSW válasza zetor2000 (#46978) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Amit ker tolem az kettojuk 2 evi netto fizuja. Csak ugye ok nem keresnek en meg 1 ev alatt felreteszem. Egyelore en rohogok es ugy erzem en jovok ki jobban a helyzetbol. Jo fizum van es barmikoe valasztok egy 28evea argentin kiscsajt aki jol keres (valami csatorna tervezo mernok) egy 24eves vietnami munkanelkuli srac helyett de ugye izlesek es pofonok. :D

(#46994) blueboi69 válasza BobaHWSW (#46992) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Azért a pénz kimenekítést fontold meg az alapján amit az ügyvéd mond. Csakazértis :)

(#46995) qnadam válasza BobaHWSW (#46992) üzenetére


qnadam
veterán

Nem fogok senkit atbaszni, penzt kimenekiteni es plane nem evekig pereskedni mert nem erek ra.

:R

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#46996) Sipi- válasza BobaHWSW (#46993) üzenetére


Sipi-
tag

Belegondolva én is a 28 éves argentin kiscsajt választanám, még akkor is, ha 24 éves vietnámi srác pénzes lenne :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#46997) BobaHWSW válasza Sipi- (#46996) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ugye. Szerintem is tiszta sor a dolog.

(#46998) Jahno válasza BobaHWSW (#46992) üzenetére


Jahno
őstag

"Vasarnap motoros vizsga. Az jobban erdekel."

Ez mondjuk így elég laza, de jahh, úgyis csak rágnád magad és nem lennél előbbre semmivel, akkor meg inkább ne aggódj.

(#46999) JonesC válasza BobaHWSW (#46992) üzenetére


JonesC
csendes tag

Itt nem a választásról van szó. az mindenkinek a magánügye. Az előadásmódról.

(#47000) BobaHWSW válasza JonesC (#46999) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ja igen, igazad van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.